Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 32-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы N 8-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада N 1965 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 10-7 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-1 шешіміне (2012 жылғы 12 қантардағы № 13-5-141 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 4 «Есіл өңірі» газетінде, 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 4 «Новости Приишимья» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 3 854 875,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 684 911,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер - 1 138,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім - 35 711,7 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 133 114,2 мың теңге;
2) шығыстар - 3 835 874,1 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелеу - 102 464,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 105 193,1 мың теңге,
бюджет несиесін өтеу - 2 729,0 мың теңге;
4) қаржы активтер бойынша операциялар сальдосы- 14 907,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -98 369,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 98 369,8 мың теңге».
7-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«7. 2012 жылға арналған аудан бюджетіндегі республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері келесі көлемде есепке алынсын:
1) 9 853,2 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
2) 10 242 мың теңге - мамандарға әлеуметтік көмек көрсету шараларын енгізу үшін;
3) 1 987 мың теңге - мұқтаж азаматтарға үйлерінде арнайы әлеуметтік көмек көрсетуге;
4) 50 350 мың теңге - мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға;
5) 19 588 мың теңге - 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында Білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген;

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2011 года N 32-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2012 года N 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 ноября 2012 года N 1965. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 10-7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.12.2012 N 10-7 (вводится в действие с 01.01.2013)
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, маслихат района имени Габита Мусрепова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 32-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за № 13-5-141 от 12 января 2012 года, опубликовано в районных газетах от 23 января 2012 года «Есіл өңірі» № 4, от 23 января 2012 года «Новости Приишимья» № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3 854 875,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 684 911,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 138,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 711,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 133 114,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 835 874,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 102 464,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 105 193,1 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 2 729,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 907,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -98 369,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 98 369,8 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 9 853,2 тыс. тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 10 242 тыс. тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 1 987 тыс. тенге – на предоставление специальных социальных услуг, нуждающимся гражданам на дому;
4) 50 350 тыс. тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 19 588 тыс. тенге - на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118, в том числе:

20 485 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
3 200 мың теңге - үйде білім алатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге;
6) 13 000 мың теңге – жетім баланы (балаларды), ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақы төлеуге;
7) 39 121 мың теңге - білікті санаты бар мұғалімдердің және мектепке дейінгі білім мекемелерінің тәрбиешілеріне қосымша төлемдердің көлемін көтеруге;
8) 1 656 мың теңге - "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктіліктерін жоғарылатудан өткен мұғалімдерге төлем ақысын көтеруге;
9) 32 992 мың теңге – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында іс-шараларды жүзеге асыруға, соның ішінде:
еңбек ақыны жартылай субсидиялау - 10 073 мың теңге;
көшуге арналған субсидия беру – 1 619 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету - 13 495 мың теңге;
жастар іс-тәжірибесі - 7 805 мың теңге.
10) 5 921 мың теңге - "Аймақтың дамуы" бағдарламасы аясында аймақтардың экономикалық дамуына қолдау бойынша шараларды жүзеге асырудағы ауылдық (селолық) округтерді жақсарту жайындағы мәселесін шешу 2011 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасының Үкіметінің № 862 қаулысымен бекітілді;
11) 58 960 мың теңге - Шөптікөл с. жер астындағы су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
12) 175 989 мың теңге - үй құрылысына және инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымының дамуына;
13) 67 337 мың теңге – Андреевка с. жер астындағы су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
14) 92 031 мың теңге – Привольное с. жер астындағы су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
15) 67 500 мың теңге – Чистополье с. жер астындағы су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
16) 88 128 мың теңге – тұрғын үйлердің электржабдықтау желісін құруға;
17) 10 182 мың теңге – Шұқыркөл орта мектебінің күрделі жөндеуіне.»
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыс бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 32 878 мың теңге - «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша төртінші (және одан кейінгі) баланың тууына байланысты әлеуметтік көмек көрсету туралы бағдарламасы аясында әлеуметтік көмегін төлеуіне;
2) 10 000 мың теңге - Чистопол селосындағы мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне;

20 485 тыс. тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3 200 тыс. тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
6) 13 000 тыс. тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
7) 39 121 тыс. тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 1 656 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы";
9) 32 992 тыс. тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 10 073 тыс.тенге;
предоставление субсидий на переезд – 1 619 тыс.тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 13 495 тыс.тенге;
молодежная практика – 7 805 тыс.тенге;
10) 5 921 тыс. тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862;
11) 58 960 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Шоптыколь;
12) 175 989 тыс.тенге – на строительство жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
13) 67 337 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Андреевка;
14) 92 031 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Привольное;
15) 67 500 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Чистополье;
16) 88 128 тыс.тенге – на строительство линий электроснабжения жилых домов;
17) 10 182 тыс.тенге – на капитальный ремонт Шукуркольской средней школы»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в размерах:
1) 32 878 тыс.тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
2) 10 000 тыс.тенге – на капитальный ремонт дома культуры в селе Чистополье;

3) 10 000 мың теңге - Рузаевка селосындағы мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне;
4) 9 000 мың теңге - аудандық маңызы бар жолдардың ағымды жөндеуіне;
5) 21 000 мың теңге - ауыл ішіндегі жолдардың ағымды жөндеуіне;
6) 3 770 мың теңге - Шөптікөл с. жер асты суларынын жергілікті сумен жабдықтаудың құрылысына;
7) 3 417 мың теңге - елді мекендерде жер-шаруашылығын ұйымдастыруына;
8) 3 660 мың теңге - елді мекендердің шекарасын белгілеуіне;
9) 5 500 мың теңге - білім объектілерінде өртке қарсы дабылдағыш орналастыруға;
10) 299 мың теңге - білім мекемелерінде бейне байқау жабдықтарын сатып алу және орналастыруға;
11) 4 000 мың теңге - химия кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге;
12) 20 000 мың теңге - білім мекемелері үшін циклон және қазандарды сатып алуына;
13) 9 800 мың теңге - үй құрылысына және инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымының дамуына;
14) 8 000 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын қалыптастыруына;
15) 4 039 мың теңге - Андреевка с. жер асты суларының жергілікті сумен жабдықтаудың құрылысына;
16) 7 624 мың теңге - Привольное с. жер асты суларының жергілікті сумен жабдықтаудың құрылысына;
17) 6 750 мың теңге - Чистополье с. жер асты суларының жергілікті сумен жабдықтаудың құрылысына;
18) 20 000 мың теңге – Новоишим с. канал жүргізу желісін және канал жүргізу тазарту құрылыстарын реконструкциясына ЖСҚ әзірлеу;
19) 174,0 мың теңге ID-Phone қосылу».
20) 1 063,0 мың теңге - білім ұйымдарына оқу құралдарын сатып алу үшін;
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ғабит Мүсірепов атындағы              Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның мәслихатының                 ауданның мәслихатының
VІІІ сессиясы төрағасы                хатшысы
К. Мұқышев                            Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                    М. Баймолдина
Аудандық мәслихаттың

3) 10 000 тыс.тенге – на капитальный ремонт дома культуры в селе Рузаевка;
4) 9 000 тыс.тенге – на текущий ремонт дорог районного значения;
5) 21 000 тыс.тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог;
6) 3 770 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Шоптыколь;
7) 3 417 тыс.тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
8) 3 660 тыс.тенге - на установление границ населенных пунктов;
9) 5 500 тыс.тенге – на установку противопожарной сигнализации для объектов образования;
10) 299 тыс.тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
11) 4 000 тыс.тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии;
20 000 тыс.тенге – на приобретение циклонов и котлов для организаций образования;
9 800 тыс.тенге – на строительство жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
14) 8 000 тыс.тенге – на формирование уставного капитала государственных коммунальных предприятий;
15) 4 039 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Андреевка;
16) 7 624 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Привольное;
17) 6 750 тыс.тенге – на строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Чистополье;
18) 20 000 тыс.тенге – на изготовление ПСД на реконструкцию канализационных сетей и очистных сооружений канализаций в селе Новоишимское;
19) 174,0 тыс.тенге – на подключение ID-Phone.»;
20) 1 063,0 тыс.тенге – на приобретение учебного пособия для организаций образования;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Секретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова                           Б. Искакова
Председатель VIII сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова                           К. Мукушев
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова:             М. Баймульдина
5 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата