"2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы N 8/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда N 2029 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 11/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.03.2013 N 11/4 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тимирязев аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 "2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" (2012 жылғы 16 қаңтардағы № 13-12-141 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтарда № 6 (190) "Көтерілген тың" аудандық газетінде жарияланған, 2012 жылғы 28 қаңтарда № 6 (1982) "Нива" аудандық газетінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті 1, 2, және 3 қосымшаларға сай, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1 763 083 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 184 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 503,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 22 060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 550778,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 752 031,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 21 912,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 23 821 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 908,5 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 18 889 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 18 889 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (дефицит) – - 29 749,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (дефицитті пайдалану) – 29 749,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу – 1 908,5 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 7 837,4 мың теңге.";
8-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"8. Аудандық бюджетте келесі мөлшерлерде, республикалық бюджеттен 2012 жылғы ағымдағы нысаналы трансферттер 336 749,3 мың теңге сомасы есепке алынсын:
1) 5 350 мың теңге – эпизоотикаға қарсы іс-шараларын өткізуге;
2) 4 519 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 40/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2012 года N 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2012 года N 2029. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 11/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 N 11/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О районном бюджете Тимирязевского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-141 от 16 января 2012 года, опубликованное 28 января 2012 года в районной газете "Көтерілген тың" № 6 (190), 28 января 2012 года в районной газете "Нива" № 6 (1982)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 763 083 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 184 741 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 503,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22 060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 550 778,3 тысячи тенге;
2) затраты – 1 752 031,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 912,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 821 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1908,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 889 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 889 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 29 749,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 949,9 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 1 908,5 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств - 7 837,4 тысячи тенге";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 336 749,3 тысячи тенге в следующих размерах:
1) 5 350 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 4 519 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;

3) 8 188 мың теңге – негізі орта білім беру және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
4) 5 146 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ақшалай қаражат төлемдері;
5) 11 402 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарында мектептің мұғалімдері мен тәрбиешілердің біліктілік санатына ай сайынғы қосарма қаржы құралдарын төлеуге;
6) 151 мың теңге – "Назарбаев Зияткерлік мектептері" АҚҚ оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті жоғарылатудан өткен, мұғалімдердің еңбектеріне төлемді жоғарылатуға;
7) 14 175 мың теңге – 2012 жылға Тимирязев ауданы бойынша мектепке дейінгі ұйымдарға мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
8) 621 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік мамандардың қызметтерін ұсынуға;
9) 18 544 мың теңге – 2011 жылдың 31 наурызындағы № 316 Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітілген қаулысына сәйкес, Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шегінде іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде:
3 778 мың теңге - жалақы төлемдерін жеке ақшалай қаражат төлемдерін субсидиялау;
809 мың теңге – басқа елді мекенге көшуге субсидияларды ұсыну;
11 169 мың теңге - елді мекен орталықтарының қызметтерін қамтамасыз етуге;
2 788 мың теңге - жастар тәжірбиесі;
10) 35 241 мың теңге – Тимирязево селосында су құбырларын қайта құруға және дамытуға (2 кезек);
11) 79 358 мың теңге – Тимирязев ауданының Жарқын селосындағы таратушы су құбырлар торабын қайта құруға;
12) 1 761 мың теңге – 2011 жылдың 26 шілдесіндегі № 862 Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітілген қаулысына сәйкес, "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде селолық округтерді жайластыру мәселелерін шешуге;
13) 103 762 мың теңге – 2011 жылдың 31 наурызындағы № 316 Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітілген қаулысына сәйкес, Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шегінде тұрғын жай салу немесе сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфраструктураның дамытуға;
14) 8 531,3 мың теңге – 2011 жылдың 31 наурызындағы № 316 Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітілген қаулысына сәйкес, 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шегінде "Бақытты балалық" лагерінің күрделі жөндеу жұмыстарына.";
15) 40 000 мың теңге – Тимирязев селосындағы 12 пәтерлі тұрғын үй салуға;
9-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"9. 2012 жылғы аудандық бюджетке мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер саны 23 821 мың.теңгеге есепке алынсын.".

3) 8 188 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
4) 5 146 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
5) 11 402 тысячи тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6) 151 тысяча тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы";
7) 14 175 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по Тимирязевскому району на 2012 год;
8) 621 тысяча тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
9) 18 544 тысячи тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 3 778 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 809 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 11 169 тысяч тенге;
молодежная практика – 2 788 тысяч тенге;
10) 35 241 тысяча тенге – на развитие и реконструкцию водопроводных сетей село Тимирязево (2 очередь);
11) 79 358 тысяч тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на село Жаркен Тимирязевского района;
12) 1 761 тысяча тенге – на решение вопросов обустройства сельских округов в рамках Программы "Развитие регионов", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862;
13) 103 762 тысячи тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие или приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316;
14) 8 531,3 тысячи тенге – на капитальный ремонт лагеря "Счастливое детство" в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316;
15) 40 000 тысяч тенге – на строительство 12-квартирного жилого дома в село Тимирязево;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 23 821 тысяча тенге".

Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берілген);
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
VIII сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
С. Мұстафин
КЕЛІСІЛГЕН 2012 жылғы 4 желтоқсан
"Тимирязев ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Г. Қожахметова
Мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 8/2 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VIII сессии,
секретарь районного маслихата
C. Мустафин
СОГЛАСОВАНО 4 декабря 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района"
Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 декабря 2012 года № 8/2
Приложение 1
к решению маслихата

11 354
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 147
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
121
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
532
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
160
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
354
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 147
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 090
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
57
2
Қорғаныс
3 845
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 845
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3525
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
320
4
Бiлiм беру
1 031 023
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
340
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
340
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 030 683
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 234
003
Жалпы білім беру
913 928
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7 901
006
Балалар үшін қосымша білім беру
25633
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
26748
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5146
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
776
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

11 354
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10 147
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
121
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
532
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
160
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
354
018
Капитальные расходы государственного органа
40
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 147
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
7 090
004
Капитальные расходы государственного органа
57
2
Оборона
3 845
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 845
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 525
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
320
4
Образование
1 031 023
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
340
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
340
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 030 683
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 234
003
Общеобразовательное обучение
913 928
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
7 901
006
Дополнительное образование для детей
25 633
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
26 748
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 146
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
776
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

14175
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
151
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету);жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар):мектептердің мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
10626
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19365
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
78 698
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 698
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 772
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18 629
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 103
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11415
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
446
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
216
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 903
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 602
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1179
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
264
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11169
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
310 891,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 887
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
3114
011
Елді мекендерді көркейту және жасылдандыру
450
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
323
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
325
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
325
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
8531,3
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8531,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

14 175
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
151
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 626
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 365
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
78 698
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 772
002
Программа занятости
18 629
005
Государственная адресная социальная помощь
2 103
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 415
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
446
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
216
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 903
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 602
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 179
021
Капитальные расходы государственного органа
264
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11 169
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
310 891,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 887
008
Освещение улиц населенных пунктов
3 114
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
450
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
323
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
325
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
325
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 531,3
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
8 531,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)

298148
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
42936
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1216
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
142333
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
111663
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
65 994
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 411
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
11 411
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40 617
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 185
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 407
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
20 402
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілді дамыту
623
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 086
001
Ақпарат, мемлекеттікті нығайту және әлеуметтік белсенді азаматты қалыптастыру облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
5 586
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 200
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
300
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 880
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
471
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
250
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 159
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 467,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 157,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 268,5
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 567
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
730
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 592
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі

298 148
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
42 936
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 216
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
142 333
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
111 663
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
65 994
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 411
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
11 411
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
40 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 185
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12 407
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20 402
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
623
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 086
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 586
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 200
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
300
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
471
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
250
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 159
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 467,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 157,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 268,5
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 567
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
730
007
Капитальные расходы государственного органа
1 592
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)