"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 1926 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы N 879 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет депатраментінде 2012 жылғы 23 мамырда N 13-1-220 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтарда N 29 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013.01.14 N 29 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына (2011 жылғы 27 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 13-1-209, «Қызылжар нұры» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1, «Проспект СК» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға 1-қосымша «Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері» жаңа редакцияда мазмұндалсын, қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған қүнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі «Солтүстік
Қазақстан облысының
Әділет департаменті» ММ                    Е. Сейдімбеков
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің «Солтүстік
Қазақстан облысы бойынша
Салық департаменті» ММ                     Қ. Жұлмұхамбетов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Сот актірелін
орындау комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысы сот актірелін
орындау департаменті» ММ                   Л. Здражевская
«Қазақстан Республикасы Білім
және ғылым министрлігінің Білім
және ғылым саласындағы бақылау
комитеті Солтүстік Қазақстан облысының
білім саласындағы бақылау
департаменті» ММ                           Е. Өбілдинов
«Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны корғау министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитеті Есіл
экология департаменті» ММ
Солтүстік Қазақстан                        Қ. Мұсапарбеков
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы» ММ            Д. Ғабдуллин
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты
жанындағы соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің Солтүстік
Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» ММ     С. Ақтанов
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер
департаменті Петропавл қаласының
ішкі істер басқармасы» ММ                  Ә. Қасейінов
«Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасы құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі
Комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша басқармасы» ММ              М. Аюпов
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі «Солтүстік Қазақстан
облысының Әділет департаменті
Петропавл қалалық әділет басқармасы» ММ    Ж. Самашев
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес
жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы» ММ                               Л. Степанова
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау
министрлігі Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің «Облыстық
наркологиялық орталығы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны                        Б. Ыбыраев
«Солтүстік Қазақстан
мемлекеттік мұрағаты» ММ                   С. Мәлікова
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының жеке құрамы
бойынша мұрағаты» ММ                       Б. Мүслімова
1-қосымша
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 14 мамырдағы
№ 879 қаулысымен бекітілген
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
№ р/р
Кәсіп
орын,ұйым атауы
Жұмыс орын
дары
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы(ай
Қаржыландыру көзі
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылы
ғы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің» мемлекеттік мекемесінің Петропавл қаласы әкімдігіне қарасты «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
180 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
453735000 шаршы метр
57150 шаршы метр
28000 мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
2
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекцияларын тұтынушылар)
2500 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелер өткізу барысында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
3
Қазақстан Республика
сы  денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркология
лық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағымемлекеттік коммуналдыққазыналық кәсіпорны
4 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
3200 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелер өткізу барысында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департамен
ті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
37 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
8400 іс
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
5
Қазақстан Республика
сы Қаржы министрлігі  Салық комитетінің «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомасы туралы хабарлама тапсыру
Жылына 80000 хабарлама
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
6
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету;
қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
7
«Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Иесіз мүлік ретінде жер телімдерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
5000 құжат
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
8
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама
лар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге көмек көрсету (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистикалық зерттеулер);
әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету;мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек; курьер жұмысы
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
9
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Үй шаруашылығы
ның санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
10132  ауланы аралап шығу
Шағын және орта бизнес субъекті лерімен жұмыс
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
10
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Иесіз тұрғын үйлерді, адам тұрмайтын  объектілерді анықтауға және кейін Петропавл қаласы әкімдігінің коммуналдық меншігіне қабылдауға көмек көрсету
450 тұрғын үйлерді және адам тұрмайтын  объектілерді тексеру
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
11
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
12
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі  «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департамен
ті Петропавл қалалық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Қала әділет басқармасының іс жүргізуіне көмек көрсету; АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, жеке тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
13
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі  «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, жеке тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды сақтауға даярлауда өңдеуге көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюдже
ті
14
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
15
«Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
5100 құжат
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
16
«Қазақстан Республика
сы Бас прокуратурасы құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, анықтамаларды жіберу және жеткізу, анықтама беру бөлігінде қала халқына жедел қызмет ету сапасын жақсарту бойынша қағаз мәліметтер дерекқорын құру
36000 құжат
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
17
«Қазақстан Республика
сы Жоғарғы соты жанындағы соттардың
қызметін қамтамасыз ету департаментінің Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапалығы және жеделділігі мақсатында мәліметтер дерекқорын құруға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
18
«Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттардың көшірмелерін жасау, жүргізілетін іс-шаралар туралы кәсіпорындар
ға хабарлама құжаттарын жеткізу, қоғамдық науқандарға қатысу
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
19
Петропавл қаласы әкімдігің «Тұрғын үй- пайдалану қызметі» мемлекеттік коммуналдықкәсіпорны
5 адам
Халықпен жұмыста қала аумағын аралап шығу қоғамдық науқандарын ұйымдастыруға және жүргізуге көмек
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының жеке құрамы бойынша мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
21
«Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Жер телімдерін ресімдеу, құжаттарды мұрағаттау, кадастрлық істерді жүргізу, сондай-ақ заңды құжаттарды ресімдеу бойынша құжаттарды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
22
«Қазақстан Республика
сы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
23
«Қазақстан Республика
сы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының білім саласындағы бақылау департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
24
«Қазақстан Республика
сы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитеті Есіл экология департамен
ті» мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан филиалы
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақталуына қарай
12
Петро
павл қаласының бюдже
ті
Қорытынды
329 адам

О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года N 1926 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 мая 2012 года N 879. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 мая 2012 года N 13-1-220. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 29
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года №о213 «О нормативных правовых актах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 21 декабря 2011 года № 1926 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2011 года за № 13-1-209, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 6 января 2012 года № 1, «Проспект СК» от 6 января 2012 года № 1) следующее изменение:
приложение 1 «Перечень предприятий и организаций города Петропавловска, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы» к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО:
ГУ «Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области»
Министерства Юстиции Республики
Казахстан                                  Е. Сейдимбеков
ГУ «Налоговый департамент
по Северо-Казахстанской
области» Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан                       К. Жулмухамбетов
ГУ «Департамент по исполнению судебных
актов Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Л. Здражевская
ГУ «Департамент по контролю
в сфере образования Северо-Казахстанской
области Комитета по контролю в сфере
образования и науки
Республики Казахстан»                      Е. Абельдинов
Северо-Казахстанский Филиал
ГУ «Есильский департамент экологии
Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан»                К. Мусапарбеков
ГУ «Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области»              Д. Габдуллин
ГУ «Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном суде
Республики Казахстан»                      С. Актанов
ГУ «Управление внутренних дел города
Петропавловска Департамента
внутренних дел Северо-Казахстанской
области»                                   А. Касеинов
ГУ «Управление Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан по Северо-Казахстанской
области»                                   М. Аюпов
ГУ «Управление юстиции города
Петропавловска Департамента
Юстиции Северо-Казахстанской
области» Министерства Юстиции
Республики Казахстан                       Ж. Самашев
ГУ «Северо-Казахстанский областной
центр по профилактике и борьбе со СПИД»    Л. Степанова
Коммунальное государственное казенное
предприятие на праве хозяйственного
ведения «Областной наркологический центр»
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                       Б. Ыбыраев
ГУ «Северо-Казахстанский
государственный архив»                     С. Маликова
ГУ «Архив по личному составу
г.Петропавловска Северо-Казахстанской
области»                                   Б. Муслимова
Приложение 1
Утверждено постановлением акимата
от 14 мая 2012 года № 879
Перечень
предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименова
ние предприя
тия, организации
Рабо
чих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продолжитель
ность общественных работ (меся
цев)
Источ
ник финансирования
1
Государственное коммуналь
ное предприятие «Коммунхоз» акимата города Петропавловска Государственное учреждение «Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирс
кого транспорта и автомобиль
ных дорог города Петропавловска»
180 чело
век
Оказание помощи в уборке территории города;
оказание помощи в озеленении и благоуст
ройстве территории;
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
453735000 квадратных метров
57150 квадратных метров
28000
ледовых блоков
12
Бюджет города Петропавловска
2
Государственное учреждение «Северо-
Казахстан
ский областной центр по профилакти
ке и борьбе со СПИД»
7 чело
век
Оказание помощи в профилак
тической работе среди уязвимой группы населения (потреби
телей инъекционных наркотиков)
Помощь специалистам при проведении лекций, бесед с охватом 2500 человек
12
Бюджет города Петропавловска
3
Коммунальное государст
венное казенное предприятие на праве хозяйствен
ного ведения «Областной наркологический центр» акимата Северо-
Казахстан
ской области
Министер
ства здравоохра
нения Республики Казахстан
4 человека
Оказание помощи в профилак
тической работе среди молодежи, потребителей инъекционных наркотиков и
алкоголя в учебных заведениях города
Помощь специалистам при проведении лекций, бесед с
охватом
3200
человек
12
Бюджет города Петропавловска
4
Государст
венное учреждение «Управление внутренних дел города Петропавловска Департамен
та внутренних дел Северо-
Казахстан
ской области»
37 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества оперативного обслуживания населения
8400 дел
12
Бюджет города Петропавловска
5
Государственное учреждение «Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области» Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
6 чело
век
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неуплаченных налогов по городу Петропавлов
ску
80 000 уведомле
ний в год
12
Бюджет города Петропавловска
6
Государственное учреждение «Аппарат акима 1города Петропавловска»
10 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции;
ксерокопиро
ванию, рассылке и доставке материалов;
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территорий города в работе с населением
По мере
накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
7
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Петропавловска»
5 чело
век
Помощь в обследовании и составле
нии актов выбора земельных участков, в постанов
ке их на учет, как бесхозяйное имущество;
помощь в обработке архивных документов
5000 докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
8
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска»
7 чело
век
Оказание помощи в проведении республи
канских и региональных общественных компаний (статистические обследования по вопросам занятости и социальной защиты населения);
оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите; помощь в обработке архивных документов; работа курьера
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
9
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска»
3 человека
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обход 10132 дворов
Работа с субъектами малого и среднего бизнеса
12
Бюджет города Петропавловска
10
Государственное учреждение «Отдел финансов города Петропавловска»
3 человека
Оказание помощи в выявлении бесхозяйных жилых и нежилых объектов для последующего принятия в коммунальную собственно
сть акимата города Петропавлов
ска
Обследование 450 жилых и нежилых объектов
12
Бюджет города Петропавловска
11
Государственное учреждение «Отдел строительс
тва города Петропавловска»
2 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативнос
ти обслуживание населения
По мере накопления
12
Бюджет города Петропавловска
12
Государственное учреждение «Управление юстиции города Петропавловска Департамен
та Юстиции Северо-Казахстанской области» Министерст
ва Юстиции Республики Казахстан
10 чело
век
Оказание помощи в ведении делопроизводства управления юстиции города; оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления
12
Бюджет города Петропавловска
13
Государственное учреждение «Департа
мент юстиции Северо-Казахстанской области» Министерст
ва Юстиции Республики Казахстан
10 чело
век
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц, оказание помощи в обработке подготовке к хранению документации
По мере накопле
ния
12
Бюджет города Петропавловска
14
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Казахстанской области»
5 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации ксерокопиро
ванию, рассылке и доставке материалов
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
15
Государственное учреждение «Северо-Казахстанский государственный архив»
3 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
5100 докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
16
Государственное учреждение «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Северо-
Казахстанской области»
3 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации рассылка и доставка справок формирование бумажной базы данных по качеству оперативному обслуживанию населения города в части выдачи справок
36000 докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
17
Государственное учреждение «Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда департамен
та по обеспечению деятельнос
ти судов при верховном суде Республики Казахстан»
10 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях качества и оперативно
сти обслуживания населения
По мере накопле
ния
12
Бюджет города Петропавловска
18
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирова
ния города Петропавловска»
2 человека
Копирование документов, доставка документов оповещение предприятий о проводимых мероприяти
ях, участие в общественных компаниях
По мере накопле
ния
12
Бюджет города Петропавловска
19
Государственное коммуналь
ное предприятие «Жилищно-эксплуатационная служба» акимата города Петропавловска
5 чело
век
Помощь в организации и проведении общественных компаний обходе территорий города, в работе с населением
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
20
Государственное учреждение «Архив по личному составу города Петропавловска Северо-Казахстанской области»
1 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
21
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градострои
тельства города Петропавловска»
1 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке документов по оформлению земельных участков, архивирова
нии документов, в ведении кадастровых дел, а также в оформлении юридических документов
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
22
Государственное учреждение «Департа
мент по исполнению судебных актов Северо-Казахстаской области Комитета по исполнению судебных актов Министер
ства Юстиции Республики Казахстан»
10 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативнос
ти обслуживания населения, оказание помощи в обработке документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
23
Государственное учреждение «Департа
мент по контролю в сфере образования Северо-Казахстанской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министер
ства Образования и науки Республики Казахстан»
3 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции, оказание помощи в рассылке и доставке материалов
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
24
Северо–Казахстанский Филиал Государственного учреждения «Есильский департамент экологии Комитета экологичес
кого регулирования и контроля Министерст
ва охраны окружающей среды Республики Казахстан»
2 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции, оказание помощи в рассылке и доставке материалов
По мере накомле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
Итого
329 человека