"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 531 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 ақпанда N 2161 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 мамырдағы N 202 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 23.05.2013 N 202 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының әкімі                  Е.Нұрақаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы «27» желтоқсандағы
№ 531 қаулысымен
бекітілген
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) білім мекемесі – меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының орта білім беру мекемесі;
2) жергiлiктi атқарушы орган (әкiмдiк) - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергiлiктi мемлекеттiк басқаруды және өзiн-өзi басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган (әрі қарай - ЖАО);

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года N 531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 февраля 2013 года N 2161. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2013 года N 202
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23.05.2013 N 202
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки», акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо – Казахстанской области Бектасову Айнагуль Какимжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района
Северо–Казахстанской области             Е.Нуракаев
Утвержден
постановлением акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от «27» декабря 2012 года
№ 531
Регламент
государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;
2) местный исполнительный орган (акимат) - коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, города республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории (далее – МИО);

3) ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйелері;
4) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
5) уәкілетті орган – «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
6) экстернат – білім алушы сабаққа үнемі қатыспай-ақ тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Регламенттің 12 қосымшаларына сәйкес «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) және Есіл ауданының білім мекемелерімен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағы 21-3) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес ұсынылған.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі- экстернат нысанында оқуға рұқсат беру немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру.
8. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдары ғимараттарының ақпараттық стендтерінде, сондай-ақ Esil@edu-sko.kz. уәкілетті органның ресми сайтында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі алушы осы Регламенттің  13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
11. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп қызмет көрсету қарастырылмаған.

3) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
4) получатель государственной услуги – физическое лицо;
5) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования Есильского района Северо-Казахстанской области»;
6) экстернат Ғ– одна из форм обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Есильского района Северо-Казахстанской области» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования Есильского района согласно приложениям 12 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии
с подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга предоставляется - физическим лицам (далее - получатель государственной услуги)
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о прядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа Esil@edu-sko.kz и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан – www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
11. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.

12. Мемлекеттік қызмет көрсету уәкілетті органның көрсетуімен алушы экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру үшін уәкілетті органның көрсетуімен анықталатын білім беру мекемелерінің ғимаратында іске асады.
Ғимараттың ішіндегі қызмет көрсетілетін орынжайлар көлемі, орналасуы және кескіні жағынан сапалы қызмет көрсетуге арналған талаптарға сай келеді. Күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы болуы үшін креслолар мен орындықтар қойылған.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішке мыналар қоса беріледі:
1) білім алушының денсаулығының жағдайы туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысын (бұдан әрі – МӘС);
2) білім алушының ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алғандығын растайтын құжатты;
3) білім алушылардың соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесін (нотариалды расталған) ұсынады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратқан мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қосымшада берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күндері (уақыты) мен орындары;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс телефоны.
15. Көрсетілген қызмет нәтижесін жеткізу – мемлекеттік қызметті алушының жеке қатысуымен болады.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту үшін келесілер негіз болып келеді:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
17. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттік қызмет алушы ағымдағы оқу жылының 1 желтоқсанынан кешіктірмей білім беру ұйымы басшысының атына еркін нысанда өтінішті және Регламенттің 13-тармағында қарастырылған құжаттарды ұсынады, білім беру ұйымының жауапты тұлғасы келіп түскен өтініштерді журналға тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені береді;

12. Государственная услуга осуществляется в здании организаций образования, которые определяются по указанию уполномоченного органа, куда получатель государственной услуги обратился для получения разрешения на обучение в форме экстерната.
Помещение внутри здания, где предоставляется услуга, по размерам, расположению и конфигурации соответствует условиям для предоставления качественных услуг. Для приемлемости условий ожидания и подготовки необходимых документов помещения оборудованы креслами и стульями.
13. Для получения государственной услуги к заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя государственной услуги.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента;
2) лица, не имеющие возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающиеся, временно проживающие за рубежом или выезжающие на постоянное место жительства, либо обучающиеся по линии международного обмена школьниками:
4) лица, не завершившие своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года и документы, предусмотренные  пунктом 13 настоящего Регламента, в организацию образования, ответственное лицо организации образования регистрирует заявление в журнале и выдает получателю государственной услуги опись с отметкой о дне получения документов;

2) білім беру ұйымның бастығы қарар қойып, білім беру ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді;
3) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді;
4) уәкілетті органның маманы келіп түскен хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді;
5) уәкілетті органның басшысы қарар қойып, орындау үшін уәкілетті органның жауапты маманына жібереді;
6) уәкілетті органның жауапты маманы келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернат нысанында оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды;
7) жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыға экстернат нысанында оқуға рұқсат береді немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады;
8) уәкілетті органның маманы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын білім беру ұйымына жібереді;
9) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын тіркейді және мемлекеттік қызмет алушыға экстернат нысанында оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай ҚФБ әрекет етеді:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы;
2) білім беру ұйымының басшысы.
3) уәкілетті органның маманы;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) ЖАО;
6) уәкілетті органның жауапты маманы.
19. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлғаларға регламенттің 18 тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын (бұдан әрi – лауазымды тұлғалар) барлық лауазымды тұлғалар жатады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге жауапты болады, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсетуде қабылданған шешімдері мен іс-әрекеттеріне (жауапсыздығына) жауапты, мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіппен көрсетілген мерзімде орындауға міндетті.
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша уәкілетті орган
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка селосы, Ленин көшесі, 12

2) руководитель организации образования налагает резолюцию и направляет ответственному лицу организации образования для исполнения;
3) ответственное лицо организации образования сопроводительным письмом отправляет весь пакет документов в уполномоченный орган;
4) специалист уполномоченного органа регистрирует письмо, направляет для наложения резолюции руководителю уполномоченного органа;
5) руководитель уполномоченного органа накладывает резолюцию и передает для исполнения ответственному специалисту уполномоченного органа;
6) ответственный специалист уполномоченного органа осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
7) местный исполнительный орган разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната либо отказывает в предоставлении государственной услуги;
8) специалист уполномоченного органа направляет результат государственной услуги в организацию образования;
9) ответственное лицо организации образования регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает получателю государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
4.Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) специалист уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) МИО
6) ответственный специалист уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются все должностные лица задействованные в оказании государственной услуги (далее – должностные лица), указанные в пункте 18 регламента.
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования Есильского района Северо-
Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область Есильский район село Явленка,
улица Ленина, 12

Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ға дейін, 13.00-ден 14.30 –ға дейін түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8(71543)2-15-66
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім ұйымының атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
1
«Алқа бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Алқа с. Ы.Алтынсарин к. 8
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні- сенбі,жексенбі
8 (71543) 5-25-95
2
«Амангелді бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Амангелді с. Ленин к. 71
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-сенбі,жексенбі
8 (71543) 5-21-29
3
«Двинск бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Двинск с. Центральная к. 30
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні- сенбі, жексенбі
8 (71543) 5-32-10
4
«Еңбек бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Еңбек с. Школьная к. 4
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні- сенбі,жексенбі
8 (71543) 2-27-00
5
«Жекекөл бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Жекекөл с. Жекекөл к. 44
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні- сенбі,жексенбі
8 (71543) 5-32-07
6
«Қаратал бастауыш мектебі» коммуналды мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Қаратал с. Абай к. 27
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-17-08
7
«Леонидовка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Леонидовка с. Школьная к. 6
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-12-82
8
«Оседлое бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Оседлое с. Индустриальная к. 13
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-16-10
9
«Сарман бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Сарман с. Сарман к. 6
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-15-66
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешений на
обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего,
общего среднего образования»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
1
Коммунальное государственное учреждение «Алкинская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Алка,
ул. Ы.Алтынсарина 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-25-95
2
Коммунальное государственное учреждение «Амангельдинская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Амангельды ул. Ленина 71
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-21-29
3
Коммунальное государственное учреждение «Двинская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Двинск ул. Центральная 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-32-10
4
Коммунальное государственное учреждение «Енбекская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Енбек, ул. Школьная 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-27-00
5
Коммунальное государственное учреждение «Жекекольская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Жекеколь,
ул. Жекеколь 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-32-07
6
Коммунальное государственное учреждение «Каратальская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Каратал, ул. Абая 27
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-17-08
7
Коммунальное государственное учреждение «Леонидовская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Леонидовка, ул. Школьная 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-12--82
8
Коммунальное государственное учреждение «Оседловская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Оседлое, ул. Индустриальная 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-16-10
9
Коммунальное государственное учреждение «Сарманская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Сарман,
ул. Сарман 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71543) 5-32-28
10
«Славянка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Славянка с. Комаров к. 23
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-21-83
11
«Совет бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Советское с. Ворошилов к. 1
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-14-80
12
«Стрельниковка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Стрельниковка с. Школьная к. 40
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-12-85
13
«Октябрь бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Талапкер с. Школьная к. 14
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-17-70
14
«Ақтас негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Ақтас Жеңіс к. 3
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-12-48
15
«Алабие негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Алабие с. Центральная к. 3
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-15-64
16
«Бірлік негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Бірлік ауылы Ленин к. 31
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-48-15
17
«Горное негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Горное с. Подгорное к. 3
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-24-40
18
«Жарғайың негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Жарғайын с. Жумабаев к. 23
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-74-03
19
«Ивано-Петровка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Ивано-Петровка с. Школьная к. 14
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі

8(71543)5-32-28
10
Коммунальное государственное учреждение «Славянская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Славянка, ул. Комарова 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-21-83
11
Коммунальное государственное учреждение «Советская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Советское, ул. Ворошилова 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-14-80
12
Коммунальное государственное учреждение «Стрельниковская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Стрельниковка, ул. Школьная 40
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-12--85
13
Коммунальное государственное учреждение «Октябрьская начальная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Талапкер, ул. Школьная 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-17-70
14
Коммунальное государственное учреждение «Актасская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Актас, ул. Жеңіс 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-12--48
15
Коммунальное государственное учреждение «Алабинская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Алабие, ул. Центральная 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-15-64
16
Коммунальное государственное учреждение «Берликская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Берлик, ул. Ленина 31
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-48-15
17
Коммунальное государственное учреждение «Горновская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Горное, ул. Подгорная 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-24-40
18
Коммунальное государственное учреждение «Жаргайынская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Жаргаин, ул. Жумабаева 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-74-03
19
Коммунальное государственное учреждение «Ивано-Петровская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Ивано-Петровка, ул. Школьная 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71543) 5-32-26
20
«Қара-Ағаш негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Қара-Ағаш с. Центральная к. 19
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543)5-33-80
21
«Қарағай негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Қарағай с. Школьная к. 12
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8(71543) 5-12-74
22
«Лузинка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Лузинка с. Школьная к. 2
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-32-59
23
«Мектеп негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Мектеп с. Школьная к. 10
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-12-73
24
«Новоузенка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Новоузенка с. Ульянов к. 8
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-25-93
25
«Ж.Қизатов атындағы Есіл ауылшаруашылық колледжінің жанындағы негізгі мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Покровка с. Строительная к. 49 А
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-37-69
26
«Тонкошуровка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Тонкошуровка с. Школьная к. 8
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-21-95
27
«Черуновка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Черуновка с. Школьная к. 19
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-21-09
28
«Александровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Александровка с. Ленин к. 71
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-32-70
29
«Амангелді орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Амангелді с. Мир к. 14
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі

8(71543)5-32-26
20
Коммунальное государственное учреждение «Кара-Агашская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Кара-Агаш, ул. Центральная 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-33-80
21
Коммунальное государственное учреждение «Карагайская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Карагай, ул. Школьная 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-12--74
22
Коммунальное государственное учреждение «Лузинская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Лузинка, ул. Школьная 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-32-59
23
Коммунальное государственное учреждение «Мектепская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Мектеп, ул. Школьная 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-12--73
24
Коммунальное государственное учреждение «Новоузенская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Новоузенка, ул. Ульяновская 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-25-93
25
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа при Есильском сельскохозяйственном колледже имени Ж.Кизатова»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Покровка, ул. Строительная 49А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-37-69
26
Коммунальное государственное учреждение «Тонкошуровская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Тонкошуровка, ул. Школьная 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-21-95
27
Коммунальное государственное учреждение «Черуновская основная школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Черуновка, ул. Школьная 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-21-09
28
Коммунальное государственное учреждение «Александровская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Александровка, ул. Ленина 71
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-32-70
29
Коммунальное государственное учреждение «Амангельдинская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Амангельды,
ул. Мира 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71543) 2-54-43
30
«Бесқұдық орта мектебі» комммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Бесқұдық с. Жуков к. 26
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-37-22
31
«Бұлақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Бұлақ с. С.Мұқанов к. 15
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-27-06
32
«Волошинка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Волошинка с. Октябрь к. 17
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-46-43
33
«Заградовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Заградовка с. Мир к. 26
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-56-38
34
«Ильинка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Ильинка с. Закиров к. 18
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-71-82
35
«Корнеевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Корнеевка с. Мир к. 6
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-15-03
36
«Николаевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Николаевка с. Ленин к. 12
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-65-85
37
«Покровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Покровка с. Нагорная к. 2
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-31-18
38
«Спасовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Спасовка с. Интернациональная к. 24
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-66-10
39
«Корнеевка гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Корнеевка с. Молодежная к. 14
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 3-15-59
40
«Петровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Петровка с. Жарков к. 71
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі

8(71543)2-54-43
30
Коммунальное государственное учреждение «Бескудукская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Бескудук, ул. Жукова 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-37-22
31
Коммунальное государственное учреждение «Булакская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Булак, ул. С.Муканова 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-27-06
32
Коммунальное государственное учреждение «Волошинская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Волошинка, ул. Октябрьская 17
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-46-43
33
Коммунальное государственное учреждение «Заградовская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Заградовка, ул. Мира 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-56-38
34
Коммунальное государственное учреждение «Ильинская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район, с.Ильинка, ул. Закирова 18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-71-82
35
Коммунальное государственное учреждение «Корнеевская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район
с. Корнеевка, ул. Мира 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-15-03
36
Коммунальное государственное учреждение «Николаевская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,Есильский район с. Николаевка ул. Ленина 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-65-85
37
Коммунальное государственное учреждение «Покровская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Покровка, ул. Нагорная 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-31-18
38
Коммунальное государственное учреждение «Спасовская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район,
с. Спасовка, ул. Интернациональная 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-66-10
39
Коммунальное государственное учреждение «Корнеевская гимназия»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район, с. Корнеевка, ул. Молодежная 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)3-15-59
40
Коммунальное государственное учреждение «Петровская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район с. Петровка, ул. Жаркова 71
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71543) 2-47-60
41
«Тауағаш орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Тау-Ағаш с. Школьная к. 17
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-66-50
42
«Торанғұл орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Торанғұл к. Школьная к. 13
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-31-43
43
«Белгілі ақын - Е.Зікібаев атындағы Өрнек орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Өрнек с. Школьная к. 1
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 5-21-34
44
«Чириковка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, с.Чириковка
ул. Коваленко 5
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-53-36
45
«Совет Одағының батыры Т.Позолотин атындағы №1 Явленка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Явленка с.
Ж.Қизатов к. 80
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі

8(71543)2-47-60
41
Коммунальное государственное учреждение «Тауагашская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район с. Тау-Агаш, ул. Школьная 17
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-66-50
42
Коммунальное государственное учреждение «Тарангульская средняя школа» СШ
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район
с. Тарангул, ул. Школьная 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-31-43
43
Коммунальное государственное учреждение «Орнекская средняя школа Есильского района имени известного поэта – Есляма Зикибаева»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район с. Орнек,
ул. Школьная 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)5-21-34
44
Коммунальное государственное учреждение «Чириковская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область, Есильский район с. Чириковка,
ул. Коваленко 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-53-36
45
Коммунальное государственное учреждение «Явленская средняя школа №1 имени Героя Советского Союза - Тимофея Позолотина»
Северо-
Казахстанская область,
Есильский район с. Явленка,
ул. Ж.Кизатова 80
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71543) 2-11-93
46
«Кинорежиссер – А.Шәжімбаев атындағы №3 Явленка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка с.
Коваленко к. 71
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі
8 (71543) 2-27-47
47
«Ясновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Ясновка с.
Молодежная к.39 А
Күнделікті с 09.00 до 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс күні-жексенбі

8(71543)2-11--93
46
Коммунальное государственное учреждение «Явленская средняя школа №3 Есильского района имени Кинорежиссера - Аягана Шажимбаева»
Северо-
Казахстанская область, Есильский район с. Явленка,
ул. Коваленко 71
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71543)2-27-47
47
Коммунальное государственное учреждение «Ясновская средняя школа»
Северо-
Казахстанская область, Есильский район. с. Ясновка,
ул. Молодежная 39 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71543) 3-34-91
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3 қосымша
1. Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің сипаттамасы
Негiзгi үдерістiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет-
тің №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымның бастығы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілет-
ті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
Уәкі-
летті орган-
ның маманы
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
3
Әрекет-
тің (үдеріс-
тiң, рәсiм-
нiң, опера-
цияның) атауы және олардың сипат-
тамасы
Өтініш пен құжаттар-
ды қабылдау және өтінішті тіркеу
Қарар қойып, уәкілет-
ті органына жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлға-
сына орындау үшін жібереді
Уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді
Ілеспе хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
Келіп түскен құжаттар-
дың және деректер-
дің толықты-
ғын және сенімді-
лігін тексеру-
ді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетіл-
ген қызмет көрсету-
ден бас тарту құжатын дайындай-
ды
Мемле-
кеттік қызмет алушыға экстер-
натпен оқуға рұқсат береді немесе себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тартады
Мемле-
кеттік қызмет көрсету қоры-
тынды-
сын білім беру ұйымына жібере-
ді
Мемле-
кеттік қызмет көрсету қоры-
тынды-
сын тіркей-
ді және мемле-
кеттік қызмет алушыға экстер-
натпен оқуға рұқсат беру немесе себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны
Мемлекет-
тiк қызметті алушыға құжаттар-
дың алынған күні туралы белгі қойылған тізімде-
мені беру
Қарар
Түскен құжаттар
Түскен құжаттар
Қарар
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себептері көрсетіл-
ген қызмет көрсету-
ден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
5
Орындау мерзім-
дері
Құжат-
тарды тапсырғанда бірден беріледі
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
15 минут ішінде
1 сағат ішінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
10 жұмыс күні мерзі-
мінде
Мемле-
кеттік қызмет алушы келген-
де құжат-
тарды бірден бері-
леді
6
Келесі әрекет-
тің нөмірі
2
3
4
5
6
7
8
9
2. сызба Пайдалану нұсқалары (негізгі үдеріс)
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет Қарар қойып, уәкілетті органына жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін
жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды
7 әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет Білім беру ұйымына рұқсат етуге жібереді
9 әрекет
оқуға рұқсат етуді тіркейді және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
3 сызба. Пайдалану нұсқалары ( альтернативті үдеріс)
Беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет Тұлғаны экстернат нысанында аттеста-
цияға жіберу туралы бұйрыққа қол қойылады
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін
жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады және дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды
7 әрекет
себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет
Білім беру ұйымына дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап жібереді
9 әрекет
дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты тіркейді, және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
«Негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4 қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттің логикалық жүйелілігі арасындағы байланысты көрсететін кесте

8(71543)3-34-91
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего среднего
образования»
1. Описание последовательности и взаимодействия административных
действий (процедур)
1
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2
Наимено-
вание СФЕ
Ответ-
ственное лицо  органи-
зации образо-
вания
Руково-
дитель органи-
зации образо-
вания
Ответ-
ственное лицо органи-
зации образо-
вания
Специа-
лист уполно-
моченного органа
Руково-
дитель уполно-
моченного органа
Ответ-
ствен-
ный специа-
лист уполно-
мочен-
ного органа
МИО
Специ-
алист уполно-
мочен-
ного органа
Ответ-
ствен-
ное лицо орга-
низации обра-
зования
3
Наимено-
вание действия (процес-
са, проце-
дуры, опера-
ции) и их описание
Прием реги-
страция заявле-
ния и докумен-
тов с выдачей описи
Налагает резолю-
цию и направля-
ет ответ-
ственному лицу органи-
зации образо-
вания для напра-
вления в уполно-
моченный орган
Отправ-
ляет сопро-
водитель-
ным письмом весь пакет докумен-
тов в уполно-
моченный орган
Регистри-
рует письмо, направ-
ляет для наложения резолюции руково-
дителю уполно-
моченного органа
Наклады-
вает резолюцию и направ-
ляет для испол-
нения ответ-
ственному специа-
листу
Осущес-
твляет провер-
ку полноты и досто-
вер-
ности посту-
пивших доку-
ментов данных и готовит разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе  в предо-
став-
лении услуги
Разре-
шает полу-
чателю госу-
дарст-
венной услуги обуче-
ние в форме экстер-
ната либо отказы-
вает в предос-
тавле-
нии госу-
дарст-
венной услуги
Направ-
ляет резуль-
тат госу-
дарст-
венной услуги в органи-
зацию образо-
вания
Реги-
стрирует резуль-
тат оказа-
ния госу-
дарст-
венной услуги и выдает получа-
телю госу-
дарст-
венной услуги разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе в пре-
достав-
лении услуги
4
Форма заверше-
ния
Выдача получа-
телю государ-
ственной услуги описи с отметкой о дне получе-
ние докумен-
тов
Резолюция
Поступив-
шие документы
Поступив-
шие документы
Резолюция
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе  в пре-
достав-
лении услуги
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната в орга-
низа-
циях обра-
зования либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе  в пре-
достав-
лении услуги
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната в органи-
зациях обра-
зования либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе  в пре-
достав-
лении услуги
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната в орга-
низа-
циях обра-
зования либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе  в пре-
достав-
лении услуги
5
Сроки исполне-
ния
Выдается незамед-
лительно при сдаче докумен-
тов
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 15 минут
В течении 1 часа
В течении 1 рабоче-
го дня
В течении 10 рабочих дней
В течении 1 рабоче-
го дня
Выдает-
ся неза-
медли-
тельно при обраще-
нии получа-
теля госу-
дарст-
венной услуги
6
Номер следую-
щего действия
2
3
4
5
6
7
8
9
Таблица 2. Вариант использования (основной процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководи-
тель организа-
ции образова-
ния
Специалист уполномочен-
ного органа
Руководитель уполномочен-
ного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
МИО
Действие 1
Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
Действие 2 Налагает резолю-
цию и направляет ответст-
венному лицу организа-
ции образова-
ния для направле-
ния в уполномо-
ченный орган
Действие 4 Регистрирует документы, направляет для наложения резолюции руководителю уполномочен-
ного органа
Действие 5 Накладывает резолюцию и направляет для исполнения ответствен-
ному специалисту
Действие 6 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната
Действие7
разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната
Действие 3 отправляет весь пакет документов сопроводительным письмом в уполномоченный орган
Действие 8 направляет разрешение в организацию образования
Действие 9
регистрирует разрешение и выдает получателю государственной услуги
Таблица 3. Вариант использования (альтернативный процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководи-
тель организа-
ции образова-
ния
Специалист уполномо-
ченного органа
Руководитель уполномочен-
ного органа
Ответственный специалист уполномочен-
ного органа
МИО
Действие 1 Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
Действие 2 Налагает резолю-
цию и направляет ответст-
венному лицу организа-
ции образова-
ния для направле-
ния в уполномо-
ченный орган
Действие 4 Регистри-
рует документы, направляет для наложения резолюции руководи-
телю уполномо-
ченного органа
Действие 5 Накладывает резолюцию и направляет для исполнения ответственному специалисту
Действие 6 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит мотивированный ответ об отказе
Действие7
отказывает в предоставлении государственной услуги
Действие 3
отправляет сопроводительным письмом весь пакет документов в уполномоченный орган
Действие 8 направляет мотивиро-
ванный ответ об отказе в организацию образования
Действие 9
регистрирует мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного среднего,
общего среднего образования»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий