Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімін және Петропавл қаласында 2012 жылы екінші дақыл алмасуына басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі N 1881 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қазанда N 1893 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 21.01.2013 N 75 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31–бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау ережелерінің 12-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімі және Петропавл қаласында 2012 жылы екінші дақыл алмасуына басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны бірінші ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 1881 қаулысына
қосымша
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін және Петропавл қаласында 2012 жылы екінші дақыл алмасуына басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
р/к
Дақылдардың атауы
Өтінім беру мерзімі
Егу мерзімі
1
Қияр
2012 жылдың 15 қарашасына дейін
20.09.2012 жыл - 31.12.2012 жыл

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальыне сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2012 году в городе Петропавловске
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2012 года N 1881. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 октября 2012 года N 1893. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 января 2013 года N 75
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21.01.2013 N 75
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2012 году в городе Петропавловске, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска от
10 сентября 2012 года № 1881
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2012 году в городе Петропавловске
п/п
Наименование культур
Сроки предоставления заявки
Сроки сева
1
Огурцы
До 15 ноября 2012 года
20.09.2012 года - 31.12.2012 года