Шарбақты ауданының ауылдық округ әкімінің аппараттарымен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы N 49/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 наурызда N 12-13-142 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 119/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 19.04.2012 N 119/2 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі  N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді сапалы көрсету мақсатында Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру", мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету", мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Ветеринариялық анықтаманы беру", мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Жануарларға ветеринариялық паспорт беру", мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Владимир Иванович Воробьевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
N 49/1 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" (одан әрі-мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы бекітілген N 2318 қаулысының "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" туралы стандарты негізінде көрсетіледі (одан әрі – стандарт).
4. Шарбақты ауданының ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (одан әрі -өкілетті органдары) демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері сағ.9.00-ден 18.30-ға дейін түскі үзіліс сағ. 13.00-ден 14.30-ға дейін осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес, мемлекеттік қызмет көрсетіледі. Алдын ала жазылусыз кезек бойынша жылдам қабылдау жүргізіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых аппаратами акимов сельских округов Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 22 февраля 2012 года N 49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 марта 2012 года N 12-13-142. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 19 апреля 2012 года N 119/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 19.04.2012 N 119/2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об  административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственные услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственные услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой";
3) регламент государственные услуги "Выдача ветеринарной справки;
4) регламент государственные услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Воробьева Владимира Ивановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Смагулов
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 22 февраля 2012 года N 49/1
Регламент государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 (далее - стандарт).
4.пГосударственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Щербактинского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

"Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Шарбақты ауданы республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы арқылы баламалы негізде мемлекеттік қызмет көрсетіледі (одан әрі – Орталық); демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері сағ.9.00-ден 19.00-ға дейін түскі үзіліс сағ. 13.00-ден 14.00-ге дейін мына мекен-жайда: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы Шарбақты ауылы, Чайко көшесі 45, телефон 2 -33 37.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Жеке тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
тұтынушы өкілетті органға тікелей өтініш білдірген кезде:
1) өтініш берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
тұтынушы Орталық арқылы өтініш білдірген кезде:
1) тұтынушы тиісті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі, осы регламенттің 10 тармағында көрсетілген мерзімі -2 (екі) күннен аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Тұтынушы осы регламенттің 10 тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық тапсырмауы немесе өкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып саналады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
(өзара әрекеттесу) іс әрекеттер тәртібінің сипаты
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін тұтынушы мына құжаттарды тапсырады:
тұтынушы өкілетті органына жеке куәлігін көрсете отырып, ауызша өтініш білдіреді;
Орталыққа өтініш берген кезде:
1) ерікті түрде өтініш;
2) салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын көрсете отырып, жеке куәліктің көшірмесі.
11. Орталыққа құжаттарын тапсырған соң, мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға, барлық қажетті құжаттарын тапсырғанын растайтын анықтама беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңі қызмет көрсету үшін өтінішті алғаннан кейін өкілетті органына өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін бергенге дейін:
өкілетті органына өтініш берген кезде:

На альтернативной основе государственная услуга предоставляется через филиал Щербактинского района республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - Центр) в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 19.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица Чайко 45, телефон 2-33-37.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о наличии личного подсобного хозяйства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
при обращении потребителя через Центр:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов потребителем, указанных в пункте 10 регламента - в срок – не более 2 (двух) дней;
2)пмаксимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 10 (десяти) минут;
3)пмаксимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - 10 (десять) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента либо отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченного органа.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
при обращении в уполномоченный орган потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в Центр:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с предоставлением оригинала для сверки.
11. После сдачи документов в Центр потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп Центра и дата получения потребителем государственной услуги.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:

1) тұтынушы жеке куәлігін ұсынады;
2) өкілетті органның маманы өтінішті журналға тіркеп жазады, шаруашылық кітабындағы деректерді тексереді, жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы анықтаманы толтырады немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын дайындайды;
Орталық арқылы өтініш берген кезде:
1) тұтынушы өтініш және жеке куәліктің көшірмесін ұсынады;
2) Орталық өтінішті тіркеуге алады және өкілетті органына тапсырады;
3) өкілетті органы тіркеуге алуды іске асырады, Орталықтан түскен өтініштерді қарау, бас тарту туралы дәлелді себептерді дайындайды немесе анықтаманы ресімдейді, Орталыққа мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жібереді;
4) Орталық тұтынушыға анықтама береді немесе бас тарту туралы дәлелді себептері туралы жауап береді.
13. Өкілетті органы қызмет тұтынушы құжаттарының сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялығын сақтауды қамтамасыз етуі тиіс.
14. Тұтынушы өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктері қатысады (одан әрі – ҚФБ):
1) өкілетті органның маманы;
2) ауылдық округ әкімі.
15. Әрбір іс әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, жеке құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) әкімшілік әрекеттері (процедуралар) мен бірізділіктің мәтіндік сипатының кестесі осы регламенттің 2 қосымшасында қоса берілген.

1) потребитель предоставляет удостоверение личности;
2)пспециалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, проверяет данные по похозяйственной книге, заполняет справку о наличии личного подсобного хозяйства либо готовит  мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
при обращении через Центр:
1) потребитель подает заявление и копию удостоверения личности;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение предоставленного заявления из Центра, подготавливает мотивированный ответ об отказе или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр;
4) Центр выдает потребителю справку либо мотивированный ответ об отказе.
13. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
14.пВ процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким сельского округа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

Александровка ауылы 50 лет Октября көшесі, 27
жоқ
2.
"Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Алексеевка а, Николаевка а, Құрғамыс а, Бөріктал а
(871836)21537
Алексеевка а, Молодежная көшесі, 23
жоқ
3.
"Галкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Галкин а, Арбаиген а, Құлат а, Ботабас а
(871836) 33404
Галкин а, Ленин көшесі,1
жоқ
4.
"Жылы-Бұлақауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылы-бұлақ а, Қосқұдық а
(871836)21518
Жылы-Бұлақ а, Ф.Сәдуақасов көшесі, 23
жоқ
5.
"Ильичевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Богодаровка а, Аникино а
(871836) 40440
Богодаровка а, Школьная көшесі, 33
жоқ
6.
"Қарабидай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сахновка а, Марьяновка а
(871836)22079
Сахновка а
жоқ
7.
"Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Красиловка а,
(871836)23100
Красиловка а
жоқ
8.
"Назаровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Назаровка а, Каховка
(871836)40310
Назаровка а, Победа көшесі, 11
жоқ
9.
"Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Орловка а
(871836)29766
Орловка а, 1 май көшесі, 33
жоқ
10.
"Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сосновка а, Заборовка а, Софиевка а, Сретенка а
(871836) 21687
Сосновка а, Ворошилов көшесі, 23
жоқ
11.
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Северный а, Аникино а
(87183621174
Северный а, Калинин көшесі,20
жоқ
12.
"Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Татьяновка а, Малиновка а
(871836)40520
Малиновка а
жоқ
13.
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Хмельницкий а, Көлбұлақ а
(871836)26398
Хмельницкий а, Ленин көшесі
жоқ
14.
"Чигиринов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Чигириновка ауылы Есілбай а
(871842)28826
Чигириновка а, Есілбай а, Школьная көшесі
жоқ
15.
"Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шалдай а, Садық-Ащы а, Бозалаң а, Сүгір а, Шошқалы а
(871836)32242
Шалдай а
жоқ
Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
ФҚБ функционалдық-құрылымдық әрекеттердің сипаты
Іс әрекеттер үдерісі (жұмыс барысы)
N
N әрекет (жұмыс барысы)
1
2
3
2
ФҚБ атауы
1 топ ФҚБ өкілетті органның маманы
1 топ ФҚБ ауыл немесе ауылдық округінің әкімі
1 топ ФҚБ өкілетті органның маманы
3
Іс әрекеттің атауы (үдеріс, процедуралары, операциялар) және олардың сипаты
Өтініштерді тіркеу, шаруашылық кітабы бойынша деректерді тексеру
Тұтынушынының ұсынған құжаттарын қарау
Шығыс құжаттарды журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басқару шешімі)
Дәлелді себептерге сәйкес тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы анықтаманы толтыру және оған қол қою
Дәлелді себептерге сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы анықтама
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы анықтама беру
5
Орындау мерзімі
10 минуттан артық емес
5 минуттан артық емес
5 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 колонка
3 колонка
Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру үдерісі бойынша сызба
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
N 49/1 қаулысымен
бекітілген
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің
жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет регламенті

с. Александровка, улица 50 лет Октября, 27
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алексеевского сельского округа"
с. Алексеевка, с. Николаевка, ст. Куркамыс, с. Бориктал
(871836)21537
с. Алексеевка, улица Молодежная, 23
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа"
с. Галкино,с. Арбаиген, с.Кулат, с.Ботабас
(871836)33404
с. Галкино, улица Ленина, 1
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыбулакского сельского округа"
с. Жылы-булак, с. Кос-кудук
(871836)21518
с. Жылы-булак, улица Ф.Садвакасова, 23
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
с. Богодаровка, с.Аникино
(871836)40440
с. Богодаровка, улица Школьная, 33
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабидайского сельского округа"
с. Сахновка, с.Марьяновка
(8718363)22079
с. Сахновка, улица
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа"
с. Красиловка,
(871836)23100
с. Красиловка, улица
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Назаровского сельского округа"
с. Назаровка, с. Каховка
(871836)40310
с. Назаровка, улица Победа, 11
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа"
с. Орловка
(871836)29766
с. Орловка, улица 1 мая, 33
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа"
с.Сосновка, с.Заборовка, с.Софиевка, с.Сретенка
(871836)21687
с. Сосновка, улица Ворошилова, 23
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
с. Северное, с. Аникино
(871836)21174
с. Северное, улица Калинина, 20
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа"
с. Татьяновка, с. Малиновка
(871836)40520
с. Малиновка, улица
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа"
с. Хмельницкое, с. Кольбулак
(871836)26398
с.Хмельницкое, улица Ленина
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа"
с. Чигириновка а. Есильбай,
(871842)28826
с. Чигириновка улица Школьная
Нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа"
С. Шалдай, с. Садык-Ащи, с. Бозолан, с. Сугур, с. Чушкалы
(871836)32242
с. Шалдай, улица
Нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ Аким села или сельского округа
Группа 1 СФЕ специалист уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка  данных по похозяйственной книге
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание справки либо написание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю и направление на подписание
Подписание справки  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Выдача  справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 10 минут
не более 5 минут
не более 5 минут
6.
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Схема процесса выдачи справки о
наличии личного подсобного хозяйства
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 22 февраля 2012 года N 49/1
Регламент государственной услуги "Обеспечение
бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации образования и обратно домой"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" (одан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 336 қаулысымен бекітілген "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" туралы стандарты негізінде көрсетіледі (одан әрі – стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Шарбақты ауданының ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттарында көрсетіледі (одан әрі -өкілетті органдары).
5. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы:
1) жұмыс күндері, демалыс және мереке күндерінен басқа, сағ.9.00-ден 18.30-ға дейін түскі үзіліс сағ. 13.00-ден 14.30-ға дейін осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетіледі;
2) қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы өкілетті органға өтініш берген сәттен бастап (өтініш түскен сәттен бастап 5 жұмыс күні ішінде) 5 жұмыс күнді құрайды;
2) өтініш иесі өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алғанға дейін (тіркеуге алған кезде) күтудің ең ұзақ уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесі өтініш берген күні мемлекеттік қызмет көрсетуге дейін күтудің ең ұзақ уақыты – 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
(өзара әрекеттесу) іс әрекеттер тәртібінің сипаты
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсырады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және өкілетті органына өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет нәтижесін бергенге дейін:
1) тұтынушы белгіленген стандарттың 2 қосымшасына сәйкес өтініш, жеке куәлік немесе тууы туралы куәлік, 5 қосымшасына сәйкес оқу орнынан анықтама тапсырады;

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации и обратно домой" - (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации и обратно домой", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сел и сельских округов Щербактинского района (далее – уполномоченные органы).
5. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации и обратно домой с выдачей справки согласно приложению 6 стандарта по обеспечению бесплатным подвозом к общеобразовательной организации и обратной домой, либо мотивированный ответ в отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения потребителя в уполномоченный орган для получения государственной услуги (в течение 5 дней с момента поступления заявления) составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день получения заявления от потребителя (при регистрации) – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 30 (тридцати) минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) потребитель предоставляет заявление, согласно приложения 2 стандарта, удостоверение личности или свидетельство о рождении, справку с места учебы согласно приложения 5 стандарта;

2) өкілетті органның маманы өтінішті журналға тіркеп жазады, стандарттың 4 қосымшасына сәйкес қажетті құжаттарды алғаны туралы тұтынушыға қолхат беріледі.
11. Тұтынушыны тасымалдау әдісі бойынша мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес әкімдік маманымен қабылданған, стандарттың 6 қосымшасына сәйкес (білім беру ұйымын көрсете отырып) әкімнің қолы қойылған және мөрі басылған анықтама негізінде іске асырылады. Тұтынушыдан жеке өтініш түскеннен кейін 5 күн өткен соң әкімдік маманымен анықтама беріледі. Стандарттың 7 қосымшасына сәйкес анықтамаларды есепке алу кітабына анықтама берілгені туралы мәліметтер жазылады.
12. Тұтынушының стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбауы, бас тартудың себептерін жазбаша түрде баяндау, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып саналады.
13. Өкілетті органы тұтынушының құжаттарын сақтау, қорғау және мазмұны туралы ақпараттың құпиялығын сақтауды қамтамасыз етуі тиіс.
14. Тұтынушы өкілетті органына өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктері қатысады (одан әрі – ҚФБ):
1) өкілетті органның маманы;
2) ауыл және ауылдық округ әкімі.
15. Әрбір іс әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, жеке құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) әкімшілік әрекеттері (процедуралар) мен бірізділіктің мәтіндік сипатының кестесі осы Регламенттің 2 қосымшасында қоса берілген.

2) специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, после чего потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложения 4 стандарта.
11. Способ доставки результата государственной услуги потребителю осуществляется специалистом акимата в соответствии с установленным графиком работы на основании принятой справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования, согласно приложения 6 стандарта (с указанием организации образования), заверенной подписью и печать акима. Выдается специалистом акимата при личном обращении потребителя по истечении 5 дней с момента поступления заявления.
Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок, согласно приложения 7 стандарта.
12. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта с письменным обоснованием причин отказа.
13. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким села или сельского округа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

Александровка ауылы 50 лет Октября көшесі, 27
жоқ
2.
"Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Алексеевка а, Николаевка а, Құрғамыс а, Бөріктал а
(871836)21537
Алексеевка а, Молодежная көшесі, 23
жоқ
3.
"Галкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Галкин а, Арбаиген а, Құлат а, Ботабас а
(871836) 33404
Галкин а, Ленин көшесі,1
жоқ
4.
"Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Жылы-бұлақ а, Қосқұдық а
(871836)21518
Жылы-Бұлақ а, Ф.Сәдуақасов көшесі,23
жоқ
5.
"Ильичевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Богодаровка а, Аникино а
(871836) 40440
Богодаровка а, Школьная көшесі, 33
жоқ
6.
"Қарабидай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сахновка а, Марьяновка а
(871836)22079
Сахновка а
жоқ
7.
"Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Красиловка а
(871836)23100
Красиловка а
жоқ
8.
"Назаровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Назаровка а, Каховка
(871836)40310
Назаровка а, Победа көшесі, 11
жоқ
9.
"Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Орловка а
(871836)29766
Орловка а, 1 май көшесі, 33
жоқ
10.
"Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сосновка а, Заборовка а, Софиевка а, Сретенка а
(871836) 21687
Сосновка а, Ворошилов көшесі, 23
жоқ
11.
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Северный а, Аникино а
(87183621174
Северный а, Калинин көшесі, 20
жоқ
12.
"Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Татьяновка а, Малиновка а
(871836)40520
Малиновка а
жоқ
13.
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Хмельницкий а, Көлбұлақ а
(871836)26398
Хмельницкий а, Ленин көшесі
жоқ
14.
"Чигиринов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Чигириновка ауылы Есілбай а
(871842)28826
Чигириновка а, Есілбай а, Школьная көшесі
жоқ
15.
"Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Шалдай а, Садық-Ащы а, Бозалаң а, Сүгір а, Шошқалы а
(871836)32242
Шалдай а
жоқ
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы беру ұйымдарына және
үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету" регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
N р/с
іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тің 1 тобы Уәкілетті органның маманы
ҚФБ-тің 1 тобы уәкілетті органның маманы
ҚФБ-тің 2 тобы Ауыл немесе ауылдық округінің әкімі
ҚФБ-тің 1 тобы Уәкілетті органның маманы
2.
Іс-әрекеттің  (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы

с. Александровка, улица 50 лет Октября, 27
нет
2
Государственное учреждение  "Аппарат акима Алексеевского сельского округа"
с. Алексеевка, с. Николаевка, ст. Куркамыс, с. Бориктал
(871836)21537
с. Алексеевка, улица Молодежная, 23
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа"
с. Галкино,с. Арбаиген, с.Кулат, с.Ботабас
(871836)33404
с. Галкино, улица Ленина, 1
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыбулакского сельского округа"
с. Жылы-булак, с. Кос-кудук
(871836)21518
с. Жылы-булак, улица Ф.Садвакасова, 23
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
с. Богодаровка, с.Аникино
(871836)40440
с. Богодаровка, улица Школьная, 33
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабидайского сельского округа"
с. Сахновка, с.Марьяновка
(8718363)22079
с. Сахновка, улица
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа"
с. Красиловка
(871836)23100
с. Красиловка, улица
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Назаровского сельского округа"
с. Назаровка, с. Каховка
(871836)40310
с. Назаровка, улица Победа, 11
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа"
с. Орловка
(871836)29766
с. Орловка, улица 1 мая, 33
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа"
с. Сосновка, с. Заборовка, с. Софиевка, с. Сретенка
(871836)21687
с. Сосновка, улица Ворошилова, 23
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
с. Северное, с. Аникино
(871836)21174
с. Северное, улица Калинина, 20
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа"
с. Татьяновка, с. Малиновка
(871836)40520
с. Малиновка, улица
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа"
с. Хмельницкое, с. Кольбулак
(871836)26398
с.Хмельницкое, улица Ленина
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа"
с. Чигириновка а. Есильбай,
(871842)28826
с. Чигириновка улица Школьная
Нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа"
С.Шалдай, с.Садык-Ащи, с.Бозолан, с.Сугур, с.Чушкалы
(871836)32242
с.Шалдай, улица
Нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ Специалист уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ Специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ Аким села либо сельского округа
Группа 1 СФЕ Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процессса, процедуры, операции) и их описание

1)ұсынылған құжаттарды тексеру;
2)кіріс құжаттар журналына тіркеу;
3) мектеп директоры ұсынған оқушылардың тізімі бойынша тексеру
Анықтама жобасын немесе қызметі ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама жобасын немесе қызметі ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Шығыс құжаттар журналына тіркеу
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тұтынушыға қажетті алғандағы туралы қолхат беру
Анықтама жобасы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауабы
Анықтама жобасы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Білімнің білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Орындалу мерзімі
1 күн ішінде
2 күн ішінде
1 күн ішінде
1 күн ішінде
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы беру ұйымдарына және
үйге тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету" регламентіне
3 қосымша
Білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы
анықтама беру үдерісінің сызбасы
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
N 49/1 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негiзгi ұғымдар
1.Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) ветеринариялық анықтама – жануарға аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң ветеринарлық дәрiгерi беретiн тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң эпизоотиялық жағдайы туралы құжат;
2) құрылымдық-функционалдық бiрлiк - мемлекеттiк қызмет көрсету процесiне қатысатын уәкiлеттi органның жауапты тұлғалары (бұдан әрi - ҚФБ).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" (одан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттiк қызмет стандарты негiзiнде көрсетiледi (бұдан әрi – стандарт).

1)ппроверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов;
3)ппроверка по списку учащихся, предоставленном директором школы
подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
рассмотрение проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ
выдача расписки в получении необходимых документов потребителю
проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в пре-доставлении услуги
выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Сроки исполнения
1 день
2 дня
1 день
в течение 1 дня
в течение 5 рабочих дней с момента сдачи потребителем необходимых документов
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Схема процесса выдачи справки об обеспечении
бесплатным подвозом к общеобразовательной
организации образования и обратно домой
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 22 февраля 2012 года N 49/1
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) ветеринарная справка – документ, выдаваемый ветеринарным врачом подразделения местного исполнительного органа города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, на животное, об эпизоотической ситуации на территории соответствующей административно-территориальной единицы;
2) структурно-функциональная единица – это ответственные лица уполномоченного органа, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги (далее – СФЕ).
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы" - (далее государственная услуга).
3. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).

5. Мемлекеттiк қызмет Шарбақтыауданы ауыл және ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттары мемлекеттiк мекемелерiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерiнен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ге дейiн ұсынылады. Қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң аяқталу нәтижесi тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру болып табылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет өтiнiш берген күннiң iшiнде ұсынылады;
мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет ақылы түрде көрсетiледi (тиiстi әкiмшiлiк - аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру). Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi Стандарттың 8 тармағына сәйкес жүзеге асырады.
10. Стандарттың 16-тармағында қарастырылған негiздер бойынша мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартуға болады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
11. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы еркiн түрде өтiнiштi толтырады және мына құжаттарды ұсынады:
1) жануардың ветеринарлық паспорты;
2) жануардың жеке номерi көрсетiлген ға ветеринарлық паспорттың жоғалған фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда);
3) ветеринарлық анықтама бланкiсiнiң құнын растайтын құжат.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы белгiленген үлгiдегi өтiнiштi толтырады және уәкiлеттi органның маманына құжаттарды тапсырады.
Уәкiлеттi органның маманы жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн журналға тiркейді, қабылдау және қызметтi ұсыну мерзiмiн көрсете отырып құжаттарды қабылдау туралы жазбаны енгiзедi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңi мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiштi алған кезiнен және мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру кезiне дейiн:
1) тұтынушы өтiнiш бередi және осы регламенттiң 9-тармағында көрсетiлген құжаттарды ұсынады;

5. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Щербактинского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, по адресам указанным в приложении 1 настоящему регламенту.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам – (далее потребитель).
7. Результатом предоставляемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
9. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано, по основаниям предусмотренным в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление в произвольной форме и предоставляет следующие документы:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление установленного образца и сдает документы специалисту уполномоченного органа.
Специалистом уполномоченного органа вносится запись о приеме документов в журнал учета обращения физических и юридических лиц с указанием даты приема заявления и даты предоставления услуги.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление и предоставляет документы, предусмотренные в пункте 11 настоящего регламента;

2) уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы өтiнiштi журналда тiркейдi, тұтынушы ұсынған өтiнiштi қарайды, ветеринарлық анықтаманы толтырады немесе мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды;
3) уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы тұтынушыға ветеринарлық анықтама немесе бас тарту туралы дәлелдi жауап бередi.
13. Уәкiлеттi органның мөрiмен және уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманның қолымен келiсiлген ветеринарлық анықтама тұтынушыға берiледi.
14. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттар мазмұны туралы ақпараттарды құпияда сақтау.
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы (ҚФБ 1) қатысады.
16. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (үдерiстердiң) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
17. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымдық тұлғалардың жауапкершiлiгi
18. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңына сәйкес жауап береді.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
1-қосымша
Шарбақты ауданының ауылдар және ауылдық
округтер әкiмдерi аппараттарының тiзбесi
N р/қ Ауылдық округтерінің атауы Ауылдық  округ әкімдерінің мекенжайы Телефон нөмірі Заңды мекенжайы Сайттың мекен-жайы
1 2 3 4 5 6
1.
"Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Александровка а/о Жаңа-ауыл ауылы
(8 718 2)787151
Александровка ауылы 50 лет Октября көшесі, 27
жоқ
2.
"Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Алексеевка а, Николаевка а, Құрғамыс а, Бөріктал а
(871836)21537
Алексеевка а, Молодежная көшесі, 23
жоқ
3.
"Галкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Галкин а, Арбаиген а, Құлат а, Ботабас а
(871836) 33404
Галкин а, Ленин көшесі, 1
жоқ
4.
"Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Жылы-бұлақ а, Қосқұдық а
(871836)21518
Жылы-Бұлақ а, Ф. Сәдуақасов көшесі, 23
жоқ
5.
"Ильичевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Богодаровка а, Аникино а

2) специалист по ветеринарии уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, рассматривает предоставленное заявление потребителя, заполняет ветеринарную справку либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
3) специалист по ветеринарии уполномоченного органа выдает потребителю ветеринарную справку или мотивированный ответ об отказе.
13. Ветеринарная справка заверенная печатью уполномоченного органа и подписью специалиста по ветеринарии уполномоченного органа, выдается последним потребителю.
14. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
15. В процессе оказания государственной услуги участвует специалист по ветеринарии уполномоченного органа (СФЕ 1).
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 настоящего регламента.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень аппаратов акимов сел, сельских
округов Щербактинского района
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа"
с. Александровка с.Жана-Аул
(87182)787151
с. Александровка, улица 50 лет Октября, 27
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алексеевского сельского округа"
с. Алексеевка, с. Николаевка, ст. Куркамыс, с. Бориктал
(871836)21537
с. Алексеевка, улица Молодежная, 23
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа"
с. Галкино,с. Арбаиген, с.Кулат, с.Ботабас
(871836)33404
с. Галкино, улица Ленина, 1
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыбулакского сельского округа"
с. Жылы-булак, с. Кос-кудук
(871836)21518
с. Жылы-булак, улица Ф.Садвакасова, 23
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
с. Богодаровка, с.Аникино

(871836) 40440
Богодаровка а, Школьная көшесі, 33
жоқ
6.
"Қарабидай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сахновка а, Марьяновка а
(871836)22079
Сахновка а
жоқ
7.
"Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Красиловка а
(871836)23100
Красиловка а
жоқ
8.
"Назаровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Назаровка а, Каховка
(871836)40310
Назаровка а, Победа көшесі, 11
жоқ
9.
"Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Орловка а
(871836)29766
Орловка а, 1 май көшесі, 33
жоқ
10.
"Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сосновка а, Заборовка а, Софиевка а, Сретенка а
(871836) 21687
Сосновка а, Ворошилов көшесі, 23
жоқ
11.
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Северный а, Аникино а
(87183621174
Северный а, Калинин көшесі, 20
жоқ
12.
"Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Татьяновка а, Малиновка а
(871836)40520
Малиновка а
жоқ
13.
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Хмельницкий а, Көлбұлақ а
(871836)26398
Хмельницкий а, Ленин көшесі
жоқ
14.
"Чигиринов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Чигириновка ауылы Есілбай а
(871842)28826
Чигириновка а, Есілбай а, Школьная көшесі
жоқ
15.
"Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Шалдай а, Садық-Ащы а, Бозалаң а, Сүгір а, Шошқалы а
(871836)32242
Шалдай а
жоқ
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
N р/с Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N 1 2 3
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1)1ұсынылған құжаттарды тексеру;
2)1кiрiс құжаттары журналына тiркеу
ветеринарлық анықтама жобасын немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындау
шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушы ұсынған өтiнiштi және құжаттарды қарау
ветеринарлық анықтамаға немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
ветеринарлық анықтама немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
20 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 бағана
3 бағана
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
3-қосымша
Тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру үдерiсiнiң схемасы
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
N 49/1 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi

(871836)40440
с. Богодаровка, улица Школьная, 33
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабидайского сельского округа"
с. Сахновка, с.Марьяновка
(8718363)22079
с. Сахновка, улица
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа"
с. Красиловка
(871836)23100
с. Красиловка, улица
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Назаровского сельского округа"
с. Назаровка, с. Каховка
(871836)40310
с. Назаровка, улица Победа, 11
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа"
с. Орловка
(871836)29766
с. Орловка, улица 1 мая, 33
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа"
с.Сосновка, с.Заборовка, с.Софиевка, с.Сретенка
(871836)21687
с. Сосновка, улица Ворошилова, 23
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
с. Северное, с. Аникино
(871836)21174
с. Северное, улица Калинина, 20
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа"
с. Татьяновка, с. Малиновка
(871836)40520
с. Малиновка, улица
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа"
с. Хмельницкое, с. Кольбулак
(871836)26398
с.Хмельницкое, улица Ленина
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа"
с. Чигириновка а. Есильбай,
(871842)28826
с. Чигириновка улица Школьная
Нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа"
С.Шалдай, с.Садык-Ащи, с.Бозолан, с.Сугур, с.Чушкалы
(871836)32242
с.Шалдай, улица
Нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Описание действий структурно-фунциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
2
3
4
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ Специалист Ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1) проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов
Подготовка проекта ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ)
Рассмотрение заявления и представленных документов потребителя
Подписание ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача ветеринарной справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 22 февраля 2012 года N 49/1
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорт на животное"

1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) ветеринариялық паспорт – жануардың иесi, түрi, жынысы, түсi, жасы, жануарды және ветеринарлық iс-шараны есепке алу мақсатында жасалған ветеринарлық өңдеу мерзiмi мен түрi көрсетiлетiн, бекiтiлген нысандағы құжат;
2) құрылымдық-функционалдық бiрлiк - мемлекеттiк қызмет көрсету процесiне қатысатын уәкiлеттi органның жауапты тұлғалары (бұдан әрi - ҚФБ);
3) жеке номер – биркаға, чипке, болюске және тавроға қойлатын әрiптiк және сандық белгiлерi бар жануарға берiлетiн жеке код.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Жануарға ветеринариялық паспорт беру".
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына   өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет стандарты   негiзiнде көрсетiледi (бұдан әрi – стандарт).
5. Мемлекеттiк қызмет Шарбақты ауданы ауыл және ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттары мемлекеттiк мекемелерiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ге дейiн ұсынылады. Қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі одан әрі тұтынушы.
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң аяқталу нәтижесi жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттын үзiндiсiн) беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру болып табылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берген күні көрсетіледі;
2) мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) ветеринарный паспорт – документ установленной формы, в котором указываются: владелец, вид, масть, возраст животного, сроки и характер проведенных ветеринарных обработок в целях учета животных и ветеринарных мероприятий;
2) структурно-функциональная единица – это ответственные лица уполномоченного органа, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги (далее СФЕ);
3) индивидуальный номер – индивидуальный код, присваиваемый животному, включающий в себя буквенное и цифровое обозначение, наносимое на бирку, чип, болюс или тавро.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" - (далее государственная услуга).
3. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорт на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Щербактинского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам – (далее потребитель).
7. Результатом предоставляемой услуги является выдача ветеринарного паспорт на животное (дубликата ветеринарного паспорт на животное, выписки из ветеринарного паспорт на животное) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.

9. Мемлекеттiк қызмет ақылы түрде көрсетiледi (тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерінің аумағында ветеринарлық анықтама, бланкілер беру).Тұтынушы мемлекеттiк қызмет төлемiн Стандарттың 8 тармағына сәйкес іске асырады.
10. Стандарттың 16 тармағында ескерілген негіздемеге сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға болады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
11. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы жануарға берiлген жеке нөмірi болған жағдайда жануарға ветеринариялық паспорт бланкiсiнiң құнын төлегендiгiн растайтын құжатты ұсынады.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын және жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн алу үшiн:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалған фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда).
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы белгiленген үлгiдегi өтiнiштi толтырады және уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманына құжаттарды тапсырады.
Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы жеке және заңды тұлғалардың құжаттарын қабылдау туралы өтiнiштердi тiркеу журналына тiркеу нөмірiн берiп, өтiнiштi қабылдау мерзiмiн және қызметтi ұсыну мерзiмiн көрсетiп құжаттарды қабылдау туралы жазбаны енгiзедi.
12. Уәкiлеттi органның мөрiмен және уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманның қолымен келiсiлген жануарға ветеринариялық паспорты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсi) тұтынушыға берiледi.
13. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары:
құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттар мазмұны туралы ақпараттарды құпияда сақтау.
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы (ҚФБ 1) қатысады.

9. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарного паспорт на животное). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано, в случае отсутствия присвоенного индивидуального номера животного.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель при наличии на животном – присвоенного индивидуального номера предоставляет документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное.
Для получения дубликата ветеринарного паспорт и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление произвольной формы и сдает документы специалисту по ветеринарии уполномоченного органа.
Специалистом по ветеринарии уполномоченного органа вносится запись о приеме документов в журнал учета обращения физических и юридических лиц и выдается талон с указанием даты приема заявления и даты предоставления услуги.
12. Ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) заверенный печатью уполномоченного органа и подписью специалиста уполномоченного органа, выдается последним потребителю.
13. Требования к информационной безопасности:
обеспечение сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги участвует специалист по ветеринарии уполномоченного органа (СФЕ 1).

1)1ұсынылған құжаттарды тексеру;
2)1кiрiс құжаттары журналына тiркеу
ветеринариялық паспортты толтыру немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушыға қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қол хатты беру
ветеринариялық паспортқа немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Ветеринарлық паспорт немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
1 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
3 жұмыс күнi iшiнде
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 бағана
3 бағана
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн алуға өтiнiш бергенде:
р/с N Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N 1 2 3
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
Қ ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1)1ұсынылған құжаттарды тексеру;
2)1кiрiс құжаттары журналына тiркеу
жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн толтыру немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушыға қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қол хатты беру
жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiне немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
жануарға ветеринарлық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
1 жұмыс күнi iшiнде
8 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
10 жұмыс күнi iшiнде
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 бағана
3 бағана
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
3-қосымша
Жануарға ветеринариялық паспорт беру үдерiсiнiң схемасы
1) жануарға ветеринариялық паспорт алуға өтiнiш бергенде:
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринарлық паспорттың үзiндiсiн алуға өтiнiш бергенде:

1)ппроверка представленных документов;
2)прегистрация в журнале входящих документов
заполнение ветеринарного паспорта либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ
выдача расписки в получении необходимых документов потребителю
подписание ветеринарного паспорта либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача ветеринарного паспорта либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
в течение 3 рабочих дней
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
2) при обращении за дубликатом ветеринарного паспорта на животное, выпиской из ветеринарного паспорта на животное:
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п N действия (хода, потока работ) 2 3 4
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1) проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов
заполнение дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ
выдача расписки в получении необходимых документов потребителю
подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
в течение 1 рабочего дня
в течение 8 рабочих дней
в течение 1 рабочего дня
в течение 10 рабочих дней
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Схема, отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
1) при обращении за ветеринарным паспортом на животное
2) при обращении за дубликатом ветеринарного паспорта на животное, выпиской из ветеринарного паспорта на животное: