Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы N 5-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда N 13-9-164 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 01-15/5 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 09.01.2013 N 01-15/5 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешіміне (2012 жылғы 18 қаңтардағы № 13-9-147 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 4 «Вести», «Мағжан жұлдызы» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Мағжан Жұмабаев ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 992 846,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 388 676,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 287,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 710,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 584 173,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 013 269,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 602,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 135,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 533,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 21 760,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 21 760,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 53 785,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 53 785,1 мың теңге;
қарыз түсімдері – 12 135,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 533,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 42 183,1 мың теңге»;
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістеріне негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 14 710,0 мың теңге сомасында енгізілген»;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 39-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 августа 2012 года N 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 августа 2012 года N 13-9-164. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 января 2013 года N 01-15/5)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.01.2013 N 01-15/5)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-147 от 18 января 2012 года, опубликовано от 26 января 2012 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы» № 4), следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 992 846,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 388 676,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 287,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 710,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 584 173,0 тыс. тенге;
2) затраты – 3 013 269,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 602,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 135,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 533,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 760,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21 760,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 53 785,1) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 785,1 тысячи тенге;
поступления займов – 12 135,0 тысяч тенге;
погашение займов – 533,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 183,1 тысячи тенге»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. В доходы бюджета района на 2012 год включены поступления от продажи основного капитала в сумме 14 710,0 тысяч тенге»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:

«6. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
1) 11 525,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
2) 4 930,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3) 1 504,0 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуға;
4) 89 650,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы Мемлекеттік оқыту тапсырысын іске асыруға;
5) 18 591,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
12 291,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
6 300,0 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге;
6) 13 800,0 мың теңге - жетім-баланы (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
7) 29 563,0 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы тәрбиешілерге біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
8) 2 208,0 мың теңге - "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
9) 24 980,0 мың теңге - Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
6 800,0 мың теңге – еңбекақыны жартылай субсидиялау;
608,0 мың теңге – көшіп-қонуға субсидия беру;
7 805,0 мың теңге – жастар тәжірибесі;
9 767,0 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құру;
10) 3 588,0 мың теңге – «Өңірлердің дамуы» Бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша іс-шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді абаттандыру мәселелерін шешуге;
11) 93 478,0 мың теңге – селолық елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;
12) 12 135,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер;
13) 34 587,0 мың теңге - Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
14) 13 201,0 мың теңге – республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге;
15) 13 482,0 мың теңге – республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«6. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 11525,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 4930,0 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 1504,0 тысячи тенге – на предоставление специальных социальных услуг;
4) 89650,0 тысяч тенге – на реализацию Государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 18591,0 тысяча тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
12291,0 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6300,0 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
6) 13800,0 тысяча тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот);
7) 29563,0 тысячи тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 2208,0 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»;
9) 24980,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
6800,0 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
608,0 тысяч. тенге – предоставление субсидий на переезд;
7805,0 тысяч тенге – молодежная практика;
9767,0 тысяч тенге – создание центров занятости;
10) 3588,0 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских округов) в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
11) 93478,0 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
12) 12135,0 тысячи тенге – бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов;
13) 34587,0 тысячи тенге на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020;
14) 13201,0 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 за счет трансфертов из республиканского бюджета;
15) 13 482,0 тысяч тенге – на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

«7. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
1) 9 799,0 мың теңге – «Ауданның білім бөлімі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша, оның ішінде:
5 500,0 мың теңге – білім объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнатуға, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, ағаш қаптаманы (конструкцияны) өңдеу бойынша қызметтерге;
299,0 мың теңге – білім беру ұйымдарында бейнебақылау үшін аппаратуралар сатып алуға және орнатуға;
4 000,0 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде химия кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға;
2) 11 391,0 мың теңге – «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша бала тууды ынталандыру бойынша «Ұрпақ қоры» Бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмек төлеміне;
3) алынып тасталған;
4) 515,0 мың теңге – «Жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша елді мекендердің шекараларын белгілеуге;
5) 15 759,0 мың теңге – «Құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
6) 8 000,0 мың теңге – заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға»;
7 тармақ келесі мазмұнды 7) тармақшамен толықтырылсын:
«7) 434 мың теңге – ID-Phone қосуға»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 1 071,4 мың теңге сомада бекітілсін».
Нұсқалған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Ж. Темірғалиева                            Т. Әбілмәжінов
«Келісілді»
Ауданның экономика және
қаржы бөлімінің бастығы                    М.И. Омарова
2012 жылғы 6 тамыз
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 6 тамыздағы
№ 5-3 шешіміне № 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне № 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыны
бы
Атауы
Сомасы мың теңге

«7. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 9 799,0 тысяч тенге – по администратору бюджетных программ «Отдел образования района», в том числе:
5 500,0 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
299,0 тысяч тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
4 000,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
2) 11 391,0 тысячу тенге – по администратору бюджетной программы «Отдел занятости и социальных программ» на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
3) исключен;
4) 515,0 тысяч тенге – по администратору бюджетной программы «Отдел земельных отношений» на установление границ населенных пунктов;
5) 15759,0 тысяч тенге – по администратору бюджетной программы «Отдел строительства» на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
6) 8 000,0 тысяч тенге – на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц;
пункт 7 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) 434 тысячи тенге – на подключение ID-Phone»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год в сумме 1 071,4 тысячи тенге».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Ж. Темиргалиева                            Т. Абильмажинов
«Согласовано»
Начальник отдела
экономики и
финансов района                            Омарова М.И.
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 6 августа 2012 года № 5-3
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 39-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2012 год
Категория
2012 год
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

216593,3
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
210845,3
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5748,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21645,5
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 176,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
348,8
004
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету
764,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
982,7
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
74,0
2
Қорғаныс
7 438,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 438,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 438,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2037057,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2288,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2288,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2034729,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 516,0
003
Жалпы білім беру
1845468,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 751,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10 877,0
006
Балалар үшін қосымша білім беру
10535,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

216593,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
210845,3
022
Капитальные расходы государственного органа
5748,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21645,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19176,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
348,8
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
764,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
982,7
015
Капитальные расходы государственного органа
74,0
2
Оборона
7438,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7438,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6438,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3104,0
4
Образование
2037057,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2288,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2288,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2034729,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8516,0
003
Общеобразовательное обучение
1845468,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5751,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10877,0
006
Дополнительное образование для детей
10535,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения

79 927,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
6029,0
015
Жетім-баланы (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 800,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6 300,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 208,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29 563,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15754,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40,0
037
Білім объектілерін салу және қайта жөндеу
40,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
170319,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
170319,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19873,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35 527,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 327,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7505,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23890,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
589,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
621,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39287,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22462,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
4871,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызмет етуін қамтамасыз ету
9 767,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

79927,0
018
Организация профессионального обучения.
6029,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13800,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
6300,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2208,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29563,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15754,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
40,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
170319,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
170319,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19873,0
002
Программа занятости
35527,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3327,0
005
Государственная адресная социальная помощь
7505,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23890,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
589,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
621,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39287,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22462,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4871,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9767,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций