Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсанындағы (IV сайланған XXXXIV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі N 27/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 тамызда N 12-12-136 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 шілдедегі (V сайланған (кезектен тыс) VІ сессиясы) "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 69/6 шешіміне сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсанындағы (IV сайланған ХХХХІV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-119 тіркелген, 2012 жылдың 12, 19 қаңтарындағы "Апта айнасы" N 2, 3, "Сельские будни" N 2, 3 газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"1 816 340" сандары "1 710 459" сандарымен ауыстырылсын;
"190 992" сандары "200 992" сандарымен ауыстырылсын;
"4 034" сандары "4 035" сандарымен ауыстырылсын;
"1 621 125" сандары "1 505 243" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 892 020" сандары "1 786 139" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық сессия төрағасы                   О. Устименко
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 23 шілдесінен
(V сайланған (кезектен тыс)
VI сессиясы) N 27/6 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
(IV сайланған XXXXIV сессиясы)
N 228/44 шешіміне
1 қосымша
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАН БЮДЖЕТІ
(өзгертулермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "о бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 июля 2012 года N 27/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 августа 2012 года N 12-12-136. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата (VI (внеочередная) сессия, V созыв) от 3 июля 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-119, опубликованное от 12, 19 января 2012 года в газетах "Апта айнасы" N 2,3, "Сельские будни" N 2,3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 816 340" заменить цифрами "1 710 459";
цифры "190 992" заменить цифрами "200 992";
цифры "4 034" заменить цифрами "4 035";
цифры "1 621 125" заменить цифрами "1 505 243";
в подпункте 2) цифры "1 892 020" заменить цифрами "1 786 139";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        О. Устименко
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(VI (внеочередная)
сессия, V созыва)
от 23 июля 2012 года N 27/6
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XXXXIV сессия, IV созыва)
от 20 декабря 2011 года N 228/44
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2012 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
818
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
772
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
12 020
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12 020
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 020
02
Қорғаныс
7 790
1
Әскери мұқтаждықтар
4 391
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 391
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 391
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 399
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 399
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 399
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
700
1
Құқық қорғау қызметi
700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
700
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
700
04
Бiлiм беру
1 014 441
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
59 250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
59 250
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
58 656
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
594
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
882 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 417
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6 417
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
875 583
003
Жалпы білім беру
840 551
006
Балаларға  қосымша білім беру
24 724
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
818
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
772
5
Планирование и статистическая деятельность
12 020
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12 020
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 020
02
Оборона
7 790
1
Военные нужды
4 391
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 391
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 391
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 399
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 399
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 399
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
700
1
Правоохранительная деятельность
700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
700
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
700
04
Образование
1 014 441
1
Дошкольное воспитание и обучение
59 250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
59 250
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
58 656
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
594
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
882000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 417
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6 417
464
Отдел образования района (города областного значения)
875583
003
Общеобразовательное обучение
840551
006
Дополнительное образование для детей
24 724
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

10 308
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
73 191
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
65 191
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 487
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 264
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
56
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 113
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 642
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
39 629
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
116 539
2
Әлеуметтiк көмек
95 404
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 688
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 688
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 716
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22 041
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 950
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
469
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 029
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 538
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5 689
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 135
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 135
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10 308
9
Прочие услуги в области образования
73191
464
Отдел образования района (города областного значения)
65191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 487
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 264
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
56
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 113
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 642
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39 629
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
116 539
2
Социальная помощь
95 404
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 688
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 688
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 716
002
Программа занятости
22 041
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 500
005
Государственная адресная социальная помощь
2 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 950
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
469
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 029
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 538
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5 689
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 135
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения