Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 кезекті сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі N 7/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 тамызда N 12-11-167 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/157 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/157 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған VI кезектен тыс сессиясы) 2012 жылғы 3 шілдедегі N 69/6 "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3209 тіркелген) шешіміне   сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 36 кезекті сессиясы) 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 36/305 "2012 - 2014 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-148 тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 2 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 956 290" сандары "2 484 671" сандарымен ауыстырылсын;
"342 403" сандары "349 399" сандарымен ауыстырылсын;
"10 213" сандары "13 213" сандарымен ауыстырылсын;
"350" сандары "354" сандарымен ауыстырылсын;
"2 603 324" сандары "2 121 705" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3 100 554" сандары "2 628 935" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 1қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июля 2012 года N 7/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 августа 2012 года N 12-11-167. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/157
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/157.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением  Павлодарского областного маслихата (VI внеочередная сессия, V созыв) от 3 июля 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3209), Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (36 очередная сессия, 4 созыв) от 15 декабря 2011 года N 36/305 "О Павлодарском районном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-148, опубликованное от 13 января 2012 года в районной газете "Нива" N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 956 290" заменить цифрами "2 484 671";
цифры "342 403" заменить цифрами "349 399";
цифры "10 213" заменить цифрами "13 213";
цифры "350" заменить цифрами "354";
цифры "2 603 324" заменить цифрами "2 121 705";
в подпункте 2) цифры "3 100 554" заменить цифрами "2 628 935";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.

14 132
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 759
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
833
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
548
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 992
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
16 206
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16 206
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
7 296
1
Әскери мұқтаждықтар
6 746
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 746
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 746
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
550
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
550
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
110
1
Құқық қорғау қызметі
110
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
110
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
110
04
Бiлiм беру
1 561 021
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
143 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
143 111
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
142 874
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
237
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 332 742
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 201
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру

14 132
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
9 759
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
833
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
548
018
Капитальные расходы государственного органа
2 992
5
Планирование и статистическая деятельность
16 206
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16 206
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16 056
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
7 296
1
Военные нужды
6 746
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 746
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 746
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
550
122
Аппарат акима района (города областного значения)
550
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
110
1
Правоохранительная деятельность
110
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
110
04
Образование
1 561 021
1
Дошкольное воспитание и обучение
143 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
143 111
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
142 874
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов за счет трансфертов из республиканского бюджета
237
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 332 742
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 201
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности

16 201
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім  бөлімі
1 316 541
003
Жалпы білім беру
1 283 970
006
Балаларға қосымша білім беру
12 055
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
20 516
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
85 168
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
74 053
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 275
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 722
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 605
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 947
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 241
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 263
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 115
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 115
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
142 716
2
Әлеуметтік көмек
127 004
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 388
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10 388
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 616
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35 295
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 407
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 347
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 316
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 424
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

16 201
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 316 541
003
Общеобразовательное обучение
1 283 970
006
Дополнительное образование для детей
12 055
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 516
9
Прочие услуги в области образования
85 168
464
Отдел образования района (города областного значения)
74 053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 275
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 722
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 605
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 947
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 241
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 263
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 115
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 115
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
142 716
2
Социальная помощь
127 004
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 388
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 388
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116 616
002
Программа занятости
35 295
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 300
005
Государственная адресная социальная помощь
1 407
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 347
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 316
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 424
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида