Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджет туралы" N 1/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қазандағы N 2/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 қарашада N 3244 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-19/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-19/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған IX сессиясы) 2012 жылғы 12 қазандағы N 81/9 "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес Лебяжі аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы 1/36 "2012 - 2014 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-9-152, 2012 жылғы 21 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" N 3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"2 005 039" сандары "2 014 041" сандарымен ауыстырылсын;
"194 926" сандары "203 926" сандарымен ауыстырылсын;
"1 437" сандары "1 439" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 107 319" сандары "2 116 321" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 5-тармағында "1 000 мың теңге" сандары "нөлге тең" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихаттың
(V сайланған IX сессиясы)
2012 жылғы 30 қазандағы
N 2/9 шешіміне
1 қосымша
Лебяжі аудандық мәслихаттың
(IV сайланған XXXVI сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/36 шешіміне
1 қосымша
2012 жылдың аудандық бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Сом мың теңге
Сыныбы
Ішкі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXVI сессия IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Лебяжинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 30 октября 2012 года N 2/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 ноября 2012 года N 3244. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-19/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-19/43).
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 и пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (IX сессия, V созыв) от 12 октября 2012 года N 81/9 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"" Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXVI сессия IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Лебяжинского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-9-152, опубликованное в газете "Аққу уні" от 21 января 2012 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2 005 039" заменить цифрами "2 014 041";
цифры "194 926" заменить цифрами "203 926";
цифры "1 437" заменить цифрами "1 439";
в подпункте 2) цифры "2 107 319" заменить цифрами "2 116 321";
в пункте 5 решения цифры "1 000 тыс.тенге" заменить словами "равно нулю";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджетной политике, социальной сфере, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        К. Жиеналин
Секретарь районного маслихата              К. Альтаев
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(IX сессия, V созыв)
от 30 октября 2012 года N 2/9
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 1/36
Районный бюджет на 2012 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы