"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы N 7-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 желтоқсанда N 2021 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 01-15/5 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 09.01.2013 N 01-15/5 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-147 тіркелген, аудандық «Вести», «Мағжан жұлдызы» газеттерінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Мағжан Жұмабаев ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 902 383,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 364 979,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 721,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 235,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 517 448,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 922 806,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 001,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 3 535,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 533,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 21 760,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 21 760,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 45 184,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45 184,6 мың теңге;
қарыз түсімдері – 3 535,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 533,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 42 183,1 мың теңге»;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2012 года N 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 декабря 2012 года N 2021. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 января 2013 года N 01-15/5)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.01.2013 N 01-15/5)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-147, опубликовано 26 января 2012 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы» № 4):
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 902 383,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 364 979,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 721,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 235,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 517 448,1 тыс. тенге;
2) затраты – 2 922 806,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 001,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 3 535,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 533,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 760,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21 760,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 45 184,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 184,6 тысяч тенге;
поступления займов – 3 535,0 тысяч тенге;
погашение займов – 533,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 183,1 тысяч тенге»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:

1) 11 525,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
2) 2 499,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3) 1 504,0 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуға;
4) 89 650,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы Мемлекеттік оқыту тапсырысын іске асыруға;
5) 17 081,1 мың теңге – «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға,оның ішінде:
12 282,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
4 799,1 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
6) 13 800,0 мың теңге - жетім-баланы (жетім-балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
7) 29 563,0 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы тәрбиешілерге біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
8) 1 000,0 мың теңге - «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
9) 24 980,0 мың теңге - Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
6 800,0 мың теңге – еңбекақыны жартылай субсидиялау;
608,0 мың теңге – көшіп-қонуға субсидия беру;
7 805,0 мың теңге – жастар тәжірибесі;
9 767,0 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құру;
10) 3 588,0 мың теңге – «Өңірлердің дамуы» Бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша іс-шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді абаттандыру мәселелерін шешуге, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 қаулысымен бекітілген;
11) 34 585,0 мың теңге – селолық елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;
12) 3 535,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер;
13) 34 587,0 мың теңге - Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алуға және дамытуға;
14) 12 174,3 мың теңге – республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген;

1) 11 525 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 2499,0 тысяч тенге – для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
) 1 504,0 тысяч тенге – на предоставление специальных социальных услуг;
4) 89 650,0 тысяч тенге – на реализацию Государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 17 081,1 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан « Об утверждении Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы» от 7 декабря 2010 года № 1118, в том числе:
12 282,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
4 799,1 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
6) 13 800,0 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот);
7) 29 563,0 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 1 000,0 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
9) 24 980,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
6 800,0 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
608,0 тысяч тенге – предоставление субсидий на переезд;
7 805,0 тысяч тенге – молодежная практика;
9 767,0 тысяч тенге – создание центров занятости;
10) 3 588,0 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских округов) в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862;
11) 34 585,0 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
12) 3535,0 тысяч тенге – бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов;
13) 34 587,0 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020;
14) 12 174,3 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 за счет трансфертов из республиканского бюджета, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316;

15) 13 424,7 мың теңге – Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген».
Нұсқалған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы             Г. Сағындықова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                       Т. Әбілмәжінов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
экономика және қаржы
бөлімінің бастығы                          М.И. Омарова
2012 жыл 5 желтоқсан
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 7-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыны
бы
Атауы
Сомасы мың теңге

15) 13 424,7 тысяч тенге – на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               Г. Сагандыкова
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               Т. Абильмажинов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
отдела экономики и финансов
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               Омарова М.И.
5 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 5 декабря 2012 года № 7-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 39-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2012 год
Категория
2012 год
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

211 214,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 514,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 920,5
001
Экономикалық саясатты қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 263,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
348,8
004
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету
888,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
87,5
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
951,8
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
381,0
2
Қорғаныс
7348,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7348,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6938.0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
410,6
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 036 734,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 627,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 627,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 034 107,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 568,0
003
Жалпы білім беру
1 776 204,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 745,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
12 037,0
006
Балалар үшін қосымша білім беру
10 935,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету
59 852,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
6 029,0
015
Жетім-баланы (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 800,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

211214,8
022
Капитальные расходы государственного органа
9514,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21920,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19263,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
348,8
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
888,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
87,5
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
951,8
015
Капитальные расходы государственного органа
381,0
2
Оборона
7348,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7348,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6938,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
410,6
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3104,0
4
Образование
2036734,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2627,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2627,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2034107,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8568,0
003
Общеобразовательное обучение
1776204,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5745,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12037,0
006
Дополнительное образование для детей
10935,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
59852,0
018
Организация профессионального обучения.
6029,0
015
Ежемесячные выплаты денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13800,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

4 799,1
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
89 820,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 000,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (тезету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп- интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
29 563,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 754,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
161 464,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 464,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 759,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36 256,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 027,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 705,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 061,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
610,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
489,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40 968,6
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21 962,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
4 858,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызмет етуін қамтамасыз ету
9 767,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
165 925,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
43 838,2
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
18 196,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5 182,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
700,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

4799,1
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
89820,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1000,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29563,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15754,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
161464,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161464,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19759,8
002
Программа занятости
36256,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
3027,0
005
Государственная адресная социальная помощь
6705,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17061,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
610,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
489,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40968,6
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21962,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4858,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9767,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
165925,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
43838,2
008
Освещение улиц населенных пунктов
18196,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5182,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
700,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

4 325,5
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
15 434,7
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 499,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 300,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
34,0
012
Сумен жабдықтау және су жүйесінің қызмет етуі
35,0
031
Кондоминимум объектілеріне техникалық паспорттар әзірлеу
130,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 174,3
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12 174,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
108 414,3
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алу, жобалау
15 775,8
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесiн дамыту
37 411,5
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алу
55 227,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
131 392,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
23 442,2
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
23 442,2
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79 218.8
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7690.0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
19 131,4
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
46 444,8
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
958,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 994,6
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 295,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 644,9
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 211,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
200,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 196,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 267,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

4325,5
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
15434,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1499,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1300,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
34,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
35,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
130,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
12174,3
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
12174,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
108414,3
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
15775,8
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
37411,5
072
Строительство и (или)приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
55227,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
131392,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23442,2
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
23442,2
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79218,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7690,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
19131,4
006
Функционирование районных (городских) библиотек
46444,8
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
958,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4994,6
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20295,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7644,9
006
Капитальные расходы государственного органа
240,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12211,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
200,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6196,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2267,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях