Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 кезекті сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 мамырдағы N 6/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 мамырда N 12-11-166 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/157 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/157 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-148 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 940 090" сандары "2 956 290" сандарымен ауыстырылсын;
"327 315" сандары "342 403" сандарымен ауыстырылсын;
"9 101" сандары "10 213" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3 084 354" сандары "3 100 554" сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            А. Әбдіманова
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 мая 2012 года N 6/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2012 года N 12-11-166. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/157
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/157.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-148), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 940 090" заменить цифрами "2 956 290";
цифры "327 315" заменить цифрами "342 403";
цифры "9101" заменить цифрами "10 213";
в подпункте 2) цифры "3 084 354" заменить цифрами "3 100 554".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        А. Абдыманова
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата

15 992
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 354 548
003
Жалпы білім беру
1 321 977
006
Балаларға қосымша білім беру
12 055
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
20 516
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
51 147
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40 032
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 275
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 722
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 605
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 231
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
199
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 115
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 115
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
153 038
2
Әлеуметтік көмек
137 326
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 165
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 161
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36 180
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57 333
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 553
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 825
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 464
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 712

15 992
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 354 548
003
Общеобразовательное обучение
1 321 977
006
Дополнительное образование для детей
12 055
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 516
9
Прочие услуги в области образования
51 147
464
Отдел образования  района (города областного значения)
40 032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 275
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 722
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 605
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 231
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
199
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 115
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 115
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
153 038
2
Социальная помощь
137 326
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 165
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 161
002
Программа занятости
36 180
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 300
005
Государственная адресная социальная помощь
1 006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57 333
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 553
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 825
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 464
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 712