IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс Х сессиясының 2012 жылғы 27 қарашадағы № 72 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 желтоқсанда N 958 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, 108 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабы 1 тармағына, сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының III сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 29 ақпандағы № 7 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 926 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 27 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 36 санында және 2012 жылғы 27 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 37-38 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 17 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 933 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47 санында және 2012 жылғы 21 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 50 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының V сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 22 мамырдағы № 19 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 938 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 05 маусымдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 68 санында және 2012 жылғы 05 маусымдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 70 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс VII сессиясының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 36 «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 947 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 07 тамыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 95 санында және 2012 жылғы 07 тамыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 96 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының IX сессиясының 2012 жылғы 23 қазандағы № 63 «IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 955 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 10 қарашадағы «Алматы ақшамы» газетінің № 135 санында және 2012 жылғы 10 қарашадағы «Вечерний Алматы» газетінің № 135-136 санында жарияланған) шешімдерімен IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXX сессиясының «2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 490 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 909 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 157 санында және 2011 жылғы 27 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-159 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 "О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы"
Решение внеочередной Х-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 27 ноября 2012 года № 72. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 декабря 2012 года за N 958. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года  № 490 «О бюджете города Алматы на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 909, опубликовано 27 декабря 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 157 и 27 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-159) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года № 7 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 926, опубликовано 27 марта 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 36 и 27 марта 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 37-38), внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 04 апреля 2012 года № 17 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 933, опубликовано 21 апреля 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 47 и 21 апреля 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 50), V-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2012 года № 19 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 938, опубликовано 05 июня 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 68 и 05 июня 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 70), внеочередной VII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 июля 2012 года № 36 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 947, опубликовано 7 августа 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 95 и 7 августа 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 96), IX-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 23 октября 2012 года № 63 «О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 955, опубликовано 10 ноября октября 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 135 и 10 ноября 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 135-136) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

«325 675 519» сандары «324 627 324» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«333 256 986,8» сандары «332 208 791,8» сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «4 055 604» сандары «5 450 489» сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «13 181 365» сандары «13 154 430» сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «77 534 417,4» сандары «76 671 146,4» сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «38 282 561» сандары «38 165 425» сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 411 239» сандары «8 346 483» сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «43 562 519,4» сандары «42 363 137,4» сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «17 032 986» сандары «17 040 148» сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «15 956 673» сандары «15 830 969» сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «6 793 379» сандары «6 023 825» сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «50 802 962» сандары «50 588 610» сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «11 558 882» сандары «11 614 730» сандарымен ауыстырылсын.

цифры «325 675 519» заменить цифрами «324 627 324»;
в подпункте 2):
цифры «333 256 986,8» заменить цифрами «332 208 791,8»;
в пункте 6 цифры «4 055 604» заменить цифрами «5 450 489»;
в пункте 8 цифры «13 181 365» заменить цифрами «13 154 430»;
в пункте 9 цифры «77 534 417,4» заменить цифрами «76 671 146,4»;
в пункте 10 цифры «38 282 561» заменить цифрами «38 165 425»;
в пункте 11 цифры «8 411 239» заменить цифрами «8 346 483»;
в пункте 12 цифры «43 562 519,4» заменить цифрами «42 363 137,4»;
в пункте 13 цифры «17 032 986» заменить цифрами «17 040 148»;
в пункте 14 цифры «15 956 673» заменить цифрами «15 830 969»;
в пункте 15 цифры «6 793 379» заменить цифрами «6 023 825»;
в пункте 17 цифры «50 802 962» заменить цифрами «50 588 610»;
в пункте 18 цифры «11 558 882» заменить цифрами «11 614 730».

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты IX сессиясының
төрағасы, Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                         Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты Х сессиясының

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и распространяется на отношения, возникающие до введения его в действие.
Председатель внеочередной
X-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва             А. Шардинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва            Т. Мукашев
Приложение 1
к решению внеочередной Х-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва