2012 жылға субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 316 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 қарашада № 2643 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекiту туралы" қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағының 4) тармақшасына66 тармағына сәйкес сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері мен субсидиялардың нормалары:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес отандық тыңайтқыш өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) белгіленсін.
2. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.

Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 2012 год
Постановление акимата Атырауской области от 22 октября 2012 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 ноября 2012 года № 2643
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,подпунктом 4) пункта 8, пунктом 66 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 2012 год:
1) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрений, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Атырауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г.И. - первого заместителя акима области.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
2012 жылғы 22 қазан
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 22 қазандағы № 316
қаулысына 1 қосымша

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Измухамбетов
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
22 октября 2012 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 22 октября 2012 г. № 316

72 500
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 22 қазандағы № 316
қаулысына 2 қосымша
2012 жылға субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) субсидиялар нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Бір өлшем бірлігінің құнын арзандату пайызы
Бір өлшем бірлігіне субсидиялардың нормалары, теңге
1
Нитроаммофоска (N-15%; Р2О5-15%; К2О-15%)
тонна
50-ге дейін

72 500
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 22 октября 2012 г. № 316
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей на 2012 год
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
Нитроаммофоска (N-15%; P2О5-15%; К2О -15%)
тонна
до 50