Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджет туралы" N 1/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 1/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 3278 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы N 1-19/184 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 17.10.2013 N 1-19/184 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың (V сайланған X кезектен тыс сессиясы) 2012 жылғы 30 қарашадағы N 97/10 "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджет туралы" N 1/36 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-9-152, 2012 жылғы 21 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" N 3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада "1 808 676" сандары "1 746 526" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 116 321" сандары "2 054 171" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Әлтаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихаттың
(V сайланған XI кезектен тыс
сессиясы) 2012 жылғы 06
желтоқсандағы N 1/11 шешіміне
1 қосымша
Лебяжі аудандық мәслихаттың
(IV сайланған XXXVI сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/36 шешіміне
1 қосымша
2012 жылдың аудандық бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Сом мың теңге
Сыныбы
Ішкі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXVI сессия IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Лебяжинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 1/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2012 года N 3278. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 17 октября 2013 года N 1-19/184)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 17.10.2013 N 1-19/184).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением областного маслихата (X внеочередная сессия V созыв) от 30 ноября 2012 года N 97/10 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXVI сессия IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Лебяжинского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-9-152, опубликованное в газете "Аққу үні" от 21 января 2012 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1) цифры "1 808 676" заменить цифрами "1 746 526";
в подпункте 2) цифры "2 116 321" заменить цифрами "2 054 171";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджетной политике, социальной сфере, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        К. Альтаев
Секретарь районного маслихата              К. Альтаев
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XI внеочередная сессия, V созыв)
от 06 декабря 2012 года N 1/11
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XXXVI сессия, V созыв)
от 20 декабря 2011 года N 1/36
Районный бюджет на 2012 год (с изменениями)
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы