"2012-2014 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Есіл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/275 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі N 4/15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда N 13-6-191 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 44106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы» Есіл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/275 шешіміне (2012 жылдың 20 қаңтарында № 13-6-184 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылдың 24 ақпанында № 10(305) «Есіл таңы», 2012 жылдың 2 наурызында № 11(8590) «Ишим» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1 тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде, 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 2 464 077,9 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 253 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 792,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 4 449 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 202 437 мың теңге;
2) шығындар – 2 491 602,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер – 62 989,4 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 65 792,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2 803 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -135 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу – 135 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) – - 90 378,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру – 90 378,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 65 529 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 803 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары – 27 652,7 мың теңге.».
7-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) 10025 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыруға;»;

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 51/275 "О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года N 4/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 мая 2012 года N 13-6-191. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 44106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 51/275 «О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2012 года № 13-6-184, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 24 февраля 2012 года № 10(305), «Ишим» 2 марта 2012 года № 11(8590), следующие изменения и дополнения:
подпункт 1 пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 464 077,9 тыс. тенге;
в том числе:
налоговые поступления - 253 399 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 3 792,9 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4 449 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 2 202 437 тыс. тенге;
2) затраты - 2 491 602,2 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 62 989,4 тыс. тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 65 792,4 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 803 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - - 135 тыс. тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 135 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 90 378,7 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: - 90 378,7 тыс. тенге;
поступление займов; - 65 529 тыс. тенге;
погашение займов; - 2 803 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 27 652,7 тыс. тенге.».
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«2) 10025 тыс. тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;»;

7 тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«6) 7000 мың теңге – республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;»;
7 тармақтың 7) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«7) 1104 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;»;
7 тармақтың 11) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«11) 567 мың теңге – «көшуге жәрдемақы беруге;»;
7 тармақтың 14) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«14) 55 340 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу және қызметтік үйлерді салу мен (немесе) сатып алуға;»;
келесі мазмұндағы 7 тармақ 15) тармақшамен толықтырылсын:
«15) 40183 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде селолық елді мекендерді дамытуға;»;
8-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«8. 2012 жылы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік несиелерді 65792,4 мың теңге сомаға бөлу қарастырылсын.»;
9-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) 12214 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу және қызметтік үйлерді салу мен (немесе) сатып алуға;»;
келесі мазмұндағы 9 тармақ 8) тармақшамен толықтырылсын:
«8) 8000 мың теңге – заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын қалыптастыруға.»;
келесі мазмұндағы 17-4 тармақпен толықтырылсын:
«17-4. 2012 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қарыздар бойынша өзге де төлемдерді төлеу мен жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсетуге шығындар 22,9 мың теңге сомаға бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 14612-қосымшалары осы шешімнің 12, 34-қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       П. Гольцер
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Мұқашев
КЕЛІСІЛДІ: 2012 жылғы 17 сәуір
«СҚО Есіл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы                                 Г. Стороженко
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 17 сәуірдегі
№ 4/15 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 51/275 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға Есіл аудандық бюджеті
санаты
Сомасы (мың
теңге)
сынып
ішкі сынып
Атауы
Кірістер

подпункт 6) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«6) 7000 тыс. тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета;»;
подпункт 7) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«7) 1104 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам «АОО Назарбаев Интеллектуальные школы;»;
подпункт 11) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«11) 567 тыс. тенге – на предоставление субсидий на переезд;»;
подпункт 14) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«14) 55 340 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
пункт 7 дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
«15) 40183 тыс. тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Предусмотреть в бюджете района распределение бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов на 2012 год в сумме 65792,4 тыс. тенге.»;
подпункт 3) пункта 9 изложить в следующей редакции:
«3) 12214 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
пункт 9 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) 8000 тыс. тенге – на формирование уставного капитала юридических лиц.»;
дополнить пунктом 17-4 следующего содержания:
«17-4. Утвердить в районном бюджете на 2012 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 22,9 тыс. тенге.»;
приложения 14612 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Гольцер
Секретарь
районного маслихата                        Т. Мукашев
СОГЛАСОВАНО: 17 апреля 2012 года
Начальник
ГУ «Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района СКО»        Г. Стороженко
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 17 апреля 2012 года № 4/15
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Бюджет Есильского района на 2012 год
Категория
Сумма (тыс.тенге) 2012 год
класс
подкласс
Наименование
Доходы

129 831
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
11 271
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 377
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
235,2
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
522
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
136,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 744
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 744
2
Қорғаныс
7 178
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 178
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 546
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
432
3
Қоғамды тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
878
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
878
4
Бiлiм беру
1 805 789
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
2 188
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 188
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
1 803 601
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
80 078
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 000
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 800
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

129831
022
Капитальные расходы государственного органа
1200
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11271
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10377
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
235,2
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
522
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
136,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 744
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10 744
2
Оборона
7 178
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 178
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 546
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
432
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
878
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
878
4
Образование
1 805 789
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 188
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 188
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения) района (города областного значения)
1 803 601
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
80 078
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 000
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 800
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

250
026
2020 жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеу
40 183
004
Жалпы білім беру
1 588 664
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
45 022
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
21 746
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 496
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 258
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
148 847
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 142
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 421
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 809
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 621
006
Тұрғын-үй көмегін көрсету
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 568
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28 983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18 123
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 449
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 168
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
780
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
780
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 925
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 191
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
851
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

250
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
40 183
004
Общеобразовательное обучение
1 588 664
005
Дополнительное образование для детей и юношества
45 022
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 746
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 496
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 258
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
148 847
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 142
002
Программа занятости
39 421
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 809
005
Государственная адресная социальная помощь
7621
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
13 568
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18 123
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 449
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 168
471
Отдел образования,физической культуры и спорта района (города областного значения)
780
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов.
780
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 925
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 191
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
851
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

7 137
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
200
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48 963
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
37 339
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 424
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 025
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
300
013
Эпизоотияға қарсы iс-шаралар жүргiзу
10 590
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
11 624
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 087
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 224
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 313
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 143
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 143
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 143
12
Көлiк және коммуникация
21 966
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 966
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21 966
13
Өзгелер
46 886
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 757
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 757
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 605
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 605
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
900
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 908
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 137
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
200
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения.
48 963
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
37 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 424
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 025
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10 590
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 624
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 087
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 224
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов(сел), аульных (сельских) округов
1 313
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 143
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 143
12
Транспорт и коммуникации. Автомобильный транспорт
21 966
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 966
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21 966
13
Прочие
46 886
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 757
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 605
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 605
452
Отдел финансов района (города областного значения)
900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог