Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 кезекті сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 3/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 ақпанда N 12-11-157 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/157 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/157 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-148 тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 жарияланған) шешіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
2) тармақшасында "2 415 296" сандары "2 458 592" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-16 366" сандары "-59 662" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "16 366" сандары "59 662" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 16 февраля 2012 года N 3/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 февраля 2012 года N 12-11-157. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/157
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/157.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-148, опубликовано в районной газете "Нива" от 13 января 2012 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "2 415 296" заменить цифрами "2 458 592";
в подпункте 5) цифры "-16 366" заменить цифрами "-59 662";
в подпункте 6) цифры "16 366" заменить цифрами "59 662";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жартыбаев
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының
(5 сайланған 3 (кезектен тыс) сессиясының)
2012 жылғы 16 ақпандағы N 3/16 шешіміне
Қосымша
Павлодар аудандық мәслихатының

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        С. Джартыбаев
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(3 (внеочередная) сессия, 5 созыв)
от 16 февраля 2012 года N 3/16
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 275
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 722
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 605
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 520
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
199
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
148 199
2
Әлеуметтік көмек
132 487
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 011
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10 011
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 476
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36 180
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 648
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 553
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 825
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 464
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 712
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 712
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 103
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
609
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
122 378
2
Коммуналдық шаруашылық
101 351
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 275
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 722
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 605
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 520
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
199
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
148 199
2
Социальная помощь
132 487
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 011
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 011
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 476
002
Программа занятости
36 180
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 300
005
Государственная адресная социальная помощь
1 006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 648
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 553
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 825
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 464
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 712
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 103
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
609
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
122 378
2
Коммунальное хозяйство
101 351
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа