IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының V сессиясының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 19 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымда N 938 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106108 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 461 «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2012 жылға арналған қаражатты бөлу туралы» қаулысына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының III сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 29 ақпандағы № 7 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 926 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 27 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 36 санында және 2012 жылғы 27 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 37-38 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 17 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 953 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47 санында және 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 50 санында жарияланған) шешімдерімен IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 909 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 157 санында және 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-159 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 "О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы"
Решение V сессии Маслихата города Алматы V созыва от 22 мая 2012 года N 19. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 июня 2012 года за N 938. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 461 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 909, опубликовано 27 декабря 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 157 и 27 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-159) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года № 7 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 926, опубликовано 27 марта 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 36 и 27 марта 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 37-38), внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 04 апреля 2012 года № 17 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 953, опубликовано 21 апреля 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 47 и 21 апреля 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 50) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

«310 471 023» цифрлары «317 234 473» цифрларымен ауыстырылсын;
«трансферттердің» деген жол бойынша «104 532 625» цифрлары «104 533 831» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«319 810 241,8» цифрлары «325 057 850,8» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «2 514 269» цифрлары «4 531 642» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «2 514 269» цифрлары «4 531 642» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«- 12 601 487,8» цифрлары «- 13 103 019,8» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«12 601 487,8» цифрлары «13 103 019,8» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 538 210» цифрлары «3 707 643» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «766 420» цифрлары «847 105» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «73 632 033,4» цифрлары «74 509 421,4» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «38 076 834» цифрлары «38 258 354» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 312 178» цифрлары «8 401 114» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «40 621 759,4» цифрлары «41 980 478,4» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «15 145 892» цифрлары «16 506 836» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «15 216 442» цифрлары «15 706 442» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «6 126 278» цифрлары «6 753 478» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «723 368» цифрлары «728 368» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «8 622 152» цифрлары «10 547 309» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры «310 471 023» заменить цифрами «317 234 473»;
в строке «поступления трансфертов» цифры «104 532 625» заменить цифрами «104 533 831»;
в подпункте 2):
цифры «319 810 241,8» заменить цифрами «325 057 850,8»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «2 514 269» заменить цифрами «4 531 642»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «2 514 269» заменить цифрами «4 531 642»;
в подпункте 5):
цифры «- 12 601 487,8» заменить цифрами «- 13 103 019,8»;
в подпункте 6):
цифры «12 601 487,8» заменить цифрами «13 103 019,8»;
в пункте 6 цифры «3 538 210» заменить цифрами «3 707 643»;
в пункте 7 цифры «766 420» заменить цифрами «847 105»;
в пункте 9 цифры «73 632 033,4» заменить цифрами «74 509 421,4»;
в пункте 10 цифры «38 076 834» заменить цифрами «38 258 354»;
в пункте 11 цифры «8 312 178» заменить цифрами «8 401 114»;
в пункте 12 цифры «40 621 759,4» заменить цифрами «41 980 478,4»;
в пункте 13 цифры «15 145 892» заменить цифрами «16 506 836»;
в пункте 14 цифры «15 216 442» заменить цифрами «15 706 442»;
в пункте 15 цифры «6 126 278» заменить цифрами «6 753 478»;
в пункте 16 цифры «723 368» заменить цифрами «728 368»;
в пункте 18 цифры «8 622 152» заменить цифрами «10 547 309».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.

3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты V сессиясының
төрағасы                                   В. Бөлекбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты V сессиясының

3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и распространяется на отношения, возникающие до введения его в действие.
Председатель
V-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва                  В.Болекбаев
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва                  Т. Мукашев
Приложение 1
к решению V-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва