"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 43/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 сәуірде N 13-8-167 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 02-07-01-20/44 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 12.04.2013 N 02-07-01-20/44 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағына, 109-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 43/1 шешіміне (2012 жылғы 9 қаңтардағы 13-8-160 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар» газетінде 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 3, 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 3 «Маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер - 4 093 988 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 385 073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 521 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3 693 934 мың теңге;
2) шығындар - 4 193 998,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 41 865,4 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 43 697,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 832 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 8 000 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 8 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті - - 149 876,1 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін қаржыландыру - 149 876,1 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшердегі нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) 161 840 мың теңге - мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға;
2) 22 285 мың теңге - 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
20 485 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
1 800 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 43/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 апреля 2012 года N 13-8-167. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2013 года N 02-07-01-20/44)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12.04.2013 N 02-07-01-20/44)
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 43/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2012 года № 13-8-160, опубликовано в газетах «Қызылжар» от 20 января 2012 года № 3, «Маяк» от 20 января 2012 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 4 093 988 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 385 073 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7 460 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7 521 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 693 934 тысяч тенге;
2) затраты - 4 193 998,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 41 865,4 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 43 697,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 832 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 8 000 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 8 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - - 149 876,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 149 876,1 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 161 840 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 22 285 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
20 485 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
1800 тысяч тенге - обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;

3) 14 400 мың теңге - ата-аналарының қамқорысыз қалған баланы (балаларды) және жетім баланы (жетім-балаларды) ұстауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
4) 31 608 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға;
5) 1 876 мың теңге - «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербестік білім ұйымдары оқыту бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын арттыруға;
6) 2 680 мың теңге - үйдегі мұқтаж азаматтарға арнайы әлеуметтік қызмет көрсету;
7) 25 729 мың теңге - «Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасы аясындағы іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға - 6 800 мың теңге;
көшуге арналған субсидиялар беру - 445 мың теңге;
жұмыспен қамту орталығын құруға - 12 909 мың теңге;
жастар тәжірибесі - 5 575 мың теңге;
8) 360 209 мың теңге - ауылдық елдімекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға, соның ішінде:
Кондратовка селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға - 69 152 мың теңге;
Белое селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға - 185 063 мың теңге;
Боголюбово селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға - 74 956 мың теңге;
Тепличное және Прибрежное селоларында су құбырлар желілерінің құрылысы - 31 038 мың теңге;
9) 15 439 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс шараларды өткізуге;
10) 11 413 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
11) 5 885 мың теңге - «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін;
12) 41 505 мың теңге - жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу;
13) 6 200 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға;
14) 41 387 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға;
15) 591 325 мың теңге - «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.»;
11-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«11. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер ескерілсін - 43 686 мың теңге.»;
12-тармағының:
5) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:

3) 14 400 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4) 31 608 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
5) 1 876 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономные организации образования «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
6) 2 680 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
7) 25 729 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы - 6 800 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд - 445 тысяч тенге;
создание центров занятости - 12 909 тысяч тенге;
молодежная практика - 5 575 тысяч тенге;
8) 360 209 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах, в том числе:
реконструкция системы водоснабжения в селе Кондратовка - 69 152 тысяч тенге;
реконструкция системы водоснабжения в селе Белое - 185 063 тысяч тенге;
реконструкция системы водоснабжения в селе Боголюбово - 74 956 тысяч тенге;
строительство водопроводных сетей в селе Тепличное и селе Прибрежное - 31 038 тысяч тенге;
9) 15 439 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
10) 11 413 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
11) 5 885 тысяч тенге - на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействие экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
12) 41 505 тысяч тенге – строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
13) 6 200 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020;
14) 41 387 тысяч тенге - на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
15) 591 325 тысяч тенге - на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Учесть в районном бюджете на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов - 43 686 тысяч тенге.»;
в пункте 12:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:

«5) 9 811 мың теңге - жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу;»;
келесі мазмұндағы 11),12) тармағымен толықтырылсын:
«11) 8 000 мың теңге – ветеринарлық станциялардың жарғылық капиталын қалыптастыруға;
12) 117 000 мың теңге - Қызылжар ауданы Бескөл ауылының Гагарин көшесін Астана-Петропавл тас жолынан Театральная көшесіне дейін абаттандыру.»;
13-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«13. 2012 жылға ауданның атқарушы органның резерві - 445,5 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес көрсетілген шешімге 149-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Оралұлы                                 А. Молдахметова
КЕЛIСIЛГЕН:
«Қызылжар аудандық
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы            А. Фролова
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 4/1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 43/1 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

«5) 9 811 тысяч тенге - строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
«11) 8 000 тысяч тенге - на формирование уставного капитала ветеринарных станций;
12) 117 000 тысяч тенге - благоустройство улицы Гагарина от трассы Астана-Петропавловск до улицы Театральной аула Бесколь Кызылжарского района.»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 445,5 тысяч тенге.»;
приложения 149 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Оралұлы                                 А. Молдахметова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
«Кызылжарский районный отдел экономики
и бюджетного планирования»                 А. Фролова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 16 апреля 2012 года № 4/1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 43/1
Кызылжарский районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

744
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1 015
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
49
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 040
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 540
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
2
Қорғаныс
5 903
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 903
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 503
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
600
4
Бiлiм беру
2 188 592
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
127 816
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
127 205
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
611
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 864
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 864
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 057 912
003
Жалпы білім беру
1 951 114
006
Балаларға қосымша білім беру
31 415
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 876
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
30 997
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 224
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 400
3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

744
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1 015
018
Капитальные расходы государственного органа
49
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 040
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 540
004
Капитальные расходы государственного органа
500
2
Оборона
5 903
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 903
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 503
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
600
4
Образование
2 188 592
464
Отдел образования района (города областного значения)
127 816
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
127 205
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
611
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 864
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 864
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 057 912
003
Общеобразовательное обучение
1 951 114
006
Дополнительное образование для детей
31 415
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 876
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
30 997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 224
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

9 616
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 400
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 800
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
173 380
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173 380
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33 895
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 171
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 951
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 907
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
715
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 538
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 957
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 909
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 903
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
534
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
681 999,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
26 387,0
027
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
26 387,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 000,0
041
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
15 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
88 839,9
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
10 018,8
019
Тұрғын үй салу
17 551,4
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы

9 616
012
Капитальные расходы государственного органа
70
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 400
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 800
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
173 380
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173 380
002
Программа занятости
33 895
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 171
005
Государственная адресная социальная помощь
10 951
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 907
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
715
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 538
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 957
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12 909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 903
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
534
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
681 999,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 387
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
26 387
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
88 839,9
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
10 018,8
019
Строительство жилья
17 551,4
022
Развитие инжернерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4000
13
Өзгелер
3942
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3942
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4000
13
Прочие
3942
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3942
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета