Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 314 "Махамбет ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қазандағы № 45 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қазанда № 2639 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 314 "Махамбет ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-3-167 санымен тіркелген, аудандық "Жайық Шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 157 499" деген сандар "3 678 154" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 308" деген сандар "16 309" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 752 708" деген сандар "2 273 362" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 159 443" деген сандар "3 680 098" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"31 543" деген сандар "28 925" деген сандармен ауыстырылсын;
"8" деген сан "2 626"деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-33 487" деген сандар "-30 869" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"33 487" деген сандар "30 869" деген сандармен ауыстырылсын;
"8" деген сан "2 626"деген сандармен ауыстырылсын.
2) 3-тармақта:
"2 054 885" деген сандар "1 575 539" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 178" деген сандар "7 024" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 259" деген сандар "45 238" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 545" деген сандар "600" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 783 417" деген сандар "1 253 935" деген сандармен ауыстырылысын;
"1 575" деген сандар "1 460" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"жалпы білім беру мекемелерінде оқушыларды ыстық тамақпен қамтамасыз ету үшін құрал-жабдықтар сатып алуға – 27 462 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 314 "О районном бюджете на 2012-2014 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15 октября 2012 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 октября 2012 года № 2639. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 314 "О районном бюджете на 2012-2014 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-167, опубликовано 2 февраля 2012 года в районной газете "Жайық Шұғыласы" за № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 157 499" заменить цифрами "3 678 154";
цифры "16 308" заменить цифрами "16 309";
цифры "2 752 708" заменить цифрами "2 273 362";
в подпункте 2):
цифры "4 159 443" заменить цифрами "3 680 098";
в подпункте 3):
цифры "31 543" заменить цифрами "28 925";
цифру "8" заменить цифрами "2 626";
в подпункте 4):
цифры "-33 487" заменить цифрами "-30 869";
в подпункте 5):
цифры "33 487" заменить цифрами "30 869";
цифру "8" заменить цифрами "2 626".
2) в пункте 3:
цифры "2 054 885" заменить цифрами "1 575 539";
цифры "6 178" заменить цифрами "7 024";
цифры "45 259" заменить цифрами "45 238";
цифры "2 545" заменить цифрами "600";
цифры "1 783 417" заменить цифрами "1 253 935";
цифры "1 575" заменить цифрами "1 460";
дополнить абзацами двадцать третьим, двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым следующего содержания:
"27 462 тысяча тенге – на приобретение оборудования для обеспечения горячим питанием учащихся в общеобразовательных учреждениях";

"жалпы білім беру мекемелерінде оқушыларды ыстық тамақпен қамтуға –16 796 мың теңге.";
"білім беру объектілерін күрделі жөндеу бойынша жобалау–сметалық құжаттама жасақтауға – 5 680 мың теңге.";
"мәдениет объектілерін күрделі жөндеу бойынша жобалау – сметалық құжаттама жасақтауға – 1 440 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімге 1 және 2 қосымшалары осы 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"16 796 тысяча тенге – на обеспечение горячим питанием учащихся в общеобразовательных учреждениях".
"5 680 тысяча тенге – на разработку проектно–сметной документации на капитальный ремонт объектов образования";
"1 440 тысяча тенге – на разработку проектно–сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры".
2. Приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

13 616
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
241
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43 480
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41 980
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
123 085
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
119 639
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 446
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17 885
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 369
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
244
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
894
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
256
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 140
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84
02
Қорғаныс
2 339
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 339
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 339
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1 709 219
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
356 058
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
298 355
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

13 616
003
Капитальные расходы государственного органа
241
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43 480
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
41 980
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123 085
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119 639
022
Капитальные расходы государственного органа
3 446
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 885
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16 369
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
244
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
894
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
256
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
018
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 140
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9 056
004
Капитальные расходы государственного органа
84
02
Оборона
2 339
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 339
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 339
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1 709 219
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
356 058
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
298 355
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа,специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей,организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центр адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

2 972
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
54 731
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 353 161
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 635
003
Жалпы білім беру
1 173 675
006
Балаларға қосымша білім беру
30 618
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның  оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру: мектептер, мектеп-интернаттар:(жалпы үлгідегі,арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін) ұйымдарының мұғалімдерінебіліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23 108
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16 258
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
241
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 024
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 782
067
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69 230
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
157 635
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

2 972
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
54 731
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 353 161
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 635
003
Общеобразовательное обучение
1 173 675
006
Дополнительное образование для детей
30 618
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального,основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей;организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 108
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района  (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 258
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственного органа
241
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 024
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города обюластного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 782
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 230
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
157 635
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

21 318
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21 318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
136 317
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50 161
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
353
006
Тұрғын үй көмегі
1 182
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
16 535
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 319
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 729
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
6 636
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 444
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
694
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
501
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 663
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1 406 587
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 450
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селолық), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15 450
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 500
004
Азаматтердың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
39 500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

21 318
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
136 317
002
Программа занятости
50 161
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
353
006
Жилищная помощь
1 182
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 535
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 319
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 729
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 636
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 444
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
694
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
501
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 663
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 406 587
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 450
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 450
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39 500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
39 500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

042
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
020
Тұрғын үй сатып алу
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы (немесе) сатып алу
073
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
9 100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
757
014
Елді мекендерде сумен жабдықтауды ұйымдастыру
757
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
016
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мәдениет объектілерін метериалдық-техникалық жарақтандыруға
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52 538
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
31 666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
20 872
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 262 189
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
8 254
006
Сумен жабдықтау және су беру жүйесін дамыту
1 253 935
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
23 643
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
13 232
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5 755
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
4 656
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 410
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту

042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной  инфраструктуры
019
Строительство жилья
020
Приобретение жилья
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы  занятости 2020
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилищаи развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
073
Строительство и реконструкция объектовв рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы  занятости 2020
9 100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
757
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
757
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
016
Материально-техническое оснащение объектов культуры за счет трансфертов из республиканского бюджета
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52 538
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
31 666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
20 872
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 262 189
005
Развитие коммунального хозяйства
8 254
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 253 935
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23 643
008
Освещение улиц населенных пунктов
13 232
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5 755
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 656
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 410
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

241
12
Көлік және коммуникация
612
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
612
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
612
13
Басқалар
15 901
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 934
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша іске асыру
5 934
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
042
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
007
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-оммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 858
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 640
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218
041
Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
042
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге-іс-шаралар өткізу
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
15
Трансферттер
5 174
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 174
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5 174
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
28 925
Бюджеттік кредиттер
31 551
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
31 551
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31 551

241
12
Транспорт и коммуникации
612
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
612
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
612
13
Прочие
15 901
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 934
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 934
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
042
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
007
Расходы на новые инициативы
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 640
013
Капитальные расходы государственного органа
218
041
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
042
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
15
Трансферты
5 174
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5 174
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5 174
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
28 925
Бюджетные кредиты
31 551
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
31 551
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
1 551