IV шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы № 61-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қазанда № 2625 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат VI сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 рет санымен тіркелген 2012 жылғы 12 қаңтарда "Атырау" газетінде № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"131 767 147" деген сандар "125 959 638" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 056 538" деген сандар "48 271 355" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 712 057" деген сандар "5 686 492" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 489" деген сандар "5 689" деген сандармен ауыстырылсын;
"71 996 063" деген сандар "71 996 102" деген сандармен ауыстырылсын;
"130 570 247" деген сандар "124 763 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 769 729" деген сандар "1 750 771" деген сандармен ауыстырылсын;
"377 742" деген сандар "396 700" деген сандармен ауыстырылсын;
"-1 822 216" деген сандар "-1 803 808" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 822 216" деген сандар "1 803 808" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"2011-2020 жылдарға арналған "Ауыз су" бағдарламасын іске асыру үшін - 822 мың теңге" деген жолдар алынып тасталсын;
"104 204" деген сандар "106 204" деген сандармен ауыстырылсын;
"60 822" деген сандар "55 823" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 073 999" деген сандар "1 072 997" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 560" деген сандар "6 245" деген сандармен ауыстырылсын;
"119 800" деген сандар "129 300" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"облыс аумағында жалпы білім беру мектептерінде оқитын аз қамтылған отбасыларының балаларын ыстық тамақпен қамтуға - 85 001 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение ХХХVI сессии областного маслихата IV созыва от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского областного маслихата Атырауской области № 61-V от 3 октября 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 октября 2012 года № 2625. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2012-2014 годы, областной маслихат на VI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVI сессии областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "131 767 147" заменить цифрами "125 959 638";
цифры "57 056 538" заменить цифрами "48 271 355";
цифры "2 712 057" заменить цифрами "5 686 492";
цифры "2 489" заменить цифрами "5 689";
цифры "71 996 063" заменить цифрами "71 996 102";
цифры "130 570 247" заменить цифрами "124 763 288";
цифры "1 769 729" заменить цифрами "1 750 771";
цифры "377 742" заменить цифрами "396 700";
цифры "-1 822 216" заменить цифрами "-1 803 808";
цифры "1 822 216" заменить цифрами "1 803 808";
пункте 16:
строку "822 тысяч тенге - на разработку технико-экономического обоснования объектов водоснабжения для реализации программы "Питьевая вода" на 2011-2020 годы" исключить;
цифры "104 204" заменить цифрами "106 204";
цифры "60 822" заменить цифрами "55 823";
цифры "1 073 999" заменить цифрами "1 072 997";
цифры "6 560" заменить цифрами "6 245";
цифры "119 800" заменить цифрами "129 300";
дополнить строками следующего содержания:
"85 001 тысяч тенге – на обеспечение горячим питанием детей из малообеспеченных семей учащихся в общеобразовательных школах области;

облыс аумағында жалпы білім беру мектептерінде оқушыларға ыстық тамақ беруді ұйымдастыру үшін құрал-жабдықты сатып алуға - 138 465 мың теңге;
білім беру мекемелерінің қызметкерлеріне еңбек демалысына берілетін төлемақысының айырмасы - 120 200 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға - 46 570 мың теңге;
мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға - 7 928 мың теңге;"
17-тармақта:
"білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға - 13 934 мың теңге" деген жолдар алынып тасталсын;
"87 183" деген сандар "78 793" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 306 633" деген сандар "1 717 207" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 841" деген сандар "37 116" деген сандармен ауыстырылсын;
18-тармақта:
"108 067" деген сандар "508 067" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 және 44 тармақтармен толықтырылсын:
"25. 7 2 279 004 011 "Елдi мекендердi газдандыру" бағдарламасы бойынша жұмсалған 1 955 551 000 теңге кассалық шығындары 9 9 279 071 011 "Газ көлігі жүйесін дамыту" бағдарламасына жылжытылсын.
26. 1 1 282 001 "Облыстың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 508 347 теңге кассалық шығындары 1 1 282 003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
27. 1 5 258 001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облыстық басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 332 500 теңге кассалық шығындары 1 5 258 005 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
28. 3 1 252 001 "Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және кауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 619 548 теңге кассалық шығындары 3 1 252 006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
29. 3 1 252 013 "Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 216 759 теңге кассалық шығындары 3 1 252 006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.

138 465 тысяч тенге – на приобретение оборудования для организации обеспечения горячим питанием учащихся в общеобразовательных школах области;
120 200 тысяч тенге – на выплату разницы по отпускным пособиям работникам учреждений образования;
46 570 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов образования;
7 928 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры;"
в пункте 17:
строку "13 934 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования" исключить;
цифры "87 183" заменить цифрами "78 793";
цифры "5 306 633" заменить цифрами "1 717 207";
цифры "62 841" заменить цифрами "37 116";
в пункте 18:
цифры "108 067" заменить цифрами "508 067";
дополнить пунктами 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 и 44 следующего содержания:
"25. Произведенные кассовые расходы по программе 7 2 279 004 011 "Газификация населенных пунктов" в сумме 1 955 551 000 тенге перенести на программу 9 9 279 071 011 "Развитие газотранспортной системы".
26. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1 1 282 001 "Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области" в сумме 2 508 347 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1 1 282 003 "Капитальные расходы государственных органов".
27. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1 5 258 001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области" в сумме 332 500 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1 5 258 005 "Капитальные расходы государственных органов".
28. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 3 1 252 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области" в сумме 2 619 548 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 3 1 252 006 "Капитальные расходы государственного органа".
29. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 3 1 252 013 "Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов" в сумме 216 759 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 3 1 252 006 "Капитальные расходы государственного органа".

30. 4 2 260 006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 452 "Материалдық емес активтер сатып алу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 80 000 теңге және 10 000 теңге кассалық шығындары 8 2 260 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 452 "Материалдық емес активтер сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
31. 4 2 261 003 "Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 334 760 теңге және 104 891 800 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
32. 4 2 261 006 "Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 4 560 900 теңге және 71 168 000 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
33. 4 4 261 024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар", 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 1 672 700 теңге, 50 000 000 теңге, 35 765 000 теңге және 19 099 200 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу", 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.

30. Произведенные кассовые расходы по спецификам 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 452 "Приобретение нематериальных активов" программы 4 2 260 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" в сумме соответственно 80 000 тенге и 10 000 тенге перенести на специфики 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 452 "Приобретение нематериальных активов" программы 8 2 260 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
31. Произведенные кассовые расходы по спецификам 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4 2 261 003 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам" в сумме соответственно 334 760 тенге и 104 891 800 тенге перенести на специфики 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
32. Произведенные кассовые расходы по спецификам 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4 2 261 006 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования" в сумме соответственно 4 560 900 тенге и 71 168 000 тенге перенести на специфики 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
33. Произведенные кассовые расходы по спецификам 139 "Приобретение прочих товаров", 149 "Прочие услуги и работы", "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4 4 261 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" в сумме соответственно 1 672 700 тенге, 50 000 000 тенге, 35 765 000 тенге и 19 099 200 тенге перенести на специфики 139 "Приобретение прочих товаров", 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".

34. 4 9 261 004 "Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 5 424 000 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды материалдық-техникалық жарақтандыру" ерекшелігіне жылжытылсын.
35. 4 9 261 011 "Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 5 200 000 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
36. 4 9 261 012 "Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 5 729 000 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды материалдық-техникалық жарақтандыру" ерекшелігіне жылжытылсын.
37. 4 9 261 029 "Әдістемелік жұмыс" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 7 100 000 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды материалдық-техникалық жарақтандыру" ерекшелігіне жылжытылсын.
38. 6 1 256 013 015 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 640 000 теңге кассалық шығындары 6 9 256 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
39. 6 2 256 003 103 "Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп тұру құралдарымен қамтамасыз ету" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 9 510 000 теңге кассалық шығындары 6 9 256 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.

34. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 4 9 261 004 "Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования" в сумме 5 424 000 тенге перенести на специфику 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
35. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 4 9 261 011 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению" в сумме 5 200 000 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
36. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 4 9 261 012 "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии" в сумме 5 729 000 тенге перенести на специфику 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
37. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 4 9 261 029 "Методическая работа" в сумме 7 100 000 тенге перенести на специфику 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
38. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6 1 256 013 015 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)" в сумме 640 000 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6 9 256 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
39. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6 2 256 003 103 "Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" в сумме 9 510 000 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6 9 256 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".

40. 6 1 261 015 100 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 3 000 000 теңге кассалық шығындары 4 9 261 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
41. 8 1 262 003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 311 "Заңды тұлғаларға соның ішінде шаруа (фермер) қожалықтарына берілетін субсидиялар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 60 000 000 теңге кассалық шығындары 8 1 262 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды материалдық-техникалық жарақтандыру" ерекшелігіне жылжытылсын.
42. 10 1 255 001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 184 900 теңге кассалық шығындары 10 1 255 003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.

40. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6 1 261 015 100 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" в сумме 3 000 000 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 4 9 261 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
41. Произведенные кассовые расходы по специфике 311 "Субсидии юридическим лицам, в том числе крестьянским (фермерским) хозяйствам" программы 8 1 262 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" в сумме 60 000 000 тенге перенести на специфику 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" программы 8 1 262 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
42. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 10 1 255 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" в сумме 184 900 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 10 1 255 003 "Капитальные расходы государственных органов".

43. 10 3 254 005 "Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 49 818 940 теңге кассалық шығындары 10 5 254 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
44. 13 1 265 001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 225 950 теңге кассалық шығындары 13 1 265 002 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын."

43. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 10 3 254 005 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение" в сумме 49 818 940 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 10 5 254 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
44. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13 1 265 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" в сумме 225 950 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13 1 265 002 "Капитальные расходы государственных органов"."

2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Т. Мұқатанов
Мәслихат хатшысы                           С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың VІ сессиясының

2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Т. Мукатанов
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов
Приложение к решению
VI сессии областного маслихата