"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 1926 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі N 1936 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қазанда N 1896 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтарда N 29 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013.01.14 N 29 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына (2011 жылғы 27 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 13-1-209, 2012 жылғы 6 қаңтардағы «Қызылжар нұры» газетінің № 1, 2012 жылғы 6 қаңтардағы «Проспект СК» газетінің № 1 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулыға 1-қосымша «Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері» жаңа редакцияда мазмұндалсын, 1-қосымшаға сәйкес;
аталған қаулыға 2-қосымша «Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақы төлемінің мөлшері» жаңа редакцияда мазмұндалсын, 2-қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған қүнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті» ММ                        Е. Сейдімбеков
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысы бойынша
Салық департаменті» ММ                       Қ. Жұлмұхамбетов
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Сот актілерін орындау
комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысының сот актілерін орындау
департаменті» ММ                               Р. Базылов
«Қазақстан Республикасы Білім және
ғылым министрлігі Білім және ғылым
саласындағы бақылау комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысының білім саласындағы
бакылау департаменті» ММ                        Е. Әбілдинов
«Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша экология департаменті» ММ               А. Атымтаев
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл
қаласының қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы» ММ                                 Д. Ғабдуллин
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты
жанындағы соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің Солтүстік
Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» ММ         С. Ақтанов
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер
департаменті Петропавл қаласының
ішкі істер басқармасы» ММ                     Ә. Қасейінов
«Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасы құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі
Комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша басқармасы» ММ                А. Мәткарімов
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Солтүстік Қазақстан
облысының Әділет департаменті
Петропавл қалалық әділет басқармасы» ММ       Ж. Самашев
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес
жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы» ММ                                  А. Сыздықова
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау
министрлігі Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің «Облыстық
наркологиялық орталығы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны                           Б. Ыбыраев
«Солтүстік Қазақстан
мемлекеттік мұрағаты» ММ                     С. Мәлікова
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының жеке құрамы
бойынша мұрағаты» ММ                         Б. Мүслімова
«Қазақтелеком» АҚ филиалы
Солтүстік Қазақстан облыстық
телекоммуникациялар дирекциясы              Ә. Шүкенов
Петропавл қаласы әкімдігінің

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года N 1926 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2012 года N 1936. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2012 года N 1896. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 29
В соответствии статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 21 декабря 2011 года № 1926 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-209 от 27 декабря 2011 года, опубликовано в газетах 6 января 2012 года «Қызылжар нұры» № 1, 6 января 2012 года «Проспект СК» № 1) следующие изменения:
приложение 1 «Перечень предприятий и организации города Петропавловска, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы» к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
приложение 2 «Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы» к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО:
ГУ «Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства Юстиции Республики             Е. Сейдимбеков
ГУ «Налоговый департамент
по Северо-Казахстанской
области Налогового комитета
Министерства финансов                        К. Жулмухамбетов
ГУ «Департамент по исполнению судебных
актов Северо-Казахстанской области Комитета
по исполнению судебных актов Министерства
Юстиции Республики Казахстан»                    Р. Базылов
ГУ «Департамент по контролю в сфере
образования Северо-Казахстанской области
Комитета по контролю в сфере образования
науки Республики Казахстан»                       Е. Абельдинов
ГУ «Департамент экологии по Северо-
Казахстанской области Комитета экологического
регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды
Республики Казахстан»                             А. Атымтаев
ГУ «Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области»                     Д. Габдуллин
ГУ «Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда департамента по обеспечению
деятельности судов при верховном суде
Республики Казахстан»                             С. Актанов
ГУ «Управление внутренних дел города
Петропавловска Департамента
внутренних дел Северо-Казахстанской области»       А. Касеинов
ГУ «Управление Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан по Северо-Казахстанской области»       А. Маткаримов
ГУ «Управление юстиции города
Петропавловска Департамента
Юстиции Северо-Казахстанской
области Министерства Юстиции
Республики Казахстан»                              Ж. Самашев
ГУ «Северо-Казахстанский областной
центр по профилактике и борьбе со СПИД»           А. Сыздыкова
Коммунальное государственное казенное
предприятие на праве хозяйственного
ведения «Областной наркологический центр»
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                               Б. Ыбыраев
ГУ «Северо-Казахстанский
государственный архив»                             С. Маликова
ГУ «Архив по личному составу
г. Петропавловска
Северо-Казахстанской области»                    Б. Муслимова
Северо-Казахстанская областная
Дирекция телекоммуникаций
филиал АО «Казахтелеком»                         А. Шукенов
Утверждено
Приложение 1
к постановлению акимата города
Петропавловска

2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1936
қаулысына
1-қосымша
бекітілді
Петропавл қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926
қаулысына
1-қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
№ р/н
Кәсіпо
рын,
ұйымдар
дың
атауы
Жұмыс
орында
ры
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қоғам
дық
жұмыс
тардың
ұзақты
ғы
(ай)
Қаржыландыру көзі
1
«Петро
павл
қаласының
тұрғын
үй-комму
налдық
шаруашылы
ғы, жо
лаушылар
көлігі
және ав
томобиль
жолдары
бөлімі
нің» мем
лекеттік
мекемесі
нің
Петропавл
қаласы
әкімдігі
не
қарасты
«Коммун
хоз» мем
лекеттік
коммунал
дық
кәсіпорны
200 адам
Қала аумағын
жинауға көмек
көрсету;
аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруға
көмек көрсету;
мұзды
қалашықтарды
тұрғызуда
қосымша
жұмыстарды
орындауға көмек
көрсету
453735000
шаршы
метр
57150
шаршы
метр
28000
мұзды
блоктар
3
Петро
павл қа
ласының
бюджет
2
«ЖИТС-тің
алдын алу
және
онымен
күрес
жөніндегі
Солтүстік
Қазақстан
облыстық
орталығы»
мемлекет
тік
мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекцияларын тұтынушылар)
2500 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелер өткізу барысында маманға көмек
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
3
Қазақстан
Республи
касы Ден
саулық
сақтау
министр
лігі
Солтүстік
Қазақстан
облысы
әкімдігі
нің
«Облыстық
наркологи
ялық
орталығы»
шаруашыл
ық
жүргізу
құқығында
ғы мем
лекеттік
коммунал
дық
қазыналық
кәсіпорны
4 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
3200 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелер өткізу барысында маманға көмек
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
4
«Солтүс
тік
Қазақстан
облысы
Ішкі
істер
департа
менті
Петропавл
қаласының
ішкі
істер бас
қармасы»
мемлекет
тік
мекемесі
37 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
8400 іс
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
5
Қазақстан
Республи
касы
Қаржы ми
нистрлігі
Салық ко
митетінің
«Солтүс
тік
Қазақстан
облысы
бойынша
Салық
департа
менті»
мемлекет
тік
мекемесі
6 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомалары туралы хабарлама тапсыру
Жылына 80000 хабарлама
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
6
«Петро
павл
қаласы
әкімінің
аппараты»
мемлекет
тік
мекемесі
10 адам
Құжаттарды
өңдеуге және
сақтауға
дайындауға;
ксерокөшірме
жасауға,
материалдарды
жіберуге және
жеткізуге көмек
көрсету;
қала аумағында
халықпен
қоғамдық
науқандар
ұйымдастыруға
және өткізуге
көмек
Құжаттар
дың
жинақталу
шамасына
қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
7
«Петро
павл қа
ласының
жер қа
тынастар
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
5 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учаскелерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
5000 құжат
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
8
«Петро
павл
қаласының
жұмыспен
қамту
және әле
уметтік
бағдарла
малар
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
7 адам
Республикалық
және өңірлік
қоғамдық
науқандар
өткізуге көмек
көрсету
(жұмыспен қамту
және халықты
әлеуметтік
қорғау
мәселелері
бойынша
статистикалық
зерттеулер);
әлеуметтік
қорғауға мұқтаж
халықтың
әртүрлі
санатының
мәліметтер
дерекқорын
жүргізу
жөніндегі
техникалық
жұмыстарға
көмек көрсету;
мұрағаттық
құжаттарды
өңдеуге көмек;
курьер жұмысы
Құжаттар
дың
жинақталу
шамасына
қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
9
«Петро
павл
қаласының
кәсіпкер
лік, ауыл
шаруашылы
ғы және
ветерина
рия
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
3 адам
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек; құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету

от 19 сентября 2012 года № 1936
Приложение 1
к постановлению акимата города
Петропавловска
от 21 декабря 2012 года № 1926
Перечень
предприятий и организаций города, в которых будут проведены
оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наимено
вание пред
приятия,
организа
ции
Рабо
чих
мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продол
житель
ность об
щественных
работ
(месяцев)
Источник
финанси
рования
1
Государст
венное
коммуналь
ное пред
приятие
«Коммун
хоз»
акимата
города
Петропав
ловска
Государст
венное уч
реждение
«Отдела
жилищно-
коммуналь
ного хо
зяйства,
пассажир
ского
транспор
та и ав
томобиль
ных дорог
города
Петропав
ловска»
200
чело
век
Оказание
помощи в
уборке
террито
рии
города;
оказание
помощи в
озелене
нии и
благоуст
ройстве
террито
рии;
оказание
помощи в
выполне
нии под
собных
работ в
строитель
стве
ледовых
городков
453735000
квадратных
метров
57150
квадратных
метров
28000
ледовых
блоков
3
Бюджет города Петропавловска
2
Государст
венное уч
реждение
«Северо-
Казахстан
ский об
ластной
центр по
профилак
тике и
борьбе со
СПИД»
7 че
ловек
Оказание
помощи в
профилак
тической
работе
среди
уязвимой
группы
населения
(потреби
телей
инъекцион
ных нар
котиков)
Помощь
специалис
там при
проведении
лекций,
бесед с
охватом
2500
человек
3
Бюджет города Петропавловска
3
Коммуналь
ное го
сударст
венное
казенное
предприя
тие на
праве
хозяйст
венного
ведения
«Област
ной нар
кологичес
кий
центр»
акимата
Северо-
Казахстан
ской
области
Министерс
тва здра
воохране
ния Рес
публики
Казахстан
4 че
ловека
Оказание
помощи в
профилак
тической
работе
среди
молодежи,
потребите
лей инъек
ционных
наркоти
ков и
алкоголя
в учебных
заведени
ях города
Помощь спе
циалистам
при
проведении
лекций,
бесед с
охватом
3200
человек
3
Бюджет города Петропавловска
4
Государст
венное уч
реждение
«Управле
ние внут
ренних
дел
города
Петропав
ловска
Департа
мента вну
тренних
дел
Северо-
Казахстан
ской
области»
37 че
ловек
Оказание
помощи в
формирова
нии базы
данных в
целях
улучшения
качества
оператив
ного об
служива
ния
населения
8400 дел
3
Бюджет города Петропавловска
5
Государст
венное уч
реждение
«Налого
вый де
партамент
по
Северо-
Казахстан
ской
области»
Налогово
го коми
тета Ми
нистерст
ва
финансов
Республи
ки
Казахстан
6 че
ловек
Вручение
уведомле
ний о
суммах
начислен
ных и не
уплачен
ных
налогов
по городу
Петропав
ловску
80 000
уведомле
ний в год
3
Бюджет города Петропавловска
6
Государст
венное уч
реждение
«Аппарат
акима
города
Петропав
ловска»
10 че
ловек
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции;
ксерокопи
рованию,
рассылке
и
доставке
материа
лов;
помощь в
организа
ции и про
ведении
обществен
ных
компаний,
обходе
террито
рий
города в
работе с
населени
ем
По мере
накопления
документов
3
Бюджет города Петропавловска
7
Государст
венное уч
реждение
«Отдел
земельных
отношений
города
Петропав
ловска»
5 че
ловек
Помощь в
обследова
нии и
составле
нии актов
выбора
земельных
участков,
в поста
новке их
на учет,
как бес
хозяйное
имущест
во;
помощь в
обработке
архивных
докумен
тов
5000
документов
3
Бюджет города Петропавловска
8
Государст
венное уч
реждение
«Отдел за
нятости и
социаль
ных про
грамм
города
Петропав
ловска»
7 че
ловек
Оказание
помощи в
проведе
нии рес
публикан
ских и
региональ
ных об
ществен
ных
компаний
(статисти
ческие
обследова
ния по
вопросам
занятости
и со
циальной
защиты
населе
ния);
оказание
помощи в
проведе
нии тех
нических
работ по
ведению
баз
данных
различных
категорий
населе
ния, нуж
дающихся
в со
циальной
защите;
помощь в
обработке
архивных
докумен
тов;
работа
курьера
По мере
накопления
документов
3
Бюджет города Петропавловска
9
Государст
венное уч
реждение
«Отдел
предприни
мательст
ва, сель
ского
хозяйства
и вете
ринарии
города
Петропав
ловска»
3 че
ловека
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяйс
твенных
книг;
оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
Обход

10132
ауланы
аралап
шығу
Шағын және
орта
бизнес
субъекті
лерімен
жұмыс
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
10
«Петро
павл
қаласының
қаржы
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
3 адам
Кейін Петропавл қаласы әкімдігінің коммуналдық меншігіне қабылдау үшін иесіз тұрғын және адам тұрмайтын объектілерді анықтауға көмек көрсету
450 тұрғын және адам тұрмайтын объектілерді тексеру
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
11
«Петро
павл
қаласының
құрылыс
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
2 адам
Құжаттарды
өңдеуге және
сақтауға
дайындауға
көмек көрсету
Халыққа қызмет
көрсетудің
сапасын
жақсарту және
жеделдету
мақсатында
дерекқорлар
жасауға көмек
көрсету
Жинақталу шамасына қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
12
Қазақстан
Республи
касы
Әділет
министрлі
гі «Сол
түстік
Қазақстан
облысы
Әділет
департа
ментінің
Петропавл
қалалық
әділет
басқарма
сы» мем
лекеттік
мекемесі
10 адам
Қала әділет басқармасының іс жүргізуіне көмек көрсету; АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
13
Қазақстан
Республи
касы
Әділет
министрлі
гі «Сол
түстік
Қазақстан
облысының
Әділет
департа
менті»
мемлекет
тік
мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды сақтауға дайындауға өңдеуге көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
14
«Солтүс
тік
Қазақстан
облысы
Петропавл
қаласының
қорғаныс
істері
жөніндегі
басқарма
сы» мем
лекеттік
мекемесі
9 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың
жинақталуы
на қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
15
«Солтүс
тік
Қазақстан
мемлекет
тік мұ
рағаты» мемлекет
тік
мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
5100 құжат
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
16
«Қазақс
тан Рес
публикасы
Бас
прокурату
расы
құқықтық
статисти
ка және
арнайы
есепке
алу
жөніндегі
Комитеті
нің
Солтүстік
Қазақстан
облысы
бойынша
басқарма
сы» мем
лекеттік
мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, анықтамаларды жіберу және жеткізу, анықтама беру бөлігінде қала халқына жедел қызмет ету сапасын жақсарту бойынша қағаз мәліметтер дерекқорын құру
36000 құжат
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
17
«Қазақс
тан Рес
публикасы
Жоғарғы
соты
жанындағы
соттардың
қызметін
қамтама
сыз ету
департа
ментінің
Солтүстік
Қазақстан
облыстық
сотының
кеңсесі»
мемлекет
тік
мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапалығы және жеделділігі мақсатында дерекқор құруға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
18
«Петро
павл
қаласының
экономика
және
бюджеттік
жоспарлау
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
2 адам
Құжаттардың көшірмелерін жасау, өткізілетін іс-шаралар туралы кәсіпорындарға хабарлама құжаттарын жеткізу, қоғамдық науқандарға қатысу
Жинақталу шамасына қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
19
Петропавл
қаласы
әкімдігі
нің
«Тұрғын
үй-пайда
лану
қызметі»
мемлекет
тік ком
муналдық
кәсіпорны
5 адам
Халықпен жұмыста қала аумағын аралап шығу қоғамдық науқандарын ұйымдастыруға және өткізуге көмек
Құжаттар
дың
жинақталуы
на қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
20
«Солтүс
тік
Қазақстан
облысы
Петропавл
қаласының
жеке
құрамы
бойынша
мұрағаты»
мемлекет
тік
мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың
жинақталуы
на қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
21
«Петро
павл
қаласының
сәулет
және қала
құрылысы
бөлімі»
мемлекет
тік
мекемесі
1 адам
Жер учаскелерін ресімдеу, құжаттарды мұрағаттау, кадастрлық істерді жүргізу, сондай-ақ заңды құжаттарды ресімдеу бойынша құжаттарды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың
жинақталуы
на қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
22
«Қазақ
стан Рес
публикасы
Әділет
министрлі
гі Сот
актілерін
орындау
комитеті
нің
Солтүстік
Қазақстан
облысы
сот
актілерін
орындау
департа
менті»
мемлекет
тік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Құжаттар
дың
жинақталуы
на қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
23
«Қазақ
стан Рес
публикасы
Білім
және
ғылым
министрлі
гінің
Білім
және
ғылым
саласында
ғы
бақылау
комитеті
Солтүстік
Қазақстан
облысының
білім
саласында
ғы
бақылау
департа
менті»
мемлекет
тік
мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың
жинақталуы
а қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
24
«Қазақ
стан Рес
публикасы
Қоршаған
ортаны
қорғау
министрлі
гі Эко
логиялық
реттеу
және
бақылау
комитеті
нің
Солтүстік
Қазақстан
облысы
бойынша
экология
департа
менті»
мемлекет
тік
мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың
жинақталуы
на қарай
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
25
«Қазақте
леком» АҚ
филиалы
Солтүстік
Қазақстан
облыстық
телекомму
никация
лар дирек
циясы
10 адам
Коммуникация өткізуге көмек көрсету
10000 метр
3
Петро
павл қа
ласының
бюджеті
Қорытынды
363 адам
Петропавл қаласы әкімдігінің

10132
дворов
Работа с
субъектами
малого и
среднего
бизнеса
3
Бюджет города Петропавловска
10
Государст
венное уч
реждение
«Отдел
финансов
города
Петропав
ловска»
3 че
ловека
Оказание
помощи в
выявлении
бесхозяй
ных жилых
и нежилых
объектов
для пос
ледующего
принятия
в ком
мунальную
собствен
ность
акимата
города
Петропав
ловска
Обследова
ние 450
жилых и
нежилых
объектов
3
Бюджет города Петропавловска
11
Государст
венное уч
реждение
«Отдел
строитель
ства
города
Петропав
ловска»
2 че
ловека
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
Оказание
помощи в
формирова
нии базы
данных в
целях
улучшения
качества
и опе
ративнос
ти обслу
живания
населения
По мере
накопления
3
Бюджет города Петропавловска
12
Государст
венное уч
реждение
«Управле
ние
юстиции
города
Петропав
ловска
Департа
мента
Юстиции
Северо-
Казахстан
ской
области»
Министер
ства
Юстиции
Республи
ки
Казахстан
10 че
ловек
Оказание
помощи в
ведении
делопроиз
водства
управле
ния
юстиции
города;
оказание
помощи в
работе с
архивными
документа
ми по
линии
ЗАГС, по
регистра
ции прав
на нед
вижимое
имущест
во, по
регистра
ции юри
дических
лиц
оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
По мере
накопления
3
Бюджет города Петропавловска
13
Государст
венное уч
реждение
«Департа
мент
юстиции
Северо-
Казахстан
ской
области»
Министер
ства
Юстиции
Республи
ки
Казахстан
10 че
ловек
Оказание
помощи в
работе с
архивными
документа
ми по
линии
ЗАГС, по
регистра
ции прав
на нед
вижимое
имущест
во, по
регистра
ции юри
дических
лиц,
оказание
помощи в
обработке
подготов
ке к
хранению
документа
ции
По мере
накопления
3
Бюджет города Петропавловска
14
Государст
венное уч
реждение
«Управле
ние по
делам
обороны
города
Петропав
ловска
Северо-
Казахстан
ской
области»
9 че
ловек
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
ксерокопи
рованию,
рассылке
и
доставке
материа
лов
По мере накопления документов
3
Бюджет города Петропавловска
15
Государст
венное уч
реждение
«Северо-
Казахстан
ский го
сударст
венный
архив»
3 че
ловека
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
5100 документов
3
Бюджет города Петропавловска
16
Государст
венное уч
реждение
«Управле
ние Ко
митета по
правовой
статисти
ке и спе
циальным
учетам
Генераль
ной про
куратуры
Республи
ки Казах
стан по
Северо-
Казахстан
ской
области»
3 че
ловека
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
рассылка
и
доставка
справок
формирова
ние
бумажной
базы
данных по
качеству
оператив
ному
обслужива
нию
населения
города в
части
выдачи
справок
36000 документов
3
Бюджет города Петропавловска
17
Государст
венное уч
реждение
«Канцеля
рия
Северо-
Казахстан
ского об
ластного
суда
департа
мента по
обеспече
нию дея
тельности
судов при
верховном
суде Рес
публики
Казах
стан»
10 че
ловек
Оказание
помощи в
формирова
нии базы
данных в
целях
качества
и опе
ративнос
ти об
служива
ния
населения
По мере
накопления
3
Бюджет города Петропавловска
18
Государст
венное уч
реждение
«Отдел
экономики
и бюджет
ного пла
нирования
города
Петропав
ловска»
2 че
ловека
Копирова
ние до
кументов,
доставка
докумен
тов опо
вещение
предприя
тий о про
водимых
мероприя
тиях,
участие в
обществен
ных
компаниях
По мере
накопления
3
Бюджет города Петропавловска
19
Государст
венное
коммуналь
ное пред
приятие
«Жилищно-
эксплуата
ционная
служба»
акимата
города
Петропав
ловска
5 че
ловек
Помощь в
организа
ции и про
ведении
обществен
ных
компаний
обходе
террито
рий
города, в
работе с
населени
ем
По мере
накопления
документов
3
Бюджет города Петропавловска
20
Государст
венное уч
реждение
«Архив по
личному
составу
города
Петропав
ловска
Северо-
Казахстан
ской
области»
1 че
ловек
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции
По мере
накопления
документов
3
Бюджет города Петропавловска
21
Государст
венное уч
реждение
«Отдел ар
хитектуры
и градо
строитель
ства
города
Петропав
ловска»
1 че
ловек
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке
докумен
тов по
оформле
нию зе
мельных
участков,
архивиро
вании до
кументов,
в ведении
кадастро
вых дел,
а также в
оформле
нии юри
дических
докумен
тов
По мере
накопления
документов
3
Бюджет города Петропавловска
22
Государст
венное уч
реждение
«Департа
мент по
исполне
нию су
дебных
актов
Северо-
Казахстан
кой
области
Комитета
по испол
нению
судебных
актов
Министер
ства
Юстиции
Республи
ки Ка
захстан»
10 че
ловек
Оказание
помощи в
формирова
нии базы
данных в
целях
улучшения
качества
и опе
ративно
сти обслу
живания
населе
ния,
оказание
помощи в
обработке
документа
ции
По мере накопления документов
3
Бюджет города Петропавловска
23
Государст
венное уч
реждение
«Департа
мент по
контролю
в сфере
образова
ния
Северо-
Казахстан
ской
области
Комитета
по
контролю
в сфере
образова
ния и
науки
Министер
ства Об
разования
и науки
Республи
ки Ка
захстан»
3 че
ловека
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции,
оказание
помощи в
рассылке
и
доставке
материа
лов
По мере накопления документов
3
Бюджет города Петропавловска
24
Государст
венное уч
реждение
«Департа
мент эко
логии по
Северо-
Казахстан
ской
области
Комитета
экологиче
ского ре
гулирова
ния и
контроля
Министерс
тва
охраны
окружаю
щей среды
Республи
ки Ка
захстан»
2 че
ловека
Оказание
помощи в
обработке
и под
готовке к
хранению
документа
ции,
оказание
помощи в
рассылке
и
доставке
материа
лов
По мере накомления документов
3
Бюджет города Петропавловска
25
Северо-
Казахстан
ская
областная
дирекция
телекомму
никаций
филиал АО
«Казахте
леком»
10 че
ловек
Оказание
помощи в
прокладке
коммуника
ции
10000 метров
3
Бюджет города Петропавловска
Итого
363
челове
ка
Утверждено
Приложение 2
к постановлению акимата города
Петропавловска

2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1936
қаулысына
2-қосымша
бекітілді
Петропавл қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926
қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақы төлемінің мөлшері
р/р
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы төлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
1
Физикалық жүктеме және ашық ауамен байланысты жұмыстар (қаланы абаттандыру, тазалау, жөндеу және құрылыс жұмыстары)
2,0 ең төменгі еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні - 8 сағат
2
Ғимарат ішінде орындалатын және физикалық жүктемемен байланыссыз жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні - 8 сағат

от 19 сентября 2012 года № 1936
Приложение 2
к постановлению акимата города
Петропавловска
от 21 декабря 2012 года № 1926
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
2,0 минимальной заработной платы
40-часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40-часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов