2012 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия төлем мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 наурыздағы N 2/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 наурызда N 1796 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 5 марта 2012 года N 2/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2012 года N 1796. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)

«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңның 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2012 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем мөлшерлемелерi қосымшаға сәйкес бекітілсiн.

В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 99-ІV и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению.

2. Осы шешім оны бірінші ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
ІІ сессиясының төрағасы                    хатшысы
А. Рафальский                              Қ. Едіресов
Облыстық мәслихат сессиясының
2012 жылғы 5 наурыздағы
№ 2/5 шешіміне қосымша
Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2012 жылға арналған төлем мөлшерлемелері

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель II сессии                     Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
А. Рафальский                              К. Едресов
Приложение
к решению сессии областного маслихата
от 5 марта 2012 года № 2/5
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год

2-тармақта - 0,3;
5-тармақта - 0,43;
6-тармақтың 1.3.5. жолында - 0,05;
2) коммуналды қалдықтарды орналастыруды атқаратын полигондар үшін, тұратын орны бойынша жеке тұлғалармен құрылатын тұтас-тұрмыстық қалдықтардың көлемі үшін төлем мөлшерлемелеріне, 6-тармақтың 1.1. жолында белгіленген - 0,2.
8. Осы шешімнің 7-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормадан тыс көлемдері үшін төлемдерге жатпайды.

пунктом 2, - 0,3;
пунктом 5, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 6, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 6, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7, настоящей статьи не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.