Шарбақты ауданының ауылдық округ әкімінің аппараттарымен көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 тамыздағы N 292/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 қыркүйекте N 3222 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 209/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 209/5 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі  N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет тізімілін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді сапалы көрсету мақсатында Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұймдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жануарларға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет  регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Владимир Иванович Воробьевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтезбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 тамыздағы
N 292/6 қаулысымен
бекітілген
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім
беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" (одан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 336 қаулысымен бекітілген "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" туралы стандарты негізінде көрсетіледі (одан әрі – стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Шарбақты ауданының ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттарында көрсетіледі (одан әрі өкілетті органдары).

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых аппаратами акимов сельских округов Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 22 августа 2012 года N 292/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 сентября 2012 года N 3222. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 209/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 209/5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки";
3) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Воробьева Владимира Ивановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Аскаров
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 22 августа 2012 года N 292/6
Регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации обратно домой" - (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Щербактинского района (далее уполномоченные органы).

5. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы:
1) жұмыс күндері, демалыс және мереке күндерінен басқа, сағ.9.00-ден 18.30-ға дейін түскі үзіліс сағ. 13.00-ден 14.30-ға дейін осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген мекен жай бойынша мемл қызмет көрсетіледі мемлекеттік қызмет көрсетіледі;
2) қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі стандарттың 6-қосымшасына сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама бере отырып, білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және керісінше үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз етуі немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы өкілетті органға өтініш берген сәттен бастап (өтініш түскен сәттен бастап 5 жұмыс күн ішінде) 5 жұмыс күнді құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
(өзара әрекеттесу) іс әрекеттер тәртібінің сипаты
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсырады.
10. Тұтынушыны тасымалдау әдісі бойынша мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес әкімдік маманымен қабылданған, стандарттың 6 қосымшасына   сәйкес (білім беру ұйымын көрсете отырып) әкімнің қолы қойылған және мөрі басылған анықтама негізінде іске асырылады. Тұтынушыдан жеке өтініш түскеннен кейін 5 күн өткен соң әкімдік маманымен анықтама беріледі.
Стандарттың 7 қосымшасына сәйкес анықтамаларды есепке алу кітабына анықтама берілгені туралы мәліметтер жазылады.
11. Тұтынушының стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбауы, бас тартудың себептерін жазбаша түрде баяндау, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып саналады.
12. Өкілетті органы тұтынушының құжаттарын сақтау, қорғау және мазмұны туралы ақпараттың құпиялығын сақтауды қамтамасыз етуі тиіс.
13. Тұтынушы өкілетті органына өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктері қатысады (одан әрі – ҚФБ):

5. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации и обратно домой с выдачей справки согласно приложению 6 стандарта по обеспечению бесплатным подвозом к общеобразовательной организации и обратно домой, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения потребителя в уполномоченный орган для получения государственной услуги (в течение 5-ти дней с момента поступления заявления) составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации) – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 30 (тридцати) минут.
2.Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. Способ доставки результата государственной услуги потребителю осуществляется специалистом акимата в соответствии с установленным графиком работы на основании принятой справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования, согласно приложения 6 стандарта (с указанием организации образования), заверенной подписью и печать акима. Выдается специалистом акимата при личном обращении потребителя по истечении 5 дней с момента поступления заявления.
Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок, согласно приложения 7 стандарта.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта с письменным обоснованием причин отказа.
12. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
13. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):

1) өкілетті органның маманы;
2) ауыл және ауылдық округ әкімі.
14. Әрбір іс әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, жеке құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) әкімшілік әрекеттері (процедуралар) мен бірізділіктің мәтіндік сипатының кестесі осы Регламенттің 2 қосымшасында қоса берілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде ҚФБ әкімшілік өзара іс әрекеттерінің бірізділігін көрсететін сызбасы осы регламенттің 3 қосымшасында қоса берілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауап береді.
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы беру ұйымдарына және
үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз
ету" регламентіне
N 1 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының тізбесі
N р/қ Ауылдық округтерінің атауы Ауылдық  округ әкімдерінің мекенжайы Телефон нөмірі Заңды мекенжайы Сайттың мекенжайы
1 2 3 4 5 6
1.
"Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Александровка а/о Жаңа-ауыл ауылы
(8 7182)787151
Александровка ауылы 50 лет Октября көшесі, 27
жоқ
2.
"Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Алексеевка а, Николаевка а, Құрғамыс а, Бөріктал а
(871836)21537
Алексеевка а, Молодежная көшесі, 23
жоқ
3.
"Галкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Галкин а, Арбаиген а, Құлат а, Ботабас а
(871836) 33404
Галкин а, Ленин көшесі,1
жоқ
4.
"Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Жылы-бұлақ а, Қосқұдық а
(871836)21518
Жылы-Бұлақ а, Ф.Сәдуақасов көшесі,23
жоқ
5.
"Ильичевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Богодаровка а, Аникино а
(871836) 40440
Богодаровка а, Школьная көшесі, 33
жоқ
6.
"Қарабидай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сахновка а, Марьяновка а
(871836)22079
Сахновка а
жоқ
7.
"Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Красиловка а,
(871836)23100
Красиловка а,
жоқ
8.
"Назаровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Назаровка а,
Каховка
(871836)40310
Назаровка а,
Победа көшесі,11
жоқ
9.
"Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Орловка а,
(871836)29766
Орловка а, 1 май көшесі,33
жоқ
10.
"Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сосновка а, Заборовка а, Софиевка а, Сретенка а
(871836) 21687
Сосновка а, Ворошилов көшесі,23
жоқ
11.
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Северный а, Аникино а
(87183621174
Северный а, Калинин көшесі,20
жоқ
12.
"Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Татьяновка а, Малиновка а
(871836)40520
Малиновка а
жоқ
13.
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Хмельницкий а, Көлбұлақ а
(871836)26398
Хмельницкий а, Ленин көшесі
жоқ
14.
"Чигиринов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Чигириновка ауылы Есілбай а
(871842)28826
Чигириновка а, Есілбай а, Школьная көшесі
жоқ
15.
"Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Шалдай а, Садық-Ащы а, Бозалаң а, Сүгір а, Шошқалы а
(871836)32242
Шалдай а,
жоқ
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы беру ұйымдарына және
үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз
ету" регламентіне
N 2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
N р/с іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны) 1 2 3 4
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тің 1 тобы Уәкілетті органның маманы
ҚФБ-тің 1 тобы уәкілетті органның маманы
ҚФБ-тің 2 тобы Ауыл немесе ауылдық округінің әкімі
ҚФБ-тің 1 тобы Уәкілетті органның маманы
2.
Іс-әрекеттің  (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы

1) специалист уполномоченного органа;
2) аким села или сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
2. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Перечень аппаратов акимов сел,
сельских округов Щербактинского района
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа"
с. Александровка с.Жана-Аул
(87182)787151
с. Александровка, улица 50 лет Октября, 27
нет
2
Государственное учреждение  "Аппарат акима Алексеевского сельского округа"
с. Алексеевка, с. Николаевка, ст. Куркамыс, с. Бориктал
(871836)21537
с. Алексеевка, улица Молодежная, 23
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа"
с. Галкино,с. Арбаиген, с.Кулат, с.Ботабас
(871836)33404
с. Галкино, улица Ленина, 1
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыбулакского сельского округа"
с. Жылы-булак, с. Кос-кудук
(871836)21518
с. Жылы-булак, улица Ф.Садвакасова, 23
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
с. Богодаровка, с.Аникино
(871836)40440
с. Богодаровка, улица Школьная, 33
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабидайского сельского округа"
с. Сахновка, с. Марьяновка
(8718363)22079
с. Сахновка, улица
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа"
с. Красиловка,
(871836)23100
с. Красиловка, улица
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Назаровского сельского округа"
с. Назаровка, с. Каховка
(871836)40310
с. Назаровка, улица Победа, 11
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа"
с. Орловка
(871836)29766
с. Орловка, улица 1 мая, 33
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа"
с.Сосновка, с.Заборовка, с.Софиевка, с.Сретенка
(871836)21687
с. Сосновка, улица Ворошилова, 23
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
с. Северное, с. Аникино
(871836)21174
с. Северное, улица Калинина, 20
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа"
с. Татьяновка, с. Малиновка
(871836)40520
с. Малиновка, улица
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа"
с. Хмельницкое, с. Кольбулак
(871836)26398
с.Хмельницкое, улица Ленина
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа"
с. Чигириновка а. Есильбай
(871842)28826
с. Чигириновка улица Школьная
Нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа"
С.Шалдай, с.Садык-Ащи, с.Бозолан, с.Сугур, с.Чушкалы
(871836)32242
с.Шалдай, улица
Нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ Специалист уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ Специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ Аким села либо сельского округа
Группа 1 СФЕ Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание

1)ұсынылған құжаттарды тексеру;
2) кіріс құжаттар журналына тіркеу;
3) мектеп директоры ұсынған оқушылардың тізімі бойынша тексеру
Анықтама жобасын немесе қызметі ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама жобасын немесе қызметі ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Шығыс құжаттар журналына тіркеу
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тұтынушыға қажетті алғандығы туралы қолхат беру
Анықтама жобасы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауабы
Анықтама жобасы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Білімнің білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Орындалу мерзімі
1 күн ішінде
2 күн ішінде
1 күн ішінде
1 күн ішінде
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
білімнің жалпы беру ұйымдарына және
үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз
ету" регламентіне
N 3 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 тамыздағы
N 292/6 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Ветеринариялық анықтаманы беру" (одан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына   өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 464 қаулысымен бекітілген "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Шарбақты ауданы ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 9-00 ден 14-30 ға дейін ұсынылады. Қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (одна әрі –  тұтынушы).
6. Мемлекеттік қызметті көрсетудің аяқталу нәтижесі тиісті әкімшілік аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.

1)проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов;
3)проверка по списку учащихся, предоставленном  учебными заведениями
подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
рассмотрение проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в книге учета справок
3
Форма завершения (данные, документ
выдача расписки
проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача справки  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
2 дня
1 день
Не более 30 минут
в течение 5 рабочих дней с момента сдачи потребителем необходимых документов
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Обеспечение бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Схема процесса выдачи справки об обеспечении
бесплатным подвозом к общественной организации
образования и обратно домой
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 22 августа 2012 года N 292/6
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача ветеринарной справки" - (далее государственная услуга).
2. Форма государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнений в Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Щербактинского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания по адресам указанным в приложении N 1 к настоящему регламенту.
5. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).
6. Результатом предоставляемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги.

7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берген күннің ішінде ұсынылады;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметтітұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 30(отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы түрде көрсетіледі (ветеринариялық анықтаманың бланкісін беру). Тұтынушы мемлекеттік қызметке төлемді стандарттың 8 тармағына сәйкес жүзеге асырады.
9. Стандарттың 16-тармағында қарастырылған негіздер бойынша мемлекетікқызмет көрсетуден бас тартуға болады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әрекет
(өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы еркін түрде өтінішті толтырады және мына құжаттарды ұсынады:
1) жануардың ветеринариялық паспорты;
2) жануардың жекенөмірі көрсетілген ветеринариялық паспорттың жоғалған фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда);
3) ветеринариялық анықтама бланкісінің құнын төлегендігінің растайтын құжат.
Уәкілетті органның маманы жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналға тіркейді, қабылдау және қызметті ұсыну мерзімін көрсете отырып құжаттарды қабылдау туралы жазбаны енгізеді.
11. Уәкілетті органның мөрімен және уәкілетті органның ветеринария жөніндегі маманның қолымен келісілген ветеринариялық анықтама тұтынушыға не оның өкіліне беріледі.
12. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттар мазмұны туралы ақпарттарды құпияда сақтау.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету удерісіне уәкілетті органның ветеринария жөніндегі маманы (ҚФБ 1) қатысады.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттердің (удерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
15. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымдық тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғандығы үшін лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңына сәйкес жауап береді.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
1-қосымша
Шарбақты ауданының ауылдар және ауылдық
округтер әкiмдерi аппараттарының тiзбесi
N р/қ Ауылдық округтерінің атауы Ауылдық  округ әкімдерінің мекенжайы Телефон нөмірі Заңды мекенжайы Сайттың мекенжайы
1 2 3 4 5 6
1.
"Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Александровка а/о Жаңа-ауыл ауылы
(8718 2)787151
Александровка ауылы 50 лет Октября көшесі, 27
жоқ
2.
"Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Алексеевка а, Николаевка а, Құрғамыс а, Бөріктал а
(871836)21537
Алексеевка а, Молодежная көшесі, 23
жоқ
3.
"Галкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Галкин а, Арбаиген а, Құлат а, Ботабас а
(871836) 33404
Галкин а, Ленин көшесі,1
жоқ
4.
"Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Жылы-бұлақ а, Қосқұдық а
(871836)21518
Жылы-Бұлақ а, Ф.Сәдуақасов көшесі,23
жоқ
5.
"Ильичевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Богодаровка а, Аникино а
(871836) 40440
Богодаровка а, Школьная көшесі, 33
жоқ
6.
"Қарабидай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сахновка а, Марьяновка а
(871836)22079
Сахновка а
жоқ
7.
"Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Красиловка а,
(871836)23100
Красиловка а,
жоқ
8.
"Назаровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Назаровка а, Каховка
(871836)40310
Назаровка а, Победа көшесі,11
жоқ
9.
"Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Орловка а,
(871836)29766
Орловка а,
1 май көшесі,33
жоқ
10.
"Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Сосновка а, Заборовка а, Софиевка а, Сретенка а
(871836) 21687
Сосновка а, Ворошилов көшесі,23
жоқ
11.
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Северный а, Аникино а
(87183621174
Северный а, Калинин көшесі,20
жоқ
12.
"Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Татьяновка а, Малиновка а
(871836)40520
Малиновка а
жоқ
13.
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Хмельницкий а, Көлбұлақ а
(871836)26398
Хмельницкий а, Ленин көшесі
жоқ
14.
"Чигиринов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Чигириновка ауылы Есілбай а
(871842)28826
Чигириновка а, Есілбай а, Школьная көшесі
жоқ
15.
"Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Шалдай а, Садық-Ащы а, Бозалаң а, Сүгір а, Шошқалы а
(871836)32242
Шалдай а,
жоқ
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
N р/с Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N 1 2 3
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы

7. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано, по основаниям предусмотренным в пункте 16 стандарта.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление в произвольной форме и предоставляет следующие документы:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
Специалистом уполномоченного органа вносится запись о приеме документов в журнал учета обращения физических и юридических лиц с указанием даты приема заявления и даты предоставления услуги.
11. Ветеринарная справка выдается потребителю либо его представителю.
12. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности документов защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
13. В процессе оказания государственной услуги участвует специалист по ветеринарии уполномоченного органа (СФЕ 1).
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги СФЕ, приведены в приложении 3 настоящего регламента.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень аппаратов акимов сел,
сельских округов Щербактинского района
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа"
с. Александровка с.Жана-Аул
(87182)787151
с. Александровка, улица 50 лет Октября, 27
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алексеевского сельского округа"
с. Алексеевка, с. Николаевка, ст. Куркамыс, с. Бориктал
(871836)21537
с. Алексеевка, улица Молодежная, 23
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа"
с. Галкино,с. Арбаиген, с.Кулат, с.Ботабас
(871836)33404
с. Галкино, улица Ленина, 1
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыбулакского сельского округа"
с. Жылы-булак, с. Кос-кудук
(871836)21518
с. Жылы-булак, улица Ф.Садвакасова, 23
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
с. Богодаровка, с.Аникино
(871836)40440
с. Богодаровка, улица Школьная, 33
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабидайского сельского округа"
с. Сахновка, с.Марьяновка
(8718363)22079
с. Сахновка, улица
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа"
с. Красиловка
(871836)23100
с. Красиловка, улица
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Назаровского сельского округа"
с. Назаровка, с. Каховка
(871836)40310
с. Назаровка, улица Победа, 11
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа"
с. Орловка
(871836)29766
с. Орловка, улица 1 мая, 33
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа"
с.Сосновка, с.Заборовка, с.Софиевка, с.Сретенка
(871836)21687
с. Сосновка, улица Ворошилова, 23
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
с. Северное, с. Аникино
(871836)21174
с. Северное, улица Калинина, 20
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа"
с. Татьяновка, с. Малиновка
(871836)40520
с. Малиновка, улица
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа"
с. Хмельницкое, с. Кольбулак
(871836)26398
с.Хмельницкое, улица Ленина
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа"
с. Чигириновка а. Есильбай
(871842)28826
с. Чигириновка улица Школьная
Нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа"
С.Шалдай, с.Садык-Ащи, с.Бозолан, с.Сугур, с.Чушкалы
(871836)32242
с.Шалдай, улица
Нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п N действия (хода, потока работ) 2 3 4
1
Наименование
СФЕ
Группа 1 СФЕ Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ Специалист
Ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание

1) 1 ұсынылған құжаттарды тексеру;
2) 1 кiрiс құжаттары журналына тiркеу
ветеринарлық анықтама жобасын немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындау
шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушы ұсынған өтiнiштi және құжаттарды қарау
ветеринарлық анықтамаға немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
ветеринарлық анықтама немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
20 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 баған
3 баған
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
3-қосымша
Ветеринариялық анықтаманы беру үдерiсiнiң схемасы
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 тамыздағы
N 292/6 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жануарға ветеринариялық паспорт беру".
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына   өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 464 қаулысымен бекітілген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет стандарты   негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Шарбақты ауданы ауыл және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерін қоспағанда аптасына бес күн сағат 9-00 ден 18-30 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-30ге дейін ұсынылады. Қабылдау кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (одан әрі – тұтынушы).
6. Мемлекеттік қызметті көрсетудің аяқталу нәтижесі жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берген күні көрсетіледі;

1) проверка представленных документов
2) регистрация в журнале входящих документов
Подготовка проекта ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной
услуги
Регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ)
Рассмотрение заявления и представленных документов потребителя
Подписание ветеринарной справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача ветеринарной справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема, отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 22 августа 2012 года N 292/6
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" - (далее государственная услуга).
2. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов Щербактинского района (далее – уполномоченные органы), в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
6. Результатом предоставляемой услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорт на животное, выписки из ветеринарного паспорт на животное) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;

2) мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ увқыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы түрде көрсетіледі (ветеринариялық анықтама бланкілер беру). Тұтынушы мемлекеттік қызмет төлемін стандарттың 8 тармағына сәйкес іске асырылды.
9. Стандарттың 16 тармағында ескерілген негіздемеге сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет
(өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы жануарға берілген жеке нөмірі болған жағдайда жануарға ветеринариялық паспорт бланкісінің құнын төлегендігін растайтын құжатты ұсынады.
Жануарға ветеринариялық паспортың үзіндісін алу үшін:
1) еркін нысандағы жазбаша өтініш;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалған фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда).
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы белгіленген үлгідегі өтінішті толтырады және уәкілетті органның ветеринария жөніндегі маманына құжаттарды тапсырады.
Уәкілетті органның ветеринария жөніндегі маманы жеке және заңды тұлғалардың құжаттарын қабылдау туралы өтініштерді тіркеу журналына тіркеу нөмірін беріп, өтінішті қабылдау мерзімін және қызметті ұсыну мерзімін көрсетіп құжаттарды қабылдау туралы жазбаны енгізеді.
11. Уәкілетті органның мөрімен және уәкілетті органның ветеринария жөніндегі маманының қолымен келісілген жануарға ветеринариялық паспорты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісі) тұтынушыға беріледі.
12. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары:
құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттар мазмұны туралы ақпараттарды құпияда сақтау.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органның ветеринария жөніндегі маманы (КФБ 1) қатысады.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір КФБ әкімшілік іс-әрекеттердің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
15. КФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымдық тұлғалардың жауапкершілігі

2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано, в случае отсутствия присвоенного индивидуального номера животного.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель при наличии на животном – присвоенного индивидуального номера предоставляет документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное.
Для получения дубликата ветеринарного паспорт и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
Для получения государственной услуги потребитель заполняет заявление произвольной формы и сдает документы специалисту по ветеринарии уполномоченного органа.
Специалистом по ветеринарии уполномоченного органа вносится запись о приеме документов в журнал учета обращения физических и юридических лиц и выдается талон с указанием даты приема заявления и даты предоставления услуги.
11. Ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) заверенный печатью уполномоченного органа и подписью специалиста уполномоченного органа, выдается последним потребителю либо его представителю.
12. Требования к информационной безопасности:
обеспечение сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
13. В процессе оказания государственной услуги участвует специалист по ветеринарии уполномоченного органа (СФЕ 1).
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 настоящего регламента.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

1) жануарға ветеринариялық паспорт алуға өтiнiш бергенде
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
р/с N Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N 1 2 3
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1) 1 ұсынылған құжаттарды тексеру;
2) 1 кiрiс құжаттары журналына тiркеу
ветеринариялық паспортты толтыру немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушыға қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қол хатты беру
ветеринариялық паспортқа немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Ветеринарлық паспорт немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
30 минут
1 жұмыс күнi iшiнде
30 минут
3 жұмыс күнi iшiнде
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 баған
3 баған
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн алуға өтiнiш бергенде
р/с N Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N 1 2 3
1.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
ҚФБ-тiң 1 тобы Уәкiлеттi органның ветеринария жөнiндегi маманы
2.
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
1) 1 ұсынылған құжаттарды тексеру;
2) 1 кiрiс құжаттары журналына тiркеу
жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн толтыру немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Шығыс құжаттары журналына тiркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
тұтынушыға қажеттi құжаттарды алғандығы туралы қол хатты беру
жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттың үзiндiсiне немесе тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
жануарға ветеринарлық паспорттың телнұсқасын, жануарға арналған ветеринариялық паспорттыңүзiндiсiн немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
4.
Орындалу мерзiмдерi
1 жұмыс күнi iшiнде
8 жұмыс күнi iшiнде
1 жұмыс күнi iшiнде
10 жұмыс күнi iшiнде
5.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2 баған
3 баған
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
3-қосымша
Жануарға ветеринариялық паспорт беру үдерiсiнiң схемасы

1) при обращении за ветеринарным паспортом (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п N действия (хода, потока работ) 2 3 4
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1)проверка представленных документов;
2)регистрация в журнале входящих документов
заполнение ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ
выдача  талона в получении необходимых документов потребителю
подписание ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача ветеринарного паспорта (выписки ветеринарного паспорта) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
30 минут
в течение 1 рабочего дня
40 минут
в течение 3 рабочих дней
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
2) при обращении за дубликатом ветеринарного паспорта на животное
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п N действия (хода, потока работ) 2 3 4
1
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
Группа 1 СФЕ
Специалист по ветеринарии уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1) проверка представленных документов;
2) регистрация в журнале входящих документов
заполнение дубликата ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в журнале исходящих документов
3
Форма завершения (данные, документ
выдача талона в получении необходимых документов потребителю
подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача дубликата ветеринарного паспорта на животное  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
30 минут
в течение 8 рабочих дней
40 минут
в течение 10 рабочих дней
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
-
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта"
Схема, отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ

1) жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға арналған ветеринарлық паспорттың үзiндiсiн) алуға өтiнiш бергенде
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, алуға өтiнiш бергенде

1) при обращении за ветеринарным паспортом (выпиской из ветеринарного паспорта) на животное
2) при обращении за дубликатом ветеринарного паспорта на животное