2013-2015 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 2071 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы N 483 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 26.06.2014 N 483 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті 12, және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 817 065,9 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 204 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 786,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 26 812 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 584 092 мың теңге;
2) шығындар – 1 849 390,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 30 257,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 33 754,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 496,5 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 9 847 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 9 847 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит (профицит) – -72 429,7 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 72 429,7 мың теңге, соның ішінде:
арыздар түсімі – 33 754 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 496,5 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 42 172,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 10.12.2013 N 20/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
Жеке және заңды тұлғаларға, жеке кәсіпкерлерге мүлік салығы;
жер салығы;
көлік қаражатына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздерге;
республикалық бюджеттен алынатын кеңестік жинақ және мемлекеттік баждан басқа мемлекет бажы;

О районном бюджете Тимирязевского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2013 года N 2071. Утратило силу (письмо Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 июня 2014 года N 483)
Сноска. Утратило силу (письмо Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.06.2014 N 483)
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 817 065,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 204 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 786,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 812 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 584 092 тысяч тенге;
2) затраты – 1 849 390,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 257,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 496,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 847 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9 847 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72 429,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 429,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 33 754 тысяч тенге;
погашение займов – 3 496,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 172,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тимирязевского районного  маслихата Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 13/4; от 10.09.2013 N 17/2; от 18.10.2013 N 18/1; от 14.11.2013 N 19/3;10.12.2013 N 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013)
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2013 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. Аудандық бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
ауданның коммуналдық меншік мүліктерін жалға беруден түскен кірістер;
басқа салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірісі қалыптасқаны белгіленсін:
жерді және материалдық емес активтерді сату есебінен;
мемлекеттік мекемеге бекітілген, мемлекеттік мүлікті сатудан.
аудандық бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүліктерді сатудан.
5. Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген, бюджеттік несиелерді жабудан түскен түсімдер есебінен аудандық бюджеттің кірісі белгіленсін.
6. Аудандық бюджетте 2013 жылға облыстық бюджеттен берілген, бюджеттік субвенция 1 161 691 мың теңге сомасында қарастырылған есептелсін.
7. 2013 жылға аудандық бюджеттің орындалу барысы, 4-қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайтындығы белгіленсін.
8. Нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен 352 798 мың теңге сомасында 2013 жылға аудандық бюджетте келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 17 907 мың теңге – эпизоотикаға қарсы іс-шараларын өткізуге;
2) 4 768 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мамандарына әлеуметтік қолдау көрсетуге;
3) 16 388 мың теңге – негізгі орта беру және жалпы орта білім беру мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
4) 320 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз ету;
5) 5 749 мың теңге – ата-ананың қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
6) 12 202 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы тәрбиешілердің және мектеп мұғалімдерінің біліктілік санатына ай сайынғы үстеме ақы төлеу мөлшерін жоғарылатуға;
7) 3 196 мың теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақысын жоғарылатуға;
8) 16 309 мың теңге – 2013 жылға Тимирязев ауданы бойынша мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
9) 708 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызметтерді ұсынуға;
10) 235 312 мың теңге – Тимирязев ауданының Хмельницкое селосындағы магистральді су желісі бұрмасын және су жүргізу жүйесінің алаңындағы құрылыстарды қайта жаңартуға;
11) 17 797 мың теңге – Тимирязев селосында 12 пәтерлі тұрғын үйді салуға;
12) 5 178 мың теңге – Тимирязев селосында 12 пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға;

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества коммунальной собственности района;
других неналоговых поступлений в бюджет района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет: продажи земли и нематериальных активов;
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района.
5. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет:
поступлений от погашения бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам.
6. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета на 2013 год в сумме 1 161 691 тысяча тенге.
7. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 352 798 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 17 907 тыс. тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 4 768 тыс. тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 16 388 тыс. тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
4) 320 тыс. тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
5) 5 749 тыс. тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка–сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) 12 202 тыс. тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
7) 3 196 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
8) 16 309 тыс. тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по Тимирязевскому району на 2013 год;
9) 708 тыс. тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
10) 235 312 тыс. тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на село Хмельницкое Тимирязевского района и сооружений на площадке водопроводных сетей;
11) 17 797 тыс. тенге – на строительство 12-квартирного жилого дома в селе Тимирязево;
12) 5 178 тыс. тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры 12-квартирного жилого дома в селе Тимирязево;

13) 10 338 мың теңге – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген, «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы аясында селолық округтерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;
14) 6 626 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың штаттық құрамын көбейтуге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 10.12.2013 N 20/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
9. 2013 жылғы аудандық бюджетке мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер саны 33 754 мың.теңгеге есепке алынсын.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 18.10.2013 N 18/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
10. Нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен 69 603 мың теңге сомасында 2013 жылға аудандық бюджетте келесі мөлшерлерде алдын ала қарастырылсын:
1) 1 000 мың теңге – білім объектілеріне арналған ағаш жабынын (құрылымын) өңдеу бойынша қызметтерге, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, өртке қарсы дабыл бергішті орнатуға;
2) 300 мың теңге – білім беру ұйымдарында бейне қондырғылары үшін аппаратураны сатып алуға және орнатуға;
3) 287 мың теңге – білім беру ұйымдарында электронды оқулықтарды енгізуге;
4) 53 мың теңге – елді мекендер шекараларын белгілеуге;
5) 21 721 мың теңге – Тимирязев селосында 12 пәтерлі тұрғын үйді салуға;
6) 23 376 мың.теңге – Тимирязев ауданының Хмельницкое селосындағы магистральді су желісі бұрмасын және жүргізу жүйесінің алаңындағы құрылыстарды қайта жаңартуға;
7) 6 420 мың теңге – аудандық маңызы бар – Дзержинское, Москворецкое, Дружба селоларының кіребіріс жолдарына орташа жөндеу жұмыстарына.»;
8) 846 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық құрамын көбейтуге;
9) 7100 мың теңге - мектеп-интернатқа дизельдік отынды сатып алуға;
10) 4000 мың теңге - аудан мектептерінің электроэнергиясы үшін төлемге;
11) 4500 мың теңге – 4 қазандық сатып алу үшін «Алпаш» МКМ уставтық капиталын арттыруға.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 18.10.2013 N 18/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
11. 2013 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 23 мың теңге сомасына бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.06.2013 N 13/4 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)

13) 10 338 тыс. тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию сельских округов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 «Об утверждении Программы «Развитие регионов»;
14) 6626 тыс. тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Тимирязевского районного  маслихата Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 13/4; от 10.09.2013 N 17/2; от 18.10.2013 N 18/1; 10.12.2013 N 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013)
9. Учесть в районном бюджете на 2013 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 33 754 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Тимирязевского районного  маслихата Северо-Казахстанской области от 18.10.2013 N 18/1 (вводится в действие с 01.01.2013)
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 69 603 тыс. тенге в следующих размерах:
1) 1 000 тыс. тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
2) 300 тыс. тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
3) 287 тыс. тенге – на внедрение электронных учебников в организациях образования;
4) 53 тыс. тенге – на установление границ населенных пунктов;
5) 21 721 тыс. тенге – на строительство 12-квартирного жилого дома в селе Тимирязево;
6) 23 376 тыс. тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на село Хмельницкое Тимирязевского района и сооружений на площадке водопроводных сетей;
7) 6420 тыс. тенге – на средний ремонт дорог районного значения - подъезды к селам Дзержинское, Москворецкое, Дружба.»;
8) 846 тыс. тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
9) 7100 тыс. тенге – на приобретение дизельного топлива для школы-интерната;
10) 4000 тыс. тенге – на оплату за электроэнергию школам района;
11) 4500 тыс. тенге – на увеличение уставного капитала ГКП «Алпаш» для приобретения 4-х котлов.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Тимирязевского районного  маслихата Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 13/4; от 10.09.2013 N 17/2; от 18.10.2013 N 18/1 (вводится в действие с 01.01.2013)
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 23 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Тимирязевского районного  маслихата Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 13/4 (вводится в действие с 01.01.2013)

12. Бюджеттік саладағы қызметкерлердің жалақы төлемі толық көлемде қамтамасыз етілсін.
13. Ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайларда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары жалақы мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.06.2013 N 13/4 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
14. 2013-2015 жылдарға арналған ауданның бюджет шығындарында 5,6 және 7-қосымшаларға сай, әрбір селолық округ бойынша бюджеттік бағдарламалар қарастырылғаны белгіленсін.
15. 8-қосымшаға сай, 2013 жылға жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша, бөлек санаттағы мұқтаж азаматтарға төлемдер тізімі бекітілсін.
16. 2013 жылға аудандық бюджеттің құрамында 9-қосымшаға сай, мүгедектерді жеке сауықтыру бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тіл мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсынуға ассигнования қарастырылғаны белгіленсін.
17. 2013 жылға жергілікті атқарушы орган қарызының лимиті 4 011 мың теңгеде орнатылсын.
17-1. 10-қосымшаға сәйкес, қаржылық жыл басында қалыптасқан, бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2012 жылы пайдаланылмаған республикалық және ағымдағы қаржылық жылы пайдалануға (қосымща пайдалануға) рұқсатталған 2012 жылы дамытуға республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (жете пайдаланылмаған) сомалары, жергілікті бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.03.2013 N 11/3 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
18. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
Х сессия төрағасы                          хатшысы
А. Барамидзе                               С. Мұстафин
КЕЛІСІЛГЕН 2012 жылға 18 желтоқсан
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г. Кожахметова
Мәслихаттың

12. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
13. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Тимирязевского районного  маслихата Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 13/4 (вводится в действие с 01.01.2013)
14. Установить, что в расходах бюджета района на 2013-2015 годы предусмотрены бюджетные программы по каждому сельскому округу согласно приложениям 56 и 7.
15.Утвердить перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов на 2013 год согласно приложению 8.
16. Установить, что на 2013 год в составе районного бюджета предусмотрены ассигнования на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида согласно приложению 9.
17. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 4 011 тыс. тенге.
17-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году, разрешенных к использованию (доиспользованию) в текущем финансовом году, и возврата целевых трансфертов республиканского и местного бюджетов, неиспользованных в 2012 году согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 N 11/3 (вводится в действие с 01.01.2013)
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель X сессии                      Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Барамидзе                               С. Мустафин
СОГЛАСОВАНО 18 декабря 2012 года
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Тимирязевского района»        Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению маслихата

003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған Тимирязев ауданындағы селолық округтер бойынша бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламасының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 10.12.2013 N 20/1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
функц. топ
Сомы (мың теңге)
мекеме
бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/1
Перечень текущих бюджетных программ бюджета по сельским округам Тимирязевского района на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.12.2013 N 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013)
Функц.група
Учреждение
Программа
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
II. Затраты

588
3
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызмет көрсетуіне шығындарының есесін қайтару(ай сайын 400 мың теңге мөлшерінде)
10
4
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына коммуналдық қызмет шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмек(ай сайын 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде)
166
5
Қиын өмір жағдайына түсіп қалған (өрт, табиғи апат, аурудың ауыр түрімен ауырып қалған жағдайда және басқалар - 10 мың теңгеден артық емес) қатты мұқтаж азаматтарға біржолғы көмек(біржолғы 10 мың теңге мөлшерінде )

588
3
Возмещение расходов оказания услуг бань и парикмахерских инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в размере 400 тенге ежемесячно
10
4
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты расходов на коммунальные услуги в размере 4-х месячных расчетных показателей ежемесячно
166
5
Единовременная помощь остро нуждающимся гражданам, попавшим в сложную жизненную ситуацию (пожар, стихийное бедствие, тяжелые формы заболеваний) - единовременно в размере 10 тысяч тенге)