Успен ауданының Ольгин ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атаулар беру
Павлодар облысы Успен ауданы Ольгин ауылдық округ әкімінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі N 2 шешімі. Павлодар облысы Успен аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 04 мамырда N 12-12-126 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Успен ауданының Ольгин ауылдық округінің Ольгин, Ольхов ауылдардың тұрғындардың пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес, Успен ауданының Ольгин ауылдық округінің Ольгин ауылының көшелеріне атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, Успен ауданының Ольгин ауылдық округінің Ольхов ауылының көшелеріне атаулар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ольгин ауылдық
округінің әкімі                            М. Сқақов
Успен ауданының Ольгин ауылдық
округі әкімінің 2012 жылғы
2 сәуірдегі N 2 шешіміне
1 қосымша
Успен ауданының Ольгин ауылдық округі
Ольгин ауылының көшелер атаулар
1) N 1 көше - Гагарин көшесі;
2) N 2 көше - Ленин көшесі;
3) N 3 көше - Молодежная көшесі;
4) N 4 көше - Советов көшесі;
5) N 5 көше - Степная көшесі;
6) N 6 көше - Абай көшесі;
7) N 7 көше - Энгельс көшесі.
Успен ауданының Ольгин ауылдық
округі әкімінің 2012 жылғы
2 сәуірдегі N 2 шешіміне
2 қосымша
Успен ауданының Ольгин ауылдық округі
Ольхов ауылының көшелер атаулар
1) N 1 көше - Абай көшесі;
2) N 2 көше - Целинников көшесі;
3) N 3 көше - Школьная көшесі.

О присвоении наименований улицам сел Ольгинского сельского округа Успенского района
Решение акима Ольгинского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 02 апреля 2012 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 04 мая 2012 года N 12-12-126
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения сел Ольгино, Ольховка Ольгинского сельского округа Успенского района, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Ольгино Ольгинского сельского округа Успенского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Присвоить наименования улицам села Ольховка Ольгинского сельского округа Успенского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ольгинского
сельского округа                           М. Скаков
Приложение 1
к решению акима Ольгинского
сельского округа Успенского
района от 2 апреля 2012 года N 2
Наименования улиц села Ольгино
Ольгинского сельского округа Успенского района
1) улица N 1 – улица Гагарина;
2) улица N 2 – улица Ленина;
3) улица N 3 – улица Молодежная;
4) улица N 4 – улица Советов;
5) улица N 5 – улица Степная;
6) улица N 6 – улица Абая;
7) улица N 7 – улица Энгельса.
Приложение 2
к решению акима Ольгинского
сельского округа Успенского
района от 2 апреля 2012 года N 2
Наименования улиц села Ольховка
Ольгинского сельского округа Успенского района
1) улица N 1 – улица Абая;
2) улица N 2 – улица Школьная;
3) улица N 3 – улица Целинников.