"2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 мамырдағы N 4/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 мамырда N 1802 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2012 жылға азаматтардың денсаулығын қорғау мәселесі жөніндегі сектораралық және ведомствоаралық өзара қатынасты іске асыруға қаражатты қайта бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 461 қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырылымы қырқыншы сессиясының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1791 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 87 508 844,1 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9 635 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 470 361,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 402 728,7 мың теңге;
2) шығындар – 88 425 969,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 434 988 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 746 860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 311 872 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 631 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 632 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 984 012,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 984 012,9 мың теңге.»
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
1) 74 308 мың теңге - көші-қон полициясының қосымша штаттық санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға;

О внесении изменений и дополнения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года N 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 7 мая 2012 года N 4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 мая 2012 года N 1802. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстан «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год» от 13 апреля 2012 года № 461, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата сороковой сессии IV созыва «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1791 6 января 2012 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 14 января 2012 года, «Северный Казахстан» от 14 января 2012 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 87 508 844,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 635 754 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 470 361,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 77 402 728,7 тысячи тенге;
2) затраты – 88 425 969,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 434 988 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 2 746 860 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 311 872 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 631 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 632 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 600 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 984 012,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 984 012,9 тысячи тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Учесть в областном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 74 308 тыс. тенге - на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции;

2) 2 389 мың теңге – оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен кіріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
3) 8 028 мың теңге – жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге;
4) 2 725 мың теңге – режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штаттық санды ұстауға;
5) 1 480 мың теңге – спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға;
6) 204 080 мың теңге – жануарлар індетіне қарсы іс-шаралар өткізуге;
7) 386 708 мың теңге – тұқым шаруашылығын қолдауға;
8) 372 535 мың теңге – асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға;
9) 1 394 061 мың теңге – мал шаруашылығы өнімділігін және өнімдерінің сапасын арттыруды субсидиялауға;
10) 87 099 мың теңге – сала мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
11) 623 384 мың теңге – азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға;
12) 62 949 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуға, соның ішінде мыналарға:
42 461 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
3 524 мың теңге - үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
16 964 мың теңге - медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндізгі келім бөлімшелері желісін дамытуға;
13) 980 459 мың теңге – облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қала көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
14) 1 267 031 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға;
15) 255 753 мың теңге - 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде мыналарға:
200 753 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
55 000 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;
16) 176 000 мың теңге - ата-аналарының қамқорысыз қалған баланы (балаларды) және жетім баланы (жетім-балаларды) ұстауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
17) 125 000 мың теңге - техникалық және кәсіби білім беру орындарының оқыту-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға;
18) 503 024 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға;
19) 52 862 мың теңге – техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін үстемеақы белгілеуге;

2) 2 389 тыс. тенге - на содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов;
3) 8 028 тыс. тенге - на обеспечение безопасности дорожного движения;
4) 2 725 тыс. тенге - на содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов;
5) 1 480 тыс. тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей;
6) 204 080 тыс. тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) 386 708 тыс. тенге - на поддержку семеноводства;
8) 372 535 тыс. тенге - на поддержку племенного животноводства;
9) 1 394 061 тыс. тенге - на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
10) 87 099 тыс. тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
11) 623 384 тыс. тенге - на формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров;
12) 62 949 тыс. тенге - на предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
42 461 тыс. тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
3 524 тыс. тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе;
16 964 тыс. тенге – на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений;
13) 980 459 тыс. тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц городов;
14) 1 267 031 тыс. тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
15) 255 753 тыс. тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
200 753 тыс. тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
55 000 тыс. тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
16) 176 000 тыс. тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
17) 125 000 тыс. тенге - на обновление и переоборудование учебно-производительных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
18) 503 024 тыс. тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
19) 52 862 тыс. тенге – на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;

20) 21 747 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ оқыту бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын арттыруға;
21) 4 613 130 мың теңге – тегін медициналық көмектің кепілді көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, соның ішінде:
2 793 137 мың теңге – жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілді көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге;
1 819 993 мың теңге – дәрі-дәрмек, вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға;
22) 599 279 мың теңге – жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
23) 35 187 мың теңге – тұрғын үй көмегін көрсетуге;
24) 1 033 861 мың теңге – ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру қызметінің құнын субсидиялауға;
25) 505 367 мың теңге – «Жол картасы бизнесі-2020» бағдарламасы аясында өңірдегі жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
26) 2 556 041 мың теңге – «Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы аясындағы іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – барлығы 1 468 418 мың теңге, соның ішінде:
кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру – 528 059 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 143 546 мың теңге;
кәсіпкерлікке оқыту – 21 910 мың теңге;
көшуге арналған субсидиялар беру – 15 093 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 161 271 мың теңге;
жастар саясаты – 138 077 мың теңге;
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға - 460 462 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 1 087 623 мың теңге, соның ішінде:
тұрғын үйлері салуға және (немесе) сатып алуға – 827 623 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 210 000 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 50 000 мың теңге;
27) 45 886 мың теңге – «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы аясында өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерін жайластыру мәселелерін шешуге;
28) 452 185 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
29) 236 241 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
30) 1 646 008 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
31) 1 055 186 мың теңге – көліктік инфрақұрылымды дамытуға;

20) 21 747 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы";
21) 4 613 130 тыс. тенге - на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
2 793 137 тыс. тенге - на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет местного бюджета;
1 819 993 тыс. тенге - на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
22) 599 279 тыс. тенге - на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
23) 35 187 тыс. тенге - на оказание жилищной помощи;
24) 1 033 861 тыс. тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
25) 505 367 тыс. тенге – на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса–2020»;
26) 2 556 041 тыс. тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
текущие целевые трансферты – всего 1 468 418 тыс. тенге, в том числе:
профессиональная подготовка, переподготовка и повышение квалификации кадров – 528 059 тыс.тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 143 546 тыс.тенге;
обучение предпринимательству – 21 910 тыс.тенге;
предоставление субсидий на переезд – 15 093 тыс.тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 161 271 тыс.тенге;
молодежная практика – 138 077 тыс.тенге;
ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов - 460 462 тыс. тенге;
целевые трансферты на развитие - 1 087 623 тыс. тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья – 827 623 тыс. тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 210 000 тыс. тенге;
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 50 000 тыс. тенге;
27) 45 886 тыс. тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействие экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
28) 452 185 тыс.тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
29) 236 241 тыс. тенге – на развитие коммунального хозяйства;
30) 1 646 008 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
31) 1 055 186 тыс. тенге – на развитие транспортной инфраструктуры;

32) 423 061 мың теңге - «Жол картасы-2020» бағдарламасы аясында индустриалдық инфрақұрылымын дамытуға;
33) 1 290 000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
34) 1 688 000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға;
35) 312 500 мың теңге – мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға;
36) 40 017 мың теңге - ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіруді ұйымдастыруға және өткізуге;
37) 300 000 мың теңге – білім беру объектілерін салуға;
38) 1 986 773 мың теңге – денсаулық сақтау объектілерін салуға;
39) 960 000 мың теңге - «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы аясында инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
40) 2 623 мың теңге - бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға.
Аталған сомаларды бөлу 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы облыс әкімдігінің қаулысымен айқындалады.»;

32) 423 061 тыс. тенге - на развитие на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса–2020»;
33) 1 290 000 тыс. тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
34) 1 688 000 тыс. тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
35) 312 500 тыс. тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций;
36) 40 017 тыс. тенге – на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
37) 300 000 тыс. тенге – на строительство объектов образования;
38) 1 986 773 тыс. тенге – на строительство объектов здравоохранения;
39) 960 000 тыс. тенге - на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;
40) 2 623 тыс. тенге - на реализацию социальных проектов по профилактике ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2012-2014 годы.»;

260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 076 967
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
879 465
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
197 502
261
Облыстың білім басқармасы
7 663 899
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 528
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 142 751
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
46 738
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 709
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
505 696
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
113 949
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
125 407
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 412 226
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 267 031
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 000
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
125 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 000
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
461 702
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 862
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 076 967
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
879 465
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
197 502
261
Управление образования области
7 663 899
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
89 528
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 142 751
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
46 738
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-
методических комплексов для областных государственных учреждений образования
18 709
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
505 696
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
113 949
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-
медико-педагогической консультативной помощи населению
125 407
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 412 226
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 267 031
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-
сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
176 000
034
Обновление и переоборудование учебно-
производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
55 000
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
461 702
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
52 862
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

192 559
052
Жұмыспен қамту–2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
528 059
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін нысаналы трансферттер
21 196
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
551
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 935
271
Облыстың құрылыс басқармасы
881 216
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
124 037
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
757 178,5
5
Денсаулық сақтау
18 216 717
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 200 160
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 663
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
373 899
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
131 593
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
83 067
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
23 473
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-
құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 617 290
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
6 287 764
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
747 264
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-
жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
2 623
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
43 668
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
787 174
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
15 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

192 559
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
528 059
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
21 196
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
551
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
328 935
271
Управление строительства области
881 215,5
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
124 037
037
Строительство и реконструкция объектов образования
757 178,5
5
Здравоохранение
18 216 717
253
Управление здравоохранения области
16 200 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
97 663
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
373 899
006
Услуги по охране материнства и детства
131 593
007
Пропаганда здорового образа жизни
83 067
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
23 473
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 617 290
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 287 764
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
747 264
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан"
2 623
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
43 668
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
787 174
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
15 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

959
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
30 639
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
131 089
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
415 084
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
82 736
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
233 024
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
379 065
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-
биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
579 894
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 245
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 000
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 212 916
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 758
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
198 492
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 675 781
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 016 557
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 016 557
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 163 557
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 370 657
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 552
002
Жалпы үлгідегі медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
352 916
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
153 727
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 530
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
810 012
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
30 149
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

959
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
30 639
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
131 089
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
415 084
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
82 736
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
233 024
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
379 065
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
579 894
029
Областные базы спецмедснабжения
29 245
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 212 916
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 758
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
198 492
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 675 781
271
Управление строительства области
2 016 557
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 016 557
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 163 557
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 370 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84 552
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
352 916
003
Социальная поддержка инвалидов
153 727
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-
социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-
двигательного аппарата
45 530
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
810 012
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
30 149
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

208 666
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 594
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 524
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
457 987
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
261
Облыстың білім басқармасы
770 990
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
713 565
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 425
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 910
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 910
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 031 000
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39 556
047
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
39 556
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
70 009
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
043
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту щеңберінде объектілерді жөндеу
34 822
261
Облыстың білім басқармасы
206 384
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 384
262
Облыстың мәдениет басқармасы
164 700
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
164 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 200 813
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 688 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
199 553
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

208 666
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
23 594
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 524
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
457 987
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
200 000
261
Управление образования области
770 990
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
713 565
037
Социальная реабилитация
57 425
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 910
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 910
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 031 000
253
Управление здравоохранения области
39 556
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
39 556
256
Управление координации занятости и социальных программ области
70 009
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
34 822
261
Управление образования области
206 384
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020
206 384
262
Управление культуры области
164 700
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
164 700
271
Управление строительства области
6 200 813
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 688 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
199 553
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

1 290 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 646 008
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
189 629
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 037 623
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 349 538
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 614
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
452 185
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
144 091
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
236 241
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 079
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
137 328
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 072 962
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
220 387
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 250
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
198 234
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 903
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы

1 290 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
100 000
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 646 008
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
189 629
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 037 623
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
50 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 349 538,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в жилищно-
коммунального хозяйства
36 614
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
452 185
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
144 091
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
236 241
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
15 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
328 079
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
137 328
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 072 962
259
Управление архивов и документации области
220 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
16 250
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
198 234
005
Капитальные расходы государственного органа
5 903
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области

101 066
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
386 708
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 332
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
625 453
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 407 669
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 394 061
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 363
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-
материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 046 512
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 030
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
1 755
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
65 017
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
58 295
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 099
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
112 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
623 384
036
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
623 384
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 033 861
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 033 861
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
519 766
271
Облыстың құрылыс басқармасы
499 643
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 681
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
455 962
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 123
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 066
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 057
12
Көлiк және коммуникация
2 800 089
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

101 066
002
Поддержка семеноводства
386 708
003
Капитальные расходы государственного органа
5 332
010
Государственная поддержка племенного животноводства
625 453
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 407 669
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 394 061
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 363
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-
материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 046 512
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
144 030
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 755
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
65 017
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
58 295
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
87 099
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
112 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
623 384
036
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
623 384
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 033 861
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 033 861
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
519 766
271
Управление строительства области
499 643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
43 681
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
455 962
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 123
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
19 066
004
Капитальные расходы государственного органа
1 057
12
Транспорт и коммуникации
2 800 089
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области