"2012-2014 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 39-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы N 2-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 сәуірде N 13-4-140 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы» Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 39-1 (мемлекеттік тіркеу Реестрінде 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 13-4-134 тіркелген және 2012 жылғы 4 ақпанда «Дала-дидары» газетінің № 6 санында және 2012 жылғы 4 ақпанда «Ақжар-хабар» газетінің № 6 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 2 039 655 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 251 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 000 мың теңге; трансферттердің түсуі – 1 779 524 мың теңге, оның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 403 437 мың теңге;
2) шығындар – 2 045 518,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 418 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 872 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4 454 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге
5)бюджет тапшылығы – -23 281,6 мың тенге.
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру – 23 281,6 мың тенге
қарыздар түсімі – 21 843 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 4 454 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 5 892,6 мың тенге;
6-тармақта:
3) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
3) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 6 416,3 мың теңге;
11) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
«11) 69 175 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға;
7-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген келесі бюджеттік кредиттер ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 39-1 "О бюджете Акжарского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 12 марта 2012 года N 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 апреля 2012 года N 13-4-140
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О бюджете Акжарского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-134 от 18 января 2012 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 6 от 4 февраля 2012 года, «Акжар-хабар» за № 6 от 4 февраля 2012 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 039 655 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 251 866 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3 265 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 779 524 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 403 437 тысячи тенге;
2) затраты – 2 045 518,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 418 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 872 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 454 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -23 281,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 23 281,6 тысячи тенге в том числе:
поступление займов - 21 843 тысяча тенге;
погашение займов - 4 454 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 892,6 тысяч тенге;
в пункте 6:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
3) 6 416,3 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
11) 69 175 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Учесть в районном бюджете на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета:

мамандарға әлеуметтік қолдау қөрсету шараларын іске асыруға – 21 872 мың теңге.
7-1. Көрсетілген шешімге 10 қосымшаға сәйкес аудандық бюджет қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін».
8-тармақта:
10) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
10) 5 517 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға;
көрсетілген шешімін 147 және 10-қосымшалар осы шешімін 12, 3, және 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса тіркелген)
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Кәріпов
Ақжар аудандық
мәслихат хатшысының м.а.                   А. Прокофьев

для реализации мер социальной поддержки специалистов – 21 872 тысяча тенге;
7-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 10 к указанному решению».
в пункте 8:
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
10) 5 517 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Приложение 147 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 123 и 4 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата             С. Карипов
И.о. секретаря
Акжарского районного маслихата             А. Прокофьев