"2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы N 6/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда N 13-12-154 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 11/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.03.2013 N 11/4 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 «2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың IV шақырылымның қырқыншы сессиясы (2012 жылғы 16 қаңтардағы № 13-12-141 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтарда № 6 (190) «Көтерілген тың» аудандық газетінде жарияланған, 2012 жылғы 28 қаңтарда № 6 (1982) «Нива» аудандық газетінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті 12, және 3-қосымшаларға сай, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1 777 678,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 185 634 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 802,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 21 867 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 565 375 мың теңге;
2) шығындар – 1 766 627,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 29 643 мың теңге, оның ішінде:бюджеттік несиелеу – 31 551 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 908 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 18 889 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 18 889 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (дефицит) – - 37 480,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (дефицитті пайдалану) – 37 480,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу – 1 908 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 7 837,4 мың теңге.»;
8-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«8. Аудандық бюджетте келесі мөлшерлерде, республикалық бюджеттен 2012 жылғы ағымдағы нысаналы трансферттер 344 015 мың теңге сомасы есепке алынсын:
1) 5 350 мың теңге – эпизоотикаға қарсы іс-шараларын өткізуге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 40/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2012 года N 6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 августа 2012 года N 13-12-154. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 11/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 N 11/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата сороковой сессии IV созыва от 21 декабря 2011 года № 40/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 января 2012 года за № 13-12-141, опубликованное 28 января 2012 года в районной газете «Көтерілген тың» № 6 (190), 28 января 2012 года в районной газете «Нива» № 6 (1982)), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 777 678,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 185 634 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 802,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 21 867 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 565 375 тысячи тенге;
2) затраты – 1 766 627,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 643 тысяч тенге, в том числе:бюджетные кредиты – 31 551 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1908 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 889 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 889 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 37 480,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 37 480,4 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов- 1 908 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств- 7 837,4 тысячи тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 344 015 тысячи тенге в следующих размерах:
1) 5 350 тыс. тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;

2) 4 799 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуге;
3) 8 194 мың теңге – негізі орта білім беру және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
4) 6 800 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ақшалай қаражат төлемдері;
5) 14 611 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарында мектептің мұғалімдері мен тәрбиешілердің біліктілік санатына ай сайынғы қосарма қаржы құралдарын төлеуге;
6) 2 208 мың теңге – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» АҚҚ оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті жоғарылатудан өткен, мұғалімдердің еңбектеріне төлемді жоғарылатуға;
7) 14 175 мың теңге – 2012 жылға Тимирязев ауданы бойынша мектепке дейінгі ұйымдарға мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
8) 621 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік мамандардың қызметтерін ұсынуға;
9) 18 544 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шегінде іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде:
3 778 мың теңге - жалақы төлемдерін жеке ақшалай қаражат төлемдерін субсидиялау;
809 мың теңге – басқа елді мекенге көшуге субсидияларды ұсыну;
11 169 мың теңге - елді мекен орталықтарының қызметтерін қамтамасыз етуге;
2 788 мың теңге - жастар тәжірбиесі;10) 35 241 мың теңге – Тимирязево селосында су құбырларын қайта құруға және дамытуға (2 кезек);
11) 79 358 мың теңге – Тимирязев ауданының Жарқын с. таратушы су құбырлар торабын қайта құруға;
12) 1 761 мың теңге – «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде селолық округтерді жайластыру мәселелерін шешуге;
13) 103 762 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шегінде тұрғын жай салу немесе сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфраструктураның дамытуға;
14) 8 591 мың теңге – 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шегінде «Бақытты балалық» лагерінің күрделі жөндеу жұмыстарына.»;
15) 40 000 мың теңге – Тимирязев с. 12 пәтерлі тұрғын үй салуға;
10-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«10. 2012 жылғы аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаржысы 61858 мың.теңге келесі мөлшерде нысаналы трансферттер алдын ала қарастырылсын.
1) 500 мың теңге – білім объектілеріне арналған ағаш жабынын өңдеу бойынша қызметтер, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, өртке қарсы дабыл бергішті орнатуға;
2) 299 мың теңге – білім беру ұйымдарына видео қондырғыларына арналған аппаратураны сатып алуға және қоюға;
3) 5 739 мың теңге – «Дене шынықтыру дайындығы бойынша балалар- жасөспірімдер клубы» қайта құрылған мемлекеттік кәсіпорындарына аударылымдармен жалақыға;

2) 4 799 тыс. тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 8 194 тыс. тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
4) 6 800 тыс. тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
5) 14 611 тыс. тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6) 2 208 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы";
7) 14 175 тыс. тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по Тимирязевскому району на 2012 год;
8) 621 тыс.тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
9) 18 544 тыс. тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 3 778 тыс.тенге;
предоставление субсидий на переезд – 809 тыс.тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 11 169 тыс.тенге;
молодежная практика – 2 788 тыс.тенге;
10) 35 241 тыс.тенге – на развитие и реконструкцию водопроводных сетей с.Тимирязево (2 очередь);
11) 79 358 тыс.тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на с.Жаркен Тимирязевского района;
12) 1 761 тыс.тенге – на решение вопросов обустройства сельских округов в рамках Программы «Развитие регионов»;
13) 103 762 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие или приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
14) 8 591 тыс.тенге – на капитальный ремонт лагеря «Счастливое детство» в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020.»;
15) 40 000 тыс.тенге – на строительство 12-квартирного жилого дома в с. Тимирязево;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 61 858 тыс. тенге в следующих размерах:
1) 500 тыс.тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
2) 299 тыс.тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
3) 5 739 тыс.тенге - на заработную плату с отчислениями для вновь созданного государственного предприятия «Детско-юношеский клуб физической подготовки»;

4) 3 366 мың теңге – «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша Бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек төлемі;
5) 21 947 мың теңге – Тимирязев ауданының Жарқын селосында таратушы су құбырлар торабын қайта құруға;
6) 5 696 мың теңге - Тимирязево селосында су құбырларын қайта құруға және дамытуға (2 кезек);
7) 14 776 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасының шегінде тұрғын жай салу немесе сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфраструктураның дамытуға;
8) 718 мың теңге – елді мекендердің жер–шаруашылық қондырғыларына;
9) 730 мың теңге – елді мекендерге шекараны белгілеуге;
10) 8 000 мың теңге – «Ветеринарлық станция» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын қалыптастыру;
11) 87 мың теңге – ID-Phone қосылуға.
11-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«11. 2012 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 1 327,5 мың теңге сомасында белгіленсін.»
Көрсетілген шешімнің 158-қосымшасы осы шешімнің 12,  3-қосымшасынасәйкес жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берілген);
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
VI сессия төрағасы                         хатшысы
С. Жукеев                                  С. Мұстафин
КЕЛІСІЛГЕН 2012 жылғы 6 тамыз
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Қожахметова
Мәслихаттың
2012 жылғы 8 тамыздагі № 6/1 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

4) 3 366 тыс.тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
5) 21 947 тыс.тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на с.Жаркен Тимирязевского района;
6) 5 696 тыс.тенге – на развитие и реконструкцию водопроводных сетей с.Тимирязево (2 очередь);
7) 14 776 тыс.тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие или приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
8) 718 тыс.тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
9) 730 тыс.тенге – на установление границ населенных пунктов;
10) 8 000 тыс.тенге на формирование уставного капитала государственного коммунального предприятия «Ветеринарная станция»;
11) 87 тыс.тенге- на подключение к ID-Phone;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1 327,5 тысяч тенге».
Приложения 158 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VI сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Жукеев                                  С. Мустафин
СОГЛАСОВАНО                                6 августа 2012 года
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 августа 2012 года № 6/1
Приложение 1
к решению маслихата

11 354
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 147
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
121
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
532
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
160
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
354
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 147
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 090
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
57
2
Қорғаныс
4 165
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 165
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3525
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
320
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
320
4
Бiлiм беру
1 035 100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
340
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
340
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 034 760
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 234
003
Жалпы білім беру
945 904
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 052
006
Балалар үшін қосымша білім беру
25473
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
26748
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6800
021
021 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

11 354
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10 147
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
121
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
532
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
160
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
354
018
Капитальные расходы государственного органа
40
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 147
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
7 090
004
Капитальные расходы государственного органа
57
2
Оборона
4 165
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 165
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3525
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
320
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
320
4
Образование
1 035 100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
340
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
340
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 034 760
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 234
003
Общеобразовательное обучение
945 904
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-
методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
5 052
006
Дополнительное образование для детей
25473
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
26748
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6800
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-
интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

910
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2208
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13701
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1730
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
83 941
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 941
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 485
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18 887
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 663
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13358
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
500
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
428
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10 149
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 123
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1179
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11169
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
319 093
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 982
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
3119
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
90
011
Елді мекендерді көркейту және жасылдандыру
450
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
323
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
325
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
325
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
8591
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8591
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

910
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2208
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
13701
067
Капитальные расходы подведомственных учреждений и организаций
1730
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
83 941
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 485
002
Программа занятости
18 887
005
Государственная адресная социальная помощь
3 663
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13358
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
500
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
428
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 149
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 123
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1179
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11169
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
319 093
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 982
008
Освещение улиц населенных пунктов
3119
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
90
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
450
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
323
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
325
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
325
464
Отдел образования района (города областного значения)
8591
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
8591
467
Отдел строительства района (города областного значения)

306195
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
42936
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1056
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
142242
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
119961
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
65 637
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 846
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
11 846
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 436
001
Ақпарат, мемлекеттікті нығайту және әлеуметтік белсенді азаматты қалыптастыру облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
5 736
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 200
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 355
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 185
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 107
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
20 031
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілді дамыту
623
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
250
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 159
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 192
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 638
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 341
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 567
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
730
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
24 554
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 023
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35

306195
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
42936
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1056
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
142242
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
119961
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
65 637
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 846
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
11846
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 736
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 200
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
42 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 185
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12107
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20031
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
623
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
250
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2159
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 192
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 638
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5340,5
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1567
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
730
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24 554
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 023
003
Капитальные расходы государственного органа
35

013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтеріндегі автомобильдік жолдардың қызмет етуін қамтамасыз ету
2400
13
Басқалар
1761
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1761
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2 400
13
Прочие
1761
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1761
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета