2012 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 122 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 мамырда N 13-7-174 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 02-05-1.4-2/336 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 08.04.2013 N 02-05-1.4-2/336 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31–бабы 1–тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, 2012 жылы Жамбыл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімі аңықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Т. Баумағанбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
Аудан әкімдігінің
2012 жылдың 23 сәуіріндегі № 122 қаулысына
Қосымша
2012 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
Р/
с
Жер өңірі
Ауданның
селолық
округтері
Дақыл
Ауыл
шаруашылығы
дақылдарының
егісін
өткізудің
оңтайлы
мерзімдері
ЖЖМ
бойынша
субсидия
алуға
тізімге
қосуға
өтініш
беру
мерзімі
1.
I-
орман-
далалы
Железный
Кладбинка
Новорыбин
ка
Күздік бидай
25 тамыздан 05 қыркүйек аралығы
01 маусым
Күздік қарабидай
25 тамыздан 05 қыркүйек аралығы
01 маусым
Жаздық жұмсақ бидай орташа кеш, орташа пісетін сорттары
17 мамырдан 28 мамыр аралығы
28 мамыр
Жаздық жұмсақ бидай орташа ерте пісетін сорты
25 мамырдан 01 маусым аралығы
01 маусым
Жаздық қатты бидай
20 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Арпа - орташа кеш пісетін сорты
25 мамырдан 30 мамыр аралығы
30 мамыр
Арпа – орташа пісетін сорты
30 мамырдан 03 маусым аралығы
01 маусым
Сұлы
25 мамырдан 30 мамыр аралығы
30 мамыр
Қарақұмық

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2012 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2012 года N 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2012 года N 13-7-174. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 02-05-1.4-2/336)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 08.04.2013 N 02-05-1.4-2/336)
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить срок предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2012 году согласно приложению.
2. Контроль, за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Баумаганбетова С.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата района
от 23 апреля 2012 года № 122
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2012 году
п/
п
Земледель
ческая
зона
Сельские
округа
района
Культура
Оптимальные
сроки
проведения
посева
сельскохо
зяйственных
культур
Сроки пре
доставле
ния заявки
на включе
ние в
список
получения
субсидий
по ГСМ
1.
I-
Лесостеп
ная
Железен
ский
Кладбин
ский
Новорыбин
ский
Озимая пшеница
с 25 августа по 05 сентября
до 01 июня
Озимая рожь
с 25 августа по 05 сентября
до 01 июня
Яровая мягкая пшеница, среднепозд
ние, средне
спелые сорта
с 17 мая по 28 мая
до 28 мая
Яровая мягкая пшеница среднеран
ние сорта
с 25 мая по 01 июня
до 01 июня
Яровая твердая пшеница
с 20 мая по 25 мая
до 25 мая
Ячмень - среднепозд
ние сорта
с 25 мая по 30 мая
до 30 мая
Ячмень - среднеспе
лые сорта
с 30 мая по 03 июня
до 01 июня
Овес
с 25 мая по 30 мая
до 30 мая
Гречиха

20 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Тары
25 мамырдан 30 мамыр аралығы
30 мамыр
Нут
12 мамырдан 16 мамыр аралығы
16 мамыр
Бұршақ
20 мамырдан 27 мамыр аралығы
27 мамыр
Соя
22 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Жасымық кеш пісетін сорты
15 мамырдан 23 мамыр аралығы
23 мамыр
Жасымық орта пісетін сорты
17 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Рапс – дәстүрлі пар бойынша егу
12 мамырдан 20 мамыр аралығы
20 мамыр
Рапс – минималды – нөлдік пар бойынша егу
20 мамырдан 28 мамыр аралығы
28 мамыр
Зығыр, қыша
14 мамырдан 27 мамыр аралығы
27 мамыр
Майлы күнбағыс тұқымы
15 мамырдан 18 мамыр аралығы
18 мамыр
Рыжик
14 мамырдан 27 мамыр аралығы
27 мамыр
Картоп
15 мамырдан 31 мамыр аралығы
31 мамыр
Жүгері сүрлемі
16 мамырдан 20 мамыр аралығы
20 мамыр
Бір жылдық шөп өсімдіктері (судан шөбі, тары, итқонақ)
01 маусымдан 10 маусым аралығы
01 маусым
Көп жылдық шөптер (түйе
жоңышқа, жоңышқа, еркекшөп, эспарцет, арпабас)
12 мамырдан 17 мамыр аралығы
17 мамыр
Пішендемеге бір жылғы шөптер (сиыржоңышқа +сұлы+арпа)
27 мамырдан 31 мамыр аралығы
31 мамыр
Пішендемеге бір жылғы шөптер (бұршақ +сұлы+арпа)
05 маусымнан 07 маусым аралығы
01 маусым
Пішендемеге бір жылғы шөптер (бұршақ+ азықтық тары)
08 маусымнан 10 маусым аралығы
01 маусым
Пішендемеге бір жылғы шөптер (бұршақ +сұлы+ суданка)
08 маусымнан 10 маусым аралығы
01 маусым
Сәбіз (тұқым)
10 мамырдан 15 мамыр аралығы
15 мамыр
Пияз (тұқым)
10 мамырдан 15 мамыр аралығы
15 мамыр
Қызылша
25 мамырдан 05 маусым аралығы
01 маусым
Қияр
18 мамырдан 05 маусым аралығы
01 маусым
Қырық қабат көшеті
25 мамырдан 10 маусым аралығы
01 маусым
Томат көшеті
28 мамырдан 10 маусым аралығы
01 маусым
2.
II-
далалық,
жазық,
шоқтық
далалық
Архангелка
Баянауыл
Благовещен
ка
Жамбыл
Казанка
Қайранкөл
Майбалық
Мирный
Новорыбин
ка
Озерный
Пресноре
дут
Первомай
Преснов
Троицк
Күздік бидай
25 тамыздан 05 қыркүйек аралығы
01 маусым
Күздік қарабидай
25 тамыздан 05 қыркүйек аралығы
01 маусым
Жаздық жұмсақ бидай орташа кеш, орташа пісетін сорттары
17 мамырдан 31 мамыр аралығы
31 мамыр
Жаздық жұмсақ бидай орташа ерте пісетін сорты
25 мамырдан 03 маусым аралығы
01 маусым
Жаздық қатты бидай
20 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Арпа - орташа кеш пісетін сорты
25 мамырдан 30 мамыр аралығы
30 мамыр
Арпа – орташа пісетін сорты
30 мамырдан 03 маусым аралығы
01 маусым
Сұлы
25 мамырдан 30 мамыр аралығы
30 мамыр
Қарақұмық
20 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Тары
25 мамырдан 30 мамыр аралығы
30 мамыр
Нут
14 мамырдан 17 мамыр аралығы
17 мамыр
Бұршақ
20 мамырдан 27 мамыр аралығы
27 мамыр
Соя
22 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Жасымық кеш пісетін сорты
15 мамырдан 23 мамыр аралығы
23 мамыр
Жасымық орта пісетін сорты
17 мамырдан 25 мамыр аралығы
25 мамыр
Рапс – дәстүрлі пар бойынша егу

с 20 мая по 25 мая
до 25 мая
Просо
с 25 мая по 30 мая
до 30 мая
Нут
с 12 мая по 16 мая
до 16 мая
Горох
с 20 мая по 27 мая
до 27 мая
Соя
с 22 мая по 25 мая
до 25 мая
Чечевица позднеспе
лые сорта
с 15 мая по 23 мая
до 23 мая
Чечевица среднеспе
лые сорта
с 17 мая по 25 мая
до 25 мая
Рапс – посев по традиционному пару
с 12 мая по 20 мая
до 20 мая
Рапс – посев по минимально-нулевому пару
с 20 мая по 28 мая
до 28 мая
Лен,горчица
с 14 мая по 27 мая
до 27 мая
Подсолнеч
ник на маслосемена
с 15 мая по 18 мая
до 18 мая
Рыжик
с 14 мая по 27 мая
до 27 мая
Картофель
с 15 мая по 31 мая
до 31 мая
Кукуруза на силос
с 16 мая по 20 мая
до 20 мая
Однолетние травы на сено (суданская трава, просо, могара)
с 1 июня по 10 июня
до 01 июня
Многолетние травы (донник, люцерна, житняк, эспарцет, костер)
с 12 мая по 17 мая
до 17 мая
Однолетние травы на сенаж (вика+овес+ячмень)
с 27 мая по 31 мая
до 31 мая
Однолетние травы на сенаж (горох+овес+ячмень)
с 05 июня по 07 июня
до 01 июня
Однолетние травы на сенаж (горох+
просо кормовое)
с 08 июня по 10 июня
до 01 июня
Однолетние травы на сенаж (горох+овес+суданка)
с 08 июня по 10 июня
до 01 июня
Морковь (семена)
с 10 мая по 15 мая
до 15 мая
Лук (семена)
с 10 мая по 15 мая
до 15 мая
Свекла
с 25 мая по 05 июня
до 01 июня
Огурцы
с 18 мая по 05 июня
до 01 июня
Рассада капусты
с 25 мая по 10 июня
до 01 июня
Рассада томатов
с 28 мая по 10 июня
до 01 июня
2.
II-
степная,
равнин
ная,
колочно
степная
Архангель
ский
Баянауль
ский
Благове
щенский
Жамбыл
ский
Казанс
кий
Кайран
кульский
Майбалык
ский
Мирный
Новорыбин
ский
Озерный
Пресноре
дутский
Первомай
ский
Преснов
ский
Троицкий
Озимая пшеница
с 25 августа по 05 сентября
до 01 июня
Озимая рожь
с 25 августа по 05 сентября
до 01 июня
Яровая магкая пшеница, среднепозд
ние, средне
спелые сорта
с 17 мая по 31 мая
до 31 мая
Яровая мягкая пшеница среднеран
ние сорта
с 25 мая по 03 июня
до 01 июня
Яровая твердая пшеница
с 20 мая по 25 мая
до 25 мая
Ячмень - среднепозд
ние сорта
с 25 мая по 30 мая
до 30 мая
Ячмень - среднеспе
лые сорта
с 30 мая по 03 июня
до 01 июня
Овес
с 25 мая по 30 мая
до 30 мая
Гречиха
с 20 мая по 25 мая
до 25 мая
Просо
с 25 мая по 30 мая
до 30 мая
Нут
с 14 мая по 17 мая
до 17 мая
Горох
с 20 мая по 27 мая
до 27 мая
Соя
с 22 мая по 25 мая
до 25 мая
Чечевица позднеспе
лые сорта
с 15 мая по 23 мая
до 23 мая
Чечевица среднеспе
лые сорта
с 17 мая по 25 мая
до 25 мая
Рапс – посев по традиционному пару