IV шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы № 85-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашада № 2647 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1469 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат VIII сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 рет санымен тіркелген 2012 жылғы 12 қаңтарда "Атырау" газетінде № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"125 959 638" деген сандар "120 710 832" деген сандармен ауыстырылсын;
"48 271 355" деген сандар "46 872 936" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 686 492" деген сандар "5 657 420" деген сандармен ауыстырылсын;
"71 996 102" деген сандар "68 174 787" деген сандармен ауыстырылсын;
"124 763 288" деген сандар "119 559 073" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 750 771" деген сандар "1 715 771" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 147 471" деген сандар "2 112 471" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 249 387" деген сандар "1 224 030" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 269 187" деген сандар "1 243 830" деген сандармен ауыстырылсын;
"-1 803 808" деген сандар "-1 788 042" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 803 808" деген сандар "1 788 042" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет және Жылыой аудандарына – 50%;
Атырау қаласына – 60%;
меншікті облыстық бюджетке - 100%." деген абзац мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Қызылқоға, Мақат және Жылыой аудандарына – 50%;
Атырау қаласына – 60%;
Индер, Исатай, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100%."
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХХVI сессии областного маслихата IV созыва от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского областного маслихата Атырауской области № 85-V от 30 ноября 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 ноября 2012 года № 2647. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года № 1469 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012–2014 годы", областной маслихат на VIII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVI сессии областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
цифры "125 959 638" заменить цифрами "120 710 832";
цифры "48 271 355" заменить цифрами "46 872 936";
цифры "5 686 492" заменить цифрами "5 657 420";
цифры "71 996 102" заменить цифрами "68 174 787";
цифры "124 763 288" заменить цифрами "119 559 073";
цифры "1 750 771" заменить цифрами "1 715 771";
цифры "2 147 471" заменить цифрами "2 112 471";
цифры "1 249 387" заменить цифрами "1 224 030";
цифры "1 269 187" заменить цифрами "1 243 830";
цифры "-1 803 808" заменить цифрами "-1 788 042";
цифры "1 803 808" заменить цифрами "1 788 042";
в пункте 2:
абзац "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому и Жылыойскому районам – 50%;
городу Атырау – 60%;
собственно-областному бюджету – 100%."
изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Кзылкогинскому, Макатскому и Жылыойскому районам – 50%;
городу Атырау – 60%;
Индерскому, Исатайскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%."
в пункте 8:

8304327
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
51533
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
51533
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
200
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
200
261
Облыстың білім басқармасы
324605
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322099
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2506
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7927989
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3101598
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4225000
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
595417
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5974
2
Коммуналдық шаруашылық
5594476
271
Облыстың құрылыс басқармасы
595947
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
595947
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4998529
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40578
004
Елдi мекендердi газдандыру
666018
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2318640
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

8304327
253
Управление здравоохранения области
51533
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
51533
256
Управление координации занятости и социальных программ области
200
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
200
261
Управление образования области
324605
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
322099
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2506
271
Управление строительства области
7927989
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3101598
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4225000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
595417
Функциональная группа
Сумма, (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
5974
2
Коммунальное хозяйство
5594476
271
Управление строительства области
595947
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
595947
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4998529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
40578
004
Газификация населенных пунктов
666018
005
Капитальные расходы государственного органа
380
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2318640
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения