"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 397 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 2663 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.06.21 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі №1-3/463 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерінің жобалары туралы" бұйрығына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса берілген "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы "21" желтоқсан № 397 қаулысымен бекітілген
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Осы "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.

Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Постановление акимата Атырауской области от 21 декабря 2012 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2012 года № 2663
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 21.06.2013 № 238.
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 1-3/463 "О проектах регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г.И. – первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Измухамбетов
Утвержден постановлением акимата Атырауской области от "21" декабря 2012 года № 397
Регламент государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги услуга "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9–1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".

2. "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) – жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу қызметі.
3. Мемлекеттік қызмет облыстың жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – ЖАО) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет мынадай негізде көрсетіледі:
1) Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағы 4) тармақшасының және 40-бабы;
2) "Аңшылық алқаптарды бекітіп беру жөнінде конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 40 қаулысы;
3) "Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру бойынша конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысы;
4) "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет Стандарты (бұдан әрі – Стандарт).
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі жергілікті атқарушы органның аңшылық алқаптарды немесе балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін мемлекеттік қызмет алушыларға бекітіп беру туралы қағаз тасығыштағы қаулысы (бұдан әрі – қаулы), не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызметті конкурс өткізу арқылы:
1) аңшылық алқаптарды бекіту кезінде – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциясы (бұдан әрі – 1-инспекция) осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша;
2) балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекіту кезінде – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциясы (халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері бойынша) (бұдан әрі – 2-инспекция) осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша немесе жергілікті атқарушы органдар (жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері бойынша) осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша көрсетеді.
Каспий теңізінің, Қиғаш, Жайық өзендерінің балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру бойынша конкурсты Қазақстан Республикасы Үкіметінің актісімен құралатын комиссия өткізеді.
Жеке меншiктегi немесе жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптары олар белгіленген біліктілік талаптарына сәйкес болған және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің ұсынымы болған кезде олардың өтінімі бойынша конкурс өткізусіз жергілікті атқарушы органның қаулысымен оларға бекітіліп беріледі.

2. Государственная услуга "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (далее – государственная услуга) – деятельность по закреплению за физическими и юридическими лицами (далее – получатель государственной услуги) охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства.
3. Государственная услуга предоставляется местным исполнительным органом (далее – МИО).
4. Форма предоставляемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется на основании:
1) подпункта 4) пункта 2 статьи 10 и статьи 40 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира";
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса";
3) постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса";
4) Стандарта государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 (далее – Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги являются постановление местного исполнительного органа о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги (далее – постановление) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается посредством проведения конкурса:
1) при закреплении охотничьих угодий – территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – инспекция 1) по адресу, указанной в приложении 2 к настоящему регламенту;
2) при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков – территориальная инспекция Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по рыбохозяйственным водоемам и (или) участкам международного и республиканского значений) (далее – инспекция 2) по адресу, указанной в приложении 3 к настоящему регламенту, или местными исполнительными органами (по рыбохозяйственным водоемам и (или) участкам местного значения) по адресу, указанной в приложении 1 к настоящему регламенту.
Конкурс по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков Каспийского моря, рек Кигач и Урал проводится комиссией, создаваемой актом Правительства Республики Казахстан.
Охотничьи угодья на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании физических и негосударственных юридических лиц, закрепляются за ними без проведения конкурса по их заявке постановлением местного исполнительного органа при условии соответствия их установленным квалификационным требованиям и наличии представления Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша, жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз, кезекке тұру тәртібімен жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат және мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz интернет-ресурсында "нормативтік құқықтық актілер" бөлімінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары" кіші бөлімінде, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардағы стендтерде орналастырылады. Стендтер мемлекеттік қызмет алушыларды қабылдау жүзеге асырылатын үй-жайлардағы көрнекті орындарда орнатылады.
10. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде көрсетіледі:
1) конкурс өткізу кезінде:
өткізілген конкурстың қорытындылары бойынша хаттама жасау – конкурстық өтінімі бар конверттерді ашқан күннен бастап он жұмыс күні ішінде;
тиісті инспекцияның конкурстың қорытындылары туралы хаттаманы жергілікті атқарушы органға жолдауы – конкурстың қорытындыларын шығару күнінен бастап үш жұмыс күні ішінде;
жергілікті атқарушы органның аңшылық алқаптарды немесе балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін мемлекеттік қызмет алушыларға бекітіп беру туралы шешім қабылдауы – конкурс қорытындылары туралы хаттаманы алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде;
2) мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ олар бойынша бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде – мемлекеттік қызмет алушы осы Регламенттің 15-тармағы 2, 3-тармақшаларында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап жиырма күннен аспайды;
3) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің жол берілетін ең ұзақ уақыты – отыз минуттан аспау керек;
4) мемлекеттік қызмет нәтижесін алу кезіндегі кезекте күтудің жол берілетін ең ұзақ уақыты – отыз минуттан аспауы керек;
5) мемлекеттік қызмет алушы регламенттің 15-тармағы 2) тармақшасында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап ұсынылған құжаттардың толық болуын тексеру мерзімі – екі жұмыс күні ішінде.
Осы тармақтың 2)-тармақшасында белгіленген мерзімдерде қаулы берілмеген немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап ұсынылмаған жағдайда, қаулы берілген деп есептеледі және екі жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет алушыға берілуге жатады.

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется по адресу, указанным в приложении 1 к Регламенту, в рабочие дни с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Информация о государственной услуге и стандарт государственной услуги (далее – стандарт) размещаются на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – www.minagri.gov.kz в разделе "нормативные правовые акты", в подразделе "постановления Правительства Республики Казахстан", а также на стендах в местного исполнительного органа. Стенды устанавливаются на видном месте в помещениях, где осуществляется прием получателей государственной услуги.
10. Государственная услуга оказывается в следующие сроки:
1) при проведении конкурса:
составление протокола по итогам проведенного конкурса – в течение десяти рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой;
направление соответствующей инспекцией протокола об итогах конкурса в местный исполнительный орган – в течение трех рабочих дней со дня подведения итогов конкурса;
принятие решения местным исполнительным органом о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги – в течение пяти рабочих дней со дня получения протокола об итогах конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек – не более двадцати рабочих дней с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в подпунктах 2) и 3) настоящего Регламента;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более тридцати минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении результата государственной услуги – не более тридцати минут;
5) срок проверки полноты представленных документов с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункта 15 настоящего Регламента, – в течение двух рабочих дней.
В случае невыдачи постановления или непредставления мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в сроки, установленные в подпункте 2) настоящего пункта, постановление считается выданным и подлежит передаче получателю государственной услуги в течение двух рабочих дней.

11. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) конкурс өткізу кезінде – мемлекеттік қызмет алушының конкурстық тапсырысының конкурс шарттарына сәйкес емес деп тану;
2) жекеменшік иелігінде немесе осы тұлғалардың уақытша жер пайдаланудағы жер телімдеріне аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыларға бекітіп беру кезінде регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген, біліктілік талаптарына сәйкес еместігі және (немесе) шаруааралық аңшылықты орналастыру материалдарының болмауы.
3) аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезіндегі мерзім өткен кезде – регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарға сәйкессіздігі және келісім бойынша аң аулау шаруашылығын жүргізуге келісім міндеттемесін орындамағанда.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
конкурсты өткізу кезінде:
1) мемлекеттік қызмет алушының құжаттары - конкурсқа өтінімдер конкурстық комиссия хатшысымен қабылданады және тіркеледі;
2) конкурс өтініштерін қарау және конкурс жеңімпаздарын анықтау;
3) конкурстық комиссия хатшысының конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы ЖАО-ға және конкурсқа қатысушыларға жолдауы;
4) мемлекеттік қызмет алушыға - конкурс жеңімпазына аңшылық алқаптарын бекітіп беру туралы ЖАО шешім қабылдауы, осы шешім мемлекеттік қызмет алушыға ЖАО кеңсе мамандарымен беріледі;
жеке меншік иелігінде немесе мемлекеттік қызмет алушының уақытша жер пайдалануындағы жер телімдерінде аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ бекітіп беру мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде, осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген мекенжайлары көрсетілген тиісті инспекция кеңсесінде жүргізіледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қабылдау ЖАО жұмыс кестесінің негізінде жұмыс күні ішінде бір маманмен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар:
конкурс өткізу кезінде – конкурс өткізу туралы хабарландыруда көрсетілген мекенжай бойынша орналасқан конкурстық комиссия хатшысына;
мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер телімдерінде орналасқан аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде - осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша орналасқан тиісті 1-инспекция кеңсе маманына;
бекітіп беру мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша орналасқан 1-инспекция кеңсесі маманына тапсырылады.

11. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является:
1) при проведении конкурса – признание конкурсной заявки получателя государственной услуги не соответствующей условиям конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателем государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, – несоответствие квалификационным требованиям, указанным в к Регламенту, и (или) отсутствие материалов межхозяйственного охотоустройства;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, – не соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 5 к Регламенту, и (или) невыполнение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
12. Этапы оказания государственной услуги:
при проведении конкурса:
1) прием и регистрация секретарем конкурсной комиссии документов получателя государственной услуги – конкурсных заявок;
2) рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса;
3) направление секретарем конкурсной комиссии протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО;
4) принятие МИО решения о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса, выдача специалистом канцелярии МИО данного решения получателю государственной услуги;
при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек в канцелярию соответствующей инспекции, находящегося по адресу, указанному в приложении 2 к настоящему Регламенту.
13. Прием документов получателя государственной услуги для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом в течение рабочего дня на основании графика работы МИО.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются:
при проведении конкурса – секретарю конкурсной комиссии, находящегося по адресу указанному объявлении о проведени конкурса;
при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной       услуги – специалисту канцелярии Инспекций 1, находящихся по адресам, указанным в приложении 2 к Регламенту;
при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек – специалисту канцелярии Инспекций 1, находящихся по адресам, указанным в к Регламенту.

15. Аңшылық алқаптарды бекітіп беру кезінде мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушылар мыналарды ұсынады:
1) конкурс өткізу кезінде:
Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша аңшылық алқаптарын бекітіп беру бойынша конкурсқа қатысуға өтініш;
Регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар;
заңды тұлғалар үшін – мемлекеттік қызмет алушы жарғысының және заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің, салық төлеуші куәлігінің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері;
жеке тұлғалар үшін – кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығын растайтын құжаттың көшірмесі, сондай-ақ жеке куәлігінің немесе төлқұжатының, салық төлеуші куәлігінің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері;
Конкурстық өтінімді конкурсқа қатысушылар нөмірленген беттерімен тігілген түрінде ұсынады, соңғы беттері олардың қолдарымен расталады;
2) мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер телімдерінде аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде:
еркін нысандағы өтініш;
Регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар;
тиісті құқықтарды растайтын жер теліміне сәйкестендіру құжаттарының көшірмелері;
3) бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде:
еркін нысандағы өтініш;
Регламенттің 5-қосымшада көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды куәландырылған көшірмелер);
аңшылық шаруашылығын жүргізу келісім шарты бойынша міндеттемелердің сақталуын растайтын құжаттар.
16. Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру кезінде мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушылар мыналарды ұсынады:
1) осы Регламенттің 6-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Конкурсқа қатысуға өтініш;
2) осы Регламенттің 7-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды куәландырылған көшірмелер):
заңды тұлғалар үшін - құрылтай құжаты, мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, салық төлеуші куәлігі (нотариалды куәландырылған көшірмелері);
жеке тұлғалар үшін - Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігі немесе паспорты, салық төлеуші куәлігі (нотариалды куәландырылған көшірмелері), заңды тұлғаны құрусыз кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыруға құқығын беретін құжаттар;
әрбір су айдыны және (немесе) жеке учаскесі бойынша мемлекеттік қызмет алушының басшысы бекіткен белгіленген нысандағы балық шаруашылығын дамыту жоспары (түпнұсқасы);
балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері бұрын бекітіп берілген жеке және заңды тұлғалар үшін – өткен жылы өсімін молайту және балық қорғау іс-шараларына қаржы бөлінгендігін растайтын және бөлінген квоталарды игеруі туралы және 2-инспекциямен келісілген ақпарат (түпнұсқасы);
ағымдағы жылғы 1 қаңтарға (өткен қаржылық жылға) салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің болмауы (болуы) туралы салық органының анықтамасы;
мыналарды жүзеге асыру үшін сервитутты ұсыну туралы мемлекеттік қызмет алушының басшысының қолы қойылған жазбаша міндеттемесі:
бақылаулы аулау – Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитетіне және (немесе) 2-инспекцияға;
ғылыми-зерттеулік аулау – жеке және заңды тұлғаларға;
әуесқойлық (спорттық) балық аулау – жеке тұлғаларға (түпнұсқасы);

15. Для получения государственной услуги при закреплении охотничьих угодий получатели государственной услуги представляют:
1) при проведении конкурса:
заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий по форме согласно к Регламенту;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в к Регламенту (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии устава и свидетельства о государственной регистрации получателя государственной услуги в качестве юридического лица, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для юридических лиц;
копии документа, подтверждающего право на осуществление предпринимательской деятельности, а также копию удостоверения личности или паспорта, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для физических лиц.
Конкурсная заявка представляется участниками конкурса в прошитом виде с пронумерованными страницами, последняя страница заверяется их подписями;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 5 к Регламенту (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии идентификационных документов на земельный участок, подтверждающих соответствующие права;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в к Регламенту (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
документы, подтверждающие соблюдение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
16. Для получения государственной услуги при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков получатели государственной услуги представляют:
1) заявление на участие в конкурсе по форме согласно к настоящему регламенту;
2) документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в к Регламенту (подлинники или нотариально заверенные копии):
учредительный документ, свидетельство о государственной регистрации, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии) – для юридических лиц;
удостоверение личности гражданина Республики Казахстан или паспорт, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии), документы, предоставляющие право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица, – для физических лиц;
утвержденный руководителем получателя государственной услуги план развития, рыбного хозяйства установленной формы по каждому водоему и (или) участку отдельно (подлинник);
для физических и юридических лиц, за которыми ранее закреплялись рыбохозяйственные водоемы и (или) участки – информацию, подтверждающую вложение средств на воспроизводственные и рыбоохранные мероприятия и освоение выделенных квот в истекшем году и согласованную с инспекцией 2 (подлинник);
справку налогового органа об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на 1 января текущего (предыдущего финансового) года;
письменное обязательство за подписью руководителя получателя государственной услуги о предоставлении сервитута для осуществления:
контрольного лова – Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и (или) инспекции 2;
научно-исследовательского лова - физическим и юридическим лицам;
любительского (спортивного) рыболовства - физическим лицам (подлинник);

3) Каспий теңізінің, Қиғаш және Жайық өзендерінің балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша негізгі құралдардың, балық ресурстар және басқа да су жануарларын аулау мен қайта өңдеу жөніндегі технологиялық жабдықтың және басқа да материалдық–техникалық құралдардың, сондай–ақ ағымдағы мелиорацияны жүргізу және жас шабақтарды құтқару үшін техникалық құралдардың болуы туралы анықтама;
аулаушы және көлік, оның ішінде шағын өлшемді флотты тіркеу туралы аумақтық көліктік бақылау органының анықтамасы;
4) жергілікті маңызы бар балық қырылу қаупі бар су айдындары және (немесе) учаскелері үшін – уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтама;
5) салина артемиясы цисталарын аулау үшін болашағы бар ащы-тұзды балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін – салина артемиясы цисталарын жинау үшін құралдардың, жинау, сақтау және өңдеу бойынша технологиялық жабдықтар мен басқа да материалдық-техникалық құралдардың болуы туралы анықтама;
6) басқа да балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
аулаушы және көлік, оның ішінде шағын өлшемді флотты тіркеу туралы аумақтық көліктік бақылау органының анықтамасы (жүзгіш құралдар болған кезде);
Балық шаруашылығын дамыту жоспарында тиісті іс-шаралар көрсете отырып, өтініш беруші басшысының қолы қойылған акваөсіруді жүргізу туралы жазбаша міндеттеме (акваөсірумен айналысуды көздейтін тұлғалар үшін).
17. Конкурстық комиссиясының хатшысы немесе тиісті Инспекцияның кеңсе маманы мемлекеттік қызмет алушыдан құжаттарды қабылдайды, құжаттардың толықтылығын тексереді, кіріс хат-хабарларын тіркеу журналында тіркейді, мемлекеттік қызмет алушыға тиісті құжаттарды қабылдағандығы туралы мыналарды көрсете отырып қолхат береді:
1) құжаттарды қабылдау күні мен нөмірі;
2) сұрау салынатын мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың атауы мен саны;
4) мемлекеттік қызмет алатын (уақыты) күн және құжаттарды беретін орын;
5) құжатты қабылдаған жауапты тұлғаның аты, әкесінің аты, тегі;
6) мемлекеттік қызмет алушының (жеке тұлға үшін) аты, әкесінің аты, тегі немесе (заңды тұлға үшін) атаулары, байланыс мәліметтері;
18. Ақпараттың қауіпсіздігіне талап қойылмаған.
19. Мемлекеттік қызмет ұсыну үрдісіне келесі құрылымдық функционалдық бірлігі (бұдан әрі – ҚФБ) қатыстырылады:
1) конкурс өткізу кезінде:
конкурстық комиссия хатшысы;
конкурстық комиссия;
ЖАО кеңсе маманы;
ЖАО жауапты орындаушысы;
ЖАО басшысы.

3) для рыбохозяйственных водоемов и (или) участков Каспийского моря, рек Кигач и Урал:
справку о наличии основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также технических средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди по форме, установленной уполномоченным органом;
справку территориального органа транспортного контроля о регистрации добывающего и транспортного флота, в том числе маломерного;
4) для замороопасных водоемов и (или) участков местного значения -справку о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ по форме, установленной уполномоченным органом;
5) для горько-соленых рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, перспективных для добывания цист артемии салина, - справку о наличии орудий для сбора, технологического оборудования и других материально-технических средств по сбору, хранению и переработке цист артемии салина;
6) для прочих рыбохозяйственных водоемов и (или) участков:
справку территориального органа транспортного контроля о регистрации добывающего и транспортного флота, в том числе маломерного (при наличии плавательных средств);
письменное обязательство о ведении аквакультуры за подписью руководителя заявителя с отражением соответствующих мероприятий в Плане развития рыбного хозяйства (для лиц, предполагающих заниматься аквакультурой).
17. Секретарь конкурсной комиссии или специалист канцелярии соответствующей Инспекции принимает от получателя государственной услуги документы, проверяет комплектность документов, регистрирует в журнале входящей корреспонденции, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема документов;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) получения государственной услуги и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы;
6) фамилии, имени, отчества (для физических лиц) или наименования (для юридических лиц), контактных данных получателя государственной услуги.
18. Требования к информационной безопасности отсутствуют.
19. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно–функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) при проведении конкурса:
секретарь конкурсной комиссии;
конкурсная комиссия;
специалист канцелярии МИО;
ответственный исполнитель МИО;
руководитель МИО.

2) мемлекеттік қызмет алушыларға жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер телімдерінде аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде:
1-Инспекция кеңсе маманы;
1-Инспекцияның жауапты орындаушысы;
1-Инспекция басшысы;
ЖАО кеңсе маманы;
ЖАО жауапты орындаушысы;
ЖАО басшысы.
20. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсетумен әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) өзара әрекеті мен кезектілігінің мәтіндік- кестесінің сипаттамасы осы Регламенттің 8-қосымшасында көрсетілген.

2) при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек:
специалист канцелярии Инспекции 1;
ответственный исполнитель Инспекции 1;
руководитель Инспекции 1;
специалист канцелярии МИО;
ответственный исполнитель МИО;
руководитель МИО.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 8 к настоящему Регламенту.

21. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің қисындылық кезеңділік арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы Регламенттің 9-қосымшасында келтірілген.
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 1-қосымша
Облыстың жергілікті атқарушы органдардың мекенжайы мен байланыс деректері
Р/с №
Жергілікті атқарушы органның атаулары
Орналасқан жерінің мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
1.
"Атырау облысының әкімдігі" мемлекеттік мекемесі
Атырау қ - сы, Әйтеке би к-сі, 77-үй
тел.: 8 (7122) 35-45-03; электрондық поштасы: atyrau_akimat @global.kz www.atyrau.gov.kz
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциясының мекенжайы
Р/с №
Аумақтық инспекциялар
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық пошта мекенжайы
1
2
3
4
1.
Атырау облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық инспекциясы
Атырау қ-сы, Кұбаш Медеубайұлы к-сі, 33

21. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 9 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Адрес и контактные данные местного исполнительного органа области
№ п/п
Наименование местного исполнительного органа области
Адрес
Контактные данные
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Акимат Атырауской области"
г. Атырау, ул. Айтеке би, 77
тел.: 8 (7122) 35-45-03 электронная почта: atirau_akimat @global.kz www.atyrau.gov. kz
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Адрес территориальной инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Территориальные инспекции
Юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Атырауская областная территориальная инспекция лесного и охотничьего хозяйства
г. Атырау, ул. Кубаша Медеубайулы, 33

тел.: 8–712–2–28–04–35; 8–712–2–28–02–51; электрондық поштасы: lesohothoz@mail.ru
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 3-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекция мекенжайы
Р/с №
Аумақтық инспекция
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық пошта
1
2
3
4
1.
Жайық- Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы

тел.: 8-712-2-28-04-35; 8-712-2-28-02-51; электронная почта: lesohothoz@mail.ru
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Адрес территориальной инспекции Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Территориальные инспекции
Юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Урало-Каспийская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства

Атырау қ-сы Авангард ш.а., 4- 92
тел.: 8-712-2-21-50-50; электрондық поштасы: ukmbir@ mail.ru
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 4-қосымша
________________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының толық атауы)
____________________________________________________________________
(өтініш беруші заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның Т.А.Ә.)
Аңшылық алқаптарын бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға өтініш
__________________________ 20 жылғы "___"____________
(елді мекен)
___ ________________ облысының ___________________ ауданында аңшылық алқаптарын бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға конкурстық өтінімді қабылдауды сұраймын.
Өтініш беруші туралы мәліметтер:
1. Меншік нысаны ____________________________________________________
2. Құрылған жылы ____________________________________________________
3. Тіркеу туралы куәлік ________________________________________________
____________________________________________________________________
(№, кім және қашан берді)
4. Заңды мекенжайы (мекенжайы) _______________________________________
____________________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №-і, телефон, факс)
5. Есеп шоты _________________________________________________________________________________________________________________________
(шот №-і, банктің атауы және орналасқан жері)
6. Филиалдар және өкiлдiктер __________________________________________ (орналасқан жері және деректемелері)
7. Қоса берілген құжаттар: _____________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________
8. Мен конкурстық өтінімде берілген ақпарат үшін жауапты боламын, менің конкурстық өтінімім жеңімпаз болып таңылған жағдайда аңшылық шаруашылығын жүргізуге шарт жасасуға міндеттенемін.
Жеке/заңды тұлға
____________________ ___________________________
M.O. (қолы) (Т.А.Ә.)
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 5-қосымша
Конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптары
Аңшылық алқаптарын бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысушыларға мынадай біліктілік талаптары қойылады:

г. Атырау мкр-н Авангард, д. 4 – 92
тел.: 8-712-2-21-50-50; электронная почта: ukmbir@ mail.ru
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
В___________________________________________________________________
(полное наименование организатора конкурса) от ____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или Ф.И.О. физического лица-заявителя)
Заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий
________________________ "___"____________20 ___ г. (населенный пункт)
Прошу принять конкурсную заявку на участие в конкурсе по закреплению
охотничьих угодий в ______________________ районе_____________ ____________ области;
Сведения о заявителе:
Форма собственности: ___________________________________________
Год создания: __________________________________________________
Свидетельство о регистрации: ____________________________________
(№, кем и когда выдано)
Юридический адрес (адрес): ______________________________________
(индекс, город, район, область, улица,
№ дома, телефон, факс)
Расчетный счет: _________________________________________________
(№ счета, наименование и местонахождение банка)
Филиалы и представительства: ____________________________________
(местонахождение и реквизиты)
Прилагаемые документы: ________________________________________
______________________________________________________________
8. Я несу ответственность за представленную в конкурсной заявке информацию, обязуюсь в случае признания моей конкурсной заявки выигравшей, заключить договор на ведение охотничьего хозяйства.
Физическое/юридическое лицо ________________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса
К участникам конкурса по закреплению охотничьих угодий предъявляются следующие квалификационные требования:

1) аңшылық шаруашылығын оның санатына қарай жүргізу үшін материалдық-техникалық базаның болуы;
2) қаржыландыру көздері мен көлемін көрсете отырып, үш жылға арналған аңшылық шаруашылығы ұйымын дамыту жоспары (қорғау, өсімін молайту және биотехникалық іс-шараларды күшейтуді, жануарлар санының оңтайлы тығыздығын қамтамасыз етуді, ішкі шаруашылық аңшылық ісін ұйымдастыруды, аңшылық шаруашылығын абаттандыруды өткізу мерзімін қоса алғанда);
3) аңшылық шаруашылығының санатына сәйкес келетін және Аңшылық шаруашылығы ұйымдарының қорықшылық қызметі туралы үлгілік ереженің талаптарына сәйкес қорықшылық қызметтің (не оны құру туралы жазбаша міндеттеменің) болуы;
4) конкурсқа қатысушының қаржылық әлеуетін растайтын құжаттар:
анықтама берілген күннің алдындағы үш айдан астам уақытқа созылған конкурсқа қатысушы міндеттемелерінің барлық түрі бойынша банк немесе банк филиалы алдында мерзімі өтіп кеткен берешектің жоқ екені туралы конкурсқа қатысушыға қызмет көрсетілетін банктің немесе банк филиалының қол қойылған және мөр басылған анықтамасының түпнұсқасы (егер конкурсқа қатысушы екінші деңгейдегі бірнеше банктің немесе филиалдардың, сондай-ақ шетелдік банктің клиенті болған жағдайда, бұл анықтама осындай банктердің әрқайсысынан беріледі). Анықтама конкурстық өтінімдер салынған конверттер ашылатын күннің алдындағы отыз күнтізбелік күннің ішінде берілу тиіс;
соңғы қаржы жылы үшін бірінші басшы немесе оны алмастыратын тұлға қол қойған бухгалтерлік теңгерімнің түпнұсқасы;
5) міндетті төлемдер бойынша бюджетке берешектің болмауы:
тиісті салық органының үш айдан астам салық берешегінің және міндетті зейнетақылық жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ болуы не конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу күнінің алдындағы отыз күнтізбелік күннен кешіктірмей берілген бір теңгеден кем салық берешегінің және міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің бар екендігі туралы анықтамасының түпнұсқасы;
6) білімін және еңбек өтілін көрсете отырып, жоғары немесе арнайы орта білімі бар (аңшылық тану, аң шаруашылығы, аңшылық танушы биолог, биология, ветеринариялық дәрігер, зоотехник, зооинженер мамандықтары бойынша) немесе жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында 1 жылдан кем емес жұмыс тәжірибесі бар мамандарының болуы (не конкурста жеңімпаз болған жағдайда, осындай мамандарды жұмысқа қабылдауы туралы жазбаша міндеттемесі).
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 6-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға өтініш
_____________________________________________________________________________________________________________бойынша балық шаруашылығы
(су айдындары, учаскелері)
су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға рұқсат етуді және қажетті конкурстық құжаттаманы беруді сұраймын.

1) наличие материально-технической базы для ведения охотничьего хозяйства в зависимости от его категорий;
2) план развития охотохозяйственной организации на три года с указанием источников и объемов финансирования (включая усиление охранных, воспроизводственных и биотехнических мероприятий, обеспечение оптимальной плотности численности животных, сроки проведения внутрихозяйственного охотоустройства, благоустройства охотничьего хозяйства);
3) наличие егерской службы в соответствии с категорией охотничьего хозяйства и отвечающей требованиям Типового положения о егерской службе охотохозяйственных организаций (либо письменное обязательство об ее создании);
4) документы, подтверждающие финансовую состоятельность участника конкурса: оригинал справки банка или филиала банка с подписью и печатью, в котором обслуживается участник конкурса, об отсутствии просроченной задолженности по всем видам обязательств участника конкурса, длящейся более трех месяцев, предшествующих дате выдачи справки, перед банком или филиалом банка (в случае, если участник конкурса является клиентом нескольких банков второго уровня или филиалов, а также иностранного банка, данная справка представляется от каждого из таких банков). Справка должна быть выдана в течение тридцати календарных дней, предшествующих дате вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
оригинал бухгалтерского баланса за последний финансовый год, подписанного первым руководителем или лицом, его замещающим;
5) отсутствие задолженности в бюджет по обязательным платежам:
оригинал справки соответствующего налогового органа об отсутствии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям более, чем за три месяца либо о наличии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям менее одного тенге, выданной не ранее тридцати календарных дней, предшествующих дате вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
6) наличие специалистов имеющих высшее или среднее специальное образование (по специальности охотоведение, звероводство, биолог-охотовед, биология, ветеринарный врач, зоотехник, зооинженер) или имеющих опыт и стаж работы не менее одного года в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, с указанием образования и стажа работы (либо письменное обязательство о принятии на работу таких специалистов в случае победы в конкурсе).
Приложение 6 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Заявление на участие в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
Прошу допустить для участия в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков по _________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________
(водоемы, участки)
и выдать необходимую конкурсную документацию.

1. Өтініш беруші туралы мәліметтер (заңды тұлғаның атауы, ведомстволық тиістігі (болған кезде), жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, деректемелері, мекенжайы) _________________________________________________________ ____________________________________________________________________
2. _________________ облысы әкімдігінің 20_жылғы "____"___________ № ___________________________________ қаулысына және __________________ __________________________ аумақтық бөлімшесімен жасалған 20__жылғы "__" _________ № ______ шартқа сәйкес бұрын бекітіліп берілген су айдыны және (немесе) учаске __________________________________________________
3. Өтініш берілетін балық шаруашылығы су айдыны және (немесе) учаскесі ____________________________________________________________________
Өтініш берілген балық шаруашылығы су айдынын және (немесе) учаскесін бекітіп беру мерзімі
________________________________________________________________жыл.
4. Конкурстық құжаттамамен танысқанымды және жалған ақпарат ұсынғаным үшін жауапкершілік туралы хабардар етілгендігімді растаймын.
Берілген күні 20__ жылғы "__" ____________
Өтініш беруші ___________________________________________
(Т.А.Ә. немесе ұйымның атауы)
М.О. қолы __________________
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 7-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптары
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысушыларға мынадай біліктілік талаптары қойылады:

1. Сведения о заявителе (наименование юридического лица, ведомственная принадлежность (при наличии), фамилия, имя, отчество физического лица, реквизиты, адрес) ____________________________________________________________________
2. Ранее закрепленный рыбохозяйственный водоем и (или) участок ____________________________________________________________________ согласно постановлению акимата ______________________________________ области от "__" _______ 20__ г. № ___ и договора на ведение рыбного хозяйства № ____ от "__" ______ 20__ г., заключенного с территориальным подразделением _____________________________________
3. Заявляемый рыбохозяйственный водоем и (или) участок ________________________________________________________________________________________________________________________________________ Заявляемый срок закрепления рыбохозяйственного водоема и (или) участка _____________________________________________лет.
4. Подтверждаю, что ознакомлен с конкурсной документацией и осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений.
Дата подачи: "___" _________ 20__ г.
Заявитель ___________________________________
(Ф.И.О. или наименование организации)
М.П. подпись ___________________
Приложение 7 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
К участникам конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков предъявляются следующие квалификационные требования:

1) жұмыстар тізбесі мен көлемін, оларды орындау мерзімдерін және қаржыландыру көздерін көрсете отырып, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) белгілеген үлгілік нысан бойынша жасалған мемлекеттік қызмет алушының басшысы бекіткен Балық шаруашылығын дамыту жоспарының болуы;
2) ағымдағы (алдыңғы қаржылық) жылғы 1 қаңтарға салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің болмауы;

1) наличие плана развития рыбного хозяйства, составляемого по типовой форме, установленной уполномоченным органом в области охраны, воспроизводства и использования животного мира (далее – уполномоченный орган), с указанием перечня и объема работ, сроков их выполнения и источников финансирования, утвержденного руководителем получателя государственной услуги;
2) отсутствие налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на 1 января текущего (предыдущего финансового) года на 1 января текущего (предыдущего финансового) года;

3) мемлекеттік қызмет алушының бірінші басшысының қолы қойылған жазбаша міндеттемемен расталған уәкілетті органның ведомствосына және оның аумақтық бөлімшелеріне бақылаулы аулауды, жеке және заңды тұлғаларға ғылыми-зерттеулік аулауды, жеке тұлғаларға әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүзеге асыру үшін сервитутты ұсыну;
4) Каспий теңізінің, Жайық өзенінің балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
шаруашылық қызметі бағыттарының бірі балық шаруашылығын жүргізу және (немесе) онымен байланысты өндіріс болуы тиіс;
балық аулау (олжалау) және көліктік флотының, кәсіпшілік аулау құралдарының болуы;
балық аулау өнімдерін қайта өңдеу мен сақтауға арналған өндірістік базасының, ағымдағы мелиорацияны жүргізу мен шабақтарды құтқаруға арналған техникалық құралдарының болуы;

3) предоставление сервитута для осуществления контрольного лова ведомству уполномоченного органа и его территориальным подразделениям, научно-исследовательского лова физическим и юридическим лицам, любительского (спортивного) рыболовства физическим лицам, подтвержденное письменным обязательством за подписью руководителя получателя государственной услуги;
4) для рыбохозяйственных водоемов и (или) участков Каспийского моря, рек Кигач, Урал:
одним из направлений хозяйственной деятельности должно быть ведение рыбного хозяйства и (или) связанное с ним производство;
наличие рыболовного (добывающего) и транспортного флота, промысловых орудий лова;
наличие производственной базы для переработки и хранения продукции рыболовства, технических средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди;

5) жергілікті маңызы бар балық қырылу қаупі бар су айдындары және (немесе) учаскелері үшін – аулау құралдарының, ағымдағы мелиорациялық жұмыстарды жүргізу үшін жүзу құралдары мен материалдық-техникалық базасының болуы;
6) салина артемиясы цисталарын аулау перспективасы бар ащы-тұзды балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
салина артемиясы цисталарын жинауға және бастапқы өңдеуге арналған құралдарының болуы;
түпкі өңдеу (жуу және кептіру жабдығы), сақтау (тоңазытқыш жабдығы) үшін жабдықтарының болуы;
өндірілетін шикізатты сапалы талдау үшін зертхананың болуы;

5) для замороопасных водоемов и (или) участков местного значения - наличие орудий лова, плавательных средств и материально-технической базы для проведения текущих мелиоративных работ;
6) для горько-соленых рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, перспективных для добывания цист артемии салина:
наличие орудий для сбора и первичной переработки цист артемии салина;
наличие оборудования для конечной переработки (промывочное и сушильное оборудование), хранения (холодильное оборудование);
наличие лаборатории для качественного анализа добываемого сырья;

7) басқа да балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін - жүзу құралдары мен аулау құралдарының болуы.
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 8-қосымша
1.1. Кесте Конкурс өткізу кезінде - ҚФБ-нің әрекетіне сипаттама
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
1
№1 әрекет (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
6
7
8
2
ҚФБ атауы
Конкурстық комиссия хатшысы
Конкурстық комиссия
Конкурс комиссия хатшысы
ЖАО кеңсе маманы
ЖАО басшысы
ЖАО жауапты атқарушысы
ЖАО басшысы
ЖАО кеңсе маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Конкурстық өтінімді қабылдау және тіркеу
Конкурстық өтінімдерді қарастыру және жеңімпазды анықтау
Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға жіберу
Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы қабылдау және тіркеу
Конкурстың қорытындысы туралы хаттамамен танысу, жауапты орындаушыны анықтау: Аңшылық алқаптарды бекітіп беру кезінде – Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы; Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру кезінде – Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы; Атырау облысы әкімдігі
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушы - конкурс жеңімпазына бекітіп беру туралы ЖАОның шешімін дайындау .
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушы - конкурс жеңімпазына бекітіп беру туралы ЖАОның шешіміне қол қоюы.
ЖАО-ның шешімін мемлекеттік қызмет алушыға беру.
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Конкурс комиссия қарауына конкурстық өтінімді ұсыну
Конкурстың қорытындысы туралы хаттама
Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы ЖАО-ның басшысына жіберу
Бұрыштама қою, конкурс өткізудің кортындысы туралы хаттаманы жауапты орындаушыға жіберу.
ЖАО шешімі.
ЖАО шешімі.
Шығыс хат-хабарлары журналында белгі қою.
5
Орындалу мерзімдері
30 минуттан аспайды.
Конкурстық өтінім салынған конвертті ашқан күннен бастап 10 (он) жұмыс күні
Конкурстың қорытындысын шығарған күннен бастап 3 жұмыс күні
30 минуттан аспайды.
1 сағаттан аспайды.
5 жұмыс күні
1 сағаттан аспайды.
30 минуттан аспайды.
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
8
-
1.2. Кесте Мемлекеттік қызмет алушы уақытша пайдаланатын немесе жекеменшік иелігінде болып табылатын жер телімдерінде, аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде – ҚФБ- әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті (жұмыс барысы, ағымы,)
1
№ 1 әрекет (жұмыс барысы ағымы,)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
2
ҚФБ атауы
1-инспекцияның кеңсе маманы
1-инспек ция басшы сы
1-инспекцияның жауапты орындаушысы
1-Инспекция басшысы
Коми теттің кеңсе мама ны
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты орындаушысы
Комитет басшы сы
ЖАО кеңсе маманы
ЖАО басшысы
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО басшысы
ЖАО кеңсе маманы
3
әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу.
Құжат тармен танысу, жауап ты орындаушы ны анық-тау.
Құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қорытынды дайындайды (мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде, сондай-ақ келісім шарт міндеттемелерінің орындалуы).
Қоры тындыға қол қою.
Инспекция қоры тындысын қабыл дау және тіркеу
Қоры тындымен таны су, жауап ты орындаушыны анық тау.
Ұсынымды дайын дау.
Ұсынымқа кол қою.
Коми теттің ұсынымын қабыл дау және тіркеу.
Ұсы ным мен таны су, жауап ты орын даушыны анық тау: Аңшылық алқап тарды бекітіп беру кезінде- Аты-рау облысы Табиғи ресурстар және таби ғат пайда лануды реттеу басқармасы; Балық шаруашылы ғы су айдындарын және (неме се) учаскелерін бекітіп беру кезінде – Аты-рау облы-сы Ауыл шаруашылы ғы басқармасы.
Аңшы лық алқаптарды мемле кеттік қызмет алушы ларға - жер телімде рінің иелеріне бекітіп беру туралы ЖАОның шешімін дайын дау.
Аңшылық алқаптар ды мемлекеттік қызмет алушыларға- жер телімдері нің иелеріне бекітіп беру туралы ЖАОның шешіміне қол қою.
Мемлекеттік қызмет алушыға ЖАОның шешімін беру.
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Бұрыштама қою үшін Инспек ция басшысына құжаттарды жіберу.
Бұрыштама қою, жауап ты орындаушыға құжат тарды жіберу
Қорытынды, қол қою үшін қорытындыны Инспекция басшысына жіберу.
Қорытынды.
Бұрыштама қою үшін Комитет басшысына құжаттарды жіберу
Бұрыштама қою, жауап ты орын дау шыға құжат тарды жіберу
Ұсыныс
Ұсыныс
Бұрыштама қою үшін ЖАО-ның басшысына ұсы нымды жіберу
Бұрыштама қою үшін, жауап ты орын дау шыға құжат тарды жіберу
ЖАО шешімі
ЖАО шешімі.
Шығыс хат-хабарлары журналында белгі қою.
5
Орындалу мерзімдері
30 минуттан аспайды.
1 сағаттан аспайды
10 жұмыс күні
1 сағат тан аспай ды
30 минут тан аспайды
1 сағаттан аспай ды
5 жұмыс күні
1 сағаттан аспайды
30 минуттан аспайыды
1 сағат тан аспайыды
5 жұмыс күні
1 сағаттан аспайды
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
-
2.1. Кесте Пайдалану нұсқалары. Конкурс өткізу кезінде – негізгі үдеріс.
Негізгі үдеріс (жұмыс барысы, ағымы)
Конкурс комиссия хатшысы
Конкурстық комиссия
ЖАО кеңсе маманы
ЖАО басшысы
ЖАО жауапты орындаушысы

7) для прочих рыбохозяйственных водоемов и (или) участков – наличие плавательных средств и орудий лова.
Приложение 8 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Таблица 1.1. Описание действий СФЕ – при проведении конкурса.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Наименование СФЕ
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Секретарь конкурсной комиссии
Специалист канцелярии МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководитель МИО
Специалист канцелярии МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание.
Прием и регистрация конкурсной заявки.
Рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса.
Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО.
Прием и регистрации протокола об итогах конкурса.
Ознакомление с протоколом об итогах конкурса, определение ответственного исполнителя:При закреплении охотничьих угодий- Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области; при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков- Управление сельского хозяйства Атырауской области, Аппарат Акима Атырауской области
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса.
Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса.
Выдача решения МИО получателю государственной услуги.
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Представление конкурсной заявки на рассмотрение конкурсной комиссии.
Протокол об итогах конкурса.
Передача протокола об итогах конкурса руководителю МИО.
Наложение резолюции, отправка протокола об итогах проведения конкурса ответственному исполнителю.
Решение МИО
Решение МИО
Отметка в журнале исходящей корреспонденции.
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной. заявкой.
3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса
Не более 30 минут.
Не более 1 часа.
5 рабочих дней.
Не более 1 часа.
Не более 30 минут.
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
8
-
Таблица 1.2. Описание действий СФЕ – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
2
Наименование СФЕ
Специалист канцелярии Инспекции 1
Руководитель Инспекции 1
Ответственный исполнитель Инспекции 1
Руководитель Инспекции 1
Специалист канцелярии Комитета
Руководитель Комитета
Ответственный исполнитель Комитета
Руководитель Комитета
Специалист канцелярии МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководитель МИО
Специалист канцелярии МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание.
Прием и регистрация документов.
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя.
Рассматривает документы и подготавливает заключение о соответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (а при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, также о выполнении договорных обязательств).
Подписание заключения.
Прием и регистрация заключения Инспекции.
Ознакомление с Заключением, Определение ответственного исполнителя
Подготовка представления.
Подписание представления.
Прием и регистрация представления Комитета
Ознакомление с Представлением, определение ответственного исполнителя. При закреп-лении охотничьих угодий Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области; при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков- Управление сельского хозяйства Атырауской области.
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка.
Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка.
Выдача решения МИО получателю государственной услуги.
4
Форма завершения (данные, документ, организационно распорядительное решение)
Направлениеи документов руководителю Инспекции для наложения резолюции.
Наложение резолюции, отправка документов ответственному исполнителю.
Заключение, передача заключения руководителю Инспекции для подписания.
Заключение.
Направление Документов руководителю Комитета для наложения резолюции.
Наложение резолюции,отправка документов ответственному исполнителю.
Представление.
Представление.
Направление представления руководителю МИО для наложения резолюции.
Наложение резолюции, отправка документов ответствен ному исполнителю.
Решение МИО.
Решение МИО
Отметка в журнале исходящей корреспонденции.
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 1 часа
10 рабочих дней
Не более 1 часа
Не более 30 минут
Не более 1 часа
5 рабочих дней
Не более 1 часа
Не более 30 минут
Не более 1 часа
5 рабочих дней
Не более 1 часа
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
-
Таблица 2.1. Варианты использования. Основной процесс – при проведении конкурса
Основной процесс (ход, поток работ)
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Специалист канцелярия МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО

№ 1 әрекет. Конкурстық өтінімді қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 2 әрекет. Конкурстық өтінімді қарастыру және жеңімпазын анықтау (конкурстық тапсырыс салынған конвертті ашқан күннен бастап 10 жұмыс күні).
№ 4 әрекет. Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 5. әрекет.Конкурстың қорытындысы туралы хаттамамен танысу, жауапты атқарушыны анықтау (1 сағаттан аспайды)
№ 6 әрекет. конкурс жеңімпазына - мемлекеттік қызмет алушыға аңшылық алқаптарды бекітіп беру туралы ЖАО шешімін дайындау (5 жұмыс күні).
№ 3 әрекет. Конкурстың қорытындысы туралы конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға хаттаманы жіберу (конкурстың қорытындысын жасаған күннен бастап 3 жұмыс күні).
№ 8 әрекет. ЖАО шешімін мемлекеттік қызмет алушыға беру (30 минуттан аспайды).
№ 7 әрекет. мемлекеттік қызмет алушыға- конкурс жеңімпазына аңшылық алқаптарды бекітіп беру туралы ЖАО шешіміне қол қоюы (1 сағаттан аспайды).
2.2. Кесте Пайдалану нұсқалары. Мемлекеттік қызмет алушы уақытша пайдаланатын немесе жеке меншік иелігінде болып табылатын жер телімдеріндегі, аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде – негізгі үдеріс.
Негізгі үдеріс (жұмыс барысы, ағымы)
1-инспекция кеңсе маманы
1-инспекция басшысы
1-инспекция жауапты орындаушысы
Комитеттің кеңсе маманы
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты орындаушысы
ЖАО кеңсе маманы
ЖАО басшысы
ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет. Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 2 әрекет. Құжаттармен танысу, жауапты орындаушысы анықтау (1 сағаттан аспайды).
№ 3 әрекет. Құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қорытынды дайындайды (аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде, сондай-ақ келісім шарт міндеттемелерінің орындалуы туралы) (10 жұмыс күні).
№ 5 әрекет. Инспекция қорытындысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 6 әрекет. Қорытындымен танысу, жауапты орындаушыны анықтау (1 сағаттан аспайды).
№ 7 әрекет. Ұсынымды дайындау (5 жұмыс күні).
№ 9 әрекет. Комитеттің ұсынымын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 10 әрекет. Ұсыныспен танысу, жауапты орындаушыны анықтау (1 сағаттан аспайды): Аңшылық алқап тарды бекітіп беру кезінде – Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы; Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру кезінде – Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы;
№ 11 әрекет. Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушыға - жер телімдерінің иелеріне бекітіп беру туралы ЖАОның шешімін дайындау (5 жұмыс күні).

Действие № 1 Прием и регистрация конкурсной заявки (не более 30 минут).
Действие № 2 Рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса (10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой).
Действие № 4 Прием и регистрации протокола об итогах конкурса (не более 30 минут).
Действие № 5 Ознакомление с протоколом об итогах конкурса, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа).
Действие № 6 Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса (5 рабочих дней).
Действие № 3 Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО (3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса).
Действие № 8 Выдача решения МИО получателю государственной услуги (не более 30 минут).
Действие № 7 Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса (не более 1 часа).
Таблица 2.2. Варианты использования. Основной процесс – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии Инспекции 1
Руководитель Инспекции 1
Ответственный исполнитель Инспекции 1
Специалист канцелярии Комитета
Руководитель Комитета
Ответственный исполнитель Комитета
Специалист канцелярии МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1 Прием и регистрация документов (не более 30 минут)
Действие № 2 Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа)
Действие № 3 Рассматривает документы и подготавливает заключение о соответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (при перезакреплениии охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек, также о выполнении договорных обязательств) (10 рабочих дней).
Действие № Прием и регистрация заключения Инспекции (не более 30 минут).
Действие № 6 Ознакомление с заключением, определение ответственного исполнителя (не более 1 час)
Действие № 7 Подготовка представления (5 рабочих дней).
Действие № 9 Прием и регистрация представления Комитета (не более 30 минут)
Действие № 10 Ознакомление с представлением, определение ответственного исполнителя: (не более 1 часа). при закреплении охотничьих угодий Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области; при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков- Управление сельского хозяйства Атырауской области
Действие № 11
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка (5 рабочих дней).

№ 4 әрекет. Қорытындыға қол қою (1 сағаттан аспайды).
№ 8 әрекет. Ұсынымға қол қою (1 сағаттан аспайды).
№ 13 әрекет. Мемлекеттік қызмет алушыға ЖАО шешімін беру (30 минуттан аспайды).
№ 12 әрекет. Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушыға - жер телімдерінің иелеріне бекітіп беру туралы ЖАО шешіміне қол қою (1 сағаттан аспайды).
Кесте Пайдалану нұсқалары. Конкурс өткізу кезінде (конкурстың болмауын мойындау) – балама үдерісі
Негізгі үдеріс (жұмыс барысы, ағымы)
Конкурстық комиссиясының хатшысы
Конкурстық комиссиясы
№1 әрекет. Конкурстық өтінімді қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№2 әрекет. Конкурстық және конкурс шарттарына сәйкес келмейтін барлық қатысушылардың өтінімдерін анықтау (конкурстық өтінім салынған конвертті ашқан күннен бастап 10 жұмыс күні).
№ 3 әрекет. Конкурстың қорытындысы туралы конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға хаттаманы жіберу (конкурстың қорытындысын шығарған күннен бастап 3 жұмыс күні).
Кесте 3.2. Пайдалану нұсқалары. Мемлекеттік қызмет алушы уақытша пайдалану немесе жеке меншік иелігінде болып табылатын жер телімдеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде – балама үдеріс.
Негізгі үдеріс (жұмыс барысы, ағымы)
1-инспекция кеңсе маманы
1-инспекция басшысы
1-инспекцияның жауапты орындаушысы
Комитеттің кеңсе маманы
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет. Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 2 әрекет. Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны анықтау (1 сағаттан аспайды).
№ 3 іс-әрекет. Құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қорытынды дайындайды (аңшылық алқаптарын қайта бекітіп берген кезде, сондай-ақ келісім міндеттемелерінің орындалуы) (10 жұмыс күні).
№ 5 әрекет. Инспекция қорытындысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспайды).
№ 6 әрекет. Қорытындымен танысу, жауапты орындаушыны анықтау. (1 сағаттан аспайды).
№ 7 әрекет. Мемлекеттік қызмет ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауап беруді дайындау (5 жұмыс күні).
№ 9 әрекет. Мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызмет ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауап беру (30 минуттан аспайды).
№ 4 әрекет. Қорытындыға қол қою (1 сағаттан аспайды).
№ 8 әрекет. Мемлекеттік қызмет ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою. (1 сағаттан аспайды).
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 9-қосымша
Конкурс өткізу кезінде әкімшілік әрекеттің өзара қисынды кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
Тұтынушы уақытша жер пайдалану немесе жеке меншік иелігінде болып табылатын жер телімдерін, аңшылық алқаптарына жер телімдерін бекітіп беру кезінде, сондай-ақ мерзімі өткен аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде - әкімшілік әрекетінің қисынды кезектілігінің өзара байланысын көрсететін сызба

Действие № 4 Подписание заключения (не более 1 часа).
Действие № 8 Подписание представления (не более 1 часа).
Действие № 13 Выдача решения МИО получателю государственной услуги (не более 30 минут).
Действие № 12 Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка (не более 1 часа).
Таблица 3.1. Варианты использования. Альтернативный процесс - при проведении конкурса (признание конкурса несостоявшимся)
Основной процесс (ход, поток работ)
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Действие №1 Прием и регистрация конкурсной заявки (не более 30 минут).
Действие № 2 Рассмотрение и определение конкурсных заявок всех участников, не соответствующих условиям конкурса (10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой)
Действие № 3 Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО (3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса).
Таблица 3.2. Варианты использования. Альтернативный процесс – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек.
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии Инспекции 1
Руководитель Инспекции 1
Ответственный исполнитель Инспекции 1
Специалист канцелярии Комитета
Руководитель Комитета
Ответственный исполнитель Комитета
Действие № 1. Прием и регистрация документов (не более 30 минут)
Действие № 2. Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа)
Действие № 3. Рассматривает документы и подготавливает заключение о несоответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (при перезакреплениии охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек, также о выполнении договорных обязательств) (10 рабочих дней).
Действие № 5. Прием и регистрация заключения Инспекции (не более 30 минут).
Действие № 6. Ознакомление с заключением, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа)
Действие № 7. Подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги (5 рабочих дней).
Действие № 9. Выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги (не более 30 минут)
Действие № 4 Подписание заключения (не более 1 часа).
Действие № 8 Подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги (не более 1 часа)
Приложение 9 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий – при проведении конкурса.
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек.