Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына кіргізу сәтінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтаған Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құрған жұмыс берушілердің тізбесі
р/н
Жұмыс бе
рушінің
атауы
кәсібі
(лауа
зымы)
Ұйым
дасты
рыла
тын
әлеу
мет
тік
жұмыс
орын
дары
ның
саны
жалақы
ның ай
лық кө
лемі,
теңге
ай бо
йынша
жұмыс
тың
жалға
суы
Жалақыны
12 ай
бойы мем
лекеттен
жәрдем
ақылау
шарттары
Жұмыспен
қамту ор
талықта
рының ба
ғытталуы
бойынша,
жұмысшы
лардың
еңбекақы
ларын,
жұмыс бе
рушілер
дің шығы
нын өте
мақылау,
(теңге)
1.
«Стефан»
шаруа
қожалығы
(келісім бойынша)
Сле
сарь-
жөндеу
ші
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Ауыл
шаруа
шылығы
өндірі
сінің
тракто
ршы-ма
шинис
ті
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
2.
«Уақ-
Заря»
шаруа
қожалығы
(келісім
бойынша)
Ауыл
шаруа
шылығы
өндірі
сінің
тракто
ршы-ма
шинис
ті
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
3.
«Агрофир
ма Жер-
Ана»
жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша)
Ауыл
шаруа
шылығы
өндірі
сінің
тракто
ршы-ма
шинис
ті
3
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
4.
«Кирил
ловка-
Айыртау» жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша)
Бухгал
тер
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
5.
«Баян
тай» жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша
Бухгал
тер
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Ауыл
шаруа
шылығы
өндірі
сінің
тракто
ршы-ма
шинис
ті
4
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
6.
«Комек»
жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша
Ветери
нар-
техник
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
7.
«Уголки
НҚП»
жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша
Сле
сарь-
жөндеу
ші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
8.
«Айыртау
строй
транс»
жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша
Ағаш
ұстасы
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Тех
ник-құ
рылыс
шы
10
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Жүргі
зуші
4
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
9.
«Ақмол
дин Е.Қ»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Жүргі
зуші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
сатушы
3
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
сле
сарь-
жөндеу
ші
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
10.
«Жакено
ва А.Т.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Аспаз
шы
3
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
11.
«Престиж
Тігін
үйі»
жауапкер
шілігі
шектеулі
серіктес
тігі
(келісім
бойынша
Тігін
ші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
12.
«Жуков
ская
Е.В.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Аспаз
шы
3
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
13.
«Нұрсам»
фермер
лік ша
руашылық
(келісім
бойынша)
Сле
сарь-
жөндеу
ші
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
14.
«Мақышев
Б.Қ.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Сле
сарь-
жөндеу
ші
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
15.
«Стефани
ди» жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Сле
сарь-
сантех
ник
3
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
16.
«Құрма
нов
Ж.О.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Тігін
ші
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
17.
«Омаров
А.К.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Дәне
керлеу
ші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
18.
«Евге
ний»
шаруа
қожалығы
(келісім
бойынша)
Ауыл
шаруа
шылығы
өндірі
сінің
трак
торшы-
маши
нисті
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Сле
сарь-
жөндеу
ші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
19.
«Кетгут»
ауылдық
тұтыну
коопера
тиві
(келісім
бойынша)
Ауыл
шаруа
шылығы
өндірі
сінің
трак
торшы-
маши
нисті
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Сле
сарь-
жөндеу
ші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
Жүргі
зуші
1
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
20.
«Есиль
баева
Д.В.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Сатушы
4
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
21.
«Популо
ва Г.Е.»
жеке
кәсіпкер
(келісім
бойынша)
Нан пі
сіруші
2
52 000
12
айға
дейін
бірінші
алты айда - жалақы
ның 50 %
көп емес,
келесі үш
айда - жа
лақының
30 % көп
емес,
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
алғашқы
алты
айда -
26 000,
кейiнгi
үш айда
- 15
600,
соңғы үш
айда - 7
800
22.
«Нұр
Отан» Ха
лықтық
Демокра
тиялық
партия
сы»
қоғамдық
бірлесті
гінің
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
Айыртау
аудандық филиалы
(келісім
бойынша)
Іс жүр
гізуші
1

Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места для трудоустройства участников Программы занятости 2020, имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение
п/
п
Наимено
вание ра
ботодате
ля
Профес
сия
(долж
ность)
Коли
чес
тво
орга
низу
емых
соци
аль
ных
рабо
чих
мест
Размер
месяч
ной за
работ
ной
платы,
тенге
Про
должи
тель
ность
рабо
ты в
меся
цах
Условия
субсиди
рования
заработ
ной пла
ты госу
дарством
в тече
ние 12
месяцев
Компенса
ция части
затрат ра
ботодате
ля на
оплату
труда ра
ботников,
трудоу
строенных
по направ
лению
Центра
занятости
населения
(тенге)
1.
Крестьян
ское хо
зяйство
«Стефан»
(по со
гласова
нию)
Сле
сарь-
ремонт
ник
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
2.
Крестьян
ское хо
зяйство
«Уак-
Заря»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
3.
Товари
щество с
ограни
ченной ответст
веннос
тью «Аг
рофирма
Жер-Ана»
(по со
гласова
нию)
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
3
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
4.
Товари
щество с
ограни
ченной
ответст
веннос
тью «Ки
риллов
ка-Айыр
тау» (по
согласо
ванию)
Бухгал
тер
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
5.
Товари
щество с
ограни
ченной
ответст
веннос
тью «Ба
янтай»
(по со
гласова
нию)
Бухгал
тер
1
26 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
4
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
6.
Товари
щество с
ограни
ченной
ответст
веннос
тью «Ко
мек» (по
согласо
ванию)
Ветери
нарный
техник
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
7.
Товари
щество с
ограни
ченной
ответст
веннос
тью «ХПП
Уголки»
(по со
гласова
нию)
Сле
сарь-
ремонт
ник
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
8.
Товари
щество с
ограни
ченной
ответст
веннос
тью «Ай
ыртау-
строй
транс»
(по со
гласова
нию)
Плот
ник
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Тех
ник-
строи
тель
10
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Води
тель
4
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
9.
Индиви
дуальный
предпри
ниматель
«Акмол
дин
Е.К.»
(по со
гласова
нию)
Води
тель
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Прода
вец
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Сле
сарь-
ремонт
ник
3
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
10.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Жакено
ва А.Т.»
(по со
гласова
нию)
Повар
3
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
11.
Товари
щество с
ограни
ченной
ответст
веннос
тью
«Швейный
дом
Престиж»
(по со
гласова
нию)
Швея
7
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
12.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Жуков
ская
Е.В.»
(по со
гласова
нию)
Повар
3
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
13.
Фермер
ское хо
зяйство
«Нұрсам»
(по со
гласова
нию)
Сле
сарь-
ремонт
ник
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
14.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Макишев
Б.К.»
(по со
гласова
нию)
Сле
сарь-
ремонт
ник
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
15.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Стефани
ди» (по
согласо
ванию)
Сле
сарь-
сантех
ник
3
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
16.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Курма
нов
Ж.О.»
(по со
гласова
нию)
Швея
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
17.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Омаров
А.К.»
(по со
гласова
нию)
Свар
щик
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
18.
Крестьян
ское хо
зяйство
«Евге
ний» (по
согласо
ванию)
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Сле
сарь-
ремонт
ник
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
19.
Сельский
потреби
тельский
коопера
тив «Кет
гут» (по
согласо
ванию)
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Сле
сарь-
ремонт
ник
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
Води
тель
1
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
20.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Есильба
ева
Д.В.»
(по со
гласова
нию)
Прода
вец
4
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
21.
Индивиду
альный
предпри
ниматель
«Популо
ва Г.Е.»
(по со
гласова
нию)
Пекарь
2
52 000
до 12
мес.
в первые
шесть
месяцев
- не
более 50
%, пос
ледующие
три ме
сяца -
не более
30 %,
послед
ние три
месяца -
не более
15 %
в первые
шесть
месяцев -
26 000,
последую
щие три
месяца -
15 600,
последние
три меся
ца - 7
800
22.
Айыртаус
кий ра
йонный
филиал
Северо-
Казах
станской
области
Общест
венного
объедине
ния «На
родная
Демокра
тическая
партия
«Нур
Отан»
(по со
гласова
нию)
Дело
произ
води
тель
1