Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы (IV сайланған ХXXXIV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 қаңтардағы N 6/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 ақпанда N 12-12-123 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Облыстық мәслихатының (ІV сайланған ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 тіркелген, "Сарыарқа самалы" газетінің 2012 жылдың 22 желтоқсандағы N 146, "Звезда Прииртышья" газетінің 2012 жылдың 22 желтоқсандағы N 146 жарияланған) N 411/41 шешіміне сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-119 тіркелген, "Апта айнасы" газетінің 2012 жылдың 12 қаңтардағы N 2, "Сельские будни" газетінің 2012 жылдың 12 қаңтардағы N 2 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"2012 - 2014 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы";
1-тармақта:
1) тармақшада:
"1 517 090" деген сандары "1 591 411" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 321 876" деген сандары "1 396 197" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 517 090" деген сандары "1 615 606" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"- 1 724" деген сандары "17 692" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік несиелер 19 416";
5) тармақшада "1 724" деген сандары "-41 887" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-1 724" деген сандары "41 887" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 января 2012 года N 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 февраля 2012 года N 12-12-123. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата от 14 января 2012 года N 411/41 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193, опубликованное в газете "Сарыарқа самалы" от 22 декабря 2011 года N 146, в газете "Звезда прииртышья" от 22 декабря 2011 года N 146) Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-119, опубликованное в газете "Апта айнасы" от 12 января 2012 года N 2, в газете "Сельские будни" от 12 января 2012 года N 2) следующие изменения и дополнения:
Заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 517 090" заменить цифрами "1 591 411";
цифры "1 321 876" заменить цифрами "1 396 197";
в подпункте 2) цифры "1 517 090" заменить цифрами "1 615 606";
в подпункте 3):
цифры "-1 724" заменить цифрами "17 692";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты 19 416";
в подпункте 5) цифры "1 724" заменить цифрами "-41 887";
в подпункте 6) цифры "-1 724" заменить цифрами "41 887";

көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Р. Бечелова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 31 қаңтардағы
(V сайланған (кезектен тыс)
II сессиясы) N 6/2 шешіміне
1 қосымша
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАН БЮДЖЕТІ
(өзгертулермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Р. Бечелова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение N 1
к решению Успенского
районного маслихата
(II (внеочередной) сессии,
V созыва) от 31 января
2012 года N 6/2
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2012 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ