Айыртау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-41-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы N 5-3-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 сәуірде N 13-3-157 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі N 3.2.3-2/61 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 30.04.2015 N 3.2.3-2/61 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы қырық бірінші сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 4-41-1 шешіміне (2012 жылғы 10 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-148 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы, 2012 жылғы 26 қантардағы "Айыртау таңы", 2012 жылғы 19 қаңтардағы, 2012 жылғы 26 қантардағы "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 4 293 898,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 460 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 584,8 мың теңге;
негізгі капиталдың сатылуынан түсімдер – 15 183,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 813 967 мың теңге;
2) шығындар – 4 395 427,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 49183 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 53394 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдері – 0;
5) бюджет тапшылығы (артықшылығы) – -150 712,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (артықшылығын пайдалану) – 150 712,1 мың теңге;";
8-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 16573 мың теңге;
2) мамандарға әлеуметтік қолдау іс-шараларын жүзеге асыру үшін - 5591 мың теңге;
3) арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуға - 1644 мың теңге, соның ішінде:
1644 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
4) мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға - 62910 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 4-41-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2012 года N 5-3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2012 года N 13-3-157. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2015 года N 3.2.3-2/61)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30.04.2015 N 3.2.3-2/61).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата сорок первой сессии четвертого созыва "О бюджете района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 4-41-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 10 января 2012 года за № 13-3-148 и опубликовано в газетах "Айыртау таңы" от 19 января 2012 года, от 26 января 2012 года, "Айыртауские зори" от 19 января 2012 года, от 26 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4 293 898,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 460 163 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4584,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 183,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 813 967 тысяч тенге;
2) затраты – 4 395 427,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 183 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 394 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -150 712,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 150 712,1 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"1) 16573 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 5991 тысяча тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 1644 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
1644 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
4) 62910 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;

5) 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға– 20288 мың теңге, соның ішінде:
16388 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
3900 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;
6) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері- 14600 мың теңге;
7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға – 26081 мың теңге;
8) "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансфертер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру - 1656 мың теңге;
9) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясындағы іс-шараларды іске асыруға - 344 772 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – барлығы 40402 мың теңге, соның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 10073 мың теңге;
көшуге арналған субсидиялар беру – 3841 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 12 550 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 13938 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 304370 мың теңге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу;
10) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы аясында өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерін жайластыру мәселелерін шешуге – 5601 мың теңге;
11) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 351768 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 12),13),14) тармақшаларымен толықтырылсын:
"12) Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу - 42 714 мың теңге, соның ішінде білім объектісін жөндеуге - 34 697 мың теңге, мәдениет объектісін жөндеуге – 8017 мың теңге;";
"13) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға – 21 100 мың теңге;";
"14) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту - 280 547 мың теңге;";
9-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. Аудан бюджетінде республикалық бюджеттен 2012 жылға бюджеттік несиелер ескерілсін:

5) 20288 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
16388 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3900 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
6) 14600 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
7) 26081тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 1656 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы";
9) 344 772 тысячи тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
текущие целевые трансферты – всего 40402 тысячи тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 10073 тысячи тенге;
предоставление субсидий на переезд – 3841 тысяча тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 12550 тысяч тенге;
молодежная практика – 13938 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 304370 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
10) 5601 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействие экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
11) 351768 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;";
дополнить подпунктами 12), 13), 14) следующего содержания:
"12) 42 714 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020, в том числе на ремонт объектов образования – 34697 тысяч тенге, на ремонт объектов культуры – 8017 тысяч тенге;";
"13) 21 100 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020;";
"14) 280 547 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете района на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета:

мамандарға әлеуметтік қолдау іс-шараларын жүзеге асыру үшін – 53 394 мың теңге.";
10-тармақта:
9) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу – 92 748,4 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 11) тармақшасымен толықтырылсын:
"11) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту - 8 000 мың теңге.";
11-1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"11-1. 9-қосымшаға сәйкес аудан бюджетіндегі қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2011 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 159-қосымшасы осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қосы беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс IIІ сессиясының төрағасы
Б. Жанахметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Р. Тілеубаева

для реализации мер социальной поддержки специалистов – 53 394 тысячи тенге.";
в пункте 10:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) 92 748,4 тысяч тенге - строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) 8 000 тысяч тенге – на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц.";
пункт 11-1 изложить в следующей редакции:
"11-1. Предусмотреть расходы в бюджете района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 9.";
приложения 1, 5, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель III внеочередной
сессии районного маслихата
Б. Жанахметов
Секретарь
районного маслихата
Р. Тлеубаева

147 951
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 332
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26256
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 278
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
556
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
742
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
160
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520
2
Қорғаныс
6940
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6940
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 365
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
328
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
247
4
Бiлiм беру
2476512
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2476512
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 191
003
Жалпы білім беру
2 207 109
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7442
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 330
006
Балаларға қосымша білім беру
18 842
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
136 664
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 600
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 900
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 155
026
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 697
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

147 951
022
Капитальные расходы государственного органа
1 332
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 256
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 278
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
556
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
742
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
160
015
Капитальные расходы государственного органа
520
2
Оборона
6 940
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 940
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 365
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
328
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
247
4
Образование
2 476 512
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 476 512
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 191
003
Общеобразовательное обучение
2 207 109
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 442
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 330
006
Дополнительное образование для детей
18 842
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
136 664
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 600
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 900
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 155
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
34 697
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета

6166
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 036
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
12
Көлiк және коммуникация
55674,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55674,4
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
55 674,4
13
Басқалар
308923
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2000
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
293 025
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 747
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 601
041
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
280 547
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 500
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6398
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 268
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
14
Борышқа қызмет көрсету
34,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,8
15
Трансферттер
13 956,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13956,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
12 007,8
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 949
3) Таза бюджеттік кредиттеу

6 166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 036
017
Капитальные расходы государственного органа
130
12
Транспорт и коммуникации
55 674,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55 674,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
55 674,4
13
Прочие
308 923
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
293 025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 747
013
Капитальные расходы государственного органа
130
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 601
041
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
280 547
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 500
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 500
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 398
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 268
004
Капитальные расходы государственного органа
130
14
Обслуживание долга
34,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,8
15
Трансферты
13 956,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 956,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
12 007,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1 949
3) Чистое бюджетное кредитование