Ертіс ауданының ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелері көрсететін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 606/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда N 3397 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 295/5 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 295/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Ертіс ауданының ауыл және ауылдық округ әкімдеріне мемлекетік қызметті уақытында және сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің ауылшаруашылығы жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Шұғаев
Ертіс ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 606/5 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" стандарты (әрі қарай - Стандарт) сәйкес дайындалды.
Шалғай орналасқан елді мекендердегі тұрғындардың мемлекеттік қызметтерге қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында, мемлекеттік қызметтерді Мобильді орталықтары арқылы көрсетуге жол беріледі.
2. Мемлекеттік қызмет Ертіс ауданы ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерін қоспағанда аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін ұсынылады.
Сондай-ақ балама негізінде Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14 мекен-жайы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы ұсынылады (әрі қарай - орталық).

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственными учреждениями аппаратами акимов сел и сельских округов Иртышского района
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 28 декабря 2012 года N 606/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 января 2013 года N 3397. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 295/5
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 295/5.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
3) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки".
2. Акимам сел и сельских округов Иртышского района обеспечить своевременное качественное оказание государственной услуги.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по сельскому хозяйству.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
от 28 декабря 2012 года N 606/5
Регламент государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Стандарт).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственной услуги через мобильные центры.
2. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сел и сельских округов Иртышского района (далее – уполномоченные органы), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через центр обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр), по адресу село Иртышск, улица И.Байзакова, 14.

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты уәкілетті орган ғимаратында, орталықта орналасқан стенттерден алуға болады.
7. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Ертіс ауданы әкімдігі ресми сайтында www.enbek.gov.kz. орналасқан.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) өтініш беруші өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыға өзі, немесе сенімхат негізінде әрекет ететін сенімді өкіл келгенде ұсынылады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұранымды қабылдау нөмірі және күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
13. Уәкілетті орган мемлекеттік қызметті алушының құжат мазмұны туралы ақпараттарды сақтау, қорғау және құпияда сақтау қажет.
14. Стандарттың 16-тармағында қарастырылған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға тікелей өтініш беруі кезінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее получатель государственной услуги).
6. Информация о порядке оказания государственной услуги содержится на информационных стендах, расположенных в помещении уполномоченных органов.
7. Информация о государственной услуге размещается на сайте www.enbek.gov.kz.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения получателя государственной услуги, либо уполномоченного представителя, действующего на основании доверенности.
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
13. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа получателя государственной услуги.
14. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
15. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы:

1) уәкілетті органның маманы;
2) ауылдық және ауылдық округтің әкімі.
16. Осы регламенттің 2-қосымшасында әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір құрылымдық-функционалды бірліктер қарапайым іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.
17. Осы регламенттің 3-қосымшасында олардың сипаттамасына сай іс-әрекеттердің қисынды реттілігі (мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) мен құрылымдық-функционалды бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін нобайы ұсынылған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Уәкілетті органның 1лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олардың шешім қабылдау мен әрекетімен (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Ертіс ауданының ауылдар, ауылдық
округтер әкімдері аппараттарының тізбесі
р/с N Ауылдық округі әкімі аппаратының толық атауы Елді мекен атауы Байланыс телефоны Заңды мекен жайы Сайт мекен жайы
1
"Голубовка ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Голубовка ауылы
(871832) 25333
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Голубовка ауылы, Целинная көшесі, 20
жоқ
2
"Амангелді ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауылы
(871844) 29630
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Амангелді ауылы, Юрий Половых көшесі, 2
жоқ
3
"Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ағашоры ауылы
(871844) 29334
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Агашорын ауылы, Богенбай көшесі, 7
жоқ
4
"Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Байзақов ауылы
(871832) 24277
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Байзақов ауылы, Николаева көшесі, 9
жоқ
5
"Қосағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қосағаш ауылы
(871832) 41430
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қосағаш ауылы, Аблайхан көшесі, 1
жоқ
6
"Ертіс ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауылы
(871832) 21182, 22782, 21271
Павлодар облысы, Ертіс ауылы, Богенбай көшесі, 97
жоқ
7
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Кызылжар ауылы
(871832) 27130
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Кызылжар ауылы, Комсомольская көшесі, 17
жоқ
8
"Қоскөл ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қоскөл ауылы
(871832) 40143
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қоскөл ауылы, Мира көшесі, 1
жоқ
9
"Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қарақұдық ауылы

1) специалист уполномоченного органа;
2) аким села или сельского округа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой структурно–функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц приведены в  приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень аппаратов акимов сел,
сельских округов Иртышского района
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Голубовка"
село Голубовка
(871832) 25333
Павлодарская область, Иртышский район, село Голубовка, улица Целинная, 20
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Амангельды"
село Амангельды
(871844)
29630
Павлодарская область, Иртышский район, село Амангельды, улица Юрия Половых, 2
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Агашорынского сельского округа"
село Агашорын
(871844)
29334
Павлодарская область, Иртышский район, село Агашорын, улица Богенбая 7
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Байзаковского сельского округа"
село Байзакова
(871832)
24277
Павлодарская область, Иртышский район, село Байзаково, улица Николаева 9
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Косагашского сельского округа"
село Косагаш
(871832)
41430
Павлодарская область, Иртышский район, село Косагаш, улица, Аблайхана 1
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Иртышск"
село Иртышск
(871832)
21182, 22782, 21271
Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая 97
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
село Кызылжар
(871832)
27130
Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Комсомольская 17
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Косколь"
село Косколь
(871832)
40143
Павлодарская область, Иртышский район, село Косколь, улица Мира 1
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
село Каракудук

(871832) 27541
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қарақұдық ауылы, Багустар Рамазанов көшесі, 27
жоқ
10
"Қызылқақ ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Қызылқақ ауылы
(871844) 26517
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қызылқақ ауылы, Ленина көшесі, 12
жоқ
11
"Ленин ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ленин ауылы
(871844) 29132
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин ауылы, Целинная көшесі, 1
жоқ
12
"Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Луговой ауылы
(871832) 27749
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Луговой ауылы, Жамбыл көшесі, 1
жоқ
13
"Майконыр ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Майконыр ауылы
(871832) 29223
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Майконыр ауылы, Дзержинский көшесі, 12
жоқ
14
"Панфилов ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауылы
(871832) 27330
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Панфилов ауылы, Горобца көшесі, 1а
жоқ
15
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Северный ауылы
(871832) 29515
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Северный ауылы, Садовая көшесі, 60
жоқ
16
"Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Сілеті ауылы
(871832) 26369
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Сілеті ауылы, Школьная көшесі, 2
жоқ
17
"Тоқта ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Тоқта ауылы
(871832) 40034
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Тоқта ауылы, Центральная көшесі, 5
жоқ
18
"Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ұзынсу ауылы
(871832) 41317
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ұзынсу ауылы, Ленина көшесі, 4
жоқ
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1.
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2.
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Ауылдың немесе ауылдық округтің әкімі
Уәкілетті органның маманы
3.
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
өтінішті тіркеу, шаруашылық кітабы бойынша мәліметтерді тексеру
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті ұсыну-дан бас тарту туралы дәлелді жауапқа немесе анықтамаға қол қою
Шығыс құжат айналымы журналына тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жазу немесе анықтаманы толтыру және қол қоюға жіберу
Анықтама немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап немесе анықтама беру
5.
Орындалу мерзімдері
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы
анықтама беру үдерісінің сызбасы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 606/5 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті

(871832) 27541
Павлодарская область, Иртышский район, село Каракудук, улица Багустар Рамазанова 27
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кызылкак"
село Кызылкак
(871844)
26517
Павлодарская область, Иртышский район, село Кызылкак, улица Ленина 12
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ленино"
село Ленино
(871844) 29132
Павлодарская область, Иртышский район, село Ленино, улица Целинная 1
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Луговского сельского округа"
село Луговое
(871832)
27749
Павлодарская область, Иртышский район, село Луговое, улица Жамбыла 1
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майконыр"
село Майконыр
(871832)
29223
Павлодарская область, Иртышский район, село Майконыр, улица Дзержинского 12
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Панфилово"
село Панфилово
(871832)
27330
Павлодарская область, Иртышский район, село, улица Горобца 1а
нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
село Северное
(871832)
29444
Павлодарская область, Иртышский район, село Северное, улица Садовая 60
нет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Селетинского сельского округа"
село Селета
(871832)
26369
Павлодарская область, Иртышский район, село Селета, улица Школьная 2
нет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тохта"
село Тохта
(871832)
40034
Павлодарская область, Иртышский район, село Тохта, улица Центральная 5
нет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынсуского сельского округа"
село Узынсу
(871832)
41317
Павлодарская область, Иртышский район, село Узынсу, улица Ленина 4
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование структурно-функциональных единиц
специалист уполномоченного органа
Аким села или сельского округа
специалист уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных по по хозяйственной книге
Подписание справки либо представление мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание справки либо написание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги и направление на подписание
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
5.
Сроки исполнения
не более 10 минут
не более 5 минут
не более 5 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема процесса выдачи справки
о наличии личного подсобного хозяйства
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
от 28 декабря 2012 года N 606/5
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"

1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметiн (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің (бұдан әрi - регламент) 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайы бойынша "Ертіс ауданы ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi - уәкілетті орган) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 12) тармақшасына, 10 бабының 2 тармағының 20) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" N 2331, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсін) (бұдан әрі – паспорт) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi –  тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмі:
1) жануарға жеке нөмір берілген сәттен немесе оны беруден бас тартудан бастап жануарға ветеринариялық паспорты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) беру мерзiмi - 3 (үш) жұмыс күні iшiнде;
2) жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын беру мерзімі - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісін беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын екінші деңгейге банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижесі бойынша анықталған бланктің құнын төлейді.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии Иртышского района", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – уполномоченные органы) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 год "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) (далее – паспорт), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.

9. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды ұсынады:
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын және (ветеринариялық паспорттан үзiндiні) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
11. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша уәкілетті органның ветдәрiгерiне жүгiнедi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы регламенттің  1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша уәкілетті органға өтiнiш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшін жүгінген кезде тұтынушының өтініші тіркеу журналында тіркеледі және тұтынушы мемлекеттік қызметті алған күні мен уақыт, мерзімі мен орнын көрсетілген талон беріледі.
12. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасы, жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) жануар иесiнiң жеке өзi не оның өкiлi келген кезде берiледi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
14. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органның ветдәрігерлері жүргізеді.
15. Мемлекеттiк қызмет тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп тiркеледi.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органның ветеринариялық дәрігерлері.
17. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әкiмшiлiк әрекеттерiнде (рәсiмдерiнде) өзара әрекеттестiктiң кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамалары осы регламенттiң 2-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.

9. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу уполномоченных органов по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в уполномоченный орган по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
12. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
13. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
3. Порядок действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
14. Прием документов проводится ветврачами уполномоченных органов, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
ветеринарные врачи уполномоченных органов, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
17. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой структурно-функциональные единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

(871844) 29132
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин ауылы, Целинная көшесі, 1
жоқ
12
"Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Луговой ауылы
(871832) 27749
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Луговой ауылы, Жамбыл көшесі, 1
жоқ
13
"Майконыр ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Майконыр ауылы
(871832) 29223
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Майконыр ауылы, Дзержинский көшесі, 12
жоқ
14
"Панфилов ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауылы
(871832) 27330
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Панфилов ауылы, Горобца көшесі, 1а
жоқ
15
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Северный ауылы
(871832) 29515
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Северный ауылы, Садовая көшесі, 60
жоқ
16
"Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Сілеті ауылы
(871832) 26369
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Сілеті ауылы, Школьная көшесі, 2
жоқ
17
"Тоқта ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Тоқта ауылы
(871832) 40034
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Тоқта ауылы, Центральная көшесі, 5
жоқ
18
"Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ұзынсу ауылы
(871832) 41317
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ұзынсу ауылы, Ленина көшесі, 4
жоқ
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әрекетiне сипаттама
Тұтынушы өтінген жағдайда жануарға ветеринариялық паспорт
(жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру
1 Әрекет N(барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
құрылымдық-функционалдық бiрлiктер атауы
Уәкілетті органның ветдәрігері
Уәкілетті органның ветдәрігері
Уәкілетті органның ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көретілген тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және өтінішті тексеру
Жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) дайындау
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
2-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әрекетiне сипаттама
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасын
алуға тұтынушы өтінген жағдайда
1
Әрекет  N(барысы, жұмыс ағымы)
1
2
3
2
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктер атауы
Уәкілетті органың ветдәрігері
Уәкілетті органың ветдәрігері
Уәкілетті органың ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Регламенттің 10-тармағында көрсетілген тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу және өтінішті тексеру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Жануарға ветеринариялық паспорт беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
8 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
3-қосымша
Уәкілетті органға өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну 1-сызбасы
Жануарға ветеринариялық паспорт беру жануардың
(ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру
Уәкілетті органға өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну 2-сызбасы
Жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 606/5 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

(871844) 29132
Павлодарская область, Иртышский район, село Ленино, улица Целинная 1
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Луговского сельского округа"
село Луговое
(871832) 27749
Павлодарская область, Иртышский район, село Луговое, улица Жамбыла 1
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майконыр"
село Майконыр
(871832) 29223
Павлодарская область, Иртышский район, село Майконыр, улица Дзержинского 12
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Панфилово"
село Панфилово
(871832) 27330
Павлодарская область, Иртышский район, село, улица Горобца 1а
нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
село Северное
(871832) 29444
Павлодарская область, Иртышский район, село Северное, улица Садовая 60
нет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Селетинского сельского округа"
село Селета
(871832) 26369
Павлодарская область, Иртышский район, село Селета, улица Школьная 2
нет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тохта"
село Тохта
(871832) 40034
Павлодарская область, Иртышский район, село Тохта, улица Центральная 5
нет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынсуского сельского округа"
село Узынсу
(871832) 41317
Павлодарская область, Иртышский район, село Узынсу, улица Ленина 4
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональные единицы
при обращении потребителя по выдаче ветеринарного паспорта
(выписки из ветеринарного паспорта) на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование структурно-функциональные единицы
Ветврач уполномоченного органа
Ветврач уполномоченного органа
Ветврач уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Регистрация в журнале выдачи ветеринарных паспортов (выписки из ветеринарного паспорта) Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Выдача готового документа потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
не более 40 минут
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональные
единицы при обращении потребителя по выдаче
дубликата ветеринарного паспорта на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование структурно-функциональные единицы
Ветврач уполномоченного органа
Ветврач уполномоченного органа
Ветврач уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и прием пакета представленных потребителем документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи паспортов (дубликатов). Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное
Выдача готового документа потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 рабочих дней
не более 40 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема 1
предоставления государственной услуги при обращении в
уполномоченные органы для выдачи ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта)
Схема 2
предоставления государственной услуги при обращении в
уполномоченные органы для выдачи дубликата
ветеринарного паспорта на животное
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
от 28 декабря 2012 года N 606/5
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"

1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызметiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша "Ертіс ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi – уәкілетті орган) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі (ветеринариялық анықтаманың бланкілерін беру). Тұтынушы екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижелері бойынша айқындалған бланктің құнын төлейді.
8. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет өтініш білдірген күні iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi шектеулі рұқсат етiлетiн күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың шектеулі рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. уәкілетті орган алуға қажеттi құжаттар және оларға қойылатын талаптар тiзбесi:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) терi-жүн шикiзатына, жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жапсырма мiндеттi түрде қажет;

1. Основные понятия
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии Иртышского района", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – уполномоченные органы) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
9. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;

3) ветеринариялық анықтама бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат.
11. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы не оның өкiлi тiкелей жүгiнген күнi көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринарлық-санитарлық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
13. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті орган бөлімшелерінің мал дәрігерлері жүргізеді.
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп ветдәрігермен тiркеледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органның ветеринариялық дәрігерлері.
16. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр құрылымдық-функционалдық бiрлiктер әкiмшiлiк әрекеттерiнде (рәсiмдерiнде) өзара әрекеттестiктiң кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамалары осы регламенттiң 2-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
17. Мемлекеттiк қызмет көрсету және құрылымдық-функционалдық бiрлiктер үдерісiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапты болады.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
уәкілетті органдардың тізімі
р/с N Ауылдық округі әкімі аппаратының толық атауы Елді мекен атауы Байланыс телефоны Заңды мекен жайы Сайт мекен жайы
1
"Голубовка ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Голубовка ауылы
(871832) 25333
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Голубовка ауылы, Целинная көшесі, 20
жоқ
2
"Амангелді ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауылы
(871844) 29630
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Амангелді ауылы, Юрий Половых көшесі, 2
жоқ
3
"Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
Ағашорын ауылы

3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
11. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
12. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее - объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
3. Порядок действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов проводится ветврачами уполномоченных органов, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
ветеринарные врачи уполномоченных органов, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Текстовое табличное описание последовательности Взаимодействия административных действий (процедур) каждой структурно-функциональные единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональные единицы приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, предусмотренном Законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень уполномоченных органов, по
оказанию государственной услуги
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Голубовка"
село Голубовка
(871832) 25333
Павлодарская область, Иртышский район, село Голубовка, улица Целинная, 20
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Амангельды"
село Амангельды
(871844) 29630
Павлодарская область, Иртышский район, село Амангельды, улица Юрия Половых, 2
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Агашорынского сельского округа"
село Агашорын