Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 мамырдағы № 39-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 маусымда № 4-4-200 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 101-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 101-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 88 "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 210 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV санды "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-193 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2 327 095" деген сандар "2 549 766" деген сандармен ауыстырылсын;
"833 128" деген сандар "836 883" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 690" деген сандар "5 765" деген сандармен ауыстырылсын;
"895" деген сандар "1 065" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 483 382" деген сандар "1 706 053" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 327 499" деген сандар "2 550 170" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
"4 700" деген сандар "4 928" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 8-тармақта:
"17 000" деген сандар "20 500" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 9-тармақта:
"186 110" деген сандар "405 053" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области № 39-V от 25 мая 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 июня 2012 года № 4-4-200
. Утратило силу - постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 7 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу - постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 07.02.2013. В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 14 мая 2012 года № 88 "О внесении изменений в постановление районного акимата от 14 декабря 2011 года № 210 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-193, опубликованное 9 февраля 2012 года № 6 в газете "Нарын таңы) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 327 095" заменить цифрами "2 549 766";
цифры "833 128" заменить цифрами "836 883";
цифры "9 690" заменить цифрами "5 765";
цифры "895" заменить цифрами "1 065";
цифры "1 483 382" заменить цифрами "1 706 053";
в подпункте 2):
цифры "2 327 499" заменить цифрами "2 550 170";
в пункте 4:
цифры "4 700" заменить цифрами "4 928";
в пункте 8:
цифры "17 000" заменить цифрами "20 500";
в пункте 9:
цифры "186 110" заменить цифрами "405 053";
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящему решению.

39725
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39725
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10033
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10637
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1555
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
129446
02
Әлеуметтік көмек
116247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14917
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101330
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46375
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4000
006
Тұрғын үй көмегі
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15046
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2400
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8409
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13199
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13199
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11899
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
615435
01
Тұрғын үй шаруашылығы
125004
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3307
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

39725
464
Отдел образования района (города областного значения)
39725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10637
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1555
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
129446
02
Социальная помощь
116247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14917
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101330
002
Программа занятости
46375
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4200
005
Государственная адресная социальная помощь
4000
006
Жилищная помощь
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15046
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2400
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8409
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13199
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11899
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
615435
01
Жилищное хозяйство
125004
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3307
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа