"2012-2014 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы N 5/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 тамызда N 13-7-177 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 20 қаңтар № 13-7-168 тіркелген, 2012 жылғы 10 ақпан № 7 «Ауыл арайы», 2012 жылғы 9 наурыз № 12 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1239 және 10-қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекітілсін, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде:
1) кірістер – 2 975 145 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 255 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 534 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 709 752 мың теңге;
2) шығындар – 3 073 975,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 636,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 742,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 106 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 180 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16 180 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 145 647,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 145 647,2 мың теңге»;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резервісі – 2 300 мың теңге сомасында бекітілсін»;
13-тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«9) 2020 - Жұмыспен қамту бағдарламасы іс-шаралардың жүзеге асуына, соның ішінде – 23 102 мың теңге:
жалақыны бөлшектеп субсидиялауға – 8 562 мың теңге;
көшуге субсидияны ұсынуға – 928 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 40/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 августа 2012 года N 5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 августа 2012 года N 13-7-177. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2012 года № 13-7-168, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» 10 февраля 2012 года № 7, «Сельская новь» 9 марта 2012 года № 12), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1239 и 10 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 975 145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 255 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 044 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 534 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 709 752 тысяч тенге;
2) затраты - 3 073 975,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 636,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 742,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 106 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 180 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 16 180 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – -145 647,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 145 647,2 тысяч тенге»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 2 300 тысяч тенге»;
в пункте 13 подпункт 9) изложить в новой редакции:
«9) 23 102 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости – 2020, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 8 562 тысячи тенге;
предоставление субсидий на переезд – 928 тысяч тенге;

елді мекенді жұмыспен қамту орталықтарының қызметін камтамасыз етуге – 10 184 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 3 345 мың теңге»;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«14. 2012 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер қарастырылсын:
1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына – 5 351 мың теңге, соның ішінде:
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 2 592 мың теңге;
2020 - Жұмыспен қамту бағдарламасы шегінде тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту – 2 759 мың теңге;
2) 28 218 мың теңге - "Ұрпақ қоры" бағдарлама шегінде балатуушылықты ынталандыру үшін әлеуметтік көмек төлеу;
3) 3 000 мың теңге - өртке қарсы дабылды орнатуға, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, білім объектілер үшін ағаш жабындыларын өңдеу бойынша қызметтерге;
4) 299 мың теңге - білім ұйымдарында бейнекөрініс аппараттарын сатып алу және орнату үшін;
5) 4 000 мың теңге - жалпы орта білім және негізгі орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде химия кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтауға;
6) 1 359 мың теңге - елдi мекендерде жер-шаруашылық орналастыруға;
7) 2 185 мың теңге – елді мекендердің шекарасын белгiлеу»;
келесі мазмұнда 8), 9) тармақшаларымен толықтырылсын:
«8) Жамбыл ауданы Айтуар ауылында 80 орынға арналған мектеп салуға – 150 000 мың теңге;
9) ID-Phone қосу үшін – 434 мың теңге»;
шешімнің 168-қосымшалары нақты шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
кезекті V сессиясының                      хатшысы
төрайымы
Н. Лазарева                                Б. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы      Л. Топорова
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 тамыздағы № 2/2 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының

обеспечение деятельности центров занятости населения – 10 184 тысячи тенге;
молодежная практика – 3 345 тысяч тенге»;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«14. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 5 351 тысяч тенге – на инвестиционные программы развития, в том числе:
2 592 тысяч тенге – на строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод);
2 759 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости – 2020;
2) 28 218 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений";
3) 3 000 тысячи тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
4) 299 тысяч тенге - на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
5) 4 000 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 1 359 тысячи тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
7) 2 185 тысяч тенге – на установление границ населенных пунктов»;
дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
«8) 150 000 тысяч тенге – на строительство школы на 80 мест в селе Айтуар Жамбылского района;
9) 434 тысяч тенге – на подключение ID-Phone»;
приложения 168 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель                               Секретарь
V очередной сессии
районного маслихата                        районного маслихата
Н. Лазарева                               Б. Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Жамбылского района                         Л. Топорова
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 6 августа 2012 года № 5/2
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района

15268
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
278
004
Бір реттік талондарды беруді ұйымдастыру және бір реттік талондарды өткізуден түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету
1216
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
340
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1264
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
162
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11069
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту, және ауданды (облыстық маңызы бар қала) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10751
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
318
02
Қорғаныс
4121
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4121
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3121
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) масштабында төтенше жағдайларды алдын алу және болдырмау
500
007
Мемлекеттік өртке қарсы органдары құрылмаған елді мекендерде, аудандық (қалалық) масштабтарда дала өрттерін сөндіру және алдын алу бойынша іс-шаралар
500
04
Білім беру
2107119
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
1957119
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
82789
021
Мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне және мұғалімдерге біліктілігіне қосымша төлем көлемін арттыру
602
003
Жалпы білім беру
1732795
006
Балаларға қосымша білім беру
24415
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» БДО оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
34521
001
Жергілікті деңгейде білім саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
8529
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2213
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу әдістемелік жинақтарын сатып алу және жеткізу
16520
007
Мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шаралар мен аудандық (қалалық) ауқымдағы байқаулар өткізу
241
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
46
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

15268
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
278
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1216
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
340
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1264
018
Капитальные расходы государственного органа
162
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11069
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10751
004
Капитальные расходы государственного органа
318
02
Оборона
4121
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4121
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3121
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
04
Образование
2107119
464
Отдел образования района (города областного значения)
1957119
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
82789
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
602
003
Общеобразовательное обучение
1732795
006
Дополнительное образование для детей
24415
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
34521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8529
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2213
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16520
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
241
012
Капитальные расходы государственного органа
46
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

8600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44744
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
150000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
150000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
160537
451
Ауданның /облыстық маңызы бар қала/ жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160537
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33376
004
Қазақстан Республикасы Заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына қатты отын алуға әлеуметтік көмек көрсету
1651
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10026
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек
34584
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
830
014
Үйде көмек қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
19613
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
28913
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ым-қимыл мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1249
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10184
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту әлеуметтік бағдарламалар саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
19224
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге төлеу
599
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
288
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
388986,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
36066
027
"2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы" бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеу және көркейту.
36066
467
Ауданның /облыстық маңызы бар қала/ құрылыс бөлімі
123227,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
56224,1
022
2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шегінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
29657,6
072
2020 - жұмыспен қамту Бағдарламасы шегінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
37346
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24346
024
2020 - жұмыспен қамту Бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеу
24346
467
Ауданның /облыстық маңызы бар қала/ құрылыс бөлімі

8600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44744
467
Отдел строительства района (города областного значения)
150000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
150000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
160537
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160537
002
Программа занятости
33376
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1651
005
Государственная адресная социальная помощь
10026
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34584
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
830
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19613
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28913
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1249
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19224
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
599
021
Капитальные расходы государственного органа
288
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
388986,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36066
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе "Занятости 2020"
36066
467
Отдел строительства района (города областного значения)
123227,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
56224,1
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы Занятости - 2020
29657,6
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости - 2020
37346
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24346
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости - 2020
24346
467
Отдел строительства района (города областного значения)

122
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, оларға теңестірілген тұлғаларға,; Ұлы отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; ұлы отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрыңғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға;; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қаһарманы" атағын иеленген тұлғаларға, мүгедектерге
1464
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына және оларға қатысты әлеуметтік көмек көрсету тіспротездеу
610
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
267
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек
1573
"Ұрпақ қоры" бағдарламасы бойынша балатуушылықты ынталандыру үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
30548
Барлығы:
34584
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 тамыздағы № 2/2 шешіміне
3-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне
8-қосымша
Жамбыл ауданының селолық округтер бойынша 2012 жылға шығындар
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Әкімші
бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипатты мемлекеттік қызметтер

122
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвесткой "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам
1464
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненым к ним на зубопротезирование
610
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
267
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
1573
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
30548
Итого:
34584
Приложение 3
к решению маслихата Жамбылского района
от 6 августа 2012 года № 5/2
Приложение 8
к решению маслихата Жамбылского района
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Расходы по сельским округам Жамбылского района на 2012 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера