Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 260 "Мағжан Жұмабаев ауданының кейбір мемлекеттік мекемелерінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 1 қазандағы N 441 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 1920 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 24.05.2013 N 184 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің «Мағжан Жұмабаев ауданының кейбір мемлекеттік мекемелерінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» 2012 жылғы 01 маусымдағы № 260 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 13-9-160 бойынша тіркелген, 2012 жылғы 10 тамыздағы № 32 «Мағжан жұлдызы», «Вести» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 1–тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. Қоса берілген:
1) «Ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.».
«Ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттiк қызмет регламентіне келесі өзгеріс енгізілсін:
3–тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызмет регламентіне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 3–тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасы, 10-1-бабы 12) тармақшасы және 35-бабы 2-тармағы;;»;
2) 16–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«16. Тұтынушының мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш берген сәтінен бастап мемлекеттік қызмет алу және мемлекеттік қызмет нәтижесін алуға дейін мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
ЖАО ветдәрігеріне ветеринариялық паспорт алу (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) үшін өтініш берген кезде:
1) тұтынушы ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) алу үшін ЖАО жүгінеді;

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 июня 2012 года № 260 "Об утверждении регламентов государственных услуг некоторых государственных учреждений района Магжана Жумабаева"
Постановление акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 октября 2012 года N 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 октября 2012 года N 1920. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 184
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «Об утверждении регламентов государственных услуг некоторых государственных учреждений района Магжана Жумабаева» от 1 июня 2012 года № 260 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-160, опубликовано 10 августа 2012 году в районных газетах «Мағжан жұлдызы» «Вести» № 32) внести следующие изменения:
пункт 1 постановления изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки»;
2) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное.».
В регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки» внести следующее изменение:
подпункт 2) пункта 3 исключить.
В регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» внести следующие изменения:
1) подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10 – 1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»;»;
2) пункт 16 изложить в следующей редакции:
«16. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
при обращении в МИО за получением ветеринарного паспорта (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное):
1) потребитель обращается к ветврачу в МИО за получением ветеринарного паспорта, (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное);

2) ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi;
3) ЖАО ветдәрігері ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін толтырады, мөр басады, жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) тіркейді және қол қояды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
4) тұтынушыға ветеринариялық паспорт жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) береді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту бойынша дәлелді жауап береді.».
3) 17–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық- функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ) қатысады:
ЖАО ветдәрiгерi.».
4) 20-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«20. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын ЖАО ветеринарлық дәрігері болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Мемлекеттік қызмет көрсету барысында жауапты тұлға мемлекеттік қыметтің көрсету сапасына және тиімділігіне, сондай-ақ олардың қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі), мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген мерзімде іске асыруына жауапты.»;
5) Осы «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызмет регламентінің 2–қосымшасы келесі редакцияда (1–қосымшаға) сәйкес жазылсын;
6) Осы «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызмет регламентінің 3-қосымшасы келесі редакцияда (2 – қосымшаға) сәйкес жазылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 маусымдағы № 260 «Мағжан Жұмабаев ауданының кейбір мемлекеттік мекемелерінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 13-9-160 бойынша тіркелген, 2012 жылғы 10 тамыздағы № 32 «Мағжан жұлдызы», «Вести» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысымен бекітілген «Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттiк қызмет регламентi және «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттiк қызметiнiң регламентi күші жойылды деп танылсын.

2) ветврач МИО принимает необходимые документы, регистрирует обращение, выдает талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги;
3) ветврач МИО заполняет ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, регистрирует и подписывает ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное), либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
4) выдает потребителю ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.».
3) пункт 17 изложить в следующей редакции:
«17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарный врач МИО.».
4) пункт 20 изложить в следующей редакции:
«20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветеринарный врач МИО, участвующий в процессе оказания государственной услуги (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые им решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.»;
5) приложение 2 к настоящему регламенту государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» изложить в следующей редакции согласно приложению 1.
6) приложение 3 к настоящему регламенту государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» изложить в следующей редакции согласно приложению 2.
2. Признать утратившими силу регламент оказания государственной услуги «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой» и регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», утвержденные постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 июня 2012 года № 260 «Об утверждении регламентов государственных услуг некоторых государственных учреждений района Магжана Жумабаева» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-160, опубликовано 10 августа 2012 году в районных газетах «Мағжан жұлдызы», «Вести» № 32).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік
Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі               В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан обьлысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 01 қазандағы № 441
қаулысына 1-қосымша
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттiк қызмет регламентіне
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 01 маусымдағы № 260
қаулысына 2-қосымша
1-кесте. Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорт алу
үшiн жүгiнген кездегi құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң әрекетi (барысы, жұмысы)
р/с
әрекет № (барысы, жұмысы)
1
2
3
1
ҚФБ атауы
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
2
Әрекет атауы (үдерiстiң, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр қояды не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, дайын құжаттарға қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспортты не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапты бередi
3
Аяқталу формасы (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмдiк шешiмi)
Талон
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
4
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
3 жұмыс күнінен аспайды
40 минуттан аспайды
5
Келесi әрекеттiң нөмiрi
2
3
2-кесте. Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
алу үшiн жүгiнген кездегi құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң iс-әрекеттер сипаттамасы
№ р/с
әрекет № (барысы, жұмысы)
1
2
3
1
ҚФБ атауы
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
2
Әрекет атауы (үдерiстiң, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) толтырады, мөр қояды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) бередi
3
Аяқталу формасы
(мәлiметтер, құжат, ұйым-
дастырушылық-
өкiмдiк шешiмi)
Талон
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
4
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
9 жұмыс күн ішінде
40 минуттан аспайды
5
Келесi әрекеттiң нөмiрi
3
4
Солтүстік Қазақстан обьлысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 01 қазандағы № 441
қаулысына 2-қосымша
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттiк қызмет регламентіне
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 01 маусымдағы № 260
қаулысына 3–қосымша
Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн жүгiнген кезде «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызметтi ұсыну үдерiсiнiң 1-сызбасы
Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын алу үшiн жүгiнген кезде «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызметтi ұсыну үдерiсiнiң 2-сызбасы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                В. Бубенко
Приложение 1
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 1 октября 2012 года № 441
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта
на животное» к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 1 июня 2012 года № 260
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
при обращении потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Действия процессов (хода, потока работ)
п/п
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Ветврач МИО принимает необходимые документы, регистрирует обращение, выдает талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать, либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает
ветеринарный
паспорт на
животное либо
мотивирован-
ный ответ об
отказе в
предоставле-
нии госу-
дарственной
услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный
паспорт на
животное либо
мотивирован-
ный ответ об
отказе в
предоставле-
нии госу-
дарственной
услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 3 (трех) рабочих дней
Не более 40 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ при обращении потребителя для получения дубликата
ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
п/п
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Ветврач МИО принимает необходимые документы, регистрирует обращение, выдает талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
3
Форма
завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядитель-
ное решение)
Талон
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В течение 9 рабочих дней
Не более 40 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 1 октября 2012 года № 441
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта
на животное» к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 1 июня 2012 года № 260
Схема 1. Процесс предоставления государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное» при обращении
потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Схема 2. Процесс предоставления государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное» при обращении
потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)