2012 жылға арналған Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 44 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда N 13-3-150 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 02.01-01-25 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының 2013.01.10 N 02.01-01-25 хаты)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 1–тармағының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айыртау ауданында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың Тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері және көлемдері, қаржыландыру көздері (мәтін бойынша одан әрі - Тізім) бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 330 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында - 330 адам.
5. Қоғамдық жұмысшылардың еңбек ақы төлемі Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына сәйкес минималды еңбекақы көлемінде белгіленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары екі демалыс күнмен (сенбі, жексенбі) ұзақтығы 5 (бес) күн жұмыс аптасы, сегіз сағаттық жұмыс күн, түскі үзіліс 1 (бір) сағат, еңбек жағдайларына байланысты жұмысшылар мен жұмыс берушілердің арасында құрылған еңбек шарты қарастырған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрі анықталады, еңбектің басқа шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімінің м.а.                        Б. Рақымов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 қаңтардағы
№ 44 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері және жұмыс көлемдері, қаржыландыру көздері
Мекеменің
атауы
Төленетін
қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстар
дың көлемі
Қо
ғам
дық
жұ
мыс
мер
зі
мі
(ай
ла
р)
Қо
ғам
дық
жұ
мыс
шы
лар
са
ны
Қаржы
ландыру
көзі
Қоғам
дық
жұмыс
тар
дың
айлық
төле
мі,
(тең
ге)
«Антоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен
дердің аумақтарын абаттандыру және көгал
дандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күн сайын тазалау.
3
3
аудан бюджеті
17439
Ағаштарды және тал-
шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
40 ағаш әктеу. 25 тал-шілік
ті кесу.
3
2
аудан бюджеті
17439
Көктемгі-
күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 8.
3
2
аудан бюджеті
17439
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округтің бюджеттік мекемелері
не отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
3
2
аудан бюджеті
17439
Үй шаруа
шылығының санағына және шаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
3
1
аудан бюджеті
17439
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау - 1000 шаршы метр
3
2
аудан бюджеті
17439
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
3
1
аудан бюджеті
17439
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкері
не 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 175 істі өңдеуге көмек көрсету.
3
1
аудан бюджеті
17439
«Арықбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгал
дандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күн сайын тазалау.
3
10
аудан бюджеті
17439
Ағаштарды және тал– шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
40 ағаш әктеу. 25 тал-шілік
ті кесу.
3
3
аудан бюджеті
17439
Көктемгі-
күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 10.
3
3
аудан бюджеті
17439
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округтің бюджеттік мекемелері
не отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
3
3
аудан бюджеті
17439
Үй шаруашы
лығының санағына және шаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
3
3
аудан бюджеті
17439
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
3
3
аудан бюджеті
17439
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
3
2
аудан бюджеті
17439
Әлеуметтік-
мәдени мақ
сатындағы ғимаратта жылыту маусымы кезеңінде пеш жағушыға көмек.
Селолық мәдениет Үйі ғима
ратының алаңы 500 шаршы метр.
3
3
аудан бюджеті
17439
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкері
не 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәрдемақы тағайындау үшін 301 істі өңдеуге көмек көрсету.
3
2
аудан бюджеті
17439
«Володар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгал
дандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күн сайын тазалау.
3
68
аудан бюджеті
17439
Ағаштарды және тал-
шіліктерді кесу, ағартуға көмек.

Об организации общественных работ в Айыртауском районе на 2012 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2012 года N 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 февраля 2012 года N 13-3-150. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 января 2013 года N 02.01-01-25)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10.01.2013 N 02.01-01-25)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) пункта 1 статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Айыртауском районе на 2012 год.
2. Утвердить Перечень организаций, виды и объемы общественных работ, источники финансирования (далее по тексту – Перечень) согласно приложению.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Айыртауского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 человек.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы».
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 (пять) дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 (один) час, исходя, из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями, иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
и.о. акима района                          Б. Рахимов
Утверждено
постановлением акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 27 января 2012 года № 44
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ, источники финансирования
Наименование
организации
Вид оплачи
ваемых об
щественных работ
Объем об
ществен
ных работ
и услуг в
натураль
ных пока
зателях
Про
дол
жи
те
ль
но
сть
об
щес
тве
нны
х
ра
бот
(ме
сяц
ев)
Чис
лен
нос
ть
(че
л.)
Источ
ник
финан
сирова
ния
Опла
та об
щест
вен
ных
работ
за
один
месяц
(тен
ге)
Государствен
ное учрежде
ние «Аппарат акима Анто
новского сельского округа»
Помощь в озеленении и благоустрой
стве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 кв. метров.
3
3
бюджет района
17439
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка 40 деревьев. Обрезка 25 кус
тарников.
3
2
бюджет района
17439
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-
осенними паводками.
Очистка водосточ
ных каналов и мостов – 8.
3
2
бюджет района
17439
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопрожи
вающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, рас
пиловка, колка, перенос и складиро
вание 30 кубичес
ких метров.
3
2
бюджет района
17439
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен
ных книг.
Обход 200 дворов.
3
1
бюджет района
17439
Участие в благо-устройстве свалок.
Уборка территорий свалок 1000 кв. метров
3
2
бюджет района
17439
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикамен
тов, уборка помещения, по-белка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престаре
лыми граж
данами.
3
1
бюджет района
17439
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке 175 дел для наз
начения государ
ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
3
1
бюджет района
17439
Государствен
ное учрежде
ние «Аппарат акима Арык
балыкского сельского округа».
Помощь в озеленении и благоустрой
стве территорий населенных пунктов.
Ежеднев
ная уборка площади 4000 квад
ратных метров.
3
10
бюджет района
17439
Помощь в обрезке, побелке деревьев и кустарников.
Побелка - 40 дере
вьев. Обрезка - 25 кус
тарников.
3
3
бюджет района
17439
Помощь в проведение работ, связанных с весенне-
осенними паводками.
Очистка водосточ
ных каналов и мостов - 10
3
3
бюджет района
17439
Помощь в заготовке дров для малообеспе
ченных слоев населения и одинокопрожи
вающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, рас
пиловка, колка, перенос и складиро
вание 30 кубичес
ких метров.
3
3
бюджет района
17439
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен
ных книг.
Обход 200 дворов.
3
3
бюджет района
17439
Участие в благоустрой
стве свалок.
Уборка территорий свалок - 1000 квадрат
ных метров.
3
3
бюджет района
17439
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикамен
тов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престаре
лыми граж
данами.
3
2
бюджет района
17439
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание социально-
культурного назначения.
Здание сельского Дома культуры 500 квад
ратных метров.
3
3
бюджет района
17439
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке 301 дел для наз
начения государ
ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
3
2
бюджет района
17439
Государствен
ное учрежде
ние «Аппарат акима Воло
дарского сельского округа».
Помощь в озеленении и благоустрой
стве территорий населенных пунктов.
Ежеднев
ная уборка площади 4000 квад
ратных метров.
3
65
бюджет района
17439
Помощь в обрезке, побелке деревьев и кустарников.