Май ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінде көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 364/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қаңтарда N 3362 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 177/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 177/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес Май ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет регламентi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары М.Е.Ахамбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Н. Пішенбаев
Май ауданы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы
13 желтоқсандағы N 364/12 қаулысымен
бекiтiлді
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау
шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негізгі ұғымдары
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет регламентінде (бұдан әрi – регламент) келесi негiзгi ұғымдары қолданылады:
1) уәкiлеттi орган – ауылдық аумақтарды дамыту жөнiндегi мемлекеттiк орган;
2) мемлекеттiк қызмет - ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну (бұдан әрi – тұтынушылар);
3) көтерме жәрдемақысы – қаулыда белгiлеген мөлшерде бiр жолғы ақшалай төлем түрiндегi тұтынушыларды әлеуметтiк қолдау шарасы;

Об утверждении регламента государственной услуги, оказываемого в отделе экономики и бюджетного планирования Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 13 декабря 2012 года N 364/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 января 2013 года N 3362. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 177/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 177/6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахамбаева М.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Пшенбаев
Утвержден
постановлением акимата
Майского района N 364/12
от 13 декабря 2012 года
Регламент государственной услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
1. Основные понятия
В настоящем регламенте государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – регламент) используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган - государственный орган по развитию сельских территорий района;
2) государственная услуга - предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее - потребители);
3) подъемное пособие - мера социальной поддержки потребителей в виде единовременной денежной выплаты в размере, установленного постановлением;

4) бюджеттiк кредит - қаулыда белгiлеген мөлшерде тұрғын үй алуға немесе салуға бюджеттiк кредит түрiндегi тұтынушыларды әлеуметтiк қолдау шарасы;
5) тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссия - тұтынушыларға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру үшiн аудандық мәслихаттың депутаттарынан, ауданның атқарушы органдарының және қоғамдық ұйымдардың өкiлдерiнен тұратын ауданның әкiмдiгi құратын алқалы орган;
6) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) - аудан әкiмiнiң атынан және тапсырысы бойынша тұтынушыларға берiлетiн бюджеттiк кредиттерге қызмет көрсету бойынша мiндеттердi атқаратын қаржылық агенттiк.
2. Жалпы ережелер
1. Осы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет регламентi Қазақстан Республикасы 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызметтi демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, жұмыс күндерi, кезек күту тәртiбiмен, алдын ала жазылусыз және жеделдетiлген қызмет көрсетусiз, 13-00-ден 14-30 сағатқа дейiнгi түскi үзiлiспен, 9-00-ден 18-30 сағатқа дейiн Май ауданы, Көктөбе селосы, Қазбек би көшесі, 23 үй тел./факс: 8(71838) 91-8-87, e-mail: oebpmr@mail.ru мекен жайында орналасқан "Май ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ұсынады.
3. Мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 31 қаңтардағы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту туралы" N 51 қаулысымен бекiтiлген "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет стандартына сәйкес көрсетiледi (бұдан әрi – Стандарт).
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесi көтерме жәрдемақы және бюджеттiк кредит түрiндегi әлеуметтiк қолдау шаралары немесе қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап беру болып табылады.

4) бюджетный кредит - мера социальной поддержки потребителей в виде бюджетного кредита на приобретение или строительства жилья в размере, установленного постановлением;
5) постоянно действующая комиссия - коллегиальный орган, создаваемый акиматом района для организации работы по оказанию мер социальной поддержки потребителям, состоящий из депутатов районного маслихата, представителей исполнительных органов района и общественных организаций;
6) поверенный (агент) - финансовое агентство, выполняющее от имени и по поручению акима района функции по обслуживанию бюджетных кредитов, предоставляемых потребителям.
2. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственную услугу предоставляет государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Майского района" (далее - уполномоченный орган), расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, ул. Казбек би, дом 23,  тел./факс: 8(71838)91-8-87, e-mail: oebpmr@mail.ru, и оказывается в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, с 9-00 до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года N 51 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.

6. Көтерме жәрдемақы ұсыну бойынша мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде басқа органдардың қатысуы қарастырылмаған. Бюджеттiк кредиттi ұсыну барысында тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi рәсiмдеудi жүзеге асыратын сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) қатысады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң талаптары
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi және қажетті құжаттар туралы толық мәліметтерді, сондай-ақ оларды толтыру үлгілерін уәкiлеттi органда алуға болады.
8. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмде ұсынылады:
1) стандарттың 11-тармағында белгiленген қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап: күнтiзбелiк отыз тоғыз күн iшiнде көтерме жәрдемақы төленедi;
күнтiзбелiк отыз екi күн iшiнде стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Келiсiм жасасу рәсiмi жүзеге асырылады және Келiсiм жасалғаннан кейiн отыз жұмыс күнi iшiнде тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредит ұсынылады;
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда үш жұмыс күнi iшiнде уәкiлеттi орган тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғарғы шектi уақыты - он минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi пайдаланушыға қызмет көрсетудiң ең көп уақыты - отыз минуттан аспайды.
9. Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген дәйексiз құжаттарды ұсыну фактiсi бас тарту үшiн негiз болып табылады.
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыдан сұраныс түскен сәттен бастап және мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн бергенге дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсетудiн кезеңдерi:
1) тұтынушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды қоса отырып уәкiлеттi органға өтiнiш тапсырады;
2) уәкiлеттi орган құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады және тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссияға қарастыру үшiн жолдайды;
3) тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссия түскен құжаттарды қарастырады және аудан әкiмдiгiне әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынуды немесе бас тартуды ұсынады;
4) әкiмдiк әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды және оны уәкiлеттi орган мен сенiм бiлдiрiлген өкiлге (агентке) жолдайды;
5) уәкiлеттi орган, сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) және тұтынушы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес келiсiм жасайды;
6) уәкiлеттi орган көтерме жәрдемақы төлейдi;
7) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi рәсiмдеудi жүргiзедi.

6. В процессе оказания государственной услуги по предоставлению подъемного пособия участия других органов не предусмотрено. При предоставлении бюджетного кредита участвует поверенный (агент), который осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья.
3. Требования оказания государственной услуги
7. Полную информацию о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения можно получить в уполномоченном органе.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:
в течение тридцати девяти календарных дней выплачивается подъемное пособие;
в течение тридцати двух календарных дней осуществляется процедура заключения Соглашения по форме, согласно приложению 2 к Стандарту, и в течение тридцати рабочих дней после заключения Соглашения предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней направляет потребителю мотивированный ответ;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более десяти минут;
3) максимальное время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более тридцати минут.
9. Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган с приложением необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта;
2) уполномоченный орган осуществляет прием и регистрацию документов и направляет для рассмотрения в постоянно действующую комиссию;
3) постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района предоставить меру социальной поддержки или отказать;
4) акимат принимает постановление об оказании мер социальной поддержки и направляет его в уполномоченный орган и поверенному (агенту);
5) уполномоченный орган, поверенный (агент) и потребитель заключают соглашение согласно приложению 2 Стандарта;
6) уполномоченный орган выплачивает подъемное пособие;
7) поверенный (агент) осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья.

4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсi кезiнде
iс-әрекеттердiң (өзара iс-әрекеттердiң) сипаттамасы
11. Мемлекеттiк қызмет тұтынушының ауданның уәкiлеттi органына Стандартқа 3-қосымшаға сәйкес үлгi бойынша өтiнiштi ұсынумен жеке хабарласқан кезiнде ұсынылады.
Тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат берiледi және оның әлеуметтiк қолдау шараларын алатын күнi көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсi кезiнде келесi құрылымдық-функционалды бiрлiктер (бұдан әрi - бiрлiктер) қатыстырылған:
1) уәкiлеттi органның маманы;
2) уәкiлеттi органның бастығы;
3) аудан әкiмi аппаратының маманы;
4) аудан әкiмi аппаратының басшысы;
5) сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi;
6) сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы.
14. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттi (рәсiмдi) орындаудың мерзiмiн көрсетумен әрбiр Бiрлiктер әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) кезектiлiгi мен өзара iс-әрекеттердiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi және Бiрлiктер арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетiлген.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
iстеуге және тұру үшiн келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк қызметінің
N 364/12 регламентiне
1-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) кезектiлiгi
мен өзара iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы 1-кесте. Құрылымдық-функционалды бiрлiктердiң
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекеттерi (барысы, жұмыс ағымы)
1. Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағымының) реттiк нөмiрi
1
2
3
4
5
6
Бiрлiктер атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Әкiм аппаратының маманы
Әкiм аппаратының басшысы
Уәкiлеттi органның маманы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшiрмелерiн түпнұсқаларымен салыстырады, тiркейдi және қолхатты бередi
Қаржы қаражаттарының қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi
Әкiмдiк қаулысының жобасын әзiрлейдi және келiсiледi
Қаулының жобасын әкiмдiктiң отырысының күн тәртiбiне енгiзедi
Келiсiмнiң жобасын әзiрлейдi және қол қою үшiн енгiзедi
Келiсiмнiң жобасын қол қою үшiн енгiзедi
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Құжаттар жинағын құрастыру, қолхат беру
Әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну немесе одан бас тарту туралы тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмi
Әкiмдiк қаулысының жобасы
Әкiмдiктiң қаулысы
Келiсiм
Келiсiм
Орындау мерзiмi
30 минут
5 күнтiзбелiк күн
7 күнтiзбелiк күн
3 күнтiзбелiк күн
4 күнтiзбелiк күн
1 күнтiзбелiк күн
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
4
5
6
7
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағымы)

4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Государственная услуга предоставляется при личном обращении потребителя в уполномоченный орган с предоставлением заявления по форме согласно приложению 3 Стандарта.
Потребителю выдается расписка, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки.
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - Единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа;
3) специалист аппарата акима района;
4) руководитель аппарата акима района;
5) представитель поверенного (агента);
6) руководитель поверенного (агента).
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и Единиц, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты"
от 13 декабря 2012 года N 364/12
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1. Действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
Наименование Единицы
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист аппарата акима
Руководитель аппарата акима
Специалист уполномоченного органа
Представитель поверенного (агента)
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку
Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата
Вносит проект постановления в повестку дня заседания акимата
Подготавливает проект Соглашения и вносит на подписание
Вносит проект Соглашения на подписание
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Формирование досье, выдача расписки
Решение постоянно действующей комиссии о предоставлении мер социальной поддержке или в их отказе
Проект постановления акимата
Постановление акимата
Соглашение
Соглашение
Сроки исполнения
30 минут
5 календарных дней
7 календарных дней
3 календарных дня
4 календарных дня
1 календарный день
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Действия основного процесса (хода, потока работ)

2. Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағымының) нөмiрi
7
8
9
10
11
Бiрлiктер атауы
Уәкiлеттi органның бастығы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
Уәкiлеттi органның бастығы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Келiсiмге қол қояды
Келiсiмге қол қояды
Көтерме жәрдемақысының сомасын тұтынушылардың жеке есеп-шотына аударады
Тұрғын үйдi сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi ресiмдеу рәсiмiн жүзеге асырады
Сатып алынған тұрғын үйге бюджеттiк кредиттiң қаражаттарын аударуды жүзеге асырады
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Келiсiм
Келiсiм
Төлем шот
Қарыз және кепiлдiк шарты
Төлем тапсырысы
Орындау мерзiмi
1 күнтiзбелiк күн
1 күнтiзбелiк күн
7 күнтiзбелiк күн
28 күнтiзбелiк күн
2 күнтiзбелiк күн
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
8
9
10
11
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiс – әлеуметтiк
қолдау шараларын ұсыну туралы шешiм бекiтiлген жағдайда
Негiзгi үдерiс (барысы, жұмыс ағымы)
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Әкiм аппаратының маманы
Әкiм аппаратының басшысы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
N 1 iс-әрекет Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, түпнұсқаларымен көшiрмелерiн салыстырады, тiркейдi және қолхат бередi (30 мин)
N 2 iс-әрекет
Қаржы қаражаттарының қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi (5 күнтiзбелiк күн)
N 3 iс-әрекет Әкiмдiк қаулысының жобасын әзiрлейдi және келiсiледi (7 күнтiзбелiк күн)
N 4 iс-әрекет Қаулының жобасын әкiмдiктiң отырысының күн тәртiбiне енгiзедi (3 күнтiзбелiк күн)
N 5 iс-әрекет Келiсiмнiң жобасын әзiрлейдi және қол қою үшiн енгiзедi (4 күнтiзбелiк күн)
N 6 iс-әрекет Келiсiмнiң жобасын қол қою үшiн енгiзедi (1 күнтiзбелiк күн)
N 7 iс-әрекет Келiсiмге қол қояды (1 күнтiзбелiк күн)
N 8 iс-әрекет Келiсiмге қол қояды (1 күнтiзбелiк күн)
N 9 iс-әрекет Көтерме жәрдемақысының сомасын тұынушылардың жеке есеп-шотына аударады (7 күнтiзбелiк күн)
N 10 iс-әрекет Тұрғын үйдi сатып алу үшiн бюджеттiк кредиттi ресiмдеу рәсiмiн жүзеге асырады (28 күнтiзбелiк күн)
N 11 iс-әрекет
Сатып алынған үй үшiн бюджеттiк кредиттiң қаражаттарын аударуды жүзеге асырады (2 күнтiзбелiк күн)
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы
үдерiс - әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас
тарту туралы шешiм бекiтiлген жағдайда
Баламалы үдерiс (барысы, жұмыс ағымы)
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы

2. Действия (хода, потока работ)
7
8
9
10
11
Наименование Единицы
Начальник уполномоченного органа
Руководитель поверенного (агента)
Начальник уполномоченного органа
Представитель поверенного (агента)
Руководитель поверенного (агента)
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Подписывает Соглашение
Подписывает Соглашение
Перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета потребителей
Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья
Осуществляет перечисление средств бюджетного кредита за приобретенное жилье
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Соглашение
Соглашение
Счет к оплате
Договоры займа и залога
Платежное поручение
Сроки исполнения
1 календарный день
1 календарный день
7 календарных дней
28 календарных дней
2 календарных дня
Номер следующего действия
8
9
10
11
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае
утверждения решения о предоставлении мер социальной поддержки
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист аппарата акима
Руководитель аппарата акима
Представитель поверенного (агента)
Руководитель поверенного (агента)
Действие N 1 Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку (30 минут)
Действие N 2 Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии (5 календарных дней)
Действие N 3 Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата (7 календарных дней)
Действие N 4 Вносит проект постановления в повестку дня заседания акимата (3 календарных дня)
Действие N 5 Подготавливает проект Соглашения и вносит на подписание (4 календарных дня)
Действие N 6 Вносит проект Соглашения на подписание (1 календарный день)
Действие N 7 Подписывает Соглашение (1 календарный день)
Действие N 8 Подписывает Соглашение (1 календарный день)
Действие N 9 Перечисляет сумму подъемного пособия на лицевые счета потребителей (7 календарных дней)
Действие N 10 Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения жилья (28 календарных дней)
Действие N 11 Осуществляет перечисление средств бюджетного кредита за приобретенное жилье (2 календарных дня)
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный
процесс – в случае утверждения решения об отказе
в предоставлении мер социальной поддержки
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа

N 1 iс-әрекет Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшiрмелерiн түпнұсқаларымен салыстырады, тiркейдi және қолхатты бередi (30 мин)
N 2 iс-әрекет
Қаржы қаражаттарының қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi (5 күнтiзбелiк күн)
N 3 iс-әрекет Дәйектемесiз құжаттарды ұсынған жағдайда, тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмiнiң негiзiнде тұтынушыға себебiн көрсете отырып жазбаша бас тартуды жолдайды (3 күнтiзбелiк күн)
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
iстеуге және тұру үшiн келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк қызметінің
N 364/12 регламентiне
2-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк
iс-әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi және бiрлiктер
арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема

Действие N 1 Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку (30 мин)
Действие N 2 Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии (5 календарных дней)
Действие N 3
При предоставлении недостоверных документов, на основании решения постоянно действующей комиссии направляет потребителю письменный отказ с указанием причин (3 календарных дня)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты"
от 13 декабря 2012 года N 364/12
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в
процессе оказания государственной услуги и Единиц