Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 кезекті сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 2/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 ақпанда N 12-11-152 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/157 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/157 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың (IV сайланған (кезектен тыс) XLI сессиясы) 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 411/41 "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3198 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-148 болып тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2012 жылғы 13 қаңтарының N 2 жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 109 590" сандары "2 415 296" сандарымен ауыстырылсын;
"1 772 825" сандары "2 078 531" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 109 590" сандары "2 415 296" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"- 3 050" сандары "16 366" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 19 416 мың теңге;";
5) тармақшасында:
"3 050" сандары "- 16 366" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"- 3 050" сандары "16 366" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты  комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 30 января 2012 года N 2/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 февраля 2012 года N 12-11-152. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/157
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/157.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XLI (внеочередная) сессия, IV созыв) от 14 января 2012 года N 411/41 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3198), Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-148, опубликовано в районной газете "Нива" от 13 января 2012 года N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2 109 590" заменить цифрами "2 415 296";
цифры "1 772 825" заменить цифрами "2 078 531";
в подпункте 2):
цифры "2 109 590" заменить цифрами "2 415 296";
в подпункте 3):
цифры "-3 050" заменить цифрами "16 366";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;";
в подпункте 5):
цифры "3 050" заменить цифрами "-16 366";
в подпункте 6):
цифры "-3 050" заменить цифрами "16 366";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.

1 605
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 520
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
199
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
150 644
2
Әлеуметтік көмек
134 305
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 829
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 829
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 476
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36 180
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 648
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 553
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 825
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 464
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 339
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 730
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
609
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
131 372
2
Коммуналдық шаруашылық
101 351
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
908
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
908
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
100 443
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
100 443
3
Елді-мекендерді абаттандыру
30 021
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 849

1 605
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 520
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
199
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
150 644
2
Социальная помощь
134 305
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 829
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 829
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 476
002
Программа занятости
36 180
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 300
005
Государственная адресная социальная помощь
1 006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 648
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 553
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 825
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 464
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 730
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
609
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
131 372
2
Коммунальное хозяйство
101 351
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
908
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
908
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
100 443
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100 443
3
Благоустройство населенных пунктов
30 021
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 849