Тимирязев ауданында 2012 жылы азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруын қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 72 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 сәуірде N 13-12-147 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы N 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 24.06.2013 N 151 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27-бабы 3-тармағымен, 28-бабы 1-тармағымен31-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімінен өтпеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымда және қазан-желтоқсанда Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне шақыруын қамтамасыз етілсін және ұйымдарстырылсын.
2. Қосымша берілген 2012 жылы мерзімді әскери қызметіне азаматтарды шақыру өткізу кестесі бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесіне:
«Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі шаралар» 122-005-000 бюджеттік бағдарлама паспортымен қарастырылған, шараларды жүзеге асыру үшін қаржыландыру жоспары орындалуын қамтамасыз етілсін;
шақыруды өткізу уақытына шақырушыларға құжаттарды рәсімдеу бойынша техникалық жұмыстарды орындау үшін екі адам санында техникалық қызметкерлермен жеке еңбек шарттар жасалсын.
4. Ауылдық (селолық) округ әкімдеріне шақыру комиссиясына ауылдық (селолық) округтерінде тұратын шақырылушыларды тұратын мекенжайынан Тимирязев селосындағы шақыру пунктіне дейін және кері тұратын мекен-жайына дейін бірге жүруші тұлғамен қамтамасыз ету.
5. «Тимирязев ауданында 2011 жылы азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруын қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы» (нормативтік-құқықтық актілерде № 13-12-123 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 9 сәуірдегі № 17 «Көтерілген тың», 2011 жылғы 9 сәуірдегі № 17 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланды) 2011 жылғы 24 наурыздағы № 63 аудан әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в 2012 году в Тимирязевском районе
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2012 года N 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2012 года N 13-12-147. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2013 года N 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 24.06.2013 N 151
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 27, пунктом 1 статьи 28, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан Республики Казахстан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва.
2. Утвердить прилагаемый график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в 2012 году.
3. Государственному учреждению «Аппарат акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»:
обеспечить исполнение плана финансирования для реализации мероприятий, предусмотренных бюджетной программой 122-005-000 «Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности»;
заключить трудовые договоры с техническими работниками в количестве двух человек для выполнения технической работы по оформлению документов на призывников на время проведения призыва.
4. Акимам аульных (сельских) округов обеспечить доставку призывников, проживающих в аульных (сельских) округах, на призывную комиссию, от места жительства до призывного пункта в селе Тимирязево и обратно до места жительства, с ответственным сопровождающим лицом.
5. Признать утратившим силу постановление акимата района от 24 марта 2011 года № 63 «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в 2011 году в Тимирязевском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-123, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 9 апреля 2011 года № 17, «Нива» от 9 апреля 2011 года № 17).

Ескерту: медициналық тексерістен қайтарылған азаматтар бойынша шақыру комиссия отырысы аптасына бір рет сәрсенбі күні өткізіледі, көктемгі шақыру 30 маусымға дейін, күзгі шақыру 30 желтоқсанға дейін

Примечание: заседания призывной комиссии по гражданам, вернувшимся с медицинского обследования, проводятся один раз в неделю по средам, в весенний призыв до 30 июня, в осенний призыв до 30 декабря