Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 314 "Махамбет ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 25 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 маусымда № 4-3-175 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 314 "Махамбет ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 10 қаңтарда № 4-3-167 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 058 492" деген сандар "4 154 999" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 653 701" деген сандар "2 750 208" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 060 436" деген сандар "4 156 943" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 955 878" деген сандар "2 052 385" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "42 254" деген сандар "45 259" деген сандармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "1 714 015" деген сандар "1 783 417" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтағы "22 000" деген сандар "37 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 9 100 мың теңге.".
4) көрсетілген шешімге 1 және 2–қосымшалары осы шешімнің 1 және  2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 4-сессиясының төрағасы                 М. Бисенова
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 314 "О районном бюджете на 2012-2014 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 25 от 28 мая 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июня 2012 года № 4-3-175. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 314 "О районном бюджете на 2012-2014 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-167 от 10 января 2012 года, опубликовано 2 февраля 2012 года в районной газете "Жайык шугыласы" за № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 058 492" заменить цифрами "4 154 999";
цифры "2 653 701" заменить цифрами "2 750 208";
в подпункте 2):
цифры "4 060 436" заменить цифрами "4 156 943";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "1 955 878" заменить цифрами "2 052 385";
в абзаце шестнадцатом цифры "42 254" заменить цифрами "45 259";
в абзаце девятнадцатом цифры "1 714 015" заменить цифрами "1 783 417";
в абзаце двадцать первом цифры "22 000" заменить цифрами "37 000";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"9 100 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках содействия развитию предпринимательства на селе.".
2. Приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
4-сессии районного маслихата               М. Бисенова
Секретарь районного маслихата              А. Курманбаев
Приложение 1
к решению маслихата района

4 156 943
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
204 565
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
13 328
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 328
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43 480
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43 480
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
120 816
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
119 916
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17 885
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 021
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
308
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
784
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1 673
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 673
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 673
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1 651 165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

4 156 943
01
Государственные услуги общего характера
204 565
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
13 328
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
13 328
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43 480
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
43 480
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
120 816
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119 916
022
Капитальные расходы государственного органа
900
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 885
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16 021
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
308
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
784
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
018
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9 056
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
1 673
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 673
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 673
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1 651 165
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

347 141
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
344 169
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2 972
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 304 024
003
Жалпы білім беру
1 211 490
006
Балаларға қосымша білім беру
30 618
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23 108
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839
002
Ақпараттық  жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16 258
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 178
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 782
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
175 882
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21 225
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21 225
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154 657
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
53 062
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

347 141
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
344 169
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 972
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 304 024
003
Общеобразовательное обучение
1 211 490
006
Дополнительное образование для детей
30 618
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет  трансфертов из республиканского бюджета
2 000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 108
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 258
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 178
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города обюластного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 782
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
175 882
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 225
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 225
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154  657
002
Программа занятости
53 062
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі
2 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
19 523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4 999
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 306
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 663
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1 933 314
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 650
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селолық), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
14 650
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 000
004
Азаматтердың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
37 000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь
2 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 306
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 663
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 933 314
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 650
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 650
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
37 000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
451
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жанауарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың эпизоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Су шаруашылығынның объектілерін дамыту
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 574
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 574
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15 115
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 115
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 016
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 310
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 310
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
6 706
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 706
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
612
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
612
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
612
13
Басқалар
15 183
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
451
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 574
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 574
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственного органа
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15 115
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 115
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 016
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 310
017
Капитальные расходы государственного органа
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 706
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 706
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
004
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
612
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
612
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
612
13
Прочие
15 183
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа