Исатай аудандық мәслихатының № 9 сайлау округі бойынша үміткер депутаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орынды белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 169 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 қазанда № 2622 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық әкімдігінің 2013.02.11 № 37 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2012 жылғы 20 тамыздағы "Мәслихаттардың шығып қалған депутаттарының орнына сайлау тағайындау туралы" шешіміне сәйкес аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудандық әкімдікҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының № 9 сайлау округі бойынша үміткер депутаттардың үгіттік материалдарын орналастыруға арналған орын белгіленсін:
Жанбай селолық округі, Жанбай селосы, З. Құрасұлы көшесінің бойында орналасқан тақта.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. "Исатай ауданы әкімінің аппараты" ММ осы қаулының интернет-ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
Исатай ауданының әкімі                     Ж. Ахметов
Келісілді:
Исатай аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы:                    Р. Карабалина
2012 жылғы 14 қыркүйек

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Исатайского районного маслихата по избирательному округу № 9
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области № 169 от 24 сентября 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 октября 2012 года № 2622. Утратило силу - постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 11 февраля 2013 года № 37
Сноска. Утратило силу - постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 11.02.2013 № 37
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", решением Атырауской областной территориальной избирательной комиссии от 20 августа 2012 года "О назначении выборов депутатов маслихатов вместо выбывших" по согласованию с районной избирательной комиссией, акимат районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить место для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты Исатайского районного маслихата по избирательному округу № 9:
Щит, расположенный по улице З. Курасулы села Жанбай, Жанбайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегалиева М.Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсе ГУ "Аппарата акима Исатайского района".
Аким Исатайского района                    Ж. Ахметов
Согласовано:
Председатель избирательной
комиссии Исатайского района                Р. Карабалина
14 сентября 2012 года