Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округінің Борки ауылы көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка селолық округі әкімінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қазанда N 1911 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 10.07.2018 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Борки ауылы тұрғындардың пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі Борки ауылы көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Тәшметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О. Плищенко
2012 жыл 14 қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың ауданының құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Шабаев
2012 жыл 14 қыркүйек
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 14 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі Борки ауылы көшелерінің атауы
Бірінші көше – Верхняя көшесі
Екінші көше – Нижняя көшесі
Үшінші көше – Березовая көшесі
Төртінші көше – Заовражная көшесі
Бесінші көше – Зеленая көшесі
Алтыншы көше – Студенческая көшесі

О присвоении наименования улицам в селе Борки Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года N 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 октября 2012 года N 1911.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.07.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Борки, аким Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в селе Борки Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Ташметов
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел культуры
и развития языков" О. Плищенко
14 сентября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного
учреждения "Аккайынский районный
отдел строительства" А. Шабаев
14 сентября 2012 год
Приложение к решению акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года № 14
Наименования улиц села Борки Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Первая улица – улица Верхняя
Вторая улица – улица Нижняя
Третья улица – улица Березовая
Четвертая улица – улица Заовражная
Пятая улица – улица Зеленая
Шестая улица – улица Студенческая