Мамлют ауданы Белое селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое селолық округі әкімінің 2012 жылғы 10 қазандағы N 21-ш шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада N 1960 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылдың 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және округ тұрғындарының пікірін еске ала отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое селолық округ әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін, он күнтізбелік күн өткен соң шешім күшіне енеді.
Селолық округтің әкімі:                    Б. Қасенова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының мәдениет,
тілдерді дамыту, денешынықтыру
және спорт бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ. Шерімбетов
2012 жыл 10 қазан
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ. Кенжібаев
2012 жыл 10 қазан
Белое селолық округі
әкімінің 2012 жылғы
10 қазандағы № 21–ш
шешіміне қосымша
Мамлют ауданы Белое селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
1. Белое селосы:
1) бірінші – Зеленая көшесі
2) екінші – Береговая көшесі
3) үшінші – Лесная көшесі
4) төртінші – Мектеп көшесі
5) бесінші – Озерная көшесі
6) алтыншы – Победа көшесі
7) жетінші – Ақ-қаше көшесі
8) сегізінші – Астық көшесі
9) тоғызынші – Молодежная көшесі
10) оныншы – Тихая көшесі
11) он бірінші – Интернационал көшесі
12) он екінші – Гүлдер көшесі
13) он үшінші – Рабочая көшесі
2. Чистое селосы:
1) бірінші – Мамыр көшесі
2) екінші – Береговая көшесі
3) үшінші – Школьная көшесі
4) төртінші – Победы көшесі
5) бесінші – Рабочая көшесі
6) алтыншы – Жастар көшесі
7) жетінші – Центральная көшесі
8) сегізінші – Достық көшесі
9) тоғызыншы – Интернационал көшесі
3. Коваль селосы:
1) бірінші – Школьная көшесі
2) екінші – Озерная көшесі
4. Сливное селосы:
1) бірінші – Озерная көшесі
2) екінші – Школьная көшесі
5. Щучье селосы:
1) бірінші – Школьная көшесі
2) екінші – Гүлдер көшесі
6. Прогресс селосы:
1) бірінші – Мектеп көшесі

О привоении наименований составных частей населенных пунктов Беловского сельского округа Мамлютского района
Решение акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 10 октября 2012 года N 21-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 ноября 2012 года N 1960
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения, аким Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование составных частей населенных пунктов Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа:                     Б. Касенова
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры, развития языков,
физической культуры и спорта
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»              К. Шеримбетов
10 октября 2012 год
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел строительства Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»              К. Кенжибаев
10 октября 2012 год
Приложение к решению акима
Беловского сельского округа от
10 октября 2012 года № 21-р
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Беловского сельского округа Мамлютского района
1. село Белое:
1) первая – улица Зеленая
2) вторая – улица Береговая
3) третья – улица Лесная
4) четвертая – улица Школьная
5) пятая – улица Озерная
6) шестая – улица Победы
7) седьмая – улица Ақ-қаше
8) восьмая – улица Столовая
9) девятая – улица Молодежная
10) десятая – улица Тихая
11) одиннадцатая – улица Интернациональная
12) двенадцатая – улица Цветная
13) тринадцатая - улица Рабочая
2. село Чистое:
1) первая – улица Мая
2) вторая – улица Береговая
3) третья – улица Школьная
4) четвертая – улица Победы
5) пятая – улица Рабочая
6) шестая – улица Молодежная
7) седьмая – улица Центральная
8) восьмая – улица Дружбы
9) девятая – улица Интернациональная
3. село Коваль:
1) первая – Школьная улица
2) вторая – Озерная улица
4. село Сливное:
1) первая – улица Озерная
2) вторая – улица Школьная
5. село Щучье:
1) первая – улица Школьная
2) вторая – улица Цветная
6. село Прогресс:
1) первая – улица Мектеп