"2012-2014 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 8-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда N 2028 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақша, 109-бабы 15-тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы» Аққайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 37-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 17 қаңтарда № 13-2-144 тіркелген, 2012 жылғы 16 ақпандағы №9 «Аққайың» газетінде, 2012 жылғы 16 ақпандағы №9 «Колос» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2012 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 1 928 304 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 219 413 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 7 002 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 35 987 мың теңге,
трансферттер түсімі - 1 665 902 мың теңге;
2) шығындар - 1 953 625,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 18 322,8 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 19 416 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 093,2 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 14 200 мың теңге,
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 14 200 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -57 844,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 57 844,7 мың теңге.»;
6-тармақта:
1-абзац келесі редакцияда жазылсын:
«2012 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер есепке алынсын, жалпы сомасы 254 739 мың теңге, соның ішінде:
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«4) 2011-2020 жылдарына арналған Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8 988 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Аккайынского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 37-1 "О бюджете Аккайынского района на 2012-2014 годы"
Решение Маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2012 года N 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2012 года N 2028. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1,  5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккайынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккайынского районного маслихата «О бюджете Аккайынского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 37-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-144 от 17 января 2012 года, опубликовано 16 февраля 2012 года в газете «Аккайын» № 9, 16 февраля 2012 года в газете «Колос» № 9), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 928 304 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 219 413 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 7 002 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 35 987 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов - 1 665 902 тысяч тенге;
2) затраты - 1 953 625,9 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 18 322,8 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 093,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 200 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 14 200 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 57 844,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 57 844,7 тысяч тенге.»;
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
«6. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты в общей сумме 254 739 тысяч тенге, в том числе:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) 8 988 тысяч тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:

негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология, химия, физика кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 188 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 800 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«6) ата-аналарының қамқорысыз қалған жетім баланы ұстауға (жетім-балаларды) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 9 877 мың теңге»;
7) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға 11 293 мың теңге»;
8) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«8) «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ оқыту бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын арттыруға 381 мың теңге»;
14) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«14) инвестициялық жобаларын іске асыруына 147 286 мың теңге, соның ішінде:
Смирново селосында сумен жабдықтау тарату желісін дамуына және қайта құруына 63 262 мың теңге (4 кезең);
Шағалалы селосында сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға 39 180 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға (немесе) сатып алуға 36 844 мың теңге, соның ішінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
14 774 мың теңге, қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 22 070 мың теңге»;
Ветеринарлық станцияның жарғылық капиталын қалыптастыруға 8 000 мың теңге»;
осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1,  4-қосымшалары жаңа редакцияда жариялансын.
Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған VIII сессия                   Аққайың аудандық
төрағасы                                  мәслихатының
хатшысы
Е. Зікірин                                 Қ. Құрманбаев
Келісілді: 2012 жылғы 6 желтоқсан
«Аққайың аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Власова
Аққайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне
1-қосымша
Аққайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 37-1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі
сыны
бы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

8 188 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
800 тысяч тенге обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) 9 877 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей»;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«7) 11 293 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
«8) 381 тысячи тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"»;
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
«14) 147 286 тысяч тенге на реализацию инвестиционных проектов, в том числе:
63 262 тысячи тенге на развитие и реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Смирново (4-очередь);
39 180 тысяч тенге на реконструкцию системы водоснабжения в селе Чаглы;
36 844 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе 14 774 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры, 22 070 тысяч тенге строительство и (или) приобретение служебного жилища»;
8 000 тысяч тенге на формирование уставного капитала ветеринарной станции»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель                             Секретарь
VIII сессии V созыва                     Аккайынского районного
маслихата
Е.Зикирин                                К. Курманбаев
Согласовано: 6 декабря 2012 года
Начальник
государственного учреждения
«Аккайынский районный отдел
экономики и финансов»                      Т.Власова
Приложение 1
к решению Аккайынского районного маслихата
от 6 декабря 2012 года № 8-1
Приложение 1
к решению Аккайынского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 37-1
Бюджет Аккайынского района на 2012 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма (тыс.
тенге)

14 800
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
191
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
561
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
101
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
258
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
197
2
Қорғаныс
5 717,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 917,5
005
Жалпы бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 917,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
800
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
400
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
400
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
200
4
Білім беру
1 225 043
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 198 596
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
59 371
004
Жалпы білім беру
1 067 979
005
Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру
20 384
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 940
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 271
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 877
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп–интернаттары: жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған балаларды күтіп-ұстауға, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
424
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

14 800
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
191
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
561
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
101
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
258
015
Капитальные расходы государственного органа
197
2
Оборона
5 717,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 917,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 917,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
800
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
400
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
400
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
200
4
Образование
1 225 043
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 198 596
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
59 371
004
Общеобразовательное обучение
1 067 979
005
Дополнительное образование для детей и юношества
20 384
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 940
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 271
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 877
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
424
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

176 699,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
27 748,4
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
103 601
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4 706
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
40 644,2
8
Мәдениет,спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
95 657,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
33 367
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
33 367
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
45 831
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 173
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 545
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
25 070
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
682
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
361
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
13 683,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 245,2
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 343
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
95
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
2 776
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
350
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 426
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 080
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
8 595
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 357
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
867
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
371
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
34 485

176 699,6
467
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
27 748,4
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
103 601
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4 706
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
40 644,2
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
95 657,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,аула (села), аульного (сельского) округа
33 367
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
33 367
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
45 831
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6 173
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12 545
006
Функционирование районных (городских) библиотек
25 070
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
682
010
Капитальные расходы государственного органа
361
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
13 683,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 245,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7 343
006
Капитальные расходы государственного органа
95
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 776
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
350
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 426
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 080
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 595
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 357
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
867
007
Капитальные расходы государственного органа
371
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
34 485

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2,8
15
Трансферттер
6 412,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
6 412,4
006
Нысаналы трансферттерді қайтару
3 880,4
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 532
3.Таза бюджеттік кредиттеу
18 322,8
Бюджеттік кредиттер
19 416
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 416
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
19 416

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2,8
15
Трансферты
6 412,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 412,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 880,4
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 532
3. Чистое бюджетное кредитование
18 322,8
Бюджетные кредиты
19 416
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 416
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
19 416