Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 2-3 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде № 4-2-172 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың IІ сессиясы  ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 4-2-165 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"12 631 816" деген сандар "12 911 447" деген сандармен ауыстырылсын;
"907 263" деген сандар "1 113 894" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 656 271" деген сандар "12 935 902" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
"31 418" деген сандар "32 714" деген сандармен ауыстырылсын;
"23 588" деген сандар "18 306"деген сандармен ауыстырылсын;
"2 270" деген сандар "2 498" деген сандармен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге 210 389 мың теңге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 11 апреля 2012 года № 2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2012 года № 4-2-172
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на IІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-165, опубликовано в газете "Кең Жылой" № 6 от 9 февраля 2012 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "12 631 816" заменить цифрами "12 911 447";
цифры "907 263" заменить цифрами "1 113 894";
цифры "12 656 271" заменить цифрами "12 935 902";
2) в пункте 4:
цифры "31 418" заменить цифрами "32 714";
цифры "23 588" заменить цифрами "18 306";
цифры "2 270" заменить цифрами "2 498";
Дополнить строками следующего содержания:
Учесть, что предусмотрены средства в сумме 210 389 тыс. тенге для проведения мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов.

15300
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
711
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
2530
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
800
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
180
476
Ауданның экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсіпкерлік бөлiмi
14797
001
Аудан басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттің атқарылуы, коммуналдық меншікті басқару, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14217
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
580
02
Қорғаныс
3573
122
Аудан әкiмiнiң аппараты
3573
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
3573
04
Бiлiм беру
2579062
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
414807
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
411807
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3000
471
Ауданның бiлiм, денешынықтыру және спорт бөлiмi
2085785
004
Жалпы бiлiм беру
1932570
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
121501
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29714
471
Ауданның бiлiм, денешынықтыру және спорт бөлiмi
64536
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32174
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18306
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13200
472
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
13934
037
Білім беру объектілерін салу
13934
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

15300
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
711
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
2530
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
800
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
180
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района
14797
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства
14217
003
Капитальные расходы государственного органа
580
02
Оборона
3573
122
Аппарат акима района
3573
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3573
04
Образование
2579062
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
414807
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
411807
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
3000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
2085785
004
Общеобразовательное обучение
1932570
005
Дополнительное образование для детей и юношества
121501
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
29714
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
64536
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
32174
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18306
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
13934
037
Строительство и реконструкция объектов образования
13934
06
Социальная помощь и социальное обеспечение