Лебяжі ауданында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 07 ақпандағы N 41/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 ақпанда N 12-9-158 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-тармақшасына20-бабына, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын, ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының  мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Құрманова
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 7 ақпандағы
N 41/5 қаулысымен
бекітілді
2012 жылы қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыратын ұйымдардың ТІЗБЕСІ
N р/с Ұйымдардың атаулары Қоғамдық жұмыстардың түрлерi Қоғамдық жұмыстардың көлемдерi және нақты шаралары Сұраныс Ұсыныстар Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
1
"Баймолдин ауылдық округі  әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об организации общественных работ на 2012 год в Лебяжинском районе
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 07 февраля 2012 года N 41/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2012 года N 12-9-158. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 5 статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения общественных работ на 2012 год.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманов
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
N 41/5 от 7 февраля 2012 года
Перечень организаций организующих
общественные работы на 2012 год
N п/п Наименование организаций Виды общественных работ Объемы и конкретные условия общественных работ Спрос Предложения Размер оплаты труда участников и источник их финансирования
1
Государственное учреждение аппарат акима Баймулдинского сельского округа

1. Елдi мекендердi көркейту
500 түп ағаш отырғызу, 150 түп бұтақ отырғызу, 5000 шаршы.м. аумақты тазалау, ағаштарды әктеу, ағаштарды кесу- 2000 түп, 350 шаршы м. гүлзарлар мен клумбаларды өсiру, 500 шаршы м. ескерткiштер мен обелисктердi, саябақ аумағын ретке келтiру, 60 шаршы м. қоршауды жөндеу, 510 шаршы метр қарды тазалау, 350 шаршы метр 7 дана көлемiнде ауылдық округ зиратын тазарту.
100 шаршы метр мал жерлейтiн жерлердi ретке келтiру, 3 елдi мекеннiң 8 сағаттан 3000 шаршы метр шығыс жолдарын қоқыстан тазалау
13
13
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау

1. Благоустройство населенных пунктов
Посадка деревьев 500 шт.
Посадка кустарников 150 шт.Уборка территории 5000 куб.м.
Побелка деревьев, подрезка деревьев – 2000 штук, разбивка цветников и клумб – 350 кв.м., приведение в порядок памятников и обелисков, территорию парка – 500 кв.м., ремонт ограждений – 60 кв.м.
Очистка кладбищ сельского округа в количестве 7 шт.- 350 кв.м.
Приведение в порядок скотомогильников -100 кв.м., очистка от мусора въездных дорог вдоль трассы 3-х населенных пунктов – 3000 кв.м. по 8 часов в день
13
13
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Охрана парков и лесонасаждений от животных

Демалыс күндерiн есепке алғанда 1 айдың iшiнде 352 сағат 8 сағаттан 2 адам
2
2
2
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің  аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
350 түп ағаш отырғызу, 6000 шаршы метр аумақты тазалау, 700 түп ағашты кесу, 510 куб. метр қарды тазалау, 1200 түп ағашты әктеу, 150 тiрек бағанларын әктеу, 70 шаршы метр қоршауды жөндеу күнiне 8 сағаттан
10
10
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
380 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
2
2
3. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау
Демалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан 1584 сағат
3
3
3
"Қазы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
250 түп ағаш отырғызу, 2500 шаршы метр аумақты қоқыстан тазалау, 300 куб.метр қарды тазалау, 550 түп ағаш әктеу мен кесу, 50 тiрек бағандарын әктеу, 100 шаршы метр қоршауды жөндеу, күнiне 8 сағаттан
7
7
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
166 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
1
1
4
"Қызылағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
150 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы метр аумақты тазалау, 1000 түп ағаштарды кесу, 1000 түп ағаштарды әктеу, 300 куб метр қарды тазалау
7
7
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
Демалыс күндерiн есепке алғанда 8 сағаттан 200 құжат
1
1
5
"Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
1300 түп ағаш отырғызу, 420,0 шаршы метр аумақты тазалау, 610 куб. метр қарды тазалау, 1700 түп ағашты әктеу, кесу, 170 тiрек бағаналарын әктеу, 80 шаршы метр қоршауды куүніне 8 сағаттан жөндеу
16
16
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
430 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
2
2
3. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау
Демалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан 1056 сағат
2
2
6
"Лебяжi ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
7000 шаршы метр ауылды көгалдандыру мен санитарлық тазалау, 1000 куб. метр қарды тазалау, 1000 түп ағаш отырғызу және суару, 1000 түп ағаш әктеу, 200 тiрек бағаналарын күніне 8 сағаттан әктеу
40
40
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет

352 часов по 8 часов 2 человека в течение 1-го месяца с учетом выходных
2
2
2
Государственное учреждение аппарат акима Жамбылского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев – 350 штук, уборка территории – 6000 кв.м, подрезка деревьев – 700 штук, чистка снега – 510 куб.м, побелка деревьев – 1200 штук, побелка опорных столбов – 150 штук, ремонт ограждений – 70 кв. м по 8 часов в день
10
10
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 380 дворов
2
2
4. Охрана парков и лесонасаждений от животных
1584 часов по 8 часов в день с учетом выходных в течение 3 месяцев
3
3
3
Государственное учреждение аппарат акима Казынского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев – 250 штук, уборка территории мусора – 2500 кв.м, чистка снега 300 м.куб, побелка и подрезка деревьев 550 штук, побелка опорных столбов – 50 штук, ремонт ограждении – 100 кв.м, по 8 часов в день
7
7
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 166 дворов
1
1
4
Государственное учреждение аппарат акима сельского округа Кызылагашского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев – 150 штук, уборка территории 5000 куб.м, подрезка деревьев 1000 штук, подбелка деревьев 1000 штук, чистка снега 300 куб.м. по 8 часов в день
7
7
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
200 документов по 8 часов в день с учетом выходных
1
1
5
Государственное учреждение аппарат акима Кызыласкерский сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 1300 шт, уборка территорий  прилегающей автотрассы 420,0 кв.м, чистка снега 610 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 1700 шт, побелка опорных столбов 170 шт, ремонт ограждении 80 кв.м. По 8 часов в день
16
16
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 430 дворов
2
2
3. Охрана парков и лесонасаждений от животных
1056 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
6
Государственное учреждение аппарат акима Лебяжинского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Благоустройство и санитарная очистка села 7000 куб.м, чистка снега 1000 куб.м, посадка и поливка 1000 штук деревьев, побелка деревьев 1000 штук, подрезка деревьев 1000 штук, побелка опорных столбов 200 штук по 8 часов в день
40
40
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
789 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
4
4
7
"Майқарағай ауылдық округі әкімінің  аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
500 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы метр аумақты тазалау, 800 куб. метр қарды тазалау, 1500 түп ағашты әктеу, кесу, 110 тiрек бағаналарын әктеу, 60 шаршы метр қоршауды жөндеу, күнiне 8 сағаттан
9
9
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
205 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
1
1
8
"Малыбай ауылдық округі әкімінің  аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
1000 шаршы метр аумақты қардан тазалау, жастар бағын көгалдандыру: 60 м2 сырлау, 150 м2 әктеу; 200 түп ағаш әктеу, 36 мавтобустық аялдаманы әктеу, 1000 м2 жол бордюрлерi мен қоршауларды әктеу, 600 м2 гүлзарларды отырғызу, 1000 м2 гүлзарлар мен ағаш бұтақтарын күту, 3000 м2 балалар алаңы, орталық алаңды тазалу және көгалдандыру, алаң, ескерткiштер, фонтан мен спорттық жабдықтардың қоршауылдарын сырлау, 100 түп ағашты көктемгi дайындаудан өткiзу, 4 дана кепкен ағаштардан нысан кесу, 720 м2 шағын хоккей кортын құрастыруға орын күніне 8 сағаттан дайындау
10
10
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
9
"Шақа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
100 түп ағаштарды отырғызу, 4000 шаршы метр аумақты тазалау, 310 куб.метр қарды тазалау, 1000 түп ағаштарды әктеу, 800 түп ағаштарды кесу, 100 тiрек бағаналарды әктеу, 66 шаршы метр қоршауды жөндеу күнiне 8 сағаттан
7
7
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
239 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
1
1
10
"Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
700 түп ағаштарды отырғызу, 10000 шаршы метр аумақты тазалау, 750 куб.метр қарды тазалау, 1600 түп ағаштарды әктеу, 1600 түп ағаштарды кесу, 150 тiрек бағаналарды әктеу, 60 шаршы метр қоршауды жөндеу күнiне 8 сағаттан
20
20
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
422 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
2
2
11
"Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
600 түп ағаш отырғызу, 1000 түп ағаш кесу, 1500 шаршы метр қарды тазалау, 9000 шаршы метр аумақты қоқыстан тазалау, 25 км трассаны тазалау, 200 тiрек бағаналарды әктеу
16
16
Ең төменгі жалақы мөлшері, аудандық бюджет

2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 789 дворов
4
4
7
Государственное учреждение аппарат акима Майкарагайского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 500 штук, уборка территории 5000 кв.м, чистка снега 800 куб.м, побелка деревьев 1500 штук, подрезка деревьев 1500 штук, побелка опорных столбов 110 штук, ремонт ограждении 60 м.кв, по 8 часов день
9
9
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 205 дворов
1
1
8
Государственное учреждение аппарат акима Малыбайского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Очистка территории от снега 1000 кв.м, благоустройство молодежного парка: покраска 60 кв.м, побелка 150 кв.м; побелка деревьев 200 штук, побелка автобусной будки 36 кв.м, побелка бордюров дорог и изгороди 1000 кв.м., посадка цветников 600 кв.м., уход за цветниками и саженцами деревьев 1000 кв.м., уборка и благоустройство центрального стадиона, детской площадки 3000 кв.м., покраска изгороди стадиона, памятника, фонтана и спортивных снарядов, весенняя обработка деревьев 100 штук, подготовка места для строительство мини хоккейного корта 720 кв.м. по 8 часов в день
10
10
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9
Государственное учреждение аппарат акима Шакинского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 100 штук, уборка территории 4000 кв.м., чистка снега 310 куб. м., побелка деревьев 1000 штук, подрезка деревьев 800 штук, ремонт ограждении 66 кв. м. по 8 часов в день
7
7
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследовании 239 дворов
1
1
10
Государственное учреждение аппарат акима Шарбактинского сельского округа
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 700 шт., уборка территории 10000 кв.м, чистка снега 750 куб.м, побелка деревьев 1600 штук, подрезка деревьев 1600 штук, побелка опорных столбов 150 шт., ремонт ограждений 60 кв. м., по 8 часов в день
20
20
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода и других обследований 422 дворов
2
2
11
Государственное учреждение аппарат акима Ямышевского сельского округа
1. Благоустройство населенных пунктов
Посадка деревьев – 600 штук, обрезка деревьев – 1000 штук, очистка снега – 1500 кв.м., уборка территории от мусора- 9000 кв.м., уборка трассы – 25 км, побелка столбов – 200 штук
16
16
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
Демалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан 140 құжаттама
1
1
3. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау
Демалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан
3
3
Ескерту: Барлық жұмыс түрлері уақытша сипатты, арнайы мамандығы жоқ тұлғаларға уақытша жұмысқа орналасуға мүмкіндік береді

2. Оказание помощи участковым комиссиям
140 документов 8 часов в день с учетом выходных в течение 3-х месяцев
1
1
3. Охрана парков и лесонасаждений от животных
По 8 часов в день с учетом выходных в течение трех месяцев
3
3
Примечание: Все виды работ носят временный характер, представляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющих специального образования.